Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

izoteku na grudki na policzkach??? to chyba troche za mocny lek na takie rzeczy...powiedzialabym, ze o wiele za mocny poczytaj sobie o skutkach uboacznych...wysyp to najlagodnieszy z nich, poza tym czeste nadmierne wysuszenie wszelkich sluzowek, w tym warg itp itd o tych gorszych to nawet nie bede wspominac...chyba jednak lepiej miec grudki na twarzy ;) moze jednak przetestuj duac...zanim zaczniesz testowac takie rzeczy jak izotek -to naprawde ostatecznosc! owszem - kilku dziewczynom tutaj duac zdecydowanie nie posluzyl na mocno nasilony tradzik ale wielu osobom (szczegolnie na ten mniej nasilony) pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
No i stalo sie ludzie sie boja duacu:).A ja dzisiaj ladnie sie opalilem na kolor bordowy i czekam na wysyp pryszczy, zobaczymy na co je stac:)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ps. ci walisi dermatolodzy cos sie chyba obijaja, ja pomietam jak wpadlem pierwszy raz do mojej powiedziala tyle "Matko Boska " po ogladala i odrazu mialem wypisany duac, viosept terysal i cos oslonowego. Po 2 tabletki dziennie tetrysalu i obowiazkowo viosept popolodniami na twarz , a na noc duac - mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
A powiedzcie mi czy tak jest na początku że wysypuje a poźniej się goi czy Duac wciąga wszystko do środka. Bo ja już sama nie wiem. Była mała poprawa a dzisiaj nie wiem skąd to się wszystko wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollla1402
Po jakim Czasie Quleczka poprawiła ci się cera przy stosowaniu Duacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczelam stosowac na twarz dwa dni temu....wiec nie mam co mowic jeszcze o jakiejs poprawie zuzylam juz tubke na plecy i stopniowo jest coraz lepiej...choc cudow nie ma - teraz zbliza sie okres i znow mi sie cera pogarsza :/ tak to juz jest...hormony robia swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
uff..zastosowalam duac ponownie (w mniejszej wersji o wiele jak kazala Quleczka;)) i znowu jest lepiej.. kurcze nie moglam sie piwstrzymac zeby nie cisnac wrr.!! na grudki dermatolog przepisala mi jakas szara masc za 5zl (robia w aptece) troche smierdzi (troche nawet bardzo!!) ale chyba pomaga.. nie wiem, bo narazie ich juz nie mam 9niech tak zostanie) 2 dni temu pojawila sie jedna bezczelna ale odrazu potraktowalam ja ta mascia i juz znika prawie jest mniejsza i juz tak nie boli :):) narazie stosuje tylko ten duac Po nic mocniejszego nie siegam :):) miejmy nadzieje, ze nie bedzie takiej potrzeby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
i zauwazylam po 4 zastosowaniu ze twarz wyglada o niebo lepiej:):) rozjasnily mi sie tez te blizny wstrtne wokol brody !! ciesze sie bardzo:) wczoraj nalozylam troszku tapetki i dziewczyny nawet nie zauwazyly ze problem jest tak powazny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miya...no to ciesze sie, ze juz lepiej :) nie kazalam - ja tylko dobrze radzilam, ze jak robisz sie czerwona od tego...to moze znaczyc, ze za bardzo podraznia i lepiej jak najmniej stosowac :) ja tez sie nieco zdziwilam jak zobaczylam ta tubke duacu, ze taka malutka...myslalam, ze to na tydzien nie starczy :D taki nawyk z acnedermu...tamta tubka wieksza, ale tez duzo wiecej sie tego stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
własnie bo i ten acnedrem mam stosowac po calkowitym wyleczeniu na blizny !! jak to nakładałaś?? tez tylko na noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
acha.. no i czy można z tym na słonce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulotce jest 2 razy dziennie...ale ja stosowalam tylko na noc z dwoch powodow: - dla mnie zupelnie nie nadawal sie pod makijaz - nie bylam do konca pewna jak z tym sloncem :) jak sie stosuje tylko na noc to oba problemy sie rozwiazuja :) aaa...tylko do niego trzeba cierpliwosci... cokolwiek zaczyna byc widac dopiero po miesiacu, dwoch smarowania, no ale na szczescie nie pogarszal mi cery, wiec mozna cierpliwie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina19911991
z moja cera coraz gorzej.... za kilka dni okres i mam takie skronie straszne... jezu jak ja wygladam. jakbym sie poparzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z tego opalania :) nie mam narazie jakiejs plamy nowej na skórze, więc chyba ok, może wyjdzie później...ale wątpie, wydaje mi się że tak straszą tym słońcem. a moja buzia jest coraz ładniejsza, widać, że to jednak pomaga, dwa miesiące kuracji i jest o niebo lepiej, jak sobie zobaczyłam dzisiaj swoje zdjęcie sprzed paru miesięcy to..uuu.. teraz wyglądam super.. do okresu :) ale to jeszcze tydzień ładnej buzi przede mna, pozniej bedzie gorzej , ale po okresie znowu bedzie lepiej :) to mnie tylko pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
mam tak samo:) mądra PRZED:D:D czy ktos z Was mial mikrodermabrazje diamentowa u kosmetyczki?? jakie efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miya nie ro mikrodermabrazji zanim się nie wyleczysz, bo bedzie gorzej niż przed. jak Ci kosmetyczka to poleca to tylko chce na Tobie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
wlasnie raz mam juz tylko czerwone plamki a czasem wyskoczy jeszcze jakas uparta krocha:(:( wiec radzisz poczekac??? to poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
wlasciwie tyle czsu czlowiek wytrzymal to nie zbawi mnie jak poczekam jeszcze troche:) hehe powiem wam, że kiedys zamaskowalam jakims super podkladem wszystko (jakas probka) i tak jakos dziwnie sie czulam nie widzac zadnej krosteczki .. jakos tak jak nie ja :) serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
i troszke go usunelam zeby widac bylo chociaz z jedna:P:P glupia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Kobiety ;p same nie wiedza czego chca :) Jeszcze wszystkiego sie pozbedziesz i bedziesz musiala sobie mazakiem domalowywac pryszcze :) Hmmm ja nadal czerwony po opalaniu i narazie wysypu brak, czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
hehe i u mnie narazie gra gitarka .. żadnych nowości na twarzy :):) tyle juz mam te krosteczki, że serio czułam się nieswojo nie widząc ani jednej!!! pomału trzeb abędzie sie przyzwyczajać bo duac robi swoje :):):): i oby nie zawiódł!!!! jutro też przyczerwinie buźkę na słońcu:) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
miya a jakiego podkładu używasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
ja go nie uzywam to była jakas próbka od dermatologa dostałam ale zabij mnie nie pamiętam dokładnie jaki to był cos z serii La Roche Posay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jutro też przyczerwinie buźkę na słońcu\" - z tym to bym uwarzala ;) przede wszystkim umyj ja bardzo dokladnie po nocy i duacu....bo on to sie nie bardzo nadaje na slonce z tego co wiem. nie wiem jak na Was...ale na mnie slonce zawsze zle dziala - pare dni jest lepiej, a pozniej sucha skora i wysyp syfow...wiec ja slonca unikam jak moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
aha ok miałam z tej firmy dla mnie nie był za dobry:( na mnie sloneczko fajnie dziala przyczerwieni mi sie buzia to pryszcze i czerwone plamy nie rzucają sie w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...mi tez, gorzej z tym co wychodzi po jakims tygodniu na takie wysuszonej sloncem twarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy ciasteczek
pytanie do dziewczyn, ktorym tradzik nasila sie przed okresem- jakie sa najlepsze srodki na te krostki przed okresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
ona 20:) ja go uzyłam tylko raz:):) ale skuszę się na ten DERMABLEND z Vichy jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
nie ma zadnych!!!przed okresem nie ma siły na pryszcze!! zawsze bedą i na maxa duzo szczególnie u mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×