Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość SandraCa
Widziałąm, no to ejsteś w typie Weridiany, czarny opalony :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SandraCa >>> Opisalam takiego swojego wymarzonego faceta ;) Ale mam swiadomosc,ze na takiego nigdy nie trafie,bo taki bedzie mial inne wymagania wobec dziewczyn i mimo,ze on u mnie bedzie na pierwszym miejscu to ja u niego nie zakwalifikuje sie nawet do pierwszej dziesiatki :D Ale z drugiej strony to wedlug mnie gosc moze byc najpiekniejszy,a wg innych osob pokemonem ;) inaczej nawet przecietni ludzie by sie nigdy nie hajtneli nie ;) Mam okropnego sasiada-ale naprawde okropnego...a jakos mial dziewczyne..fakt,ze tez uroda nie grzeszyla,ale jemu sie podobala i on jej tez...Takze roznie to bywa.Kazdy ma inny gust po prostu:) Donniedarko >> Ja tez znalazlam ;) Ale tylko jedno bo moj komp tak muli,ze nawet nie mam ochoty siedziec w necie.Ale Ty jestes opalony jaaaa.. Tez bym tak chciala wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo-nim
na mnie działa tylko curacna/izotec/roaccutan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
aaa i proszę niech Was nie zwiodą te ubranka,które mam na sobie :P to czysto służbowy uniform,wiecie..tenisiści tak mają a opalenizna to pięknie zakrywała trądzik już wtedy,dopiero jak zeszła, to było go widać,tak czy inaczej w tym roku muszę się pilnować,bo o ile sam sobie też się podobam w takich kolorach, o tyle wolę być bledszy ale jednak mieć czystą twarz. SandraCa-kosmetyczka mi powiedziała,żebym nakładał filtr tylko na policzki,czyli tam gdzie miałem syfy,w innych miejscach nie muszę aż takiego mocnego,bo mam 50 tke w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Weridiana - oczywiście kazdy ma swój gust, ale więcej wiary w siebie :) Dlaczego ktoś kto Ci sie podoba nie miałby spojrzec na Ciebie, bo masz trądzik?? Uwierz mi, faceci jak sie zakochają, potrafią na nic nie zwracac uwagi :) Donnie - jak wolisz, ja tam kłade na całą twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
A właśnie Donniedarko a dostałeś juz ten filtr LRP??? I Jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no doniedarko widzialem Cie :P teraz lepiej sobie wyobrazic z kim pisze :) no tak o gustach sie ne dyskutuje dla jednego piekne dla drugiego srednie :) tak to juz jest.. nawazniejsze zeby znac swoja wartosc i sobie sie podobac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SandraCa >>> Powiem Ci,ze ja to ogolnie mam niska samoocene,jesli o wyglad chodzi.Ale nawet ostatnio pisalam z bylym i sie zagadalismy jakos na temat wygladu i napisal mi pare milych rzeczy :) Ma teraz dziewczyne,ale napisal mi,ze gdybym z nim nie zerwala to by mnie nigdy nie zostawil. No i bylo paru takich,ktorzy uwazali,ze jestem ladna...pocieszajace ;) A wiec jak widac naprawde kazdy ma inny gust...Tylko szkoda,ze podobam sie chlopakom,ktorzy nie sa w moim typie....Zazwyczaj sa to niezbyt ciekawi panowie,a wiec w sumie to ich gustem nie ma co sie kierowac :D Wiec niby to pocieszajace,ze chociaz ktos uwaza,ze jestem ladna,ale z drugiej strony to z zadnym z nich bym nie chciala byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
wiesz Weridiana gust brzydszych wcale nie musi byc gorszy od tych pieknych :) ale wiadomo ze inaczej na to sie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
dostałem filtr,ale jeszcze się nie smarowałem,bo nie było okazji :) a wiesz,ja miałem syfy takie prawdziwe tylko w samych środkach policzków,na lewym było ich więcej i były małe,na prawym było ich mniej i były bardziej skupione ale większe...i tam też kazała mi się smarować kosmetyczka,ufam tej pani :P resztą twarzy mogę niższym filtrem albo w ogole,bo (odpukać)nigdy nie miałem poważnych syfów ani na czole,ani na brodzie,szyi,skroniach...jakos tak wyszło :) weridiana-myślę,że każdy z nas na swój sposób odczuwa pewien dyskomfort lub też brak pewności siebie,ale to minie...będzie git :D zobaczycie-stawiam,że za jakiś czas nikogo z nas tu już nie będzie,bo nasze problemy się skończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donniedarko >> Chcialabym tez zyc tą nadzieja,ale jakos nie potrafie...Mam wrazenie,ze nigdy sie nie wylecze z tego gowna.Ale co mnie pociesza-jest chlopak w mojej klasie,ktory bujal sie we mnie ponad 2 lata i do konca mu jeszcze nie przeszlo...A on to widzial mnie nawet w najgorszych chwilach.Czyli tragicznie nie jest ;) Wiem,ze da gorsze dziewczyny,bo ja staram sie chociaz ubiorem jakos nadrobic to czego natura mi nie dala ;) po prostu staram sie odwrocic uwage od tego co mnie dreczy-czyli praktycznie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
Ja rozumiem Cię Weridiano.... wsyztskich tutaj rozumiem...... najbardziej czego nam trzeba to silnej osobowości, bo ona pozwioli wytrzymac w najgorszych chwilach. Donnie - ja miałam też tylko na polikach kiedyś, prawie tak samo jak ty, na lewym więcej ale małe, a na prawym mniej ale wielkie.... teraz mam na brodzie, ale to już kobieca natura comiesięczne przezywanie koszmaru związanego z poziomem hormonów dotyczących owulacji. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna to jest tak,ze jak mam w miare czysta twarz to czuje sie super,moglabym gory przenosic...I wtedy nie czuje sie tak calkiem jak potwor.Mam swiadomosc,ze sa gorsze dziewczyny ode mnie nawet jesli nie maja tradziku...ale ogolnie to uwazam,ze jestem moze nie tragiczna,ale delikatnie mowiac nieladna.Ale juz zaczelam walke o swoj wyglad-zapisalam sie do endokgrynologa,mam zamiar wszystkie zabki doprowadzic do porzadku,z jedynkami ide prywatnie niech mi cos zrobia,zeby byly jakies takie ladniejsze ;) okulary juz mi sie znudzily,ale niestety poki co nie mam kasy na nowe...no i wreszcie zaczelam chodzic na prawko:) moze jak bede jezdzic troche po swiecie to poznam jakiegos chlopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Weridiana napomnialas o zebach to Ci powiem ze mi zostaly z 2 do zrobienia malutkie dziurki ale to za jakis czas... a teraz wzielem sie za porzadne mycie 2x dziennie pasta wybielajaca i z dnia nadzien coraz wiecej mam bialych kawalkow na zebach :) tzn wiecie.. ja zawsze mylem zeby i nie mam zoltych ale bialych tez nie.. i to tak nie schodzi powoli tylko odrazu robi sie w jednym miejscu biale :D az dziwie sie bo kilkanascie razy mylem a juz widac roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a zmienilem zdanie.. :d ide zaraz prywatnie do dentysty :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no wiec na czwartek mnie wcisnela babka chociaz normalne wizyty maja za miesiac ale akurat ktos sie zwolnil :).. dzieki za przypomnienie, zauwazylem fajna rzecz.. ze nasze tematy nie dotycza tylko tradziku ale wielu innych bardziej lub mniej waznych rzeczy :) cieszy mnie to ze mozemy o wszystkim porozmawiac :).. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym,zeby rozmawiac o wszystkim:) Gdybysmy mieli rozmawiac o duacu to nikogo by tu chyba nie bylo,bo Wy go juz nie uzywacie,ja takze:) A tak to mozemy sobie \"pogadac\" na inne tematy i calkiem milo sie tu zaglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
pewnie :D nastepny temat proponuje muzyka lat 80 xD zartuje oczywisicie :) dlugi ten temacik sie zrobil aj dlugiii .. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie. Biore do konca Aknenormin, witamine C i cos na watrobe. Smarownia koniec. Dan: Ty bierzesz caly czas cynk? Bo ja mialem dosyc duzy lojotok i tak mysle, czy przy koncu terapii nie zaczac brac cynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
mmj ja biore cynk ale w zestawie witamin na skore :) tam jest 15mg czyli dzienna dawka zapotrzebowania :P hm ale mowisz ze ogolnie masz lojotek a nie teraz? :P wiesz... 10zl to nie duzo, zaszkodzic nie zaszkodza a pomoc moga bardzo :) sa przypadki ze STOSOWANIE CYNKU PRZY DLUZSZYM CZASIE NA TRADZIK DZIALA JAK TETRALYSAL :P nie wiem czy o tym slyszeliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie mam, ale zawsze mialem. Wiec po prostu po odstaiweniu juz iso, chce wziasc cynk profilaktycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaki bierzesz ten cynk? Tzn: firma i dawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja biore Solarin Max :) bardzo dobry zestaw witamin.. ale mozesz sobie wziasc ten zincas raz dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraCa
A ja odliczam dni do wizyty, to już za tydzień :) A tak żyje sobie z dnia na dzień, na poliku tylko czerwoną plamę mam, i trza nad nią popracować skinorenem. Broda wariuje, bo przecież hormony nawalają ;) A jutro w świat czas :) Na podbój serc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja mam wizyte 23 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nazywal ten krem na tradzik, taki po 12 zł chyba, nazwa zaczynala sie chyba (^^) na c albo a? Po nalozeniu byl bialy ale po chwili wnikal. Ktos z forum mi go kiedys polecil a teraz zapomnialem nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawolek
Cześć dziewczyny :) Mam pytanie- od 2 dni używam zel Duac, czy mogę nakładać na niego krem na noc? Obawiam się, że po tym może nie działać tak jak należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
Witam! Od około 2 tygodni stosuje Duac i tak z ciekawości poczytałam sobie, jak działa na innych. I muszę przyznać, że cieszą mnie te wszystkie dobre opinie. Dzięki nim jestem pełna nadziei, że i mi się uda... Najzabawniejsze i najsmutniejsze dla mnie jest to, że przez okres dojrzewania "przeszłam" bez trądziku, a pojawił mi się teraz w wieku 21 lat:(:( Walczę z nim od 3 miesięcy. Próbowałam już kilku maści, ale dopiero po Duacu widzę jakąś poprawę. Będę również brała tabletki antykoncepcyjne- Regulon, które przepisała mi ginekolog, bo tak naprawdę wypryski zaczęły mi się pojawiać po huśtawce hormonalnej. Tak więc mam nadzieję, że tabletki i Duac zrobią swoje;) Aa i rozpoczęłam też fototerapię - to nowoczesny sposób leczenia trądziku (szczególnie zalecany przy stanach zapalnych), polega na oddziaływaniu na skórę wiązką odpowiedniego światła. Jestem po pierwszym zabiegu, a efekty są widoczne tak po około 4. Ciekawe, jakie będą... Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
Hm, zapomniałam dodać najważniejszego , co myślicie o moim leczeniu?? Bo rady i opinie lekarzy to jedno, a rady osób zmagających się z podobnym problem to zupełnie coś innego:) Tak więc czekam na Wasz odzew...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn: moze Cutibaza? Ja aktualnie na wieczor smaruje Bambino z pantenolem. Ma duzo rzadza konsystencje, niz zwykly Bambino i fajnie nawilza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×