Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Dan91
no dobra to nie powoduje tycie tylko zwiekszaja laknienie, ale napewno faszerowanie nie jest dobre dla organizmu aczkolwiek czasami niezbedne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inne zdanie na temat tabletek anty... Bralam 2 razy-za pierwszym przytylam 7 kg.Owszem mialam wiekszy apetyt,ale ja ogolnie zawsze sie objadalam slodyczami i nigdy mi to nie szkodzilo.Mialam taka przemiane materii,ze zawsze bylam taka powiedzmy w sam raz,nigdy nie chuda,ani nie gruba.A po tych tabl przytylam 7kg w 3 miesiace.Za drugim razem staralam sie jesc jak najmniej,ale w sumie to nie mialam juz takiego apetytu...i mimo to przytylam i tak 2 kg.A cwiczylam sporo.Wiec to chyba zalezy od organizmu... Wiem jedno-do Diany wracac nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, moze i przemiana materii ciut sie zwalnia u niektorych, jedno jest pewne...jak czlowiek tego przypilnuje to jakos specjalnie nie przytyje :) Co nie zmienia faktu, ze ja tez wracac nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i masz racje,ale ja w sumie nigdy nie siedzialam w domu w bezruchu.Zawsze chodzilam to na spacer,to do sklepu...takze jakis tam ruch mialam zawsze. Do Diany wracac nie bede na pewno,przenigdy.Tak sie zastanawiam...-mam takie cos,ze wydaje mi sie,ze juz nigdy sie nie wylecze z tego cholernego tradziku...I nie przyjmuje do wiadomosci tego,ze tabletki mnie wylecza.Moze pomoga,ale mysle,ze jak przestane je brac to wszystko wroci... Tyle lekow bralam,ze mam juz takie podejscie..Przeciez nie bede sie faszerowac latami... I boje sie wlasnie najbardziej tego,ze jak bede brala te tabletki to popierdzieli mi sie w organizmie jeszcze bardziej i po odstawieniu to w ogole bedzie masakra.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Oj Weridiana a kto nie ma takich mysli... ale trzeba je od siebie odsuwac bo one tylko szkodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery24
Dziś wykupiłam w aptece Duac Gel ( 43zł)., ale niestety po przyjściu do domu przeczytałam ulotkę(trochę za późno) i okazało się , że jest tam składnik na który jestem uczulona. Jak wiecie , nie można zwracac leków do apteki. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogłabym odsprzedac tą maśc za 25zł.(oczywiście jest nienaruszona, nie otwierana, nalepka z ceną jest na pudełku). Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę o wiadomośc na mojego maila me_chcio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery24
sorki, pomyliłam na końcu mojego maila, oto prawidłowy: me_chico@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
ja tak na marginesie od dwoch dni nie stosuje juz no-scar :) dodatkowo kupilem sobie plyn do kapieli (oczywiscie Nivea) dla skory suchej.. tak jak pianke do golenia do skory suchej mam.. trzeba bylo sie przerzucic od kuracji :P blondyn, mmj jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
Dziewczyny pewnie macie racje z tymi tabletkami. Podkreślam, że ja nigdy tak owych nie brałam a te opinie, które tu wyraziłam usłyszałam z ust mojej ginekolog. I muszę przyznać, że mam obawy, co do ich skutków. Ale z drugiej strony skoro do tej pory nic mi nie pomogło na trądzik, to może to okaże się celnym strzałem. Np. moja przyjaciółka przez kilka lat leczyła trądzik i ciągle go miała, a odkąd bierze tabletki ma super cerę. Pytanie jest takie, czy jak odstawi leki efekt się utrzyma?? Ale tego jeszcze nie wiem. A co do podkładu Vichy Normatient to używam go od około 2 tygodni i jestem bardzo, bardzo zadowolona, a nakładam go codziennie. Zasusza te krostki, które już są, zapobiega powstawaniu nowych, nie zatyka porów, a co dla mnie istotne sprawia, że skóra jest matowa i się nie błyszczy, nawet pod koniec dnia. Tak więc naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabletek to 90% opinii z jakimi sie spotkalam to, ze pomagaja...ale po zaprzestaniu brania niewiele sie zmienia w stosunku do stanu wyjsciowego :o tak bylo i u mnie...ale i tak dobre choc pare lat bez tego cholerstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
oj dziewczyny drogie.. u was punktem wyjscia tego cholerstwa sa przewaznie hormony.. wspolczuje ale oprocz Diane mozna tez brac normalne hormony i one wyrownuja na stale gospodarke hormonalna chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle na stale na ile sie je bierze w tym problem :p a mi inne te niby normalne hormony szkodzily tak samo jak nie bardziej niz diana...a za to az tak na cere nie pomagaly :o to nie takie proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
hm, takie są uroki bycia kobietą;) abstrahując od tematu jutro prowadzę zajęcia z dziećmi w przedszkolu i mam nadzieję, że się nie przestraszą, heh;) chyba przesadzam, ale czasami wkręcam sobie różne rzeczy z powodu tych nieszczęsnych krostek. Może to dlatego, że wcześniej w ogóle nie miałam tego problemu, a teraz się pojawił. Ale jak to się mówi, nic nie może przecież wiecznie trwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
no nie widzialem zeby ktos w trumnie z tradzikiem lezal... :P ale mam czarny humor xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym wlasnie problem...bo sie boje,ze tradzik wroci i tak,a zdrowia juz sobie nie przywroce... Wiadomo,ze te tabl maja wiele negatywnych skutkow ubocznych,ktorych doswiadczylam nawet po 3miesiecznym braniu (łacznie pol roku,bo bralam 2 razy) . Zdaje sobie sprawe z tego,ze to malo,ale przeciez nie bede sie cale zycie faszerowac.Czasami sie zastanawiam czy nie lepiej przeczekac ten okres i moze kiedys same sie ureguluja te hormony...a jak bede brala tabletki to po odstawieniu moze byc gorzej niz przed :O ile kobiet mowi,ze zanikl im zupelnie okres mimo,ze predzej mialy regularny... ale to wszystko jest porąbane...Gdyby nie to,ze mam tez na dekolcie i plecach to na pewno nie bralabym tabletek.Bo z twarza jakos bym sobie radzila.Juz sie przyzwyczailam....ale do dwoch pozostalych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce cie martwic ale to moze szybko nie zniknac... ja mam 26 juz prawie i dalej sie mecze :o jest i tak juz 3 razy mniej niz bylo kiedys...w sumie to juz nawet nie pamietam jak zle bylo tak na dobra sprawe ale wiem, ze mialam wielkie rany na plecach...teraz to mam jakies krostki czasami tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma 26 lat tez i juz nie ma tradziku.Miala kiedys tez wielkie problemy,bo jest baaaardzo chuda.Ma 43 kg.Nie miala kiedys miesiaczek i tez jezdzila do roznych endokrynologow jak byla w moim wieku.Mama twierdzi,ze jej pomogli,a ona ze niby nie,ze samo jej to przeszlo.Mniej wiecej w wieku 22-23 lat juz tradziku nie miala.A skoro lekarzy przywrocili jej w jakis tam sposob miesiaczke to i na tradzik na pewno mieli wplyw tez,bo wszystko jest ze soba powiazane...Ona zawsze byla zlosliwa,wiec jestem sklonna myslec nawet,ze ona po prostu nie chce,zebym sie wyleczyla z tradziku.Ale to tam dla naszego tematu jest nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ale co ma do czynienia trądzik z wagą ciała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic...ale taka niska waga ma czesto zwiazek ze zlym metabolizmem czy na przyklad problemami z tarczyca, a to ma zwiazek z hormonami...a hormony z tradzikiem :p ogolnie o wszystkim w naszym zyciu decyduja hormony nie tylko plciowe ale tez te produkowane na przyklad przez tarczyce...u facetow tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie.Ona miala wlasnie mnostwo problemow.Miala niedobor tarczycy,ale lekow nie brala,bo lekarze uwazali,ze nie musi.Najwyrazniej musialo cos tam minimalnie sie roznic od normy..Nie pamietam wszystkiego,bo mialam jakies 10-12 lat i nie mialam jeszcze tradziku.Ale wiem,ze przez bardzo dlugi czas jezdzila do lekarzy.Brala wiele tabletek ale okres sie jej uregulowal w koncu i tradzik tez zniknal.A wiec jednak jakos tam sie te hormony w koncu uregulowaly poprzez te tabletki.Pytalam mamy jakie siostra brala tabl. ale mama nie pamieta,a siostra tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprecyzyjnie to opisalam,bo faktycznie wychodzi na to,jakby tardzik mial sie u niej pojawic z powodu niskiej wagi :) Nie to mialam oczywiscie na mysli-chodzilo mi o to,ze byla bardzo chuda i miala zaniki miesiaczki przez to.Do tego miala tradzik...A wiec tak jak ja obecnie,tyle,ze ja z waga problemow nie mam-juz predzej z nadwaga hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia Samosia 0
Ja stosuję Duac od niecałych 2 tyg. i jest naprawdę fajny,bo już widzę duże zmiany na mojej twarzy :) Mam nadzieję,że cały czas będzie tak dobrze się spisywał :) Mimo iż jest troszeczkę mały i drogi to i tak POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
blondyn cos dawno nie pisales :D dawaj co u Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc os ostatnio czasu malo :). Wizyta u lekarza dopiero 15, nic nowego nie wyskakuje jak juz sie cos pojawi od czasu do czasu to jest stare - czytaj siedzi juz jakis czas pod skora. Zauwazylem ze mam straszna skore w bliznach, dlatego bede chcial zeby mi pani dermatolog cos na to przepisala, cepan albo no-scar bynajmniej ja to zaproponuje :). Co do skutkow ubocznych to z suchymi (?) ustami sie uporalem dzie kremowi bambino, jednak musze go nakladac bardzo czesto. Z złych wiadmosci to tyle ze na rekach pojawiaja mi sie czesciej suche czerwone plamy ale i z tym walcze :). Na wieksza dawke niz 40 sie nie przesiadam, narazie ta jest najbardziej odpowiednia dla mojej kieszeni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wargi masc miodowa! Ile razy mam powtarzac. Jak nie zlizesz, to raz dziennie starczy :) Bez porownania z kremami. Ja teraz na noc uzywam Bambino z pantenolem, bo fajnie nawilza skore. Nawet sobie robie raz dziennie lekki peeling ;) Ogolnie twarz mam czysta, ale czuje, ze lojotok ktory mialem przed terapia, bedzie wracal wraz ze zmniejszeniem dawki. Czytalem, ze przetluszczanie wraca bardzo czesto, bo w wiekszosci jest uwarunkowane genetycznie plus szal przy burzy hormonow zwiazanej z okresem dojrzewania. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
a mi jeszcze cholerstwo wyskakuje :P teraz mam obecnie jeden na brodzie nowy.. a reszta sie juz chowa.. mmj nie wiem jak z mascia miodowa ale mi np wystarczy w 100% NIVEA pomatkaa :P Lekki peeling tzn? I wogule to mozna przy ROA? :P pomaga cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
i jeszcze jedno, czy powrot lojotoku warunkuje powrot tradziku? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
i jeszcze jedno xD blondyn no-scar ani cepan (chyba) nie jest na recepte wiec nie proponuj lekarzowi tylko wybierz najodpowiedniejszy i idz sobie kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomaga, bo ja sie nie zluszalem. Peeling troche pomaga. Wiem, ze niby nie mozna, ale nie zauwazylem zadnych skutkow ubocznych. Nawet skora sie lepiej prezentuje. Co do lojotoku, to zalezy. Tlusta cera to przyczyna tradziku. Ale ma tez tutaj udzial rogowacenie naskorka, bo mozesz sie tylko swiecic, a mozesz sie swiecic i miec mase pryszczy, gdy gruczoly przy ujsciu rogwacieja i sie zatykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×