Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygryda córka wikingów

Koniec męczarni i życie jest piękne

Polecane posty

wybacz o Deo przenajkolańsza, ale nie mogłem odp. wcześniej bo rozpakowywałem porcelanę:O więc o Deo powstań z kolan i otwórz się na miłość, która tylko na Ciebie czeka...tylko pamiętaj żeby nie poganiać uczucia i poddać się miłości a wzniesienia i upadki doprowadzą nas do :O...gdzieś tam gdzie jest fajnie....a jak nie chcesz gadać o życiu to mam nadzieję, że bierzesz pigułki:P? P.S. Artrosis Twój mąż to twardziel:O-w tym wieku:O się uwiązać na smyczy miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zauważyłem Twojego poprzedniego posta:O...hmmm ta pozycja gdzie ja jestem przy kompie , a ty klęczysz-hmmm komiczną bym ją nie nazwał:D dawaj fotę z krótszymi włosami:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przy teorii zostańmy:O! i cieszę się (nie rozumiem ale cieszę się;) ) przymykam jedno oko i sobie wyobrażam...ja siedzę, Ty klęczysz (jebać kompa) i sprawdzam w tym momencie czy rzeczywiście masz włosy za ramiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
właśnie piję piwo z moim mężem, co się nie myje ;-) i was pozdrawiam,fajnie się "gawędziło" tych kilka godzin wcześniej miłość, to z tym uwiązaniem na smyczy to mniemam,że jakaś metafora? :-D Ale wiem,wiem dobrze, że młodzi mężczyźni w tym wieku rzadko się decydują na taki poważny krok jak ślub, choćby konali z miłości. Cóż, mój skarb się zdecydował, może po częsci wpływ na to miało to,że jestem od niego starsza półtora roku. może czasem jeszcze tutaj wpadnę (na forum bywam dość często ogólnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kaca giganta i jak zwykle po pijaństwie wyspać się nie mogę:o Już nie tęsknię za kacem:o Artrosisss--------> jako autorka topiku zapraszam, wpadaj kiedy chcesz:D A z gotek się nie naśmiewałam, naśmiewałam się z siebie:p bo z moimi warunkami fizycznymi ciężko mi było przerobić się na ten styl. Ale byłam właśnie taka pandowato - falbaniasta. Niektóre kiecki mi się ostały i funkcjonują w trochę innej aranżacji:p Zresztą miałam wtedy 17 lat i teraz upiornie mnie to bawi:D miłość------> gratuluję wygranej:D Życzę Wam miłego życia i idę zdychać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kaca nie miewam, bo jak tylko pofolguję sobie za dużo to pawianami rzucam i kilka dni z głowy. lubię, ale nie mogę, bo żołądek mam rozlegulowany i nici potem. jakiej muzy słuchata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×