Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..a ja z kolei nie nawidze byc poprawianym. Nie mam powodu zeby klamac ...ale skoro chcesz rozmawiac dopiero gdy bede mial fotke to do uslyszenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na przyszłość
nienawidzę. a nie nie nawidzę dyslekcja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25.Brunet
...do jutra zdobede od kumpla CD ze zdjeciami druzyny siatkarskiej II ligi i wybiore sobie jednego delikfenta hhehe takze do jutra andooo i Ty tez przygotuj swoja fotkę, najlepiej nago :P mmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie obraziłeś, ...taką mam nadzieję, napisałam że jestem uczulona, a nie, że nienawidzę...Brunecie, jak ja się pomylę, to mnie popraw OK...ja się nie obrażę :)To się nazywa \"konstruktywna krytyka\" A pogadać zawsze możemy, bo jak juz kiedys pisałam, dobrze mi się z Tobą wirtualnie rozmawia, i do tego niepotrzebuję Twojego zdjęcia, Ok...tak sie trochę droczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do \'tak na przyszlosc\' kim ty w zasadzie jestes: dorabiajacym polonista, sfrustrowanym informatykiem ???...siedzisz w internecie , odsiwezasz tematy i patrzysz gdzie bys mogl sie tylko wpieprzyc i wrzucic dwa grosze bez zwiazku ze sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na przyszłość
no a jak nie siedze w internecie i nie odświeżam tematów to z zacięciem godnym lepszej sprawy chapię dzidy dorabiającym okresowym imigrantom z Polandii na przystani promowej w Liver :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na przyszłość
chapnąć Tobie, cieciu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie nie unoś się tak, chociaż musze Ci się przyznać, ze bardzo mi się podobasz w takich akcjach---taki jesteś męski.... Idiotów nigdzie nie brakuje, a zwłaszcza w necie, gdzie 3/4 to małolaty...a \"tak na przyszlosć\" to polonistą na pewno nie jest, bez obaw, jeśli pisze o dyslekcji a nie dysleksji, to niech się lepiej nie ośmiesza.... Brunecie -----👄--- to na zszargane nerw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na przyszłość
Ty byś się też nie ośmieszała andaaa tylko pomyślala trochę - przy słowie dyslekcja był wielki uśmiech specjalnie dla Ciebie i Bruneta jako że nikt inny nie odwiedza tego topiku wyjaśnie, że był to uśmiech podchwytliwy, ironiczny i nieszczery. Brunio może nie, a;e Ty powinnas zakumać :) uśmiech szczery, acz z dozą wyższości lecę chapnąć co nieco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\'usmiech szczery acz z doza wyzszosci\' ...skad ty to wziales ...z przystani promowej w Liver, w doku chapiacych dzide ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na przyszłość
spodobało Ci się o określenie, hmm? to moze jednak Ci chapnę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, musiałam poddać się prozaicznej czynnosci, za która nie przepadam- sprzątanie, brrrrrbrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale już kawkę piję-pyyszna, gorąca.... i jestem gotowa.... na dalszą konwersację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, jaką uwielbiam kawę---- z mleczkiem, pyyyszzzzzzzzna ;) A Ty pewnie to lubisz małą czarną......... bez majteczek :D Ale mnie poniosło, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie, wydawało mi się, że rozmawiam tylko z Tobą.... a cóż to z a wysoki przystojniak z takim sexownym credo.....hmhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapraszam, zapraszam .... na kawke ;) Bruneta, oczywiście.....Kawa w samotnosci nie jest już taka smaczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×