Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
a ja wlasnie zrobielm sobie fotki... i porownalem je z 12 marca.. i wiecie jaka ogromna zmiana? skora o 100% ladniejszy kolor przebarwienia poznikaly i duzo blizn zeszlo.. az mi sie wierzyc nie chce.. jak myslisz mmj to sprawa ze tak strasznie sie luszcze? czy no-scar? bo ja tak bardzo sie zluszczam... rano jak wstane i umyje twarz a nie nawilze ja jeszcze to normalnie sie sypie caly.. najbardziej broda i wlasnie z brody przebarwienia schodza w tydzien a blizn nie mam wogule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no i jeszcze warto dodac ze nawet jak ktos sie nie luszczy jak ja to i tak ROA (zebym teraz nie pzrekrecil) powoduje wyrownanie powierzchni plaskiej skory :D cos takiego.. splyca blizny te wklęsle i wyklesle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ale ja sie luszczylem tak samo na dawce 30/40 :P czyli taka jak blondyn ma a on sie nie luszczy :P to nie od tego zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to potruje dupe o cos mocniejszego na blizny ^^, a o masci miodowej faktycznie zapomnialem. Jak nie zapomne poraz kolejny i bede w aptece to kupie. A to czy sie łuszcze czy nie jest uwarunkowane tym jak czesto w ciagu dnia przemywam twarz, jak juz sie łuszcze to tylko w okolicy ust i nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
w okolicy ust i brody to sie sypie caly.. :D a na reszty twarzy tez sie luszcze ale mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie zapytala lekarza jednak zanim sie zakupi na przyklad cepan...bo o ile wiem to on moze zapychac, a poza tym jest najlepszy na swieze blizny pooperacyjne :) Mysle, ze lekarz najepiej oceni co nalezy stosowac...bo tak to mozna kase niechacy w bloto wyrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i luszczenie jest chyba normalnie...tak dziala ROA, ze wysusza, dlatego wlasnie usta musicie tak smarowac :) reszta skory mniej delikatna jest ale jednak tez to odczuwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak z cepanem to nie wiem ale napewno no-scar mozesz smialo stosowac :P no tak ale teraz pytanie czy ROA tak pomoglo czy no-scar? mi sie wydaje ze roaccutane.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cepan to ja jz kiedys mialem, ale uzywalem go krótko wiec o efektach mowic nie moge. Pozatym zapytac sie moge to nic nie kosztuje, a moge zaoszczedzic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
No właśnie dziewczęta tak śledzę te wasze posaty i muszę właśnie zaznaczyć, że ja chyba mam coś z tarczycą. Jestem bardzo szczupła, przytyć nie mogę ni cholery no i ten trądzik. Moja mama ma też coś z tarczycą i też chudzinka, tyle, że raczej nie miała nigdy problemów z cerą...... a to do endokrynologa z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo normalnego lekarza... mi kiedys taki podstawowego kontaktu wypisal skierowanie na badania hormonow tarczycy ale, ze tak powiem musisz go przekonac, ze sa jakies podstawy... to, ze jestes chuda moze nie wystarczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostalam skierowanie od mojej bylej Pani doktor w zeszlym roku,ale z tarczyca nic nie mam dzieki Bogu.A chyba najlepiej naprawde isc do endokrynologa i on przepisze wszystkie badania,ktore beda potrzebne do wykrycia przyczyny tradziku:) Ostatnio robie ciagle maseczke z drozdzy i musze powiedziec,ze to najlepsza maseczka jaka wynalezli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak sie odchudzalem to mialem akurat zaczac leczenie ROA no i doktor kazala mi isc na badania.. jak wrocilem z wynikami okazalo sie ze sa okropne :D wtedy wiec kazala mii zrobic badanie tarczycy, moja mama miala kiedys i balem sie ze po niej mam :P ale naszczescie w normie wyszlo :D .. jak poszedlem po ten wynik to taki zdenerwowany bylem :D okazalo sie ze to przez diete glodowke wyniki takie mialem teraz sa idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co stwierdzilam...moja samoocena chyba jest rzeczywiscie zbyt niska.Dzisiaj chlopacy mowili mi,ze sie seksownie ubieram (chyba zyt szybko sie podniecaja hehe) ,jeden mowil nauczycielce,ze gdyby mama zobaczyla,ze ma wklasie taka kolezanke to by go do szkoly nie puszczala ;) Fotograf mi powiedzial,ze gdyby nie mial zony to by mnie od razu wpakowal w samochod i zabral w jakas podroz ;) A w niedziele pisalam z kumplem i jakos zeszlismy na temat wygladu i mu powiedzialam,ze ja nigdy nikogo chyba nie znajde (no w sensie,ze chlopaka) ,a on mi napisal,ze niejeden chcialby miec taka dziewczyne jak ja:) To moze nie jestem az takim potworem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
moja pewnosc siebie z dnia na dzien powraca i jest coraz blizej mojej "pewnosci siebie z natury" :D czyli takiej jaka mialem kiedys.. wogule szzcesliwy teraz jestem :) piekne zycie gdy za oknem piekna pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
hmhm, dajcie mi trochę tej Waszej pewności i dobrego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie swoje dni,kiedy czuje sie strasznie,mam wrazenie,ze wszyscy gapia sie tylko na moj tradzik...Ale milo slyszec takie slowa od chlopakow,a nawet facetow;) Od razu sie humor poprawia,dzien staje sie jakis taki inny,wesoly.. Ale nigdy nie powiem tego co Bravia... Bo to bylo dla mnie po prostu chamskie...taki samozachwyt...Fajnie jest jak czlowiek sie czuje dobrze w swoim ciele,ale nie przesadzajmy...czuc sie dobrze we wlasnym ciele to co innego niz uwazanie sie za sex bombe i gloszenie tego wszem i wobec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
No to ja napisze, że moja samoocena ostatnio spada... tak dla odmiany........ mam gorsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem powiemze sie najebalem i jest zajebisce :) Możenie na dlugo ale jednak :)). z TWARZA OK ZOBACZYMY NA JAK DLUGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Hmmmm tak się zastanawiam, lekarka przepisała mi pewne mazidło z antybiotykiem i kazała smarować całą brodę. Na bank działa to wysuszająco, a prawdę powiedziawszy na mojej brodzie w tej chwili jest tylko jeden mały wykwit reszta to podrażnienia, blizny, albo prawie zagojone stany zapalne - nie mam pojęcia dlaczego lekarka widać, z odpowiednim stażem pomyliła się tak w ocenie stany mojej brody, chociaz fakt faktem muszę przyznać, że mam bardzo specyficzne blizny, zabliźnienia....... takie bardzo nietypowe.... chyba posłucham jej jednak, bo mam nieodparta potrzebę zawierzenia komuś w końcu i oddania się w czyjeś mam nadzieję dobre ręce, chcę żeby ktoś w końcu zrobił mi dobrze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże nigdy wiecej alkoholu w srodku tygodnia ^^. Daj lekarzowi pole manerwu tylko tez nie za duzo tak zebys miala wszystko pod kontrola - powinno byc dobrze. Ja w wtorek przegapilem wizyte u dermatologa (zapomniałem) a nastepna mam dopiero 2 czerwca bo juz maja wyczerpane limity. Po kolejne opakowania Aknenorminu wybralem sie do lekarza ogolnego i odziwo wypisala mi recepte. Do 2 czerwca jestem zdany tylko na lekarza oglnego, wiec zobaczymy jak to bedzie :). Z twarza ok, ale nie ma czym sie zachwycac czyli truje sie dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a u mnie tez dobrze z twarza :) uslyszalem wczoraj od mamy ze mam ladna buzie i ze teraz widzi duze efekty :D jak ona cos takiego mowi to musi byc dobrze.. brzydka pogoda ale wynagrodze sobie to zakupami :D tak wogule to jestem w Zielonej Gorze u rodziny :PP pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
dan-to fajnie,że jesteś w zielonej :D szkoda tylko,że od dokładnie 29 godzin nieprzerwanie pada u nas deszcz,a ja dostaje pierdolca w domu,bo nie mam zajęć na uczelni,w tenisa nie gram z przyczyn pogodowych,2 razy posprzatałem w domu i obejrzałem chyba wszystkie filmy jakie mam,a mam ich sporo ;p niech już przestanie padać!!! a i jeszcze byłem dziś u fryzjera i znajoma fryzjerka mówi,że buzia juz bardzo ładna :D :D takich komplementów to zawsze miło posłuchać!miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Przestało padać :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam siniaka na pol reki chyba :P Wyglupialam sie z kumplem i mnie tak uszczypnal,ze wszyscy sie mnie pytali co mi sie w ręke stalo :D A jak powiedzialam mamie,ze kolega mnie tak zalatwil to mi uwierzyc nie chciala,bo twierdzila,ze to niemozliwe zeby miec az takiego sińca :D Co do twarzy to dobrze jest ;) Zawsze moglo byc gorzej.Nie jest tak jakbym chciala,ale teraz tapetowanie zajmuje mi raptem kilka minut,a kiedys trwalo nawet z 40 minut.Powaznie mowie. Za to dzisiaj u nas pada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
A w Zielonej to ja wczoraj byłam ;p tez padało ;p....... ];-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pokopana pogoda no kurde.Rano wyszlam z domu i po chwili chcialam sie cofnac,bo padalo jak nie wiem i nawet parasol mi niewiele dawal,a jak juz sie zaslonilam tak,ze na mnie nie padalo to weszlam w wielka kałuze :D Cos tu pusto widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a dzisiaj strasznie duszno w zielonej :D u mnie buzka jak narazie suppper :) kupilem sobie na krakusa kwiatka xD hehe i tak siedze u rodziny i nudaa :/ wracam w niedziele naszczescie :)) wszedzie dobrze ale w domq najlepiej :) pozdro ludziska xD =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
noo i juz w domq xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×