Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygryda córka wikingów

Koniec męczarni i życie jest piękne

Polecane posty

puciowate i rude bestie :D jak się juz córo urżniesz to chcę być drugi w kolejce do Twej foty;)? ja przez pół życia chodziłem z długimi piórami...a czarne gotki to był mój idealny typ urody kobiecej;) lecz po focie o Dei przeszedłem na czarne licealistki;) będę je podrywał na tzw. zmęczonego życiem studenta P.S.czas umierać z miłości:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O zaczynam już mieć dziwne tiki nerwowe, kiedy widzę literki układające się w bosaka:O(podobnie z Deepem) tak w drodze!, ale pokazałem mu wcześniej Twoją fotkę-więc jeżeli dojdzie tylko karton z dziurą to...to znaczy, że bosak okazał się gejem , ale za to już miłość nie odpowiada! taaa tylko, że ja zawsze lubiłem starsze:O(to dlatego, że nad wyraz szybko dojrzałem emocjonalnie!)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że na żywioł...a ten profesor , kiedy mnie widzi to dziwnie twarz mu się wykrzywia i zaciskają zęby-serio:O bardzo bardzo oczywiście :O te trochę starsze to zbyt takie niestabilne i niodpowiedzialne jak na mój gust:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko sex im w głowie:O a pudło pewnie rzeczywiście dostaniesz puste bo słyszałem, że X kręci z Mroczkiem:O(mają razem tańczyć w następnej edycji "Tańca z ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mnie zrozumiałaś jestem właśnie oczarowany starszymi! i uwielbiam kominki i wszystko co przy nich można robić:D miłość sobie liczy 31 do 54;) nie martw się Mroczków jest tylko dwóch i wszystkich fajnych facetów może nie zajmą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O może wiekiem:O lecz serce me płacze za milijony;) dobra dobra nie przeginaj z tymi starymi czsami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem miłość do wynajęcia:O i strzelam tylko w te osoby, na które mam zlecenie- Miłość Zawodowiec:classic_cool: ;) prezent tak? .... chyba wiem co być chciała;) ok kiedy? to sprawdzę czy Małaszyński ma wtedy wolne od aktorzenia i czy zaśpiewa Ci happy birthday wyskakując z tortu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oficjalnych imprezach zawsze jestem w stroju roboczym -takie życie munndurówki:O atrakcją wieczoru też ostatecznie mogę być:classic_cool: ehh i jeżeli Małaszyński nie bedzie znał angielskiego ewentualnie będzie uczulony na lukier to też nie moja wina:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauroczenie:O? zielone:O? -dobrze, że jestem pijany bo mógłbym wybuchnąć całą tęczą uczuć:P dzięki za kciuki-przydały się:D picie bez fajek jest jak sex bez orgazmu:O! P.S. dzis będę się taczał w orgazmach bo dziś mogę:D miłośc triumfuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Deo przenajświętsza piję tylko za Twoje orgazmy:D taaa piątka:O:P-zdany i tyle:D ja do wieczora mogę nie wytrzymać:O:D jeżeli mnie ex zaprowadzi do mojego pokoju, położy na łóżku na plecach, podpali mi papierosa,a nastepnie hmmm zrozumie romantyczność chwili i zrozumie, że nadszedł czas miłości to będę się taczał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
dlaczego uważacie,że gotyk to zabawa? ja też co prawda wyśmiewam się z młodych mrocznych wampirzyc :-) ktorych wszędzie pełno,ale sama też jestem gotką. tylko taką nie na pokaz. kocham tę muzykę,jeszczen iedawno nosiłam glany i skórę,no ale czarnej pomadki to bym nigdy nie użyła..br.... makijaz mocny owszem bywał...teraz do pracy nie noszę wcale,poza pudrem co by sie nie swiecić jak słońce... lubiła mtaki sposób ubierania - na czarmo,kocham ten kolor,.ale w jaieś falbaniaste sukmany nigdy się nie webijałam.chociaż raz w zyiu rto bym chciałą spróbować. mam 26 lat i nadal kocham gotyk,chodze na koncerty, a w domu grzecznie obiadki gotuję :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
wybaczcie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ale mnie zjechałaś:O to wyjaśnię, że niestety, ale moje eksy potrzebują troche więcej romantyzmu niż miłość w stanie bezwładności:O ale dziś mam kurewską ochotę na przyjemność fizuyczną bez myslenia i trosk-taki manifrst życia:D;) co do sexu bez miłości to nie czuję się na siłach umysłowcyh(jednak alko fdziała) żeby rozwijać temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
w porządku dea :-D to ja idę dalej pichcić klopsiki ;-) słuchając sobie "Zegarmistrza Światła".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
przepraszam ze się wtrąciłam na topik dla czarnych.. ;-) ale chciałam tylko dodać,że tak się jakoś złożyło,że mój mąż nosi długie włosy :-) i pękam ze śmiechu,jak idziemy na piwo i nastoletnie gotki się na niego napalają... hehe ta młodzież :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artrosis no nie wiem, ale jednak styl gotki kojarzy mi się bezapelacyjenie z odpowiednim makijażem i strojem-własnie takim falbaniastym i mrocznym, a na czarno ubiera się każdy zbuntowany dzieciak, ta cała aranżacja zewnetrzna po prostu idealnie podkreśla tą muzykę..poza tym gotki się afiszują i wyróżniają swoim wyglądem i specjalnie odróżniają się od metali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
miłość --- wiesz, ja tak nie uważam. podoba mi się czasami,jak się tak ubierają,bo to jest dość kobiece,nie ma co mówić,że nie jest. ale jak widzę nastolatki w makijażach a la panda to mnie strach zdejmuje albo coś gorszego jeszcze. te dziewczyny przesadzają,a za 10 lat to cere będą miały w fatalnym stanie.ja kocham tę muzykę i wcale nie muszę w związku z tym się tak przyodziewać. może dlatego,że mam już swoej lata. teraz np. mam na sobie zieloną podkoszulkę i dzinsy :-) ale na piwo chodzę z rguły na czarno,bordowo i fioletowo - moje ulubione kolory. mój mąż nosi się w barwy wojskowe,a też metal. pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee norma część przezywa zwykły bunt ala nastolatki, a częśc zakochuje się i odnajduje w tym klimacie, tej muzie i tym wizerunku...a cera itp. -nie znam się jestem facetem, ale chyba te różowe misiaczki nakładając tapetę również psują sobie cerę...a parę lat temu chodziłem tylko w długim skórzanym czarnym płaszczu z piórami za łopatki-co mnie teraz lekko bawi więc po cholerę oceniać...prawdziwy got/ka pozna \"zomala\":P Ty klęczysz, a ja siedzę przed kompem-qrwa frustrujące w wysokim stopniu:O:D super wyglądasz z tymi włosami...czemu ścinasz? za swoje posty nie odpowiadam bi piję i jest mi dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artrosisss
różowe misiaczki dobre!!!!!! :-D pozdrawiam zmykam p.s. miłość ile masz lat? może to dziwne pytanie.... a tak w ogóle,to wszystkich dziwi fakt,że mój mąż, długowłosy metal (w mojej miejscowości tacy uchodzą za dziwolągów co się nie myją etc. ) odważyl się na slub mając 23 lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja słucham teraz \"H\" Toola :classic_cool: mam tyle lat ile Twój mąż w chwili gdy odważył się na ślub;) brudasem też kiedyś byłem:classic_cool::D do teraz chetnie wracam do polskiego punka:D O Deo a nie mogłabyś się doczołgać na kolankach do mojego pokoju? przynajmniej na pół godzinki -tak żeby porozmawiać o życiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×