Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeprowadzam

nauczcie mnie gotować zupę POMIDOROWĄ z ryżem

Polecane posty

Gość dzis na obiad mam...........
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzis te zapiekane , z tym ze nie przepadam za parmezanem wiec dalam zwykly ser zołty i tez bylo super:) dzieki za przepis🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjka ---------> nie ma za co :-) też czasami zastępuje parmezan zwykłym żółtym -tragedii nie ma:-) przynieśli mi kapustę giganta- nie mieści się do żadnego gara😭 bardziej nadaje się na przemiał niż na ptaki....muszę Wam powiedzieć, że tak jak teraz to ja nigdy wcześniej nie sparzałam kapusty....dobrze, że człek bystry to cosik wymyślił:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D za pare minut zaczna mi sie schodzic goscie:D ale bedzie czad :P pozniej moze cos napisze....jak bede w stanie;) Blondi- jaki rodzaj miesa dajesz do tego gulaszu?? i z czym w ogole podaje sie taki gulasz? z ziemniakami czy z ryzem czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię z karkówki, łopatki lub szynki. Ten gulasz robię do placka po węgiersku, ale spokojnie może być podawany z pyzami, kluchami śląskimi, ziemniaczkami pieczonymi (ja robię tak, że gotuję ziemniaki, a potem na patelnię z masłem rozpuszczonym i przyprawami), do ryżu chyba też się nada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej@!;) Witam na żartym forum:-D Powoli wracam do życia bo wczoraj pohulałam i to jak! Trzymam się dzielnie od rana a daję słowo było cieżko...:-P Dobrze że zyczliwa duszczyczka podsunęła mi aspirynę!:-D Oczywiście w ramach pokuty i oczyszczania hehe organizmu w szale pierwszego, nagłego polepszenia samopoczucia rzuciłam się w wir sprzątania:-D Całe mieszkanie, tona garów i klatka - nieźle co!?;) Stópki mnie bolą, cała noc na szpilkach zrobiła swoje. Ale wiecie co, ubarnie powiesiłam wzorcowo, aż się sobie dziwię!Czyba że to jakiś skrzat domowy...:-P Imprezka była wspaniała... wytańczyłam się za wszystkie czasy:-D OK -uciekam odpoczywać. Buziaczki!!! A jarek hula... tam się dopiero dzieje! Stara R. - jak Ty sparzyłaś tą kapustę!!! Napisz bo mnie ciekawość zżera! Dedukuję że możliwe iż: hhaha:-D sparzałaś w tej wielkiej brytfannie, obracając na jakieś trzy razy jeden obwód. Zgadłam???? Blondi - nie wtrącam się w dyskusje kulinarne bo jakoś mi dzisiaj jedzenie szczególnie nie podchodzi!;):-P Jedzcie sami!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Blodni, co tak wcześnie? Nie grzesz kobieto!;):-P Zajadam właśnie bułeczkę z masłem, jajko na miękko i pomidorka z papryczką. Kawusia obowiązkowa:) Na obiad mam gulasz i pomidorową! z wczorajszego rosołu. Jarekk - bnie zapomnij o aspirynie - ratuje życie!:-P hhhehe:-D (Jarek pewnie żegna ostatnich gości... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kochanie moje zrobiło mi pobudkę :P Jarekk red bull lepszy niż aspiryna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Red bull nie rozrzedzi krwi... no, ale nie stosowałam i nie znam skałdu:-P A może red bull + aspiryna? Następnym razem spróbuję;) Jestem przejedzona, zamroziłam jedzonka na 5 obiadów, ostała się ino pomidorowa...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na kaca mam sprawdzony i zdrowy sposób: zielona herbata z miodem i cytryną :) zawiera wszystko co potrzeba a co zabrał alkohol i nie rujmuje żołądka dodatkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:-) Zetka a może Ty tak ruszysz swoje szanowne 4 litery i na spacer, tudzież na kofi pod wskazane adres?Leniu nie śpij o tej porze! Toż to grzech😭 nie wiesz gdzie jest MJ???qurde brak lokalizacji...a jest sprawa do obgadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D co do kaca -zawsze w trakcie imprezy pije redbulla lub dwa i dzieki temu jakos sie trzmam zarowno w trakcie jak i po piciu:D obudzilem sie o 14 i bylem troche polamany ale juz mi przeszlo:) tylko ze teraz mam strasznego lenia, nic mi sie nie chce:( a musze sie troche pouczyc na paskudna histologie:O buuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po dłuuugiej przebieżce (odwiedziny u rodziny;)) i padam dosłownie. Po tych baletach całonocnych jestem lekko obolała. Przydałby się jakiś masaż perełkowy a później ręczny... ehhh :) Red bulla powinnam sobie kupić na śniadanie bo już po prostu \"czuję\" tę jutrzejszą pracę... monotonia tłumaczenia mnie dopada... już dziś:-P Czyli priorytety: wcześnie wstać zjeść coś i wypić porządną kawę na pierwszej przerwie odpić następną:-D hehe tak mnie śmieszy to \"odpić\" bo faktycznie nie pije się jak człowiek tylko odpija (czyt nadpija) w pośpiechu połowę kubka:-P ewakuować się do domu jak najszybciej się da;-P I tego muszę się trzymac:) Pozdrawiam - kurczę nikt nic nie pisze, gdzieście się pochowali??? p.s. - powodzenia z histologią! W porównaniu z całą resztą która przed Tobą - wydaje się być całkiem przyjemną nauką:-D Współczuję bo już idę spać:-P papa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych snow zycze ja jeszcze dluuugo posiedze:(:( zajebista-ja juz wole uczyc sie anatomii niz histologii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anatomia była fajna - głównie przez wzgląd kościotrupa którego zamówiliśmy u grabarza. Taka nauka wszystkimi zmysłami:-D Kumpela spać nie mogła przez tydzień mając świadomość że kości w łóżku leża. :-P...... w końcu się przyzwyczaiła :-D No, już teraz na serio zmykam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No pięknie!!! człowiek ledwo spać pójdzie a wam się tu marzy anatomia i nawet nekrofilią zalatuje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe! Był potrzebny do abdań naukowych Blondi!;) Bez niego ani rusz! Jarek - jak można się dobrze nauczyć nie mając kości??? Chyba że nie macie kosy takiej jak my - Słynny Stanislaw N. (i afera w mediach!). Później zastąpiła go asystentka - lepsza nie była ale łapówek nie brała . No, dość obgadywania. Dzień parcy zakończony, teraz w rozkładzie zajęć prace domowe:-P Hurra! W pracy zimno jak diabli, weszłam do swojego 18 -sto stopniowego raju i się powoli ogrzewam:-D Co amcie na obiadek? ja chyba wyciągnę jakiegoś gotowca z zamrażalnika, tymczasem na drugie śnaidanko smażony makaron z warzywami. Jeśli chodzi o nekrofilię oglądałam jakieś 10 lat temu film o dziewczynie nekrofilce pracującej w zakładzie pogrzebowym. Wiecie - straszny naprawdę. Dopiero od jakichś -4 lat mnie nie prześladuje wizja tego seksu i inne wypalające się w mózgu sceny. Ogólnie nie polecam takiego kina, choć mocne. Ale dla mnie za mocne, obrzydliwe, ohydne, przerażające. Nie dla niewinnych panienek!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, sex musi być z kimś \"ruchawym\" :D Ja na obiad to co wczoraj czyli puree ziemniaczane, schabik i warzywka :D Mam pod opieką chore dziecko więc do 16 nie moge się ruszyć z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziendoberek :D wlasnie wrocilem, ale jestem zmeczony:( dzisiaj mama gotuje, ciekawe co bedzie na obiad:) ja sie chyba troche zdzemne:D zajebista co do kosciotrupow to mam w domu około 2 panow KOSTKÓW i polowe pani KOSTKOWEJ;) :P to pozostalosci po pomocach naukowych mojej mamy (ktora jest rehabilitantka) i po tacie (ktory byl ortopeda) sporo takich roznych dziwnych rzeczy mam w domu, duzo latwiej sie uczyc na takich eksponatach niz na \"sucho\" z ksiazek czy atlasow:D do tego mam swietne notatki z ktorych uczyl sie moj tata:) a co do tego filmu o nekrofilce, to moze pamietasz tytul?? chcialbym go obejrzec, lubie mocne filmy;) a juz dawno nic takiego nie puszczali...:( a swoja droga ciekaw jestem ile zaplacili aktorce za ta role, mysle ze sporo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poratujcie
ulotna chwila jesteś wielka zapiekanka wyszła super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×