Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

tylko na noc ten duac i nie punktowo tylko na całą buzię, bo nigdy nie wiesz co jest pod skórką :) a skutków ubocznych jako takich nie ma tylko to jest antybiotyk który przenika do krwi więc więc warto pic jogurty osłonkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
aha. jeszcze raz dzieki. jogurtow to duzo jem bo lubie. teraz bede chyba jadla jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jeszcze raz dzieki bravia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
paulina199119911991 Ee, grubo przesadzasz. W swoich notkach nikogo nie oceniam, zrobilem to tylko raz, gdy ktos wypowiedzial sie negatywnie o doustnym leczeniu tradziku i zrobilem to bardzo delikatnie. Napisalas: "kiedy? jak ocenial postepowanie innych chociaz ich w ogole nie zna i nie wie jaka maja skore i co im lekarz zalecal." A teraz zacytuje, to co napisalas wczesniej "jeszcze mam jedno pytanko. bo ja sobie wymyslilam ze rano bede nakladac duac a wieczorem isotrexin." Rozumiem z tego zdania, ze lekarz nie zalecil Ci stosowania obu masci naraz, tylko sama na to wpadlas. Nigdy nie kwestionowalbym tego co mowi lekarz, bo sam zawsze w swoich notkach podkreslam, ze najwazniejsza jest opinia lekarza. Tutaj jednak nie bylo mowy o zaleceniach lekarza, dlatego pospieszylem z wyjasnieniami. Gdyby wiedza o tradziku leczyla z tradziku, to pewnie bym go juz nie mial. Niestety przeszedlem juz wiekszosc terapii, ktore wy tez macie za soba, lub dopiero je zaczynacie, przebrnalem przez wiele podobnych tematow, stron, dyskusji z lekarzami i mase ulotek po lekach i staram sie rzeczowo odpowiadac. Jezeli poczulas sie urazona, to przepraszam, choc szczerze przyznam, ze naprawde nie wiem w ktorym miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
paulina199119911991 Ee, grubo przesadzasz. W swoich notkach nikogo nie oceniam, zrobilem to tylko raz, gdy ktos wypowiedzial sie negatywnie o doustnym leczeniu tradziku i ocenilem wtedy nieobiektywne ocenianie, a nie ta osobe. Napisalas: "kiedy? jak ocenial postepowanie innych chociaz ich w ogole nie zna i nie wie jaka maja skore i co im lekarz zalecal." A teraz zacytuje, to co napisalas wczesniej "jeszcze mam jedno pytanko. bo ja sobie wymyslilam ze rano bede nakladac duac a wieczorem isotrexin." Rozumiem z tego zdania, ze lekarz nie zalecil Ci stosowania obu masci naraz, tylko sama na to wpadlas. Nigdy nie kwestionowalbym tego co mowi lekarz, bo sam zawsze w swoich notkach podkreslam, ze najwazniejsza jest opinia lekarza. Tutaj jednak nie bylo mowy o zaleceniach lekarza, dlatego pospieszylem z wyjasnieniami. Wiecej notek na ten temat nie pisalem Gdyby wiedza o tradziku leczyla z tradziku, to pewnie bym go juz nie mial. Niestety przeszedlem juz wiekszosc terapii, ktore wy tez macie za soba, lub dopiero je zaczynacie, przebrnalem przez wiele podobnych tematow, stron, dyskusji z lekarzami i mase ulotek po lekach i staram sie rzeczowo odpowiadac. Zostalo mi jeszcze kilka terapii i jestem wlasnie w trakcie przygotowywania sie do nich, zaczynam od sierpnia Aknenormin i bede prowadzil strone z codziennymi zdjeciami, efektami i skutkami. Jezeli poczulas sie urazona, to przepraszam, choc szczerze przyznam, ze naprawde nie wiem w ktorym miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
paulina199119911991 Ee, grubo przesadzasz. W swoich notkach nikogo nie oceniam, zrobilem to tylko raz, gdy ktos wypowiedzial sie negatywnie o doustnym leczeniu tradziku i ocenilem wtedy nieobiektywne ocenianie, a nie ta osobe. Napisalas: "kiedy? jak ocenial postepowanie innych chociaz ich w ogole nie zna i nie wie jaka maja skore i co im lekarz zalecal." A teraz zacytuje, to co napisalas wczesniej "jeszcze mam jedno pytanko. bo ja sobie wymyslilam ze rano bede nakladac duac a wieczorem isotrexin." Rozumiem z tego zdania, ze lekarz nie zalecil Ci stosowania obu masci naraz, tylko sama na to wpadlas. Nigdy nie kwestionowalbym tego co mowi lekarz, bo sam zawsze w swoich notkach podkreslam, ze najwazniejsza jest opinia lekarza. Tutaj jednak nie bylo mowy o zaleceniach lekarza, dlatego pospieszylem z wyjasnieniami. Wiecej notek na ten temat nie pisalem Gdyby wiedza o tradziku leczyla z tradziku, to pewnie bym go juz nie mial. Niestety przeszedlem juz wiekszosc terapii, ktore wy tez macie za soba, lub dopiero je zaczynacie, przebrnalem przez wiele podobnych tematow, stron, dyskusji z lekarzami i mase ulotek po lekach i staram sie rzeczowo odpowiadac. Zostalo mi jeszcze kilka terapii i jestem wlasnie w trakcie przygotowywania sie do nich, zaczynam od sierpnia Aknenormin i bede prowadzil strone z codziennymi zdjeciami, efektami i skutkami. Jezeli poczulas sie urazona, to przepraszam, choc szczerze przyznam, ze naprawde nie wiem w ktorym miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hymm a ja, ja jestem brzydko mowiac w dup..., skonczyl mi sie duac, clindacne, antybiotyki a co gorsze zostalem tylko z mascia po ktorej to wszystko wychodzi a wizyta u dermatologa dopiero za miesiac bo moja pani doktor kochana na wakacje pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
A sie forum spsulo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mmj moze rzeczywiscie przesadzam. tylko ze obie te masci sa na recepte wiec lekarz musial mi je przepisac. wiedzial ze bede uzywala obu na raz bo mowilam ze tak bedzie. chcialam tylko jeszcze zapytac co ludzie na forum o tym mysla. dobra przepraszam ze sie unioslam. wiecej nie bede tak pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
a ja na twarzy mam glownie w okolicy żuchwy i szyji , mysalalm ze to cholerstwo po 20- ce minie no ale mam juz 23 i dalej mnie męczy..liczę na duac ..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nie używaj duacvu na dzień bo sobie zrobisz plamy, duac jest na noc jak to jest napisanew ulotce chyba nawet. blondyn no to się załatwiłeś :/ idź do innego dermatologa i powiedz ze Twoja babka wyjechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha stokrociu jak masz koło żuchwy to nigdy nie wyciskaj ja Cie błagam, mnie babka przesytrzegła, ze tam najłatwiej zrobić sobie kratery...więc nie rób sobie krzywdy :) ja przestałam wyciskać wogóle i temu chyba zawdzięczam tak szybkie lecxzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a ja wyciskalam i wyciskam nadal jeden dzien sie powstrzymam a na drugi juz nie moge patrze na tego pryszcza i musze go wycisnac:(no ale jak juz wycisne to obok tworzy sie kolejny:( dlatego cały czas chamuje sie przed tym.Mam juz duac teraz tylko czekam na wieczor zeby nim posmarowac buzke:)Bravia a ile czekalas na chociaz niewielkie efekty po duacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
bravia czytalam ulotke ale ja w ogole na dwor nie wychodze wiec to chyba bez znaczenia czy bede stosowac na dzien czy na noc. jak mam wyjsc to nakladam krem nawilzajacy a nie z duacem na twarzy. tylko ze wychodze baaardzo rzadko i na krotko. ja tez nie moge sie powstrzymac od wyciskania. dermatolog mi tlumaczyl ze tak nie mozna bo to wszystko sie wciska do srodka i jest pozniej tylko gorzej ale ja nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
nie wychodzisz prawie w ogole na dwór?to ile ty masz latek?a praca?szkoła?nic z tego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
chodze do szkoly ale teraz mam wakacje. postanowilam przez te dwa miesiace o swoja cere zadbac. przede wszsytkim zadnego slonca. jak juz wychodze sie spotkac ze znajomymi to najczesciej jest to wieczor. jest juz ciemno, nie ma slonca wiec mozna i z duacem czy inna mascia nawet wyjsc. troche mi szkoda ze nie wyjade nigdzie ale trudno. jakos wytrzymam. wynagradzam to sobie tym ze duzo na dyskoteki jezdze. no ale to zawsze jest wieczor i promieniowanie sloneczne mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tu na forum dzień po dniu efekty więc zanużcie się w tą historyjkę chyba coś kolo 29 strony :) nie czekałam długo, z dnia na dzien było lepiej. a duac należy stosować na noc nie tylko dlatego, że się narażasz na plamy ale tez dlatego, że noca pory są otwarte i krem lepiej się przyswaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina to polecam krem do ciała skóra muśnięta słońcem z garniera, duże 400 ml opakowanie kosztuje około 17zł, a skóra wygląda na ładnie opaloną, ja ten balsam stosuję już bardzo długo i wszyscy się dziwią skąd mam taką śliczną opaleniznę jak unikam słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
moze i sie zaopatrze:) z soray samoopalacz tez jest fajny. jak sie wysmaruje tym to zawsze wszyscy mowia ze sie slicznie opalilam. jak kiedys mialam balsam z sopotu to byl straszny. zostawaly mi zacieki jakbym sie nie umyla dobrze... uzylam dwa razy i chcialam wyzucic ale siostra go ode mnie wziela. ale jej tez niezbyt dobrze sluzy. a co myslisz o nakladaniu samoopalacza na twarz? mowie o takim przeznaczonym do tej czesci twarzy. ja przy moich problemach z cera chyba nie powinnam tego nakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina lepiej nie, a ten z garniera to nie jest typowy samoopalacz, to ten z serii stopniowej opalenizny, ale nie zrobiłam sobie nim żadnych zacieków. jestem bardzo zadowolona, no i dośc ładnie pachnie, co się rzadko zdarza w kosmetykach tego typu, a na twarz lepiej nie nakładaj takich rzeczy bo one są z reguły tłyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
po raz kolejny musze Ci przyznac racje. a jak sobie kupisz samoopalacz to on jeszcze sie nadaje na przyszly rok?? bo czytalam gdzies ze takie kosmetyki sa na jeden sezon i jak Ci nawet cos zostanie to powinno sie to wyzucic. ja mam juz swoj ponad rok i smaruje sie tym tylko w wakacje wiec nie wiem czy nie wyzucic tego kosmetyku i nie kupic sobie innego. na przyklad balsamu z garniera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno się wyrzucićbo składniki się utleniają przez to że był wcześniej otwierany, może to się wydawac smieszne, ale takie balsamy jakby...gniją z czasem. nie powinno się używac starych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
dlaczego piszecie ze unikacie slonca przy skórze tradzikowej?na mnie słonce działa super jakis czas temu były upały lezałam na słoncu buzia zrobiła mi sie ciemniejsza a pryszcze mniej widoczne slonce je wysuszyło i zaczeły schodzic. dlatego czekam teraz na słonceczki i upały wkoncu opale troche tą moja buzie.Paulina a z toba nie moze byc tak zle skoro chodzisz na dyskoteki i wychodzisz z domu niepomalowana gratulacje!! ja nie wyobrazam sobie isc na dyskoteke nie pomalowana ludzie by pouciekali i musiałabym sie bawic sama moze dlatego ze ja mam naprawde silny tradzik na całej twarzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unikamy słońca bo to że pryszcze znikają jest tylko pozorne, na chwile się to uspokoi a pozniej wyłazi ich więcej, sprawdziłam na sobie będąc na obozie i smażac się w pełnym słońcu, byłam pięknie opalona, buzia ślicznie się goiła, ale przyszła na mnie zemsta jakiś czas później.. dlatego nie radzę się zmażyć, możesz oczywiście normalnie wyjść z domu i nie przejmowac się słońcem, należy unikać wylegiwania się w jednej pozycji w pełnym słoneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×