Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko
aaa i pamiętaj Duac conajmniej 2 miesiące stosowania i nie spodziewaj się super efektów po pierwszym tygodniu,przyjdą z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
tak czytalam... duzo sie dowiedziam...oj bardzo duzio:) i dziekuje ze jest ktos kto chcial sie podzielic tym wszystkimi z tymi co maja takie same problemy...ale tego jest mnosto!!! :) ja to bym chciala jesli ktos bylby w stanie... napisac mi ogolnie czy warto stosowac dwa naraz te zele??(bo przepisala mi zele), gdyz mam pryszcze ale jak widze jak maja inni to sie umywam do nich.. duze biale krosty na czole i brodzie ale umiarkowanie. po przeczytaniu tego wlasnie wydaje mi sie ze dwa naraz to naprawde duzo...a ktory jest lepszy??duac czy defferin?? licze sie z Waszym zdaniem bo mialyscie/mieliscie takie same problemy jak ja lub podobne... a jaki zel uzywac do samego duaku?? heh dobrze ze zajrzalam tutaj bo jeszcze nie kupilam...:D hi hi i jaki kremik jest najlepszy?? na wysuszona twarz w tym wypadku?? ja uzywam zelu garnier glebokie oczyszczenie 3w1i jest ekstra(nie wysusza), czy on bedzie dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
dziekuje Wam wsystkim za super rady!!!! wierzze ze tym razem uda sie RAZ NA ZAWSZE :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
a Wy jakie kremy i zele stosujecie do duaku?? czekam na wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazdy skora ma inna i na kazdego leki dzialaja inaczej, sprawdz co u Ciebie daje lepsze efekty - u mnie byl to duac, differina na mnie sie marnie spisal. Co do zelu, wiem ze to zabrzmi dziwnie ale wyprobuj płynu do higieny intymnej z ziaji taki po 6 zł na niebieski kolor, wszyscy go sobie tutaj chwala a i ja nie narzekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
a jeśli Ziaja Ci nie przypadnie do gustu,to ja od siebie polecam Effaclar żel do mycia twarzy i kremy nawiżające i matujące Effaclar H i Effaclar K. Co do opinii na temat tych leków,to dość ciężko powiedzieć,bo są to zupełnie inne specyfiki.Inne mają zadania retinoidy(Differin) i inne antybiotyk i nadtlenek benzoilu(Duac),który jest bardzo skuteczny w leczeniu trądziku.Mnie Differin nie pomógł,ale stosowałem go tylko 2,5 tygodnia.Ja polecam Duac,antybiotyk i nadtlenek benzoilu w jednym,to zabójcza mieszanka dla bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
differin stosuje sie po skonczonej terapii duaciem, tak jest nawet zalecane na ulotce (* nie że konkretnie differin) a duac musi byc na noc, aby nie powstawały plamy, poza tym nie wysusza jak się go odpowiednio stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
:) tez mi sie wydaje ze po tych wszystkich opiniach co tu przeczytalam duac jest tym najllepszym!! jesli on mi nie pomoze to poprostu przerzuce sie na defferin ... :) co o tym myslicie, moje bliskie osoby rowniez mi tak radza zebym nie mieszala bo nigdy antybiotykow zalecanych przez lekarza nie stosowalam wiec moja skora nie przyzwyczajona:)) a skutki na poczatku moga byc straszne jak dwa naraz bede stosowac..tak mi sie wydaje :D czyli mam stosowan na wilgotna twarz?? a najpierw mam umyc zelem?? jesce jedno pytanko moge stosowac kremy wybielajace plamy po wyciskanych pryszczach, ktory takze nawilza czy nie raczej...?? bede inf czy dziala ten rewelacyjny lek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym takie kremy stosowala pozniej... nigdy nie wiadomo czy one nie zawieraja czegos co sie bedzie gryzlo z duaciem,no albo nie dzilaja tez zluszczajaco po czesci... te plamy troszke sie z czasem same rozjasnia jak bedziesz stosowala duac i nie beda powstawac nowe syfki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyciskaj, tak sie wcale szybciej pryszcza nie pozbedziesz a zostanie duza czerwona plama i najczesciej mala blizna, lepiej juz przebolec ta biała główke i poczekac az sama peknie niz potem jeszcze z bliznami sie emczyc :). Twarz mozesz myc czym chcesz wazne zeby duac nalozyc na wilgotna twarz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaproncesska
Hej wszytskim, a co dobrego mozecie polecic na przebarwienia? mam acne- derm nawet dobry nakladam po makijaz. Chodze tez na lasery usówania blizn nierownosci, zgrubien i przebarwien. Jak narazie pomalutku do przadu, ale to ciezka walka dzien za dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Na plamy i przebarwienia SKINOREN.Nie żaden Acne Derm,który jest owszem dobry,ale w porównaniu ze SKINORENEM to badziew :P Poważnie mówię...Do tego ja mam przepisane DUAC na noc a SKINOREN na dzień.On jest wybielający,naprawdę niesamowity lek,SKINOREN też nawilża i matuje skórę.Używam tych dwóch specyfików razem od 3 tygodni(wcześniej tylko DUAC)i efekty są bardzo dobre.Wspomogłem też wybielanie plam peelingiem ziołowym i mikrodermabrazją i także polecam takie zabiegi.Szczególnie peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donniedarko - jak to mozliwe? oba maja identyczny sklad :) a moze po prostu dziala lepiej bo juz oczysciles skore tym peelingiem i cala reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
DO QULECZKi. dzieki wielkie za rady, wiesz arto zapytac kogos kto sie troche zna czyz nie??? ;) DO BLONDYN89. czase ciezki jest nie wyciskac jak gula jest wielkosci malego groszka i znalazla sobie miejsce na srodku czola... wstyd wogole z takim czyms chodzic-to moje zdanie :) ale ogolnie juz od jakiegos czasu nie wyciskam a duzych az takich nie mam wiec da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko nie wyciskac ale da sie :p duzo pasty cynkowej cze czegos na to...i czekac, samo sie zmniejszy i zejdzie w koncu, a sladow nie bedzie takich jak po wyciskaniu :) ja wiem,ze latwiej napisac niz zrobic... sama z tym walcze od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasnk19
DO QULECZKI. fajnie ze ktos to rozumie... he he a jak Ci idzie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasn19
DO QULECZKA. jak nie wyciskam(tych mega syfkow) to zostana pod skora i tak i tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , a jak wycisniesz to predzej czy pozniej zrobi sie znowu w tym samym miejscu :p taka prawda... a jeszcze masz szanse na kilka dookola jak wyciszniesz i sie zainfekuja skora w poblizu :o jak idzie? najlepiej w mojej historii ;) pare dni temu mialam jakis kryzys i rozdrapalam pare syfkow na plecach...ale 3-4 dni pasty cynkowej i juz sa tylko strupki, a nowe sie nie robia... na twarz dzis krem + pare kropel olejku herbacianego...i mam nadzieje, ze bedzie tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasn19
DO GULECZKI. a co to za pasta cynkowa gzie ja nabylas??? na recepte?? a czy ty uzywalas lub uzywasz duak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uporczywe syfki miejscowo dobra jest tez maseczka z glinki zielonej - jakies 4-5zl w aptece taki proszek sam, mieszasz z odrobina wody i nakladasz na syfki - ja czasem ide z tym spac w ten sposob - rano nie sa juz takie zaczerwienione i czesto duzo mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agn232s
Bardzo dobrze dziala ! po 2tygodniach wszystko zginelo mi no i teraz juz 2miesiace go nie stosuje i nic nie mam dalej piekna i czysta twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Quleczka: ACNE DERM krem 200 mg/g (20%), 20 g Skład 100 g kremu zawiera: Substancję czynną Kwas azelainowy 20% Substancje pomocnicze glikol propylenowy, glicerol, kwas beznzoesowy, Arlatone 983S (samoemulgujący się monostearynian glicerolu), Cutina CBS, PCL w płynie, woda oczyszczona. SKINOREN mikronizowany kwas azelainowy15%. Substancje pomocnicze: lecytyna, trójglicerydy (średniołańcuchowe), polisorbat 80, glikol propylenowy, kwas poliakrylowy, wodorotlenek sodu, wersenian disodowy, kwas benzoesowy, woda oczyszczona. Do tego Skinoren jest w żelu,jego wydajność i łatwość nakładania milion razy lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o skinorenie kremie - ten ma 20% kwasu tak samo jak acne -derm :) sa dwie wersje - zel (slabszy) i krem (nieco mocniejszy) http://www.aptekazdrowia24.pl/ no wiec wyglada na to, ze roznica jest w substancjach pomocniczych glownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
rozumiem:P,ale substancje pomocnicze użyte w SKINORENIE są po prostu wyższej jakości i lepsze...przynajmniej tak mi powiedziało 4 "znawców"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok...ale cena tez prawie 2-3 razy wieksza :o a to jest lek ktory stosuje sie dosc dlugo...wiec mysle,ze ma to znaczenie :) ja sobie acne-derm bardzo chwale -tylko trzeba poczekac na efekt jakies minimum 6 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasn19
ja uzywam zelu garnier i jest to zel oczyszczajacy, peeling i maseczka i jestem z niego strasznie zadowolona i nie tylko ja. od jakiegos czasu tylko jego stosuje i nie mam tak syfkow ale chce sie ich calkiem pozbyc :) i mam nadzieje ze w tymi duac pomoze he he nie slyszalam nic o skinorenie ani brevoksylu, jedynie co uzywalam i znam to benzacne :D wiem nie jestem zbyt doswiadczona ale po to tu jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasn19
quleczko a ta pasta to na buzke??? czy plecki a jak ja na pleckach z ty usne??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brevoxyl to taki troche ulepszony benzacne (inna baza) ,a duac to jeszcze lepsza opcja bo ma dodatkowo antybiotyk w sobie :) co do pasty...ja ja stosuje i na plecy i na twarz - ale tylko miejscowo na syfki - potem ubieram pizame i ide spac :) pasta jest biala i troche brudzi pizame od spodu ale to sie spiera w przeciwienstwie do odbarwien po duacu czy brevoxylu...z nimi trzeba uwazac i myc na przyklad dokladnie rece po umyciu ( ja sobie kiedys recznik piekny we "wzorki" zrobilam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziasn19
yhyym. fajnie wiedziec, widze ze jush troche w tym siedzisz... dlugo??? a tabletki jakies pomagaja??? mi deratplog nie chciala lekow przepisac nie wiem czemu... ja na plecach mam nie wiele... tzn o tak sobie :) ale myje sie mydlem siarkowym i wysusza je fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×