Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko1
Łeee z tym Uniodoxem to jakbym o sobie czytał. Też mi pomógł, też byłem zadowolony, ale do czasu...Wszystko wróciło. Ryj mi sie poprawił :D Od dwóch miesięcy nie miałem żadnego syfa. ŻADNEGO :D dopiero przedwczoraj zrobił się taki mały, zaskórnik siedział bardzo długo taki mały, zadrapałem go przy goleniu i urósł, ale już wyszedł sam i się goi, prawie śladu nie ma. Skóra się nie przetłuszcza, nie jest sucha. No git jest :D Izotretynoina to naprawdę złoty środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysajaaa
Od 4 dni stosuję DUAC i Tetrysal.. to niesamowite bo juz zauwazylam male zmiany na twarzy!! Jak na razie nie wyskoczylo mi nic nowego (cud :P) i chyba widze mała poprawe.. czytalam duzo pozytywow na temat DUACU ale za to duzo negatywow na temat tabletek Tetrysal.. mam jednak nadzieje, ze te leki mi pomoga. W zwiazku z tym mam 2 pytania do osob, ktore stosowaly lub stosuja te 2 leki: 1) Jak dlugo czeka sie na efekty? (staram sie byc cierpliwa, to dopiero pierwszy tydz.kuracji ale pytam sie z ciekawosci xd), 2) Chyba moge stosowac podklad? wiem, ze to nie wplywa jakos rewelacyjnie na moja cere.. w domu nie mam na sobie zadnych kosmetkow, ale w szkole i na miescie musze miec podklad!!! niestety, na razie nie moge sie bez niego obyc :((( chyba te 5-6 godz. podkladu w szkole nie wplynie tak bardzo na moja cere? prosze o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej3232
Ja bralem takze tetracykline, efekty super po tygodniu, niestety po 1 mies syfy wrocily. bralem tetracykline chyba ze 4 razy i zawsze wrocilo. teraz biore unidox ale to jest to samo - podobno. Mysle ze doprowadze moja watrobe do pozadku i wezme izotek- tak dzis uzgodnilem z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu
Mam pytanie! Lekarz polecił mi smarować się rano duaciem, a wieczorem isotrexinem, ale powiedziałem, że wolałbym nie chodzcić do szkoły z duaciem na twarzy, bo beznadziejnie to wygląda... Poradził, żeby stosować te żele na zmianę wieczorami. Chciałbym jednak szybko się pozbyć tego gówna, dlatego zastanawiam się, czy będzie okej jeśli ponoszę duac godzinkę dwie po szkole, poźniej zmyje. Po jakimś czasię miałbym smarować twarz isotrexinem. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej3232
No wiesz mozesz smarowaccienka warstwe. Mozesz po szkole smarowac. jesli tobie pomaga to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej3232
No wiesz mozesz smarowaccienka warstwe. Mozesz po szkole smarowac. jesli tobie pomaga to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbhjdsfjklklmgy
a ja używam już chyba 4 tubke czy 5 duacu , i przestał mi pomagać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1984
Powiedzcie mi czy ta masc stosuje sie tylko przez 6 tyg od jej rozpoczecia??:/ czy smaruje sie cala twarz czy tylko punktowo tam gdzie jest"syfek" ?? wczesniej uzywalam masc brevoxyl 4% i bylam z niej zadowolona ale teraz lekarz zmienil mi na to i nie wiem jak to teraz bedzie narazie nie mam "syfkow" to jej nie uzywam. prosze o jakies wskazowki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszkaaa
Pewnie nie istnieje sposób który pomógłby każdemu w jego problemie, ale zawsze można spróbować. Są przykłady , ze w problemach z trądzikiem bardzo pomocny jest olej z czarnuszki egipskiej( pisze o tym w oddzielnym temacie) pomaga tam gdzie zawiodły inne środki i to nawet z bardzo zaawansowanych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
heh ja stosowałam bardzo wysyuszył mi cere miałam czerwoną pieczącą twarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej3232
A ja mam problem. biore unidox od soboty mam gladka twarz i tu jest pytanie czy po skonczonej kuracji beda nawroty skoro po tetracyklinie byly? czy mam brac izotek??? kude sam juz nic nie wiem...? jakie sa wasze doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście Unidoxu nie brałem, ale skoro Ci Tetralysal nie pomógł.. Już Ci poradziliśmy co powinieneś wg. nas zrobić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka17
ja także byłam niedawno u dermatologa i przepisał mi ten żel -duac..tylko co wyczytałam o tym w internecie, to zaczynam miec mieszane uczucia...jedni piszą, że pomaga, a inni..że to nic nie daje..:/..ze niby przez pierwszy miesiac jest super..a póżniej trądzik wraca i to podwójnie...nie wiem czy w to wierzyć, bo w końcu każda cera jest inna, i inaczej reaguje...a..i mam jeszcze pytanko- czy ten żel duac można stosowac(wieczorem) z innym żelem np. Acne Derm na blizny(rano)..? prosze o szybką odpowiedz:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
Ja stosowałem na przemian ze Skinorenem, który jest o niebo lepszy od Acne Dermu i uprzedzając Twoje pytanie-nie, to nie jest to samo(Acne Derm i Skinoren). Wyleczyłem się na 3 miesiące...ale efekty były :) Dan,nie mam fotek, nigdy nie robiłem... U mnie ok, zero syfów, od czasu do czasu jakieś zaskórniki się robią, ale znikają po 2 dniach. Wybrałem już 60mg/kg :) Izotek działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyamaa
Od prawie2 tyg stosuję DUAC i Tetrysal.. juz zauwazylam male zmiany na twarzy!! Jak na razie nie wyskoczylo mi nic nowego (cud ) i chyba widze mała poprawe.. czytalam duzo pozytywow na temat DUACU ale za to duzo negatywow na temat tabletek Tetrysal.. mam jednak nadzieje, ze te leki mi pomoga. W zwiazku z tym mam 2 pytania do osob, ktore stosowaly lub stosuja te 2 leki: 1) Jak dlugo czeka sie na efekty? (staram sie byc cierpliwa, to dopiero drugi tydz.kuracji ale pytam sie z ciekawosci xd), 2) Chyba moge stosowac podklad? wiem, ze to nie wplywa jakos rewelacyjnie na moja cere.. w domu nie mam na sobie zadnych kosmetkow, ale w szkole i na miescie musze miec podklad!!! niestety, na razie nie moge sie bez niego obyc chyba te 5-6 godz. podkladu w szkole nie wplynie tak bardzo na moja cere? prosze o odpowiedzi buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narida
Od września stosuję Duac, wczesniej męczyłam się np z Differinem i innymi różnymi mazidłami, które nie dość, że nie pomogły, to dodatkowo zaostrzyły wszystko (pomimo długiego okresu stosowania) :( Na mnie Duac podziałał fenomenalnie, od kilku lat miałam problemy z cerą na które nic nie chciało podziałać, a tu taka niespodzianka! :) Po dwóch miesiącach zrobiłam przerwę jak radziła ulotka, i po jakimś czasie zaczęłam mieć jakieś drobniutkie zmiany (ale naprawdę po pewnym czasie i to niewielkie), więc stosuję znów i nie mam zamiaru przestawać póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka17
jejj..-zaczełam używac duac..to dopiero 5 dzień..ale zmian jak narazie nie ma..:/..oprócz tego uzywam jeszcze żelu do mycia twarzy(perfect), maszeczki głęboko oczyszczającej na trądzik(2- 3 razy w tygodniu) tez "perfecta"..i raczej nic mi to nie pomaga..mam nadzieje, ze nastąpia jakies widoczne zmiany w mojej cerze..kurcze...wkońcu niedługo Sylwester..trza jakoś wkoncu wyglądac:P..a.. i dzieki wszystkim za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam3232
Witam. W poniedzialek ide do dermatologa po izotek. Wyniki sa ok. tylko bilirubina ponad norme, ale dzwonilem do niej i powiedziala ze to nic bo po rocznej kuracji na antybiotykach mam sie cieszyc ze ja mam. Teraz moja buzka jest gladla ale wiem ze po odstawieniu antybiotyku znowu sie rozpocznie ( bralem 4 x tetracylkinym). Mam nadzieje ze moje wyniki beda ok, przed , w trakcie i po kuracji. Troszke sie obawiem ale zycie z syfami jest do niczego. MUSI MI SIE UDAC!!!!!!!!!!Pozdrawiam was wszystkich i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka17
mam pytanko do NARIDY..a po jakim czesie zauważyłas efekty..?..czy na początku miałaś wrażenie ze twój trądzik sie pogorszył czy coś w tym rodzaju...? ja niestety mam takie wrażenie..i nie wiem czy to jest tylko takie początkowe a poźniej to mija..?.mam nadzieje ze tak..i czy blizny także całkowicie Ci znikły lub sa widoczne w minimalnym stopniu..? a ...i jeszcze jedno pytanko..- używasz jeszcze coś oprócz tego duac'u..?..prosze o odp.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilia88
Stosuje od piątku żel Duac 2 razy dziennie gdyż tak mi poleciła pani dermatolog.Moja twarz wygląda gorzej .Cera na mojej twarzy jest sucha wystąpił rumień piecze Co robić odstawić krem ?Czy ktoś może miał podobny przypadek proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narida
aneczka17 -> na początku miałam podrażnienie i dość mocno schodziła mi skóra, więc dawkowałam Duac oszczędnie. A pogorszyć się to ciężko powiedzieć, bo byłam w stanie kiepskim, więc dwa syfki w tę czy nazad to mała różnica ;) Spokojnie stosować i powinno się polepszyć. Z bliznami problemu nie miałam nigdy, parę przebarwień jest ale tym się zajmę w swoim czasie. Używam lekkiego nawilżającego kremu Clinique, żadnych toników i innych mazideł bo ta chemia orała mi tylko skórę :( Tilia88 -> miałam podobny problem, to normalne - może używaj raz dziennie i nie za obficie, myślę że to i tak będzie wystarczająco, nałożysz za dużo to nie dość że nie pomoże to i bólu się najesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka17
Dzięki Narida za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka17
Dzięki Narida za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tilia88
Narida dziękuje bardzo za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaa16
wejdz tu www.x16.pl tutaj znajdziesz wszelkie porady na trądzik itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×