Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość mati88
hyhy chetnie was zobacze chociaz napisalam pierwszy post dzis :D generalnie nie lubie sie dzielic swoimi problemami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz tutaj kilka osob widzialo :), ale serwisy spolecznosciowe to nie dla mnie wiec odpadam. Nie lubie sie wystawiac ludza do oceny itp . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn tradzik mlodzienczy ma zawsze jedna przyczyne - bakterie gram-dodatnie lub gram-ujemne, taka bakterie ma kazdy tylko to czy bedzie ona aktywna zalezy posrednio od gruczolow lojowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bakterie ma kazdy, tylko co powoduje nadmierny lojotok i zle rogowacenie sie naskorka ? To juz chyba nie ma tylko 1 przyczyny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
czym zmywacie twarz? hm? nie pamietam czym mi kazala myc dermatolog ale z tego co pamietam to byla jakas emulsja o barwie srebrnej no i bez wody mialam to uzywac co by nie podrazniac skory. hmm. teraz uzywam tej wody do demakijazu biodermy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uzywam zelu go higieny intymnej z ziaji i jestem zadowolony od czasu do czasu zel do mycia twarzy nivea visage young czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz pianke z la roche possay ale żel z ziaji to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
ale do higieny intymnej? ja mialam raz z ziaji jakis z tymiankiem ale kiepski byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie do higieny intymnej one sa bardzo dobrem bo są bardzo łagodne dla skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez kosmetyczka kiedys ten zel polecila :) te takie najzwyklejsze... niebieskie, nie te nowsze zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka...
Hej! Poradzcie mi proszę. :) Nie mam już siły .:( Nie mam raczej problemów z cerą,tak normalnie,ale przed miesiączką mam istny wysyp wszelkiego rodzaju świństwa. :((Teraz całe plecy mi wysypało,okropne ,bolace gule.Po których jeszcze na dodatek lubią zostawać blizny.:(( :(( Chodziłam do dermatologa,ale sie zraziłam.Błagałam o jakieś doustne środki,bo te wszystkie kremy i spółka dają tylko tymczasowy efekt.Dermatolożka powiedziała,że jestem szalona,że to bierze się wyłącznie w przypadku ostrego trądziku.Tak jak pisałam-przeważnie mam ładną cerę,ale do czasu....Stosuję Acne Derm,Atrederm,Effaclar K,Lysanel Activ,mydło siarkowe,toniki,itd.Wszystko jest cacy,dopóki nie mam okresu...jak sie pojawi,to od razu jestem cała wysypana,teraz najcześciej na plecach,wcześniej na twarzy.Mam 23 lata.Może ktoś mi coś pomoże. Proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Rozumiem :P Blondynie,ja też nie lubię portali typu fotka i inne takie,mówiłem o naszej klasie bo jest najbardziej neutralny i tylko tam mam konto ,ale rozumiem Was. Do mycia twarzy polecam żel Effaclar i w ogóle serię kosmetyków La Roche.To naprawdę jedna z najlepszych serii.U mnie działa bardzo dobrze. A co do tych bakterii i powodów...Ja szukam u siebie przyczyn i nie mogę znaleźć.Oprócz tej historii ze słońcem nic mi nie przychodzi do głowy.Moja skóra zawsze była niemal idealna.Dwa lata temu wszystko się zepsuło.W rodzinie powiedzieli mi,że zacząłem dojrzewać jakieś 3 lata później niż starszy brat ,ale nie jestem pewny czy jak się ma 20 lat to pojawia się trądzik młodzieńczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki antykoncepcyjne? Bo ten twoj tradzik to chyba hormonalny jest tylko podczas okresu, antybiotyki nic tu Ci nie pomoga, a izoteryna jest na bardzo powazne stany. ewentualnie mozesz sprobowac brac witamine A i cynk ale to raczej nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dal mnie nasza klasa to taka mniej obciachowa fotka, ale co kto lubi. Dojzewa sie ponoc tylko do 21 roku zycia, wiec wiesz;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
wszyscy polecacie La Roche. beznadziejny jest ten caly la roche takie samo dziadostwo jak i vichy. (l'oreal) niby dermokosmetyki a potrafia narobic swinstw. wiec radze sprawdzic najpierw czy sa dla Was odpowiednie. tak samo jest z wszystkim rozna skora rozne potrzeby efekt adekwatny do niskiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka...
Blondyn89 Dzięki :) Wiem,że jest hormonalny,niestety. :( Brałam, już kiedyś Dianę,niewiele pomagała,przestałam brać i dopiero się zaczęło...Wszystko rozregulowane. :( Kurcze,niby to nie jest takie uciążliwe,bo jestem wysypana przez kilka dni tylko,ale najgorsze jest to,że wypryski są bolesne.Zanim wybiorę się do ginekologa,pomaltretuję skórę peelingiem migdałowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"efekt adekwatny do niskiej ceny." przy la roche? cena to raczej niska nie jest.... ja nie polecam - u mnie nie dzial w ogole - ale z drugiej strony gorzej tez nie bylo ;) za to vichy odradzam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka...
Ja jestem zadowolona z żelu do mycia La Roche. Zapomniałam napisać o bardzo dobrym ,jak dla mnie srodku-papka Jadwigi.Dla mnie był to najlepszy sposób na pryszcze kilka lat temu.Bardzo podsusza skórę.Trzeba na zmianę nawilżać,ale efekty były super.Dzisiaj też nałożę na noc na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
no nie przesadzajmy nie jest to wydatek tak jak na kosmetki lancome ktore sa znacznie lepsze. :) ja vichy tez odradzam i la roche tak samo. tym bardziej te cale serie reklamowane w tv. co by nie bylo to na buzi nie mozna oszczedzac. jesli jest problem to dobry antybiotyk. dobry plyn do demakijazu i kosmetyki do make-upu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z peelingiem to uwazaj bo mzoesz przesadzic, skora bedzie zabardzo wysuszona, dojdzie to nadmiernego lojotoku i bedzie psikus. pozatym peelingi na moje oko usówaja skutki a nie przyczyny, wie raczej bym na Twoim miejscu skierowal sie w strone hormonów :). Jak sie pojawi Mmj to powinien cos wiecej o tym napisac,bo gdzies o tym czytał chyba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze burżuazja :). Ja tam licze kazdy grosz, tez bys tak robila jak byc wydawala po 300zł miesiecznie na sam tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Antybiotyki daja duzy na dłuższa mete, bynajmniej u mnie i u kilku innych osob z forum tak bylo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
300 zl miesiecznie? łe to czego Ty uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbunka...
Tak się cieszyłam,żę nie mam już trądziku.Przez kilka lat miałam taki dość delikatny.Kremy i maseczki załatwiały sprawę,nie było jakiejś tragedii.Za to teraz przyplątał mi się znowu.Słyszałam właśnie,żę często trądzik zmienia swoją postać. :( Mam nadzieję,że kiedyś mi się nie przyplącze jeszcze ten różowaty. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati88
i na co te kapsulki sa? i kiedy Ci pomoga skoro caly czas bierzesz i bierzesz i wydajesz kupe kasy raz bralam antybiotyk doustny czemu jestem mega przeciwna no i nic mi nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×