Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość blondyn89
To aj sie lecze juz 9 miesiecy i nadal cos mam na twarzy co to za sprawiedliwosc ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKA to super :) tylko się cieszyć, ale nie przestawaj stosowac duacu, bo to antybiotyk i wymaga systematyczności :) ja też mam dobrze, tylko te plamy okropne, szukam teraz podkładu kryjącego, żeby nie zapychal i nie byl tłusty. możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Monissia*
podklad jest dobry z vichy normateint ale cena jest tragiczna chociaz swietnie kryje..polecamtez rimmel cool matt mouse sama go używam i jestem zadowolona zreszta efekt mozesz zobaczyc na www.krajnisia90.photoblog.pl choc mam sporo krostek i nierownosci w pełnym makijazu nic nie widać ;)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja moge Ci polecic podklad z la roche posay toleriane. nic tak fajnie nie koryguje buzki. tylko jedna wada- cholernie drogi. kosztuje ponad 60 zlotych;/ excipial tez jest fajny ale moja buzka po jego uzyciu wyglada sztucznie chociaz malo go klade. a jezeli chodzi o duac to chyba bede go uzywac w sierpniu bo caly lipiec zamiezam kurowac sie isotrexinem. tradzik to moja zmora od kilku lat:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pomoc. ja niestety jestem dzisiaj załamana, hormony robią swoje i dzisiaj wygladam jakbym była zdjęciem wysp wulkanicznych :( tragedia. nawet nie chce mi się pisać :( zle sie czuje jak mam takie gówno na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Bravia nie smutkaj sie to na pewno chwilowe, u mnie przed okresem tez kipeskawo ehh..ide sie kapac i wysmarowac duackiem i wierzyc ze mi w koncu pomoze .3maj sie cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199119911991
ja mam kilka strasznych pryszczy nad okiem. strasznie to wyglada... chyba niedlugo zminie fryzure i bede miala grzywke chociaz w sumie ostatnio rzadko mi sie cos pojawia na czole. pomysle nad tym krokiem jeszcze... kiedys juz mialam duac jak tylko wyszedl na nasz polski rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina199119911991
nie byl on dla mnie zadna rewelacja ale chce jeszcze raz sprobowac go stosowac. moze tym razem bedzie to lepiej dzialac. na calkowite wyleczenie juz stracilam nadzieje ale chce zalagodnic stan mojej twarzy. dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( dalej źle! trzy nowe pryszcze na brodzie, modle sie juz o ten okres,zeby się to skończyło. ale to dopiero 4 lipca, do tego czasu chyba oszaleje !!! moja wytrzymałośc się już konczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
ehh ciezki nasz los , u mnie dzis na dekoldzie wysyp :( az mi sie milego weekendu odechialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
To jak juz wszyscy tak narzekaja to nie bede gorszy, u mnie sie cos tworzy pod skura puki co mam taka mała bule narazie nie czerwona ale syfek to nie jest bo nie da sie wycisnac a dziurawienie igla tez nic nie daje - mysle ze to jakis OBCY :) Ale i tak go dopande nawet jak bym sie mial nożyczkami bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrociu ja też miałam problemy z syfkami na dekolcie, ale odkąd zaczęłam stosować na dekolt talk do ciała z oriflame. to nie jest reklama, to szczerość :) a na twarzy jest już kolejna gula, może to teraz moda na gule podskórne. ale znalazłam podkład idealny, z loreala t balance, jest super, kryje idealnie i matuje, efekt pudrowego wykończenia, cena też nie taka najgorsza bo 40 zł.. za 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ten kosmetyk z loreala naprawde taki dobry? moze wyprobuje. a mi powoli krostki znikaja ale pewnie niedlugo znowu bedzie gorzej. tez mam chyba tradzik hormonalny i jeden z dermatologow chcial mi dac pigulki ale nie zdecydowalam sie na ich branie. za mloda jestem. pozdrawiam wszystkich i zycze szybkiego wygojenia sie tego paskudztwa z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinajeżeli chodzi Ci o podład z lorala to jest cudowny jak dla mnie, ukrył wszystkie moje niespodzianki, nie błyszcę się cały dzień, nie ściera mi się i ogolnie jestem baaardzo na tak bo loreal zawsze miał fajne odcienie podkładu i idealnie dopasowałam kolor dla siebie, ach jestem zadowolona, że wszystko czego mi duac nie wyleczył moge ukryć :) i dzisiaj byłam na zakupach i wielu ludzi mi powioedziało, że pięknie wyglądam to mnie trochę podbudowało, bo wiecie, jak ładna buzia to ja się wiecej uśmiecham, a jak się człowiek więcej uśmiecha to ładniej wygląda :) i kółko się zamyka. a syfki narazie się zatrzymały, może zaczną znikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia loreal ogolnie ma fajne kosmetyki. no moze z wyjatkiem tego tuszu co ostatnio kupilam... jak mi sie moj podklad z la roche posay skonczy to kupie ten z loreala chociaz przy moim uzywaniu to nastapi gdzies za rok... wole na maja buzke makijazu nie klasc bo sie boje ze sobie jeszcze gorzej zrobie. no i moj lekarz mi zakazal sie malowac. takze tylko od wielkiego dzwonu na mojej buzce gosci makijaz. w poniedzialek ide do dermatologa to poprosze o duac. moze zdziala cuda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdad kolagen to ściema niestey. trzeba by to stosować latami, żeby zobaczyć minimalny efekt.. sprawdzone, przetestowane, odrzucone. paulina proś o duac i zaprzyj się że jak go nie dostaniesz to nie wyjdziesz z gabinetu :) a lekarz co Cimowil ze sie nie wolno malowacchyba zyje nadal w średniowieczu, obecnie kosmtyki z kolorówki nie sąszkodliwe dla skóry i te dobre nie zapychają porów a na pewno loreal ma naprawde dobre kosmetyki, cząsteczki z jakich złożony jest podkład zrobione są z tak dużych elementów, że nie przenikają do skóry tylko pozostają na jej powierzchni, więc spokojnie możesz używać podkład. wiadomo tylko, że nie powinnas stosować żadnej bazy wyrównującej pod makijaż, bo ona zawiera silikony, ktore tworzą nieprzepuszczalna barierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jestem po stosowaniu brevoxylu niestety nic nie pomógł tylko pogorszył stan skóry juz teraz mam tradzik dosłownie na całej twarzy!!! z podwojnym nasileniem. Myslicie ze duac mogłby jeszcze cos na to poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka45
niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic a nic nie pomógł..... teraz uzywam masc cynkowa za 1,67 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
a na mnie duac działa!!!! po 6 dniach niesamowita poprawa nawet moj chłopak pyta co zrobiłam ze mam taka gładka skore ;p mam tylko 1 pryszcza i kilka zaskornikow niewiem moze to tez zasługa cynku ale oby tak dalej ostatnio z wieksza przyjemnoscią patrze w lustro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
do ona 20 masz rację brevoxyl jest do bani uzywałam go kiedyś ale SSSTRASZNIE wysusza skórę...koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to dokładnie tak jak u mnie brevoxyl tylko wysuszył skore na maxa i pojawiło sie wiecej pryszczy. Tylko ze ja nie mam takiego problemu jak niektórzy tutaj ze jedena czy dwa pryszcze ja mam tradzik czyli dosłownie całą buzie wysypana wszystko policzki całe czoło broda wszystko:(:(:( uzywam jeszcze tego brevoxylu chociaz juz sama nie wiem po co jest coraz gorzej:( moze postawie jeszcze na ten duac chociaz wątpie czy pomoze mam naprawde tradzik wielkich rozmiarów!!!nie to co niektorzy kilka syfów i panikuja!! to ja z takim tradzikiem powinnam sie chyba zabic..?!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
czy jest tu ktos kto ma naprawde prawdziwy tradzik i jest po kuracji brevoxylem i wszystkim mozliwym? i komu duac pomógł chociaz troche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
czy jest tu ktos kto ma naprawde prawdziwy tradzik i jest po kuracji brevoxylem i wszystkim mozliwym? i komu duac pomógł chociaz troche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
a próbowałas davercin?? ja kiedys miałam o wiele gorsze syfy...co prawda tez w strefie T ale było koszmarnie dermatolog przepisał mi davercin i znacznie pomogło zwłaszcza na czole i brodzie .... nos bez zmian to była znaczna poprawa i pryszcze pojawiały sie tylko pojedyncze i rzadziej niestety po pewnym czasia przestał działac teraz mam duac i jestem bardzo zadowolona chce teraz wykonczyc moje syfy do konca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
miałam davercin benzacne i duzo duzo tego wszystkiego!! nic nie pomogło było coraz gorzej a teraz po tym wszystkim skóra jest straszna nie ma miejsca bez pryszcza!!!:( mika a czy uzywasz pudru? bo ja tak podkład i puder bez tego nie da wyjsc sie z domu chociaz i tak nie przykryje tego do konca:(takiego tradziku nie da sie ukryc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a co myslicie o kremie ivostin ?mam strasznie sucha skóre po brevoxylu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
pudru uzywam .... chociaz ostatnio coraz mniej wypróbowałam mase tych antytradzikowych kryjacych swiństw ale efekt utrzymywał się gora pół godziny w koncu zrezygnowana kupiłam podkład rimmel w musie i jestem zadowolona cera jest matowa i o wiele gładsza przez wiele godzin pozatym używam pudru sypkiego -sensique ale nie teraz latem zazwyczaj bgardzo rzadko sie zdarza zebym wychodziła bwz makijazu.....ale jak jestem w domu to zmywam wszystko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no wlasnie a ja uzywam podkladu z firmy lovely nie za dobry ale przynajmniej kryje te paskudne pryszcze!!inny w ogole nie kryje wszystkie pryszcze wyłaża z pod pudru czy podkładu i są widoczne jednynie ten cos tak ukryje...:( a tak ogolnie to chyba dzisiaj koncze z brevoxylem 2 miesiac uzywania i zero efektów a buzia juz cała wysypana!!jak myslisz na taki tradzik mogłby cos poradzic jeszcze duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
myśle ze jesli zadbasz o higiene+duac+ duuuzo wody to po pewnym czasie zauwazysz efekty może warto tez zmienic diete?? ostre i tłuste potrawy zle wpływają na cere.. i jeszcze coś..jakiś rok temu oczyszczałam organizm.... przez 2,5 miesiąca piłam preparat alveo razem z cała rodziną dzieki mojej mamie ktora bardzo potrzebowała takij kuracji.. po tym miałam wysyp ale wiedziałam ze w ten sposob sie oczyszczam w koncu przestało mnie to vbawic i przestałam uzywac ale rzeczywiscie organizm sie oczyscił mam swietne wyniki i paznokcie skora sie po czasia załagodziła.. ale co z tego skoro ostatnio kolejny wysyp brakuje mio cierpliwosci jednak moja mama pije to do dzis miała klopoty z cera po ktorych nie ma juz sladu to jednak nie dla mnie ale kto chce i je4st cierpliwy moze sprobowac zaufałam duacowi i na razie jestem zadowolona dodatkowo cynk i duzo wody. nie pije tez zwyklej cherbaty tylko zielona bez cukru i zero kawy znajomi mowia ze promienieję ;p jak ktos ma jakies pytania chetnie pogadam o moich doswiadczeniach z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×