Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Bravia powiedz mi na czym to polega...Na scieraniu naskorka tak....gdzies to wyczytalam...I ponoc jest calkowicie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polega to dokładnie na zdzieraniu naskórka, słuzy do tego specjalna maszynka na której są wymienne diamentowe końcówki. i przez rózne etapy zabiegu uzywa się różnych rodzajów koncówek, aby dokładnie wygładzić skórę. po zabiegu skóra wygląda lepiej niz przed, nie jest czerwona ani nie ma jakiegos wysypu. u dobrej kosmetyczki watro sie na to pokusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdga
a co sadzicie o acne derm na blizny i przebarwienia po tradziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest cena? i w sumie jaki jest cel tego zabiegu? Acne derm na przebarwienia jest dobry.Wlasnie mi sie przypomnialo,ze mam go w szafce;) Ale i tak nie moge uzywac,bo uzywam duacu...A obu tych rzeczy niestety laczyc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdga
duac.... zle wspominam nic nie pomogl pryszcze sie zrobily twarde i sine a potem wiekszy wysyp a po jakim czasie widac efekty po acne dermie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Weridiana, nie denerwuj sie tak :) na pewno bedzie dobrze. U mnie buzia ladna, jakies tam krostki dwie kolo brwi i skroni ale to nic. Walcze z przebarwieniami :) musze zakupic jakas mesaczke z glinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAVIA: jestes pewna, ze to pomoze na grudki? Wydaje mi sie, ze te podskorne grudki, to poprosty zatkane gruczoly lojwe, jak sie skore troche zetrze, to one znikna. Ale czy to po jakims czasie nie wraca? Wydaje mi sie, ze to tylko dziala z zewnatrz. Jestem ciekawe, jakie rezulataty to przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie zetrzesz tego naskórka, to wogole nie uwolnisz tych grudek i tylko się bedzie pogłebiał stan zapalny, jak juz cos powstało to niestety musi wyjść, nie ma leku, który powoduje znikanie. acne derm był u mnie kompletnie nieskuteczny, więc lezy u mnie ledwo ruszony. cena mikrodermabrazji to u mnie 120 zł za jeden zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, bo gwiazdy to tacy sami ludzie jak my, tylko łatwiej im sie wszystko maskuje jak mają przy sobie sztab makijażystów i speców od photo shopa. my musimy sami sobie radzić i nie mamy kasy na takie kuracje jak oni. więc po dwóch tygodniach bez antybiotyku mam trochę mniej równą twarz, pojawiaja się nowe grudki, ale nie mam wielkich pryszczy. skóra jest trochę zaczerwieniona i tak jakby zaczynała się przesuszać, musze kupić sobie kolejne opakowanie capivitu bo wyraznie lepsza buzie miałam po nim, a teraz już mi się skonczył tydzien temu i od tego czasu robi mi się skorupka. więc coś w tym jednak jest. na dzien już nie stosuję brevoxylu, bo on jest głownym wysuszaczem, zastąpiłam go kremem nawilżającym z vichy. efekty są fajne. skóra mnie juz nie piecze. teraz tylko szybkie mycie buzi i duac . dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
Czy stosował ktoś z Was krem Brevoxyl i Duac? Który srodek ejst lepszy? Ja stosuję Brevoxyl, ale nie jestem nim zachwycona. Kolezanka poleciła mi Duac. Serio jest taki dobry? Lepszy niz Brevoxyl? Proszę, o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duac jest na ropne wykwity czytaj duze czerwone pryszcze, Brevoxyl jest na tradzik grutkowy czyli malutkie czerwone kropeczki na twarzy. Ja obecnie stosuje 2 te srodki i efekty sa takie sobie, no ale ja mam morde jak poligon wiec nie ma co sie dziwic, jesli Twoj srodek nie jest zaawansowany to te 2 srodki powinny Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
na szczęście nie mam dużych, ropnych pryszczy, więc chyba zostane przy Brevoxyl'u. A znasz jakiś środek na wągry, niestety Brevoxyl nie likwiduje wszystkich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze moja wypowiedz uzupelnie o to jak tego stosuje, wiec na noc Duac z rana jak sie budze zmywam go i nakladam na \"twarz\" krem bambino ten z cynkiem po 3zł, taka cienka warstwe zebym sie nie swiecil, przychodze z szkoly jest gdzies 14-15 nakladam brevoxyl nastepnie gdzies tak kolo 21 zmywam i ponownie nakladam bambino, pocwicze ide sie wykompac znowu duac i takie kolo codziennie. Do tego jeszcze jakies syfiate tabletki ale mniejsza z tym. Co do Brevoxylu jeszcze to na samej ulotce pisze ze trzeba go uzywac 3 miesiace bez przerwy zeby sie tradziku pozbyc, jest duzy, tani oraz niewidoczny wiec 3 miesieczna terapia to chyba nie klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moja pani dermatolog na wagry i zaskurniki przepisala Akneroxid 5 no ale efekty nie byly powalajace. Na wagry wydaje mi sie ze nie ma innego sposobu niz starcie naskorka, czytaj piling co jakis czas lub Atrederm (choc nie polecam bo sie bedziesz po tym luszczyc jak waż) albo wizyty u kosmetyczki na tym zabiego co byl opisywany wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
Tez w Brevoxyl'u podoba mi sie to, ze jest taki wydajny;d Stosuje go jakis miesiac, tylko nie chce mi tych dziadoskich wągrów usunąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn wydaje mi się, ze przesadzasz z tymmi kremami. szczerze, znacznie lepiej by bylo jakbyś zawsze na noc stosował duac a na dzien brevoxyl i babmino na zmiane. tzn np w poniedzialek bambino, we wtorek brevoxyl. lepiej nie mieszac tak jak teraz to robisz, bo działania tych kremów są ze sobą sprzeczne i skóra może nie wytrzymać takiego przeładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co sobie radzi, i widac poprawe nieznaczna ale zawsze. Z reszta juz nie mam zamiaru sie z tym bawic, teraz to trzeba wziasc na ostro. 6 wizyta u lekarza i moze bedzie upragniony izotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po imprezie ;) Bylo bosko :D I nie pilam prawie wcale:) Cera ma sie nawet dobrze :) Wyadalam juz chyba powlowe kasy z 18stki :) A troche tego bylo....1500 jakos tak.Stwierdzilam,ze skoro ryj mam krzywy to moze chociaz troche ubraniami nadrobie i se kupilam pare rzeczy...Ale najbardziej sie ciesze z kurteczki pumy:) Biala.Ale sliczna.No i cena nawet w miare...chyba 299 jak dobrze pamietam :) Tyle tego kupowalam,ze cen nie pamietam nawet ;) Jutro mam wizyte u dermatolog,ale nie jade...Pojade w listopadzie:) A teraz ide spac;) zmeczona jestem jak nie wiem.Ale numer-wchodze wczoraj...a wlasciwie to juz dzisiaj do lazienki,a tam w wannie moja kolezanka lezy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczery
Weridiana mam wrazenie, ze gdybym Cie poznał, to bysmy sie nie polubili. przynajmniej ja bym Cie nie polubił. Od długiego czasu czytam Twoje wypowiedzi,a te na temat Twoich zakupów, co, gdzie i za ile kupiłas i ta cała 18-nastka doprowadza mnie do szału.Ta strona została stworzona, dla tych, którzy chcą sie czegoś dowiedzieć na temat leków, które mogą im pomóc w walce z trądzikiem...co kogo obchodzą Twoje prywatne sprawy i lista zakupów. Bleh nie lubie takich chwalipiętów. Reszte internautów gorąco pozdrawiam.Dzieki Wam wiem jak działa Duack i chyba skuszę sie na zastosowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery---> Mam dosc przyaciol :) Wiec nie zalezy mi nawet na Twojej opinii,bo i tak sie nie znamy,ani nigdy nie poznamy:) Ale zwaz na to,ze probujemy tutaj rowniez w jakis sposob sie dowartosciowac...Wszyscy mamy tradzik...Ale inne sprawy pozwalaja nam o nim chocby chwilowo zapomniec.Dla mnie 18stka byla wielkim wydarzeniem.Teraz jest juz po imprezie i jestem szczesliwa...Stwierdzilam,ze skoro moja twarz wyglada jak wyglada to chociaz pieniadze,ktore dostalam przeznacze na zakup fajnych,ktore pomoga mi troche uwierzyc w siebie,w to,ze czlowiek z tradzikiem jednak tez moze ladnie wygladac,moze sie dobrze czuc takim jakim jest.Mam pisac kazdego dnia jak to strasznie sie czuje,jaka jestem ofiara losu i zalic sie nad soba....NIE. I to tyle.A skoro jestes taki szczery to dlaczego nie pisales z zaczernionego nicka... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez glupią babe w rejestracji wizyte u dermatolona mam dopiero 29 pazdziernika, a miałam mieć juz 3 tygodnie temu!! co za glupie babsko, ale w sumie dzięki jej pomyłce nie biorę juz od 3 tygodni antybiotyku i nie widze,zeby bylo duzo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana - Super, że impreza udana :) Bravia - to jednak jakiś plus jest, hihihi :) U mnie buzia bez zmian poza małymi zaskórnikami na czole i pryszczem na brodzie - ale co tam :) zejdzie. Od wczoraj jestem na diecie kapuścianej - Ooooooooooo...kto by pomyślał, hyhyhy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu dnia nie miałam czasu prawie nic zjeść i dopiero teraz zjem jakieś brokuły i kalafior, hyhyhy. Dobrze, że lubie kalafior :D Jak się macie ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie mam? Hmm niech pomysle... moja twarzy wyglada jak poligon, mam rzymski nos, brzydki profil, wlosy w kolorze świnskiego blondu, zaczynam sie chyba garbic,z rodzicami kluce sie czesciej niz zwykle, duzo roboty w szkole, zaczynaja mi sie oczy psuc od monitora a jak by tego bylo malo to zadna dziewczyna mnie nie chce. Wiec w sumie po staremu :). A co do reszty to nie mam pojecia, musza sie sami wypowiedziec :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie twarz bez zmian, a poprawa idzie teraz bardzo powolutku. Nie widac prawie postepow. A ogolnie to luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze dziala duac przynajmniej w moimprzypadku (bralam jak tylko wszed; na rynek) a co do dermatologow... chodzilam do takich po 100 zł za wizyte i 30 zł.... żaden nie pomogl na dluzej niz 2 miesiace.... biore antybiotyk ze skora jest ok. po 2 miesiacach wraca... naszczescie nie mam az tak mocnego... teraz sama zalatwilam sobie unidox i duac:) nie wiem jeszcze ile bede brala i w jakich dawkach.... w kazdym razie w zeszlym roku mi pomogl... pozdrawiam i zycze milej walki... I jeszcze jedna rada, nei kupujcie inwazyjnych srodkow, zadnyc zeli do mycia garnier loreal itp. Kupujcie zele łagodzące, regenerujace, zeby mialy jak najmniej chemii. To samo z tonikiami u mnie to troche pomoglo.. i polecam kupić zielnona glinke (taka w proszku robi sie z niego maseczki przez dodanie wody) tez sa naturalne a mocno oczyszczaja twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wykrakałam, dzisiaj cała twarz w pryszczach, mniejszych, większych, do wyboru. nie mam pojęcia co się stało, nie jadłam ostrych rzeczy, nie piłam alkoholu, dzien jak codzień, na policzkach tragedia, czoło tragedia !! skąd taki nagły i natychmiastowy wysyp!!!! nie wiem co robić. dwa dni temu miałam dostac okres, to może już się zbliża i to z tego powodu takie wahania. jestem przerażona, wygladam strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×