Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygryda córka wikingów

Koniec męczarni i życie jest piękne

Polecane posty

\"noga z gipsu córze lżej\" jak mówi stare przysłowie złoczyńców północy ja też się zacieszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to się cieszę!! Żeby jeszcze mnie moja normalna rodzinka opuściła to już byłabym w pełni szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ok to ja usiądę w kącie z browarkiem i notatkami dziasiaj, ale jutro obiecuję Sygrydo, że opiję Twój dzień konkretnie i do nieprzytomności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jakich życzeniach?[blade oblicze ze strachu] P.S.tak właściwie to ja preferuję stan upojenia uczuciowo-alkoholowego...hmm i miłość zawsze może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda gratuluję i cieszę się razem z tobą - szczególnie że znam ten rodzaj ulgi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty się dalej upierasz przy tych bosakach i małaszyńskich to musisz się trochę pomęczyć;) (ciężko się gada na dwa topiki:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygrydo o właśnie mam kota a Ty się znasz chyba...czy wszyskie małe kotki budzą człowieka o trzeciej w nocy nadgryzaniem w nos czy pacnięciami łapką po mordzie:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera to weź już zostań na tym topiku co:P eee tam żadne cudo z tego bosaka:O aż tak to nie zniżaj ja nie śpię, ale zostawiam dla sierściucha otwarty balkon żeby w nocy wrócił do domu i wtedy z radości, że mnie widzi gryzie mnie mała w nos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc------> to raczej typowe kocie zachowanie, staraj się nie reagowa bo jak go przyzwyczaisz do zabaw o tej porze to umarł w butach i masz tak do końca:p Ktoś Cię kotem uszczęśliwił?:p dea----> ja śpię z kotem, czasami mąż też się mieści na łóżku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarnęliśmy futrzaka bo porzucone małe było i strasznie piszczało-później okazało się krzyżówką persa z dachowcem-wygląda jak taka kocia wiewiórka i strasznie humorzasta jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom kampania ...tylko, że ja jako wyjątkowa jednostka mam wyjątkowe przejścia i trudności:O:P a wszystkie kotki jak stają się bardziej romantyczne to wchodzą ci na brzuch i robią łapkami masaż?:O nie ma mowy znam Janka K. nie zasłużył na Ciebie ciołek:O ja kiedyś bałem się rybek bo strasznie drapieżnie cmokały na mnie i waliły z wściekłośćią głowami w szybę akwarium...ale już się nie boję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-----> o tym rzucaniu się do gardła też słyszałam, ale jak patrzę na tą pluszową, rozleniwioną, mruczącą kulkę szarego futra na kolanach to nijak nie mogę się dopatrzec kota mordercy:D A zwierzaków nie boję się wręcz nierozsądnie, do obcego psa łapy wyciągam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc-----> nie chcę Cię martwic - to nie masaż tylko sposób na pobudzanie gruczołów mlecznych - mała chce cobyś ją karmił:D Czy za te kocie porady to ja będę coś wogóle miała czy to tak charytatywnie? też w końcu miałeś mi coś załatwic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O :O :P Deep się przeterminował już...lekko zzieleniał i trochę się rozkłada...w ramach zadośćuczynienia prześlę Ci więc kota:) ja śpię z otwartą gębą, ale wychowałem się na Spidermanie więc pająki mi nie straszne:classic_cool: :P wracam do rybek jednak:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosc-----> Jak się przeterminował, gdzieś go trzymał:o Ja chcę Deepa, żadnych zastępstw nie biorę 😠 a do kota przywykniesz jak Was ta kotka odpowiednio wychowa to jeszcze uwierzycie że Wy rzadzicie w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×