Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Hehe cala nasza trojka napisala o tej samej godzinie :) Ja mialam 3 msc temu idealnego chlopaka jesli o bledy chodzilo...Pisal tak slicznie jak zaden..Zero bledow.Naprawde bylam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to milo ^^. Weridiana widze ze sygnaturke zmienilas :) Znam cos podobnego nie dysktuj z idiota bo ludzie moga nie zauwazyc rożnicy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata też pisze idealnie, ale tu nawet nie chodzi tyle o ortografię, ale ma takie piękne pismo, faceci zwykle bazgrolą, a moj tata pisze po prostu pięknie, bardzo czytelnie. uwielbiam jego pismo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarza hehe....to byl wlasnie byk ;) Zdarzaja oczywiscie powinno byc.. :) Juz za dlugo siedze przed kompem.Buszuje w necie od 9-jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre to z idiota :P Moj tatus pisze jak lekarz hehe.Nie no ma super pismo...nie tyle,ze wyrazne ,ale jakies takie zarąbiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,ze nie :) Jakos mi sie nie chcialo:) Wolne se zrobilam.E tam...i tak se zwolnienia sama pisze wiec nie ma z tym problemu.Gorzej jesli zapomne se wypisac.Jesli bede miala powyzej 10 godzin nieusprl.to nie dostane stypendium... :O takze musze sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Imie,nazwisko,adres zamieszkania poprosze ;) Ja musze spadac,bo mnie serce bolec zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnoscia ale nie tu bo jeszcze potem jakies pogruszki bede dostawal ^^. Mnie serce boli caly czas ^^ no nic pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie naprawde boli.Juz dawno powinnam pojsc do lekarza...powinnam,ale nie musze :P Maila nie podales wiec nie pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisales teraz? Bo chwile temu sprawdzalam i wydawalo mi sie,ze nie bylo adresu...hmmm :) zmeczona juz jestem i nie wiem chyba co widze a co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie :) co dzisiaj nrobimy? jakasmaseczka? moze peeling? byle nie wyciskanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja andal z ta mascia co rano, ale juz chyba 5 warstwa na twarzy wyladowala musze jutro jakos wygladac bo zdjecia musze zobic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wydaje Ci się ze troche przesadzasz z tymi masciami? może Twoj problem pojawił się znowu dlatego, że za duzo zaczaleskolo buzi robic? jedz sobie drożdze piwne, pij duzo wody i daj troche twarzy odpoczac. dwa razy dziennie smarowanie w zupełości wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uwierz mi to nie z tego powodu :)) A ta masc nie jest wysuszajaca tylko na zadrapania :) czytaj. zeby mi schodzila zaschnieta skora i strupkow zebym nie mial :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravia wyprobuj ta maseczke z cynamonem :D Nie badz tchorz ;) Ja chwile temu mialam drozdze na mordce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie:) nie mam narazie cynamonu w domu, a buzia nie jest taka najgorsza, co prawda zrobiły mi sienowe pryszcze po bokach twarzy, na skroniach, ale to okres daje o sobie znac na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotka ulotką, ale ja sama jestem dowodem, ze ten capivit naprawde działa, moja skóra nie jest już szara, nie jest sucha chociaż dzien w dzien używam brevoxyl, po którym zwykle ludzie mają skorupę, a moja buziajest naprawde nawilżona. nic nie dzieje się od razu, trzeba czasu. na pewno po dwóch tygodniach już bedziecie widziec efekty a ja po miesiącu już zapominam co to są suche skórki i to bez zadnego nawilżacza!! do mycia zel do higieny intymnej, na noc duac, na dzien brevoxyl, a do buzi tetralysal, capivit i belissa. jestem zadowolona z tego zestawu bo z dnia na dzien moja buzia pieknieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyDumbBlondeBielsko
Witam:) Bylam dzisiaj u dermatologa, i zapisala mi Duac. Czy warto kupic ten krem, skoro mam tylko tzw grudki? Czy nie pogorszy mi cery i po jakim czasie grudki zaczynaja znikac ? Sa nawroty?? - - Tak sie sklada ze dawno temu chodzilam do dermatologa i zaluje bo bardzo, naprawde bardzo mi zaszkodzili zamiast pomoc.Zrezygnowalam. Wyleczylam domowymi sposobami to co mi zepsuli, o czym poinformowalam dzisiaj pania dermatolog a co ona poddala w watpliwosc ze akurat TO mi pomoglo (a co innego moglo?kosmici??). Minelo pare lat i dzisiaj poszlam znowu, w zupelnie inne miejsce i okazalo sie ze trafilam..do tej samej kobiety://// W tym momencie mam tylko, tylko grudeczki i tylko na policzkach, ktorych wlasciwie nie widac, ale sa i to bardzo uciazliwe dla mnie. Nie ufam tej kobiecie, wiec pytam was:) Warto kupic Duac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×