Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość całkiem_inna_ja

może mnie znajdzie mężczyzna w tym tłumie..

Polecane posty

Gość całkiem_inna_ja

atrakcyjnych kobietek? Bo skoro każdy kogoś szuka, to może ja się DAM POSZUKAĆ? :) Komuś z poczuciem humoru, ale pod tym poczuciem humoru żeby był mężczyzna stabilny, obiektywny, z otwartym umysłem i sercem, z pozytywnym myśleniem, stanu wolnego, tralalala i tak dalej może już sobie i Wam zaoszczędzę bo dalej bym tak mogła pisać i pisać :D:D:D No wiecie jaki, taki nie_idealny, ale IDEALNY DLA MNIE :) Jest tu? To ja tez tu jestem czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jest
to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem_inna_ja
stańczyk: prowokuję tego mężczyznę, a nie Ciebie :-) Chyba że Ty to On? a jak jest, to chodźmy na spacer na kasztany na ten przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestes dziewica
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, równie dobrze mogłabyś powiedzieć \"nie bądź blondynem\", \"nie miej takiego głosu \", albo \"nie miej tyle i tyle wzrostu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś dodać że masz ciało smiałe i gorące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
całkiem_inna-------> a skąd jesteś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? Już jakiś podbija....;) Zaprezentuj no panie 30-letni swoje poczucie humoru najpierw, bo zdaje się, że to był warunek konieczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
i temat padł.... trudno się odnaleźć na sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem_inna_ja
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem_inna_ja
ekskjuzmi, już jestem, sem rada, może nie padł. Chociaż jestem małej wiary w netowego m ężczyznę (może powinnam się przejść na "Samotnośc w sieci"?) Machos: w zasadzie tak, chociaż sa rzeczy, których nie jestem w stanie przejsc jeśli chodzi o wygląd (a przynajmniej tak mi sie teraz zdaje, bo jak się kobieta zakocha, to ślepa jak latoperek) stic: hehe, krótko mówiąc, patrzysz na wygląd, a nie na charakter?;) do zainteresowanego moim dziewictwem: nie. do 30-latka: z Poznania. Pozdrawiam wszystkich miłych i mniej miłych gości:) I czekam z małą wiarą na fajnych facetów z duuużym... (poczuciem humoru hehe) i kulturą osobistą (chociaz w śladowych ilościach), kręgosłup( moralny) mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem_inna_ja
a ty skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem_inna_ja
skoro mam pryskac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj wymagania dotyczące
wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
ja? niedaleko od Ciebie - dolnośląskie:) sądzisz,że uda się Tobie znaleźć tutaj kogos interesującego? chociaz............każde miejsce jest dobre,ale tutaj nie jest ani łatwo ani prosto...tak jak w życiu:) całkiem_inna_ja ----->a Ty w jakim wieku jesteś? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znikła, tylko cięzko pracuje na ZUS i waciki :-) 30-latek: ja jestem pewnie starsza od Ciebie a wolałabym, żebyś był starszy ode mnie:) Wprawdzie nie wyglądam, ani nie zachowuję się ani nie prowadze życia osoby po 30-stce, ale .. ja już byłam w związku z młodszym mężczyzną. Odpada. Wygląd nie ma wielkiego znaczenia, chociaż nie ukrywam, że chciałabym, żeby ta osoba prowadziła tryb życia podobny do mojego, a więc była sprawna fizycznie, lubiąca aktywny tryb życia, rower zamiast samochodu, schody zamiast windy. ale bez przesady.. Nie mam dużej wiary. Ale robię sobie przerwy w pracy. Może mężczyzna mojego życia też sobie robi w ten sposób przerwy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz wzrostu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
hmm,może nie nastawiaj się od razu,ze poznasz tutaj mężczyznę swojego życia....na początek może interesująca rozmowa.... widzę,że podejście mamy podobne...też lubie aktywny tryb życia,ale najchętniej ruch połączony z wypoczynkiem na łonie natury,lubię się zmęczyć,to oczyszcza myśli i organizm....to już weszło mi w krew i też szukam osoby w tym względzie do siebie podobnej (to również z doswiadczeń z poprzedniego związku).... poza tym potrafię rozmawiać z dojrzałymi kobietami,docenić ich doświadczenie i sposób patrzenia na świat......... nie powiem,że szukam kogos starszego,po prostu nie zamykam się.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra:) masz rację, jestem uprzedzona:) I masz rację, nie nastawiać się na \"mężczyznę życia\" .. (PACH! PACH! Trzepnęłam się czołem w klawiaturkę, żeby otrzeźwieć!!PACH!) To jedziemy na kasztany? Na rowerkach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
no,coś szybko mi rację przyznajesz:)... widzę,ze uprzedzenie w Tobie nie było zbyt silne...;) mam przyjechać do Ciebie rowerem?...no jasne,przecież mieszkam na sąsiedniej ulicy,pięć minut i jestem,hehe.... hmm,co Ty z tymi kasztanami?może ogldałaś "Tylko jedną noc" - taka produkcja offowa,tam też dziewczyna nowo poznanemu facetowi o kasztanach cały czas mówiła i kazała mu je zbierać.....(miał zresztą fajny pomysł na te kasztany,hehe)..... acha,nie mam roweru......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję Ci rację, gdyż jestem kobietą myślącą i być może masz rację :-) A i tak okaże się w realu, ktoś zacz :-) i czy mam prędko pedałować w odwrotną strone :-) Nie, nie widziałam żadnego filmu offowego o kasztanach. Tylko w parku kasztany leżą, a ja lubię kasztany. A w ogóle to co Ty się mnie czepiasz? To pożycz rower, jak nie masz:-) I skąd ja mam wiedzieć, gdzie mieszkasz... Zresztą jak facetowi zależy (na kasztanach;) ) to i te kilkaset kilometrów na rowerku dziecięcym pokona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
no,nie trzeba ode mnie uciekać,hehe.........wystarczy się pożegnać:) i....przyznaję, bywam złośliwy....czasem prowokuję...;) hmm,a warto pokonac te kilkaset kilometrów na dzięcęcym rowerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
całkiem_inna_ja---------->hej,zaglądasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latek
hmm,temat upadł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz inna...
30-latek, znajomo piszesz, ten styl, znajome wstawki... czy myśmy się gdzieś nie spotkali?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×