Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość tradzikkox
Witam! Mozecie powiedziec cos na temat leku duac a trądzikiem po koksowym? zostaly mi pryszcze na gornej partii plecow po koxach i zastanawiam sie czy duac zadziala na to...Czekam na jakies info. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
Do Izotec . Koles zamieszczasz jakies fotki i co to ma znaczyc...nawet nie wiesz kto to jest.... jakie wielkie mial syfy i jak sie czuje teraz.... spotkalem te zdjecie juz gdzies ale czego to dowodzi....tylko jednego ze gosc na gladka cere. a to ze ma takie wysuszane usta no coz ....nawilza mu sie z czasem. ( to normalka). nie znasz jego historii horoby i leczenia . a poza tym nie jestes lekarzem i nie masz pojecia o leczeniu nawet kataru., BYCIE NA TYM FORUM NAUCZYLO NIE JEDNEGO SZKODA SLUCHAC JAKIS DOMOROSLECH MADRALI KTORZY PISZA JAKIES GLUPOTY NA TEMAT LECZENIA TRADU. JA WSZYSTKIM POLECAM DOBREGO LEKARZA , RZECZOWA ROZMOWE Z FACHOWCEM, KtORY ZNA SIE NA SPRAWIE. sprawdzie migdaly, hormoty, i zabki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussycatdoll
Do anulka1984: Ja po peelingu jestem czerwona najbardziej od razu po, trochę następnego dnia (nie maluję się wtedy i nakładam próbki kremów, które zawsze daje mi dermatolog po zabiegu). Później skóra nie jest czerwona, ale mniej więcej 4 dnia po zabiegu zaczyna mi się łuszczyć i to jest najgorsze. Jak się złuszczy to jest bardzo fajna ok miesiąca. Co do mikrodermabrazji to moja siostra miała raz i powiedziała, że efekt może jest nawet niż po peelingach. Póżniej zrobiła zabieg laserem na zamknięcie porów- najlepszy efekt (ale ona już nie ma pryszczy kilka lat). Aha wszystkie zabiegi były robione u dermatologa, nie kosmetyczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
bliski nie bliski hmmm izotek nie jest stosowany gdy kobieta planuje byc w ciazy w przeciagu roku wiadomo leczenie min kilka miesiecy w zaleznosci od rezultatow i dawki do roku a pozniej trzeba odczekac i tu ZONk teraz mowia ze min miesiac po zakonczeniu kuracji i juz mozna sie starac Jek Roa weszlo na rynek to byly to 2 LATA po ostatniej tabletece ale na moj rozum to pol roku po ostatniej dawce. czemu??? wyczytalam ze substancja lecznicza jest do pol roku w organizmie po zakonczeniu kuracji a jest to substancja bardzo uszkadzajaca plod i sa dziewczyny ktore maja szybko po kuracji dzieci i zdrowe ale czy calkowicie to sie okarze za kilka lat wiele rzeczy sie ujawnia duzo pozniej jak z tymi pilingami? niech ktos podzieli sie doswiadczeniami ide w tym tyg do dermy do centrum laseroterapi to sie podziele wiadomosciami o laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
bliski nie bliski hmmm izotek nie jest stosowany gdy kobieta planuje byc w ciazy w przeciagu roku wiadomo leczenie min kilka miesiecy w zaleznosci od rezultatow i dawki do roku a pozniej trzeba odczekac i tu ZONk teraz mowia ze min miesiac po zakonczeniu kuracji i juz mozna sie starac Jek Roa weszlo na rynek to byly to 2 LATA po ostatniej tabletece ale na moj rozum to pol roku po ostatniej dawce. czemu??? wyczytalam ze substancja lecznicza jest do pol roku w organizmie po zakonczeniu kuracji a jest to substancja bardzo uszkadzajaca plod i sa dziewczyny ktore maja szybko po kuracji dzieci i zdrowe ale czy calkowicie to sie okarze za kilka lat wiele rzeczy sie ujawnia duzo pozniej jak z tymi pilingami? niech ktos podzieli sie doswiadczeniami ide w tym tyg do dermy do centrum laseroterapi to sie podziele wiadomosciami o laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
bliski nie bliski hmmm izotek nie jest stosowany gdy kobieta planuje byc w ciazy w przeciagu roku wiadomo leczenie min kilka miesiecy w zaleznosci od rezultatow i dawki do roku a pozniej trzeba odczekac i tu ZONk teraz mowia ze min miesiac po zakonczeniu kuracji i juz mozna sie starac Jek Roa weszlo na rynek to byly to 2 LATA po ostatniej tabletece ale na moj rozum to pol roku po ostatniej dawce. czemu??? wyczytalam ze substancja lecznicza jest do pol roku w organizmie po zakonczeniu kuracji a jest to substancja bardzo uszkadzajaca plod i sa dziewczyny ktore maja szybko po kuracji dzieci i zdrowe ale czy calkowicie to sie okarze za kilka lat wiele rzeczy sie ujawnia duzo pozniej jak z tymi pilingami? niech ktos podzieli sie doswiadczeniami ide w tym tyg do dermy do centrum laseroterapi to sie podziele wiadomosciami o laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
cos szwankuje raz wyslalam ale w trakcie sie zawiesilo i sami widzicie x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
ale nie powiedziałaś NIC czego ja Ci nie zasugerowałem...dokładnie o tym mówiłem pytając kiedy zamierzasz dziecko posiadać...sprawa jest prosta-leczysz się izotekiem-wstrzymujesz się z zajściem w ciążę, odczekujesz odpowiednią ilość czasu i wtedy już myślisz o małej płaczącej osóbce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinek
moje ewentualne leczenie izotekiem trwaloby ok roku ( chce male dawki aby ograniczyc nasilenie efektow nieporzadanych- mam b tlusta skore ale b wrazliwa usta sa suche nawet teraz sie luszcza mimo smarowania) a pozniej pol roku odczekania wiec licze 1,5 roku na pelna kuracje chcialabym za kilka miesiecy byc w ciazy wiec odpada ale mysle ze to jedyny lek ktory mi pomoze wiec po ciazy i okresie karmienia piersia rozpoczne kuracjie juz sie zdecydowalam :) no chyba ze w tym czasie wejdzie na rynek inne "cudo" o takich wlasciwosciach :)) nikogo nie ma z wiedza z autopsji o pilingach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
Wiesz...to Ci się bardzo chwali, że myślisz odpowiedzialnie o dziecku, ale..wracając do izoteku, to zdecydowanie lepsza jest krótka kuracja z większą dawką niż dłuższa z mniejszą. Ryzyko nawrotów wzrasta wprost proporcjonalnie wraz z wydłużaniem się czasu terapii, do tego minimalna dawka dzienna na kg ciała musi mieć 0,5mg... co do peelingów to pytaj. Sam przez to przechodziłem rok temu, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1984
DO PUSSYCATDOLL ja juz pozbylam sie pryszczy teraz chcialabym cos zrobic z wagrami.ale obawiam sie tego zabiegu mikrodembrazji bo nie chce tej luszczacej sie skory wybieram sie niedlugo do nowej pracy a tak wogole to w maju wychodze za maz i chce jakos wygladac:/moze platki oczyszczajace pomoga bo nosek mam w czarne kropeczki:(kosmetyczka mowi ze 1 zabieg mi pomoze ale mowic mozna sobie duzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussycat doll
Anulka 1984 nie bój się tej mikrodermabrazji i jej chwilowych wad w postaci łuszczenia się, po prostu wybierz sobie taki czas(np. weekend), żeby skóra przestała być czerwona, a łuszczenie nie jest aż takie straszne, jeśli odpowiednio mocno będziesz nawilżać a nawet natłuszczać skórę. Zawsze można leciutko je usuwać np. ręcznikiem:P Mam podobną sytuację do Ciebie- nie chciałam robić zabiegu, bo zaczynałam pracę, wiadomo jak liczy się pierwsze wrażenie, teraz po kilku dniach mam już to gdzieś:P, ważniejsze żebym wyleczyła twarz, bo też za kilka miesięcy mam wesele:) . A płatki do mikrodermabrazji też będą powodowały wysuszenie skóry,więc lepiej raz a dobrze usunąć niedoskonałości. Ewentualnie spróbuj stosować DUAC, bo mi na brodzie usunął całkowicie zaskórniki, na nosie niezupełnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1984
Hej dzięki za szybką odpowiedz:) obecnie stosuje duac tylko jeszcze nie widze poprawy bo to dopiero tydzień. powiedz mi czy mam nim smarowac cala twarz czy tylko tam gdzie mam najwięcej zaskórników??narazie nie mam pryszczy (przycichly mi po brevoxylu) wiec nie mam co smarowac ale te wagry:/masakra:( a nad ta mikrodermabrazja to musze pomyslec a czy ona usuwa tez przebarwienia po sloncu np. piegi?? najlepiej jak kogoś sie poradze bo ta kosmetyczka to wszystko zachwala a to nie sztuka wywalic kase i nie widziec poprawy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Ryzyko nawrotów wzrasta wprost proporcjonalnie wraz z wydłużaniem się czasu terapii(..)\' łoł, to mnie powaliłeś! Masz na to argument?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
chodzi Ci o dowód? :P poczytaj forum izoteku, tam jest nie tylko lekarz dermatologii, który odpowiada na wszystkie pytania, ale też producent Izoteku pełniący taką samą funkcję :) nie raz i nie dwa zapewniali, że im dłuższa kuracja mniejszą dawką, tym większe ryzyko nawrotów, zresztą w ulotce też jest napisane, że najlepiej by kuracja trwała krótko przy oczywiście optymalnej dawce dochodzącej do 1mg/kg dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ja już skończyłem kurację tak dawno, że nie czytam takich forum : ) Ale wierzę Ci, pytałem tylko z ciekawości, bo ja miałem dawkę średnią 50mg/kg dziennie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
chyba 0,5mg dziennie...? 50 mg to miałeś nie na kg,ale w ogóle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Jestem już po 8 zabiegu laserem. Do końca pozostały mi jeszcze 4. Muszę przyznać że spodziewałem się lepszych efektów za 1800zł które wydałem. hmmmm Teraz nie wiem co zrobić. Jestem w punkcie wyjścia. Kontynuować kurację i wykupić kolejną serie laserów? Już sam nie wiem co robić. Mój trądzik jest bardzo upierdliwy i ciągle wraca.Co prawda nie ma tego dużo ale są jeszcze czerwone przebarwienia i ogólnie nie wygląda to za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Jestem już po 8 zabiegu laserem. Do końca pozostały mi jeszcze 4. Muszę przyznać że spodziewałem się lepszych efektów za 1800zł które wydałem. hmmmm Teraz nie wiem co zrobić. Jestem w punkcie wyjścia. Kontynuować kurację i wykupić kolejną serie laserów? Już sam nie wiem co robić. Mój trądzik jest bardzo upierdliwy i ciągle wraca.Co prawda nie ma tego dużo ale są jeszcze czerwone przebarwienia i ogólnie nie wygląda to za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
Wiesz co daj sobie z tymi laserami spokoj. bo jedynie co robia to wypalaja twajo kieszen z kasy. byc moze bedzie poprawa ale na ile???i co znowu 1800 zl w pysk???? co zarobisz to wydasz na syfy. lepiej idz do lakarza po lekarstwa. lasery sa dobre jesli powodem tradziku jest skora. a u ciebie jak u wiekszosci jest cos w srodku. Moze na poczatek migdaly, zeby szczegolnie te leczone kanalowo( moga nie bolec), jak nie pomoze to moze ten roaccutan. tam go wszyscy znaja, wiec nie bedzie problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
sorry, że to powiem, ale żaden zabieg działający na wierzchu skóry nie wyleczy Ci trądziku, tylko zaleczy...działa objawowo...przechodziłem wiele zabiegów,naprawdę wiele i pomogło na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussycat doll
Moja siostra zrobiła 1 zabieg laserem (600zł), najpierw była zadowolona, bo jak była opuchnięta to pory faktycznie wydawały się mniejsze, ale jak opuchlizna i zaczerwienienie zeszło to efekt jest prawie niewidoczny, mniejszy niż po peelingu (160zł), więc chyba szkoda na to tyle kasy wydawać. Ja właśnie jestem po pierwszym peelingu kwasami LHA 5% z LaRoche-podobno po 4 zabiegach efekt ma być rewelacyjny- mam nadzieje, bo trochę to kosztuje (jeden 160zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
ja na zabiegi w okresie styczen-luty-marzez 2008 wydałem łącznie około 2,500 zł i już w maju trądzik wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Może macie rację i lasery działają tylko na wierzchu skóry ale ja nie chcę truć organizmu tabletkami. Już dwa razy brałem tetracyklinę. Zresztą myślę że w moim przypadku jest już za późno na Ruco.... Najgorsze już przeszedłem a teraz pozostały przebarwienia i od czasu do czasu coś wyskoczy ale wiem czego to jest powodem. przede wszystkim praca na kuchni w oparach. Poza tym dzięki odpowiedniej diecie znacznie zredukowałem nowe wypryski. Jestem w trakcie zmiany stanowiska w pracy więc myślę że wyleczę się bez konieczności brania antybiotyku. Przed podjęciem pracy lekarz powiedział że jestem już wyleczony, jednak po podjęciu pracy na kuchni twarz znacznie się pogorszyła. Tak więc raczej zdecyduje się na jeszcze jedną serię laserów. Tym razem raz w miesiącu, do tego odpowiednia dieta i oczywiście skinoren który uważam za najlepszy krem ( nie tylko pomaga pozbyć się przebarwień ale też doskonale matuje i maskuje zmiany w ciągu dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
Wiesz to ciekawe ja tez kiedys pracowalem w Anglii na kuchni. Nie mialem problemow z twarza. W mlodosci tak spore ale ucichly. Natomiast tam przeszedlem dosc ostra infekcje , nie wiem jakas grypa. po powrocie po jakis 3 mies normalnie nie moglem sie pozbierac z twarza . z gladkiej po 12 latach totalny nawrot. Bralem teracykline 4 x i nic. Zawsze powracalo. Po roku na antybiotyku bylem tak zmaczon tym ze postamowilem brac izotek. Na jakims forum dowiedzilem sie ze powodem moza byz ropne migdaly. Poniewaz zawarta wydzielina powraca do krwi. Efekt to np. zapalenie stawow, syfy , problemy zsercem itp(jak podaje literatura). Wlasciwie to ja nie chorowalem kilka lat, dermatolog powiedzial mi ze po takiej dawce intybiotyku musze odczekac 1 miesiac aby laryngolog cos zobaczyl ( anty. na pewno zbyle twierdzil). Ale ja poszedlem jeszcze tago samego dnie i....Prof . powiedzial ze sama ropa i powinienem je natychniast wywalic. a jak mu powiedzialem ze jestem caly czas na antybiotykach to powiedzial ze na pewno sa do wyciecia. W ciagu 3 dni bylem po zabiegu w szpitalu prywalnym. Czuje sie ok. Mam nadzieje ze to byl powod moich problemow- niestety izotek biore takze, ale skutkow ubocznych nie zauwaza. Tak wiec podsumowujac dobrze jest sprawdzic migdaly, zeby, ( ranoramiczne zdjecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
infekcja/stan zapalny zębów czy migdałów nie wpływa na powstawanie trądziku, nie ma takiej zależności i jest to stanowisko medycyny, które nie tak dawno potwierdzono, do tego lekarze mówią tak samo-nie ma stwierdzonej zależności między chorobami zębów czy migdałów a WYSTĘPOWANIEM trądziku, i nawet ostatnio pytałem lekarza na forum i oto odpowiedx pani doktor: "Witam Zęby (oczywiście te wymagające leczenia oraz martwe) traktowane są w medycynie jako wewnetrzne ogniska zakażenia - czyli mówiąc bardziej potocznie jako źródła bakterii. Związek z trądzikiem nie jest potwierdzony - zdarza się w pojedynczych przypadkach nasilonej próchnicy, że kanały zębowe tworza przetoki co odzwierciedla sie np ropniami policzka." Ropnie policzka to j ednak nie trądzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam3232
A ja spotkalem w necie na forum 4 osoby ktorym po wycieciu ropnych migdalow syfy zamilkly. jak rowniez moj laryngolog Prof Szmeja z Poznania , a takze Prof. Zaba z Poznania - Zapewnili mnie ze migdaly i zeby moga byc przyczyna syfow, a takze nawrotow. I dla mnie ci dwaj Panowie sa bardziej miarodajni niz jacys Lekarze od producenta izoteku. Bo to oni najbardziej forsuja takie stanowisko. Uwazam ze jasli ktos leczy sie kompleksowo to powinien wykluczyc wszelkie mozliwosci. W koncu zepsute zeby czy ropne migdaly to nic dobrego dla organizmu. Ale oczywiscie nie nalezy uwazac ze migdaly i zeby w 100% sa odpowiedzialne za syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trądzikowo
a cZy TEN lek można kupić bez recepty??? ja mam już bardzo długo trądzik, nie jest jakiś rozpny ale mam bardzo dużo krost... proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roaccutane bez recepty? Jeśli zadajesz takie pytanie to mogę śmiało stwierdzić, że nie potrafiłbyś dobrze przyjąć tego leku, a odpowiedzialność za Twoje zdrowie spadła by na Panią w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×