Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
ona 20 a kto powiedzial ze wychodze nieumalowana? mimo ze jestem przeciwniczka tych podkladow to w sobote wieczorem klade to na twarz. wiem ze zle robie ale inaczej bym nie poszla. pracuje nad tym zeby isc na dyskoteke bez tapety ale jakos nie moge... ilosc makijazu ograniczam tylko do cieniutkiej warstwy podkladu z la roche posay ktory zalecila mi moja poprzednia dermatolozka ktora nie byla przeciwniczka malowania. bravia wyzuce do smieci moj samoopalacz i zakupie sobie jakis fajny balsmaik. a mialas moze ten z loreala?? teraz chyba jakies nowe z tego sa. i nie takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
maluje sie raz na tydzien na jakies 5 godzin. i mam wyzuty sumienia z tego powodu. tak jak codziennie wychodze polazic ze znajomymi to sie nie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam go jeszcze bo ten z garniera nie chce się kończyć, bo jest bardzo wydajny. :) z loreala mam taki balsam nutrisoft nawilżacz super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 a ze sloncem to uwazaj... jest bardzo zdradliwe. na poczatku rzeczywiscie jest super. buzia ladnie wygladzona. pryszcze wysuszone. ale potem moze Cie wysypac podwojnie. wiem cos o tym bo ja latem zawsze sie duzo opalalam. prawie codziennie chodzilam nad rzeke do ktorej mam 5km wiec nawet przez droge sie opalalam i nad ta rzeka tez duzo czasu spedzalam. potem nadszedl pazdziernik. nie bylo juz takiego slonca a na twarzy pojwiala sie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia. kosmetyki z loreala sa fajne. jak na razie tylko na jednym kosmetyku sie troche zawiodlam z tej firmy. a tak to sa wszystkie fajne. a uzywalas tej linii loreal pure zone? ja ja nawet lubilam. zrobic sobie taka parowke a potem tym tonikiem... fajnie oczyszczalo. ale agresywne troche to bylo bo na bazie alkoholu. teraz tez mam dylemat bo podobno kosmetyki z alkoholem sa niedobre a dermatolog kaze mi uzywac tego plynu afronis. podobno po tym masci lepiej sie wchlaniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
mi takie typowy wysyp pryszczy na calej twarzy pojawił sie jak poszłam do dermatologa powiedzialam czym myje twarz(mydłem siarkowym itd.)a p.dermatolog powiedziala mi ze buzie myje sie zwykłym mydłem takim jak myje rece czyli za 0,99zł. Przyszłam do domu zmyłam makijaz i umyłam twarz zwykłym mydłem(no wkoncu tak radziła p.dermatolog) a na drugi dzien nie poznałam siebie!!! miałam tyle pryszczy ze jeszcze nigdy tyle nie widziałam. Od tamtej pory nie słucham dermatologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
do dzisiaj lecze twarz i nie moge wyleczyc było ze mna zle zanim poszłam do dermatologa ale po tej wizycie na twarzy koszmar razy 10!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubie bardzo kosmetyki z loreala, od kolorówki po kosmetyki do pielęgnacji ciała, mnie zawiódł tylko infailiable. pure zone rzeczywiście jest agresywne, ale kupię sobie znowu jak jużbędę miała czystą buzię, podczas stosowania antybiotyku nie powinno się używać toników i żeli na bazie alkoholu. twarzy nie myjemy tez mydłem, a już na pewno nie siarkowym, przecież mydło strasznie wysusza!! ani te w kostce ani te w płynie sie nie nadają!! do mycia twarzy uzywajcie wody przegotowanej albo mineralnej i .. żelem do higieny intymnej.. powaznie, ma dobre PH nie wysusza i jest bardzo łagodne, szczególne dobre i tanie są te z ziaji. żadne inne żele narazie, jak się wyleczycie to można stosowac te oczyszczajjące własnie np pure zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona 20 moja poprzednia pani dermatolog to tez byla d.. a nie lekarz. chyba jeszcze nikomu nie pomogla. no ale poszlam do niej bo jedyny lekarz w mojej dziurze od skory. nic mi nie pomogla. potem zaczelam chodzic do takiego do ktorego musze dojezdzac 25km. troche to uciazliwe ale jak trzeba... moze poszukaj jakiegos bardziej kompetentnego deramtologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja myje czym popadnie, chociaz ostatnio uzywam Nivea Visage Young wydaje mi sie ze dobrze oczyszcza, chociaz z tym na opakowaniu ze widocznie wygladza skóre to sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona aha ale jak Twoja dermatolożka mówiła Ci o mydle to na pewno mówila o bambino albo ajkimkolwiek innym dla niemowląt, bo takie jest do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
BRAVIA ha ja tez tego żelu uzywam, nie jest zły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ja mam tych zeli do mycia twarzy kilka. jeden z garniera drugi z dax cosmetic trzeci z la roche pasay. najfajniejsza byla pianka z loreala. tylko jakos malo jej bylo. ja zauwazylam ze jak do twarzy nie stosuje wody z kranu to mam ladniejsza cere. teraz czesto uzywam wody termalnej z iwostinu. chyba bede musiala twarz w ogole odzwyczaic od wody z kranu. ale jak sie kapie to trudno nie chlapnac na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że jak się kąpiesz to się zachlapiesz, ale po kąpieli powinnaś umyć buzię w czystej wodzie np własnie termalnej, mineralnej itp. i po problemie :) i żel do higieny intymnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nio nie z ta woda to troche przegiecie bynajmniej moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia a nie pomyslalas zeby na blizny zastosowac jakis kremik albo isc do kosmetyczki na jakies zabiegi? mikrodermabrazje czy cos. ja niedlugo dostane krem no scar. slyszal ktos cos o nim?? zamierzam nim smarowac miejsca gdzie nie mam pryszczy a sa blizny. ciekawe czy to dobre bedzie. czytalam o nim duzo pozytywnych opinii i mam nadzieje ze w moim przypadku tez sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn89 moze i przegiecie ale jezeli to ma pomoc. jestem w stanie zrobic wiele dla polepszenia mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba się wyleczyć a później leczyć blizny, duac rozjaśnił mi ptrzebarwienia więc pewnie z czasem wszystkie się rozjaśnia, a później tointex, tani a skuteczny. blondyn nie przesadzamy z wodą tylko chcemy się szybciej wyleczyc :) tzreba zadbać o wszystko żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia tak to prawda ale ja w niektorych miejscach nie mam w ogole krost a mam blizny. na wypryski nie bede nakladac. z reszta i tak go bede miec i tak. nie place za niego. tak to bym go sobie na razie na pewno nie kupila. mam jeszcze polowe acne dermu. jak bedzie po wakacjach to bede to nakladac. on dziala i na tradzik i na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na blizny maseczka z..cebuli..smierdzi jak cholera, ale pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No tak, ale czy ma to sens na dluzsza mete co zawsze z soba bedziesz wozic budelke wody zeby tylko w niej twarz umyc? Troche to dziwne. A na glizny ja mam Cepan ale nie moge sie wypowiedziec jak dziala bo mialem go na sobie moze z 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko możesz umyć twarz w czystej wodzie to warto to zrobić, zmiejszasz liczbę zanieczyszczeni przybliżasz się do czystej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn89 jest taka mala woda z iwostinu ze naprawde malo zajmuje i mozna ja wszedzie brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dzieki ale nie skorzystam, dla mnie to zbyt za dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn89 to juz Twoja sprawa. ale ja osobiscie nie widze w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kobiety zawsze bardziej szalały jezekli chodzi o dbanie o urodę, hehe :) taki żarcik...kobiety się myja a mężczyźni wydrapują bryd z rowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
He wiesz ze mnie ogolnie sie czyscioszek:P Dbal o higiene, myje wlosy,zeby, biore prysnic i to codziennie, ale nie wymyslam nic na temat wody to juz by bylo male przegiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale mi woda szkodzi na twarz taka normalna. z reszta jakbym codziennie brala kapielblotna to by bylo przegiecie a taka zwykla woda termalna to jeszcze nie takie przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dla mnie nawet takie cos to przegiecie no ale coz jestem facetem mnie nie obchodzi czy moje wlosy akurat sie skrecily albo czy moje rzesy sa wystarczajaco grube :) Sprobuj sie mnie zrozumiec ja nie moge byc zbyt delikutasny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
blondyn89 ja doskonale to rozumiem. dziewczyny nawet nie lubia takich zbyt wymuskanych chlopakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×