Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Gość a ja robię racuchy tak...
improwizuj - ja zawsze takie rzeczy robię " na oko" jeśli masz kefir, to może proporcje pół na pół z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorą ale to smutne
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Zetka ;) >> ja też pracowałam w podstawowej :D A muzyki słuchałam na całą parę ;) odstresowywała mnie :D Kolezanka po AWF we Wrocku pracowała jako wuefistka, ale niestety pani, która była opiekunem stażu była źle do niej nastawiona, bo wprowadzała urozmaicenia :o no i nie przedłużono jej umowy i teraz z mężem w anglii chyba siedzą... Wkurza mnie to,że stare wygi blokują młodych 😠 Ja byłam też niepokorna i mimo ochów i achów umowa też nieprzedłuzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm taki profesjonalny masaż jest suuuuuperrrr :D:D:D To takie wspomnienie mojego private masażysty, też po wrocławskim awfie ;) aaaach.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Blondi-powiem nieskromnie że jestem podobno niezłą masażystką, mam to coś w łapkach:-D Ale nie lubie masować takich chudzielców ze tylko skóra i kości, takich najlepiej głaskać. No i niektórzy są wampirami energetycznymi, po takim masażu nie masz siły, nawet jeśli tylko głaszczesz. miałam przyjemność masować taką osobę, zabierała dużo ciepła, energia spadała. Ale nie ma ich dużo.Pocieszające! U mnie w pracy jest OK, trzeba tylko jak w każdej innej pracy wiedzieć kiedy się nie odezwać;) Złoty środek. A co do twojego masażysty... :-D ci faceci po awuefach to mają ciała... echhh...:-P A moja kumpelka (z identycznym wykształceniem) pracuje w studiu fitness w anglii -prowazdi aerobik i dobrze zarabia. ja mam sporo pomysłów na zycie, co chwila biorę się za coś innego, wymyślam, zawsze dodatkowa kasa wpadnie:), choć ostatnio chyba więcej wydałam niż zarobiłam... hehe w piątek znowu wyjazd na zakupy, się narobiło!!!!!!!!!!! :-D \"P. Zetka\" >>> w końcu ktoś nie wytrzymał! fajnie! :-D A kiedy ktoś młody się stawia - masz rację... nie jest to mile widziane;) Kijem Wisły nie zawrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale podoba się P. Zetka? Ładnie :) Ja to się muszę za ćwiczenia jakieś wziąć, tylko ciągle odkładam na jutro ;) a wałeczki się zbierają :o Ja jestem pyskata i żeby dobrze się ze sobą czuć nie potrafię utrzymać języka za zębami, tym bardziej jeśli dzieciakom się dzieje krzywda...a ja miałam za zadanie walczyć, żeby było im lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w kwestii walki o dobro dziecka to calkowicie popieram;) To jest teraz gorący temat i u nas dziecko jest najważniejsze. A jak nie to zaraz po łbie dostaniesz. Uczen jest najważniejszy w szkole i szkoła jest dla ucznia. dzisiejsi rodzice się nie szczypią;) A stary system już odchodzi w niepamięć. No i u nas sama prawie młoda kadra jest. 70% jakieś.:) Fajnie! na zabawę nie zamawiamy orkiestry bo \"stare piosenki śpiewają\", tylko \"DJ musi być\"! Się z tego ostatnio uśmiałam bo ja lubię orkiestrę jaka by nie była:-D p.s. - a ja lubię swoje wałeczki, tak ciężko się rozstawać... :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Chyba jestem sama. Jedyna miłośniczka zupy pomidorowej.... Właśnie wróciłam i nie wiem za co się zabrać. Wczoraaj pozmywałam gary w nocy. Na dzisiaj w sumie tylko pranko, podłogi i godzinka pisania papierów (najgorsze!). Pozdrawiam >>> P. Zetka (to dla Blondi!!!):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pezetka :) (wersja ulepszona ;) ) Ja wróciłam z zakupów właśnie i idę coś porobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Blondi:) Jak się dzień udał? Ja właśnie zabieram się do pałaszowania tuńczyka z kaalfiorem i melona:-D Wiem, że pora niezbyt korzystna na wielkie żarcie ale dopiero się obudziłam i jestem głodna. A w ogóle to przedwczoraj chyba jadłam mięsko z ryżem brązowym, ale go najpierw obsmażyłam a później próżyłam. Ten ryż to był dopiero pycha!:) A co u was słychać-reszto świata???:-P Pezetka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzionek leniwy, pochmurny... Zakupy a potem gotowanko ;) zrobiłam spaghetti z łososiem wędzonym, szpinakiem i sosem śmietanowym oraz serem corregio. Mniamuśne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszyscy śpią więc jak zwykle pogadam sama do siebie. czas już na lulki, oczka mi się zamykaja a tu jeszcze cosik opisać trzeba i druknąć:( Nie chce mi się wyjątkowo nic a nic robić, nawet pisać. Blondi, zjadłabym sobie ten Twój dzisiejszy obiadek... pycha musiał być..MNAIAAM MNIAAM:) ja mam ochotę na rybkę i chyba jutro zrobię /smazoną tradycyjnie. Po grecku też bym zjadła ale na zimno.. Hehe temat coś się w złym kierunku rozwija, po co się nakręcać na zarcie jak może się okazać żze cos wypadnie 9ciekawe cooo?;) i obejść się będzie trzeba bez obiadu:-P Idę spać bo zęby umyte, jeszcze ze dwa zdanka i pójdę coś przekąszać, nieeeee! No chyba że może tatuś jakiś obiadek podrzuci... ehhh.. (czasami sie zdarza!:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przerwę w pracy, wpadłam na chwilę bo zapomniałam zabrać dyskietki:( Kawę szlag trafił...;) A co tu się dzieje? Jaki gwar i tłok, haha Cześć Blondi ! :-D Co na obiadek, ja chyba ryba z ryżem:) Jak widać tylko kobiety są stałe w uczuciach ;) Papapa! Uciekam bo czas się kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nareszcie sie troche odkopalam z papierow i moge spokojnie do was zagladac oczywiscie tylko w godzinach pracy ale to zawsze cos ja dzisiaj mam na obiadek tematowa pomidorowa z ryzem bo bylam wczoraj na calodniowym nudnym jak niewiem co szkoleniu no i zostal mi obiadek od wczoraj bo po powrocie juz nie mialam sily na nic nawet na pomidorowke ktora osobiscie uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mikaa! Niezłe pranie mózgu być musiało, skoro na pomidorową nawet nie spojrzałaś.... ehh..te szkolenia. Ja ogólnie ich nie cierpię, zwłaszcza jak prowadzący się uczepi metod aktywnych;) Nie po to człowiek idzie żeby sie jeszcze błaźnić przed równie wk.. resztą kursantów, hehe:-D Życie... Myślę o jakimś oczyszczaniu organizmu ale na razie się nie zdecydowałam. Chciałabym na pewno zrobić przerwę w konsumpcji cukru... od trzech dni nie jadłam prawie i czuję się jak na kacu! Wyniki badań naukowych potwierdzają się, wypisz-wymaluj na moim osobistym przykładzie. Miłej pracki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie cieszylam ze sie odkopalam z papierow a tu znowu nowa dostawa kurcze ja sie nigdy spod nich nie wydostane :( co do cukru to ja postanowilam od poniedzialkuy nie jesc slodyczy no i ogolnie ograniczyc cukier jak narazie trzymam sie tego twardo choc nie jest latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki :) Ja tam nie lubię cukru w cukrze ;) i herbatę słodzę miodem, który uwielbiam, a co do słodyczy to nie jem ich duzo, ale napadowo - czasem mam nieodpartą chęć na jakiś kinder lub wafelka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOOOOBRY PANIOM!!!:D:D:D:D:D:D Jak ja żem sie za Wami stesknił!!!! ;) Nie bylo mnie w domu od dwoch dni. Dopiero wrocilem...Integrowalem sie z grupa:):) Poznalem fajnych kolegow i faaaajne kolezanki:D:P Wiecie co przez dwa dni jadlem tylko tosty:(:( a mam ochote na porzadny domowy obiadek, najlepiej swojego wyrobu hehe:) Dzisiaj juz nic nie uotuje ale jutro moze cos zrobie bo prawie caly dzien bede w domu:) Co planujecie zrobic na jutrzejszy obiad? Jakie propozycje? Moze jakies pomysly dla mnie??? Bo nie wiem co moglbym upichcic... Mam pytanie-ile zarabia czlowiek siedzacy w biurze i zajmujacy sie ubezpieczeniami samochodow???????? bardzo mi zalezy na odpow, wiec jesli wiecie to mi napiszcie Ładnie proszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć młody :D Ja się niestety nie orientuję w zarobkach innych niż nauczycielskie ;) Zapewne zalezy to od wykształcenia, doświadczenia, stażu pracy no i miasta. Co do obiadu też jakoś dziś nie mam weny, ale jutro moze coś podpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Blondi, dawno nie gadalismy;) dobra, jutro napisz mi co planujesz na obiad, moze zrobie cos na podstawie twojego pomyslu:D:D....napewno w ubozszej wersji:Phehe przypomnialo mi sie ze mikaa pisala ze pracuje w ubezpieczeniach, moze ona cos mi jutro powie... zajebista dzisiaj jakas taka nieobecna:):) jak tak sobie czytam Wasze posty to stwiedzam ze fajne sa z Was babeczki;) ale mi sie trafilo, ze Was tu poznałem...hehe, a myslalem ze nie mam szczescia do kobiałek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!:-D Hello student! -nie hulaj za bardzo bo to wchodzi w krew i może Ci tak zosatć na najbliższe 4 czy 5 lat!:-D Ale na studiach to było życie... dzisiaj nie miałabym już ochoty na te wszystkie szaleństwa - to na pewno /chyba się starzeję;) Cenię sobie swój święty spokój.:) Wy tez tak macie?? Hej , trzydziestki !!!??? Jarekk - Ty tak matki rodzonej nie stresuj, do domu na noc wracaj!!!:-D Co do ubezpieczeń to ja myślę /ale tylko myślę - nie \"wiem\", że często jest jakaś żałosna podstawowa i prowizja od podpisanych umów ale niestety nie mogę Ci podać żadnych konkretów. Sądzę (bezpodstawnie w zasadzie!) hehe, ze można na tym nieźle wyjść:) Załóż topic na \"pracy\" albo tutaj - tu więcej osób się przewija. OOOO! dzieki za całuski, jakie masz usta.....hm? :-D;) Tylko nas młody nas nie zdradzaj w realu!:-P:-D Co do obiadu, to jutro pewnie jakiś fastfood będzie (znowu jade na zakupy!) dzisiaj miałam ryż naturalny ze schabem w plastrach bez panierki/ w różnych ziółkach i nie tylko. Surówki nie chciało mi się robić:-P Schab smażę na oliwie a póxniej ryż ugotowany wrzucam na patelnię do tłuszczu po smażeniu (wspaniały, doprawiony, pyszny!czasami zjadam z chlebem/ten tłuszczyk/ - grzeszek???:-D) Mniaaam! Od jutra chyba się przerzucam na schab, dawno nie jadłam i tak mi zasmakował... ehhh Ja bym chciała jutro sajgonki machnąć ale nie wiem czy mi sił starczy po powrocie z wojaży:-P Blondi kochana - rzuć jakiś przepis nie tuczący (?) Coś bez sosów na mące, śmietany, ziemniaków:-P Heheh tak to się nie da! Tylko takie wersje ubogie jak mój dzisiaejszy obiad wychodzą! napalam się na sałatkę z fetą ale już dzisiaj za późno /powalczę ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello zajebista:) jak moglbym Was zdradzac...przeciez ja tylko z Wami gotuje;) wlasnie-mozecie podac jakies dietetyczne przepisy?? niedlugo chcialbym zaprosic kilka osob do mnie do domu (w tym kilka dziwczyn ktore trzymaja linie:P ) no i moze cos bym ugotowal:D:D:D w ogole mam w grupie jakies same maniaczki! ktore jedza tylko zdrowo, w miare beztłuszczowo i ciagle cwicza...no powiedzmy ze cwiczyc musza-w koncu na awfie jestesmy, ale niektore moim zdaniem przeginaja:D ....a co do tych ust, to mam identyczne tyle ze mniej rozowe;):P:P 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w watku \"zdradzanie\" powinienem troche inaczej napisac bo moj tekst nie oddal glebi mojej wypowiedzi :) chodzilo mi o to ze JEDYNIE Z WAMI GOTUJE i nie mam zamiaru Was zdradzac bo Wy jestescie w te klocki najlepsze:):) zajebista a co ty tak ciagle piszesz?? nauczyciele maja papierkowa robote???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiedziałam, że jak dojdę z czytaniem do ostatniej strony, to zapomnęco chciałam powiedziepo drodze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos nam UPUJE topik:D ale fajnie, wyglada na to ze mamy podgladaczy:D 🖐️ Witaj saszka, jesli masz pytanie odnosnie gotowania to obawiam sie ze ci nie pomoge:( ->patrz moja stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×