Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
chyba zaopatrze sie jeszcze w jedna tubeczke i bede codziennie rano to nakladac. moze jeszcze cos zdziala... a no scar po poludniu czy jakos tak. albo na zmiane. zobaczymy. z reszta no scar to wlasciwei bedzie przeznaczony na moja reke. rok temu jak sie wylozylam na asfalcie to zostala mi blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blizny tego typu to najlepszy jest contractubex ( http://www.i-apteka.pl/go/_info/?id=1401) lub podobno jego tanszy odpowiednik ...cepan czy jakos tak powiem szczerze,ze to wymaga cierpliwosci ale dziala... ja mialam kiedys powazna operacje na twarzy, ciecie na pare centymetrow i moja mama mnie tym smarowala...teraz nikt nie wierzy, ze mialam tam cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale bym na to musiala wydac pieniadze a no-scar bede miala za darmo wiec wole to wyprobowac najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak Bog da to te moje plamy na twarzy juz nie beda takie bordowe... no i ta moja blizna tez zblednie.wolalabym miec tradzik gdzies na plecach a nie na twarzy. reszta ciala taka gladka bez jednej krostki a na twarzy masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow, ze bys wolala jak nie masz :p to troche tak jak z tymi poparzeniami ;) twarz sie da zamaskowac podkladem...a reszte nie bardzo ;) a tak w ogole to wlasnie czytalam http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=246 tam w komentarzach jest troche o tych kroplach ja jednak poki co zostane przy mojej kuracji tabletami krople po wakacjach jak wroce do Polski na wakacjach nie bede na tyle systematyczna by je 3 razy dziennie brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
na plecy to bluzke i dobra. nie musisz sie z tym nawet bawic za duzo. posmarujesz mascia i sie tak nie martwisz bo i tak tego nie widac. a na twarzy... przeciez jak ktos z toba rozmawia to patrzy wlasnie na twarz... to nasza wizytowka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...gorzej jak upal jest 30 stopni, a ty jedna w koszulce bez dekoltu i z rekawkami... o plazy juz nie mowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masc (duac) mi wlasnie wszystkie ubrania skutecznie odbarwia na twarzy to jakos ok bo ona nie dotyka tkaniny...a cholera z plecami tak sie nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
da sie zniesc. ja bym od razu zamienila miejsce wystepowania tych pryszczy gdybym tylko mogla. ale to niestety niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa...gdybym ja na twarzy nic nie miala to by moze nie bylo tak zle :p z twarza niestety tez sie mecze...zreszta zdjecie wczoraj tu nawet wrzucilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
widzialam. ja tez mam cos takiego. ja teraz amm najbardziej nasilone na czole i skroniach. moje skronie wygladaja okropnie. i nie da sie tego cholerstwa wycisnac. tylko niektore sie da. ale ja juz tego nie wyciskam bo sie tylko bakterie przenosza... tzn. staram sie nie wyciskac ale czasami to silniejsze ode mnie. a i zainteresowal mnie ten artykul o tradziku przeczosowym. bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mozliwe ze mam nawet gorzej od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez od tygodnia staram sie nie ruszac...choc pare razy sie nie udalo ;) wiesz, nawet jak sie nie da wycisnac to chyba lepiej...kurde, musimy sie nauczyc, ze lepsze grudki nawet i krostki niz ciagle strupki i roznoszenie tego po twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
w sumie tak. ale ja mam takie gule jakies. czerwone takie. juz nie bede tego wyciskac bo to tylko duzo szkody wyrzadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ile razy ja wygladalam gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, a najlepsze jest to, ze ta kobieta na zdjeciu nie ma tradziku wlasciwie...to tylko glupota i wyciskanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
za glupote sie placi...ja gdybym wiedziala ze moge nie miec krost jak bede trzymala raczki daleko to jestem w stanie przez rok nie dotknac twarzy. wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bedziesz wiedziala, ze przebarwienia beda mniejsze? ;) nikt ci nie zagwarantuje, ze od niedotykania wszystko zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
teraz wiem ze bede miala mniejsze przebarwienia jak nie bede tego tak wyciskac wiec juz z daleka raczki od twarzyczki w innym celu niz posmarowanie sie jakims specyfikem. dzis bedzie siodmy raz jak naloze na twarz duac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Napewno nie zniknie ale bedzie mniejsze, i mniej czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
witam was goraco... dwa tygodnie.... efekty sa ogromne.... ale dzis znow cos sie chowa pod skóra... ale to nic...dermatolog kazała mi stosowac duac minimum 6 tyg. zeby pozbyc sie problemow na zawsze... kocham ta kobiete.... wogóle zakochałam sie....ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
tydzien... efektow nie ma zadnych... jest wrecz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nie zakochalem sie ehhh.... Ide nałożyc Acnefan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfsfsfd
ile kosztuje ten duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
duac kosztuje 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
paulina....naprawde jest gorzej??? a może twój tradzik ma jakies inne podłoze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jak to wszystko czytam to wydaje mi sie to smieszne... nie myslałam piszac to o poparzeniu 3 stopnia czy całej twarzy w bliznach czy nawet 30 %poparzonym ciele. Wiem jak wyglada poparzenie i wiem co czuja ludzie którzy tak wygladaja piszac to nie pomyslałam tez o poparzonej calej twarzy!! tylko malym poparzeniu które zawsze mozna przykryc czyms. Myslałam o mnie i moim tradziku który z dnia na dzien roznosi sie coraz bardziej cała twarz przechodzi na szyje z dnia na dzien jest coraz gorzej dlatego myslalam o małym poparzeniu które jest wjednym miejscu i nie roznosi sie po całym ciele czy twarzy!!Moze sa tu tacy ludzie jak ja i z takimi problemami bo wiekszosc tutaj ma wyleczona skóre albo kilka pryszczy a ja całą twarz!! wiec nie zrozumie mnie ktos kto jest juz po wszystkim i cieszy sie ze ma male zmiany.. ja wiem ze nie ma co porównywac jednej choroby do drugiej bo sa duzo gorsze przypadki a na tradzik naszczescie sie nie umiera tylko jak zyc z taką twarzy jak patrzy sie w lustro to odechciewa sie nawet zyc!! no i tez ile mozna z tym walczyc skoro nie widac zadnych efektów:(:(:( a wrecz przeciwnie jest coraz gorzej:(dziwie sie sama sobie ze jeszcze sie nie poddałam ze jeszcze mam w sobie troche siły zeby isc do dermatologo tylko po co..? po cos co znowu nie pomoze najgorsza jest taka nadzieja czytam to wszystko tyle fajnych opinii na temat np. duacu napalilam sie na to wierzac ze i mi pomoze skoro tak wielu osobom pomógł.No ale niestety widocznie kazdy ma inna skóre i jeden wiekszy tradzik drugi mniejszy... ja mam najgorszy z najgorszych!!Szkoda ze nie wynaleziono jeszcze jednego leku który zniszczył by raz na zawsze to g....!!!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×