Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

powiedzmy, ze programistka :p choc nie do konca to jest w tej chwili moja praca ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanka __22
czesc forum, wiem ze na pewno bylo cos w tym temacie o bliznach ale szczerze nie chce mi sie wertowac wszystkich stronek wiec bede wdzieczna jak udzielicie raz jeszcze kilku rad jak sie ich pozbyc z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
A mozecie cos polecic na czarne wagry? Ostatnio moje grudki zamieniaja sie w wagry, jest ich duzo, wiec nie dam rady ich wycisnac, moze znacie jakis dobry specyfik. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ktos tu pisal ze Beryxol jest na to dobry, ale glowy nie dam. dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanka z bliznami jest ciężko, bo trudno się je usuwa, są do tego specjalne specyfiki jak tointex czy cepan. najlepiej pójść jednak do dermatologa, a uzyskasz więcej fachowego doradztwa bo my możemy Ci powiedzieć tylko to co wiemy z doświadczenia, a lekarz dopasuje krem do Twoich potrzeb. a na wągry to ten brevoxyl właśnie, ale to tez długa drogaprzed wyleczeniem, więc radzę uzbroić się w cierpliwośc, no i broń Boże nie wyciskaj bo Ci się zrobią gorsze wągry, takie z wielkimi porami, które lubią zostać już takie rozszerzone. więc nie wyciskaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak dla mnie najlepszym rozwiazaniem na wagry byly parowki z rumiankiem. jak Ty mmj niedlugo bedziesz bral izotek to nie mozesz uzywac brewoxylu. a do sierpnia to on Ci na pewno nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
czy one zawsze muszą wyłazić w tym samym miejscu??? dopiero co sie pozbyłam juz nie mogły się doczekac i wylazły 3 niedobre:( aaaaa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
zauwazylam ostatnio, ze wszystko mi "lezie" na lewa strone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak stosujecie duac? nie chche go nakladac na cal twarz bo nie mam az tak strasznych problemow. Najgorsze sa policzki broda nas i czolo tuz nad nosem a teraz na policzkach zaczely mi sie robic duze bolace krosty. Czy mam go nalozyc na wieczor na kilka godzin potem zmyc i nalozyc krem nawilzajacy czy mzoe zostawic na cala noc i rano krem? Jak go strosujecie bede wdzieczna za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka nie zmywaj go!! na noc się go stosuje i najlepiej na cała twarz, ja też już nie mam na całej twarzy, ale smaruję całą, tak mi mówiła dermatolog. i stosujesz na noc cienka warstwę, czekasz az sie wchłonie i dobranoc. nie ma zmywania! krem nawilżający stosujesz rano, ae mi po duacu nie był nawet potrzebny, bo skóra sie takafajna zrobiła, nie miała ani jednej sychej skórki. na każdego działa inaczej, wysusza jak nalozysz za duzo, aby więc tego uniknąc umuj buzię, lekko otrzyj i na jeszcze wilgonta lekko skóręrozprowadz minimalna ilośc kremu. jak skóra jest wilgotna, to jest zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
*Dziewczyny jak stosujecie duac?* Jawna dyskryminacja :( Wiem ze kafeteria to portal typowo kobiecy no ale kilku samców tutaj jednak jest. A co do duacku to stosuje sie go na cala twarz tylko na noc a jego dawka powina wynosic gdzies wielkosc ziarenka grochu na cala twarz najlepiej jest nakladac gdy twarz jest jeszcze troszke filgotna. Z reszta do czego masz ulotke? Poczytaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Nigdzie w aptece nie maja Silica Clean :/. Musze czekac do jutra i tak pewnosci nie ma czy bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
tez myslalam zeby to kupic ale chyba sie wstrzymam. blondyn jak kupisz to napisz czy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
tez myslalam zeby to kupic ale chyba sie wstrzymam. blondyn jak kupisz to napisz czy dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
nie ma sprawy Paulinka, tylko najpierw to musze wychaczyc jesli nie bedzie tego jutro w aptece w moim poblizu to wybieram sie gdzies dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ile kosztuje tetralysal lub unidox?wie ktos...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
*Tetrysal 16 kapsułek kosztuje około 20 zł* Tak mowi google, ja sobie za to reki nie dam obciac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
16 kapsułek a ile to sie bierze?2dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Hmm na somym poczatku jak bralem to po 2 kapsulki dziennie, potem jak juz mialem lepiej to po 1 :). No to 16 kapsułek kuracja 8 dni, 2,5 dziennie za same antybiotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
a ile miesiecy powinna trwac kuracja tetralysalem zeby zauwazył jakas poprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ponoc nie wolno go brac dluzej niz 6 miesiacey. ja go brałem troche dłużej i chyba nadal bede bral zobacze co powie dermatolog. Mysle ze juz jakoms poprawe zobaczysz po miesiacu, najlepiej zrob sobie zdjecie przed i po - bo tak patrzac w lustro to jest drudno ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ona po 2-3 tygodniach juz powinno byc lepiej. unidox jest chyba tanszy od tetralysalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
O wrocila moja milosc :D. Swoja droga zna ktos sposob na schodzaca skore z pleców? :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
na schodzaca skore jest najlepsze zsiadle mleko. mojmu bylemu jak skora schodzila po zbyt intensywnej ekspozycji na slonce to zawsze mu tym plecki smarowalam. dobre efekty to dawalo. u mnie z twarza lepiej. nie wiem dlaczego. chyba po tej masci robionej od dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Fuj wole cierpiec... Może balsam cos da, a ktos do wcierania go w skore sie przyda ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mam wprawe wiec moge Ci z tym pomoc:) balsam tez oczywiscie moze pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No to zapraszam :). Widzicie co sie dzieje z facetem jak laski nie ma? Kurcze musze cos znalezdzc bo jeszcze sie zaczne za facetami ogladac... :(. Ps. Acnefan i Silica Clean mozna stosowac razem? Znaczy sie jedno popoludniu a drugie np. wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
chyba mozna ale oba specyfiki maja dzialanie wysuszajace wiec uwazaj zeby sobie zbytnio nie przesuszyc skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
A to spoko myslalem ze ma to jakies gorsze skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie chyba nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×