Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość ona 20
"mayballine -linia tańszych kosmetyów dla młodych dziewczyn" po pierwsze stara sie nie czuje a po drugie 30zł-mayballine a 40zł-loreal to jak widac niewielka róznica.raz uzyłam podkładu loreala od mojej siostry (bo ona uzywa tego podkładu)to miałam taki wysyp ze nie mogłam sobie z tym poradzic!!tazke na kazdego działa cos innego jak widac.. mam przykład razem z kolezanka uzywałysmy brevoxylu jej skóra jest prawie wyleczona zostały tylko plamy i przebarwienie(niewielkie) a u mnie nasilony tradzik conajmniej 2 razy takze na kazdego działa cos innego jedenmu pomoze a drugiemu zaszkodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam ja uzywam Lirene City Mat i jestem zadowolona ale Bravia mozesz mi podac pełną nazwe tego podkładu z Loreala? 2 tydzien uzywam duacu i cos marne rezultaty :/ dzis okres dostalam to moze bedzie lepiej, do tego jestem na diecie kopenhaskiej wiec nie ma mowy o zadnych pikantnych przyprawach czy smazonych potraw a dekold i plecy nie wygladaja dobrze :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrociu trzeba czasu żaby pomogło, pełna nazwa to ideal balance loreal, a najgorszy podkład z lorealato był infailiable i oni sie do trego przyznaja ze to zapychacz był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
dzieki Bravia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
to wszystko co piszecie swiadczy o jednym... każdy ma inną skórę na która pomaga lub szkodzi co innego... po co się przekrzykiwać co jest leprze a co gorsze... sama wypróbowałam wiele kosmetykow... szkoda ze czesto działały krótko... co do podkładów nie zgadzam sie z opinia ze gdy sie ma tradzik nie powinno się ich używać! to jest naprawde uciązliwe straszyc syfami! pozatym nowoczesne podklady potrafia naprawde duzo nie zatykajac przy tym porow. i nie mowie wcale o takich ktore kosztują 50, 100 czy 200 złotych bo jest to najczesciej cena reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wam polece cos co mi pomoglo choc mialam dlugie lata problemy z tradzikiem mozna to kupic w skleapach zielarskich nie kupujcie w aptece bo to podroby sprawdzalam - lek nazywa sie POMADA OJCA GRZEGORZA - do tego kupuje sie zwykle szare mydlo i przed uzyciem najpierw stosuje sie wlasnie mydlo a potem ta pomade - znikaja blizny wygladza skore przede wszystkim leczy no i jest bardzo tanie.. POLECAM SPROBUJCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dziekuje mmj ze udzieliles mi rady ale czy musisz wszystko pisac tak agresywnie? skoro ty jestes taki madry i wszystko o lekach i podkladach wiesz to dlaczego masz jeszcze tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
no własnie dołaczam sie do opinii wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a jezeli nie powinno sie stosowac dwoch wysuszajacych masci jednoczesnie to dlaczego lekarze czesto zapisuja takie zestawy jak isotrexin+differin clindacne+acne derm itp.?? taka mi sie dygresja nazuca- niektorzy sa jeszcze mlodzi i glupi a chca wchodzic w kompetencje lekarzy. to forum jest dla mnie wazne. lubie sobie czytac o roznych kremach ale zawsze wole sluchac lekarza niz ludzi ktorych na oczy nie widzialam. ona20 nie zalamuj sie. zle myslisz ze tylko ty masz tu problemy z tradzikiem a my panikujemy z powodu kilku syfow. przynajmniej na pewno nie ja. podkladom na codzien mowie nie! i wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
kiedy? jak ocenial postepowanie innych chociaz ich w ogole nie zna i nie wie jaka maja skore i co im lekarz zalecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nikt Cie do podkładów nie zmusza, możesz jedynie wyglądac ładnie i nie zapychać sobie twarzy złym podkładem tylko użyc dobrego, albo wyglądać brzydko i cieszyć się, że nie zapchałaś sobie twarzy ale byc smutna, że masz takie gówno na twarzy, ja już zdecydowałam co jest dla mnie lepsze i bardzo dobrze się teraz czuję, Wam też życze decyzji, które pomogą Wam się czuc po prostu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mmj to był tu wczesniej niż TYw tym wątku i nie zauwazyłam zeby kiedykolwiek odpowiadał ze złośliwością, on też chce pomagać, tak jak my, a wybacz ale to Ty trochę zbyt emocjonalnie podchodzisz do słow tu pisanych. to tylko forum, na żywo jak się rozmawia okazuje się więcej emocji, a tutaj są tylko literki, oschłe i trudne do nadania im emocji, więc się nie złośccie tutaj dziewczyny, nie chcemy się tu kłócić, mamy ten teamt zeby wymienić się dobrymi radami a nie wykłócanie się kto wie lepiej, pozwólcie, żeby inni też mieli czasem rację, zwłaszcza jeżeli się na tym znają, ja się znam na kosmetykach więc mogę sie w tej kwestii wyrażać w oparciu o moją wiedzę, a nie drogeryjne doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
Paulina nie uzywasz w oóle podkładu na co dzien?wiec twoja twarz wyglada pewnie w miare normalnie bo ja nie wyobrazam sobie wyjsc z domu bez podkładu i pudru zeby chociaz troche przykryc to swinstwo:(a co myslisz o duacu?ja dzisiaj koncze juz z tym brevoxylem bo mam go dosyc!!posmaruje buzie wieczorem brevoxylem a rano wstaje z 5 pryszczami wiecej:(:(dzisiaj kupilam duac no i zaczne go uzywac.napisz jakie sa twoje opinie na temat duacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona no to gratuluje :) brevoxyl jest do d*** też go stosowałam i tylko zniszczyłam sobie twarz, a miałam okropne pryszczole, cała twarz w ropnych gulach..feee, po miesiącu kuracji duaciem praktycznie mogłabym juz nie stosować podkładu bo pryszczy już niemal nie ma tylko zostały plamy po wyciskaniu, teraz już nie mam co wyciskać :) więc duac jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona20 duacu pierwszy raz uzywalam bardzo dawno. nie zrobil na mnie pozytywnego wrazenia. teraz(dokladnie wczoraj) poprosilam mojego lekarza o ponowne przepisanie mi duacu. mysle ze po jednym dniu trudno mi o nim cokolwiek napisac. a jesli chodzi o moja twarz to jest zle. jakbys mnie zobaczyla to na 100% przyznalabys mi racje. ale bylo duzo gorzej wiec ja i tak sie ciesze ze nie mam juz tego co wczesniej. a to wczesniej osiagnelam miedzy innymi przez codzienne uzywanie excipial pigment creme. nie wiem czy dobrze napisalam. takze chyba moja niechec do podkladow jest zrozumiala. taki tradzik jak ja mam trudno spotkac w moim otoczeniu. mam najgorsza twarz ze szkoly. to juz chyba o czyms swiadczy prawda? nie podchodze do tego emocjonalnie. przeciez to co kto pisze i tak nie zmieni mojego postepowania ani toku myslenia. wyrazilam moje zdanie i nie po to zeby miec za wszelka cene racje. po co mi to? mi wystarczy ze wiem co na ten temat mysla lekarze. nie chodzilo mi o to zeby kogos obrazic czy wytknac mu niewiedze. wiem ze niektorzy na tym forum maja ten sam problem co ja i tez wiedza co pisza. ale mysle ze uogolnianie to najgorsze co moze byc-kazdy ma inna cere! bede to powtarzac do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to mnie jeszcze nie widziałam w całym moim miescie nie ma czlowieka o takim tradziku nie wspominajac juz o plecach dekolcie itd. ale tym sie juz nie przejmuje to mozna ukryc pod ciuchami a twarzy jednak nie:(chciałabm miec tradzik tak jak niektórzy np.tylko czoło broda.. a ja mam dosłownie wszedzie cale policzki dosłownie całe jeden pryszcz na drugim jeden zejdzie to nastepny sie pojawia:(masakra jednym słowem. No ale spróbuje jeszcze ten duac.moze cos pomoze ajak nie to juz raczej nic nie pomoze:(BRAVIA- cała moja nadzieja w twoich słowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to mnie jeszcze nie widziałam w całym moim miescie nie ma czlowieka o takim tradziku nie wspominajac juz o plecach dekolcie itd. ale tym sie juz nie przejmuje to mozna ukryc pod ciuchami a twarzy jednak nie:(chciałabm miec tradzik tak jak niektórzy np.tylko czoło broda.. a ja mam dosłownie wszedzie cale policzki dosłownie całe jeden pryszcz na drugim jeden zejdzie to nastepny sie pojawia:(masakra jednym słowem. No ale spróbuje jeszcze ten duac.moze cos pomoze ajak nie to juz raczej nic nie pomoze:(BRAVIA- cała moja nadzieja w twoich słowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ja się leczyłam prawie 10 lat a dopiero duac się z tym rozprawił i to w miesiąc!! wiem, że to jeszcze nie koniec, ale jestem przeszczęsliwa, bo wiem jak się czuje dziewczyna z takim syfem na twarzy.życze Wam takiego powodzenia, jakie przyniósł mi ten właśnie lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona20 moze nie wierzysz ale wiem co czujesz. ja mam najbardziej nasilone na skroniach. tradzik wystepuje na calej twarzy ale najbardziej jest nasilony na skroniach wlasnie. i mam takie pytanie do was jako do tych doswiadczonych. stosowaliscie kiedys na tradzik jakies tabletki anty-alergiczne czy cos takiego? bo ja na pewno alergii nie mam a mi takie tabletki troche pomagaja. dziwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a i ja jeszcze chcialam dodac ze ja nikomu nakladac podklau nie zabraniam. moze na innych nakladanie tego nie dziala tak jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to biore sie za ten DUAC!!;)Bravia a jak mi nie pomoze Duac to cie znajde i udusze normalnie heh zartuje oczywiscie:) jakos mi sie humor poprawił jak tu do was zagladam przynajmniej wiem ze nie jestem sama z tym cholerstwem;( Bravia a co myslisz o kremie nawilzajaco-matujacym garniera czysta skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no to biore sie za ten DUAC!!;)Bravia a jak mi nie pomoze Duac to cie znajde i udusze normalnie heh zartuje oczywiscie:) jakos mi sie humor poprawił jak tu do was zagladam przynajmniej wiem ze nie jestem sama z tym cholerstwem;( Bravia a co myslisz o kremie nawilzajaco-matujacym garniera czysta skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tabletki typu zyrtec są przeciwhistaminowe i blokują odczyny zapalne, bo zmiany alergiczne to właśnie odczyny zapalne,więc to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jeżeli chodzi o produkty garniera, to wbrew pozorom one wysuszają także ja bym nie polecała, wogole produkty drogeryjne są dośc słabe w nawilżaniu, ja stosowałam happyderm i był dla mnie świetny (20 zł) ale niektórzy mówią, ze im nie spasował bo za mało nawilżał, to zależy, ale na mnie duac tak zadziałał, że zawsze rano miałam taką dobrze nawilżoną i lekko natłuszczoną skórę, taką miłą w dotyku i nie wysuszył mnie, musisz smarowac cieniutką warstwą, ja wiem, że nas kusi, że jak posmarujemy więcej to szybciej zniknie, ale to nieprawda, ja smarowałam tak ledwo ledwo i znikało cały czas i nie podrażniłam i nie wysuszyłam skóry. więc może spróbuj ten happyderm oczywiście do skóry wrażliwej. a ja teraz stosuję nadal żel z oczaru wirginijskiego na dzień i tez się sprawdza :) jest w czym wybierać, a jak chcesz dać więcej to sięgnij po serię AA albo cośz la roche possay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
bravia tylko ze ja uzywam tego kremu juz drugi dzien cieniutka warstwe smarowałam po brevoxylu i narazie jest ok nie widze kolejnego wysypu. a ja tak mam ze jak posmaruje jakims kremem i nie moge go uzywac to zaraz mnie cała wysypie ostatnio jak miałam taka sucha skóre po brevoxylu-ze nie szło nałozyc podkladu,to uzywałam z ziaji z ogórkiem kremu i z cytryna tez ale tak mnie wysypało po tym ze szok!! dlatego narazie na ten krem z garniera nie narzekam. a co do duacu to mowisz ze smarowac cieniutka warstwe tylko na noc codziennie?a moge punktowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia dzieki. dermatolog cos mowil o normalizacji pracy gruczolow lojowych. a nie wiesz jakie te leki maja skutki uboczne? a jak nawilznaie do dermedic- dzis rano nalozylam a po luszczacych sie skurkach nawet sladu. z iwostin tez sa chyba dobre. a la roche posay. ja osobiscie nie lubie. mialam kilka kosmetykow z tego i zaden sie nie sprawdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na noc ten duac i nie punktowo tylko na całą buzię, bo nigdy nie wiesz co jest pod skórką :) a skutków ubocznych jako takich nie ma tylko to jest antybiotyk który przenika do krwi więc więc warto pic jogurty osłonkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na noc ten duac i nie punktowo tylko na całą buzię, bo nigdy nie wiesz co jest pod skórką :) a skutków ubocznych jako takich nie ma tylko to jest antybiotyk który przenika do krwi więc więc warto pic jogurty osłonkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na noc ten duac i nie punktowo tylko na całą buzię, bo nigdy nie wiesz co jest pod skórką :) a skutków ubocznych jako takich nie ma tylko to jest antybiotyk który przenika do krwi więc więc warto pic jogurty osłonkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×