Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

No no to widze masz jakiegos dziwnego uslugodawce :| Swoja droga wczoraj bylo dobrze dzisiaj troszke gozej jakies 3-4 male biale kumeczki sie pojawily ale nie wyciskam puki co mam masc na twarzy moze znikna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A co to sado maso??co próbowałes zrobić ta agrafką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, co Ty zrobiłeś z tą twarzą!! ja się grzebałam igłą niejednokrotnie ale takiego czegoś to sobie nie zafundowałam :) teksańska masakra się chowa. a wieczorem buzka mniej ładna, trochę małych syfków nowych na czole :( okres miał być dzisiaj i nie ma, 100% jestem w ciąży... hehe chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anugo
To podejrzane! Mi tez teraz lepiej....to moze nie byc wcale zaśługa kremów i maści może TERAZ akurat wszystkim lepiej, a potem ............@#$&Y&%&^$&^$!!!!!! (WERIDIANA U MNIE TEZ po LEWEJ GORZEJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ja przerywam tą dobrą passę, u mnie dzisiaj wieczorem jest gorzej. chyba spobie zedrę trochę skóry peelingiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
buuuu.. chyba niedawno sie cieszyłam. dziś mi przeszło, jak spojrzałam w lustro. Dziewuszki. Poradźcie mi, może znacie jakiś dobry żel i tonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baś nie powinnaś uzywać toników, bo one zwykle zamiast oczyszczaćto blokują pory, ogolnie jest zasada, że im mniej kosmetyków tym lepiej. a żel to już się chyba 100-tny raz powtórzę, że najlepszy jest żel do higieny intymnej z ziaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anugo
BAŚ---> Wiec tak jezeli cena nie gra roli---> polecam serię clinique. A mnie pniewaz ie stac na kosmetyki tej marki: uzywam serii IWOSTIn. Ale zgodze sie. I mniej kosmatyków tym lepiej. Ja ograniczam sie jak moge. Żelu do h. i.? Pierwszy słysze....Ale tam ph jest inne....ale skoro tobie odpowiada..:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemal każdy dermatolog poleca żel do higieny intymnej, bo nie jest inwazyjny!! ph tu nie ma znaczenia, nie powiesz mi chyba, że mydło jest lepsze :) a wszystkie żele nibydo skóry trądzikowej strasznie wysuszają więc na dłuższą mete się nie nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
Dzięki za pomoc. Do żelu do higieny intymnej ciężko mi będzie się przekonać, chociaż nie musiałabym wydawać kasy podwójnie ;p dermatolog kiedyś mi poleciła żel loreal pure zone. używałyście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure zone nie jest dobra serią bo rownież wysusza jak cholera. powstaja zaskórniki. pierwszy raz słysze zeby dermatolog polecał drogeryjne kosmetyki do pielęgnacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
także trzeba będzie skorzystać z żelu do higieny intymnej :p chociaż mam taaaaakie opory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad te opory? Ja zastosowalem sie do rady Bravii i jestem bardzo zadowolony, nawet dermatolog ostatnio powiedzial, ze jest to dobry wybor jezeli cera mocno sie wysusza podczas stosowania zeli do cery tradzikowej. Uzywaj smialo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu zeli, wlasnie obok pojawila mi sie reklama zelu Physiogel. Chcialem spytac, czy ktos z was mial z nim do czynienia. Jest to zel hipoalergiczny i mega delikatny, zalecany dla alergikow i osob z bardzo mocno podrazniona skora. Ja mialem tylko probke i przyjemnie zmywalo sie nia twarz. Na plus jest to, ze nie trzeba go zmywac woda, wystarczy usunac nadmiar nalozonego zelu. Cena jest tez zachecajaca, bo wynosi okolo 30 zlotych (porownujac np: do Cleanance, czy Vichy jest to malo). Zel dostepny w aptekach. Z tej samej serii jest tez hipoalergiczny krem, zastanawiam sie, czy warto go kupic. http://www.physiogel.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=8&Itemid=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najlepszy byl ten z macierzanką, bo jest bakteriobojczy i grzybobojczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
mmj -> Moja siostra stosowała Physiogel i była zadowolona. Bravia -> co do żelu z ziai, to chodzi jak sądzę o tą serię Intima, prawda? Jeśli tak, to sporo zaoszczędzę, bo będzie to tzw 2 w 1 i w jakiej przystępnej cenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam duac rowno tydzien...przyznam si bez bicia,ze nie ejstem w stanie przeczytac wszystkich postow, wiec przeczytalam kilka pierwszych stron i kila ostatnich, takze przepraszam,ale jesli an moje pytania juz ktos odpowiedzial. poodbnie jak Bravia jako nastolatka nie mialam problemow z cera, teraz maja 22 lata od kilku miesiecy koszmar-na czole czerwone mega pryszcze, nos i broda rozszerzone pory, zaskorniki.....bylam u dermatologa i dostlaam na brode i nos effaklar k z ktorego jest abrzo zadowolona, bo pory widocznie zwezony, zaskornikow o wiele mniej...na czolo mam stosowac duac...ogolnie jest chyba troche lepiej tzn nie ma zaskornikow,ale martwi mnies trasznie fakt, ze od tygodnia mam 3 pryszcze-takie z ropa i one ndal sobie sa, czy to normalne,ze mimo duac nadal sa??poza tym dzis rano sie zalamalam, bo widze trzy male czerwone grudki na czole,c zyli kolejni \"przyjaciele\" :( czy to normalna rekacja??dermatolog powidziala mi,ze po dwoch tygodniach powinna byc wyrazna poprawa, minal tydz,a ja widze hm polowiczna poprawe, bo krostek i zaskornikow brak,ale te trzy ropne przez caly tydzien nie zmalaly, no i dzis te trzy krostki....na opakowaniu jest napisane, ze efkt moze nastapis w trudnych przypadkach dopieor po 4tyg...jakie sa Wasze doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to nie tak doczytałaś :) ja mam problemy z tradzikiem od 10 lat :) więc jako nastolatka też miałam straszną twarz,a dopiero teraz dzieki kochanej pani dermatolog która wypisała mi duac moja twarz jest na tyle ładna, że śmiało wychodzę do ludzi. efekt \"ładnej buzi\" po duacu to kwestia bardzo indywidualna, ja nie mogłam na twarzy znaleźć miejsca bez pryszcza a po okolo miesiącu było już niemal o połowę lepiej, po następnym miesiącu zostały tylko małe grudki, a teraz tych grudek też jużjest znacznie mniej i tylko raz na jakis czas pojawia się ropny pryszcz co zwykle wiąże się z moim cyklem. także nie oczekuj, że po tygodniu będziesz miała piękna cerę, dajmu czas ana pewno będziesz zadowolona, jak zdecydowana większość z nas. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anugo
Te ropne sa najgorsze. I utrzymuja sie faktycznie dlugo. Im głebiej sa.... Wiec, narazie nic z nimi nie rob i stosuj duac na noc. I idz do dermatologa... A wracając do zelu. Co wyscie sie uparli na żel? Ja nie znosze L'OREAL po ich produktach (PURE ZONE) miałam jeszcze wiecej ....innnego rodzaju syfów. Cera stała sie wysuszona i szara + dodatkowe syfy... Ja polecam piankę do Twarzy. Słuchajcie udało mi sie zdbobyc drozdze! Tylko jak je powachałam to jakieś sfermentowane były ...FU! Nie wiem moze za długo je tzrymałam "nie w lodowce' to sie popsuły? Kupiłam tez inne ktore tak samo długo na powietrzu i - Nie czuc zepsucia tylko ....pasztet, mam je uzyć? X< A niech mnie piroun trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drożdzę są zepsute jak są spleśniałe,wcześniej nie i smierdza na różne sposoby :)na sczzescie nie bedziesz ich jeść więc się nie bój :) jak nie mają zielonego nalotu pleśni to są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) jestem zmotywowana,ale sama rozumiesz, ze jak sie pojawia cos nowego to szlau mozna dostac. grzecznie smaruje i mam nadzieje,ze za jakis misiac bedize lepiej. dermatolog powidziala mi,ze po dwoch tyg mam sie pokazac i jesli bedzie poprawa jakas to zorbimy 6tyg kuracje...zobacyzmy jesli chodiz o zele to ja bardzo dlugo uzywalam dermoklaru i pomagal,ale neistety skora sie przyzywczaiala,wiec dermatolgo poelcila mi emulsje cetaphil, ktora jest prznacozna dla skory poddawanej zabiegom przeciwtradzikowym i jest ok.podchodizlam sceftycznie, bo stosuje sie to bez wody i jest bardzo delikatne, ale naprwde oczyszcza... wiec ja ebde smarowala i smarowal i meldowala sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie się melduj :) na pewno stan Twojej buzi się poprawi, mi pomagał nawet bez antybiotyku, a teraz jak biore tetralysal to poprawa jest znacznie lepsza. co będzie jak odstawię antybiotyk tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś.
to ja nie mialam tego problemu 'w młodości' :) a tak swoją drogą, to można nieźle się zgubić. każdy poleca co innego, narzeka na co innego. będę próbować do skutku. używałyście tetracykliny w maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez tak sobie mysle,ze fajnie jest jak sie beirze,ale co bedize po odstawieniu??!!!;) poza tym dermatolog tez mnie troche nastraszyla, bo mam na policzkach nadwrazliwa twarz i powiedzial mi,ze wydlada to tak,ze jesli nie ebde porzadnie dbala o cere to zrobi mi sie na policzkach tradzik rozowaty,wiec sie wystraszylam, co zaowowcowlao systematycznosci jak nigdy.mam tez taki pytanie: zanim zaczelam stosowac duac robilam 3razy w tyg maseczke oczyszczjaca.czy stosujac duac moge nadal robic, czy raczej nie ??i to samo pytanie odnoscnie peelingu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×