Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość tulidusek
Kwasy czy ja wiem raczej ci nie pomogą tylko zaszkodza.Ja mialem szczescie ze natrafilem na takiego dermatologa ktory od poczatku pomogl mi z tradzikiem.oczywiscie nie od razu tylko stopniowo najlepiej jak sobie stworzyc taka tabelke i w niej wpisac poszczegolne etapy usowania tradziku mowie wam fajna zabawa i jak na razie tradzik znika:) a nagietek kosztuje okolo 3 lub 4 zł.Pomaga na plamy i blizny oraz zaczerwienienia pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz zacząłem pić pokrzywę i od powoli kończę opakowanie (150 tabl.) tranu :) Skóra wciąż bardzo ładna tylko trochę pobladła od zimy.. trzeba coś wymyślić (..) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_2
dobra to narazie sobie odpuszcze te kwasy, ide sobie jutro na jakiś piling ;) i dać wycisk wągrom :P aała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alwara
Po kilku latach męczeniach się z trądzikiem i stosowania różnych preparatów w końcu poszłam do dermatologa. Pełna nadziei wykupiłam zestaw leków (Duac, Davercin), żel do mycia twarzy (Cetaphil) i witaminy (B i cynk). Tylko mój portfel był mniej szczęśliwy (ok 160 zł za wszystko). I działam. To znaczy zaczynam stosować. Dopiero drugi dzień, więc efektów się jeszcze nie spodziewam. Jednakże pani dermatolog powiedziała, że po tygodniu moja skóra będzie już wyglądała inaczej. Mam nadzieję. Na dzień zacznę jeszcze stosować Acne Derm, którego nie zużyłam z poprzedniej "własnej" kuracji. Mam nadzieję, że mój problem wkrótce się zakończy. za trzy tygodnie idę na ponowną wizytę u dermatologa. I ponoć należy zastosować dietę bez cukru, a także ograniczyć spożywanie czekolady... Chociaż co do tego słyszałam różne opinie, ale "pani dermatolog powiedziała" to może warto spróbować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_2
no właśnie jak to jest u was ze słodyczami ? :D bo u mnie masakra, uzaleznienie na max'a :P codziennie cos w szkole musze przekąsić słodkiego bo inaczej to dolina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiele o tym pisaliśmy na tym forum :P Osobiście sprawdzałem reakcje organizmu na cukier i mleko, ale trądzik był nadal nieustępliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AcneMen 25
Udałem się w końcu do lekarza na wyspach. Poprosiłem o skierowanie do dermatologa. Lekarz odpowiedział że tutaj jest trochę inaczej bo to On jest moim dermatologiem i spróbuje mnie sam wyleczyć a jeśli to nic nie da to wtedy mnie skieruje do specjalisty. Prze3pisał mi antybiotyk w tabletkach zwany Lymecycline 408 mg. Kiedy poszedłem wykupić lek w aptece zostałem zaskoczony gdyż to inna nazwa znanego mi dobrze leku Tetralysal 300. Cena również mnie zaskoczyła. Za 42 tabletki zapłaciłem tylko 7 funtów czyli jakieś 35 zł !!! W Polsce znacznie znacznie droższe. Mam brać jedną tabletkę dziennie czyli kuracja potrwa 6 tygodni. Po tym czasie mam iść do kontroli. Następnym razem poproszę o recepte na skinoren (może również zaskoczy mnie ceną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AcneMen 25
W końcu udałem się do lekarza na wyspach. Poprosiłem o skierowanie do dermatologa. Niestety lekarz powiedział że tutaj jest inaczej, bo to on jest moim dermatologiem i dopiero jeśli on nie pomorze przepisze mi skierowanie do specjalisty. Przepisał mi więc antybiotyk zwany Lymecycline 408mg. Po odbiorze leku z apteki zostałem zaskoczony gdyż jest to dobrze mi znany Tetralysal 300. Kolejne zaskoczenie przy kasie gdyż za 42 tabletki zapłaciłem jedynie 7 funtów czyli jakieś 35zł!!! Znacznie znacznie taniej niż w Polsce. Mam brać jedną tabletkę dziennie przez 6 tygodni. Po tym czasie mam sie udać na wizytę kontrolną. Następnym razem poproszę o receptę na skinoren (może również zaskoczy mnie ceną|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AcneMen 25
W końcu udałem się do lekarza na wyspach. Poprosiłem o skierowanie do dermatologa. Niestety lekarz powiedział że tutaj jest inaczej, bo to on jest moim dermatologiem i dopiero jeśli on nie pomorze przepisze mi skierowanie do specjalisty. Przepisał mi więc antybiotyk zwany Lymecycline 408mg. Po odbiorze leku z apteki zostałem zaskoczony gdyż jest to dobrze mi znany Tetralysal 300. Kolejne zaskoczenie przy kasie gdyż za 42 tabletki zapłaciłem jedynie 7 funtów czyli jakieś 35zł!!! Znacznie znacznie taniej niż w Polsce. Mam brać jedną tabletkę dziennie przez 6 tygodni. Po tym czasie mam sie udać na wizytę kontrolną. Następnym razem poproszę o receptę na skinoren (może również zaskoczy mnie ceną|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakatarzyna000
a ja mam pyatnie, czy przy kuracji duac'iem moge stosowac acne derm.? chodzilpby mi o to ze na dzień, acne-derma a na noc, tak jak wskazała dermatolog duac.? podrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulidusek
wiecie najlepiej pogadac z dermatologiem on doradzi co bedzie najlepsze dla nas a u mnie dermatolog inaczej zapisal mi duac ktory mam brac rano a nie wieczorem i poskutkowalo zostaly mi tylko narazie plamy czerwone ktore mnie strasznie denerwuja.Ale to juz innny etap walki z tradzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
ja stosowałem Duac i Skinoren na raz i nic mi nie było. Skinoren(polski Acne Derm) jest super lekiem, jak już nie raz wspominałem na tym forum. Pamiętaj, że jest dużo lepszy niż Acne Derm i nie daj sobie wmówić, że to to samo co Skinoren. Polecam zxecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Jestem na tetralysal 300 już tydzień (jedna tabletka dziennie) Efekty są świetne (lepsze niż po kuracji laserami) widzę różnicę każdego dnia. Wcześniej brałem tetralysal ale tym razem działa rewelacyjnie. Tabletek mam jeszcze na prawie 4 tygodnie, potem do kontroli. Porównując ceny: Za tetralysal zapłaciłem 7 funtów , za lasery 510 funtów !!! Jestem dobrej myśli i wierze że tym razem pozbędę się trądziku raz na zawsze. Czuje się rewelacyjnie. Nawet przebarwienia znikają powoli. Wiele już przeszedłem kuracji. Lecze się od 9 lat. Od około 1,5 roku trądzik ustępował. Praca na kuchni spowodowała nawrót, jednak teraz po zmianie pracy widzę że wszystko sie cofa i myslę że po skończeniu kuracji tetrysalem mój problem zniknie. Oczywiście dalej będę musiał uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
a stosowałeś jakąś kurację podtrzymującą? jakieś retinoidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Pokrzywkę?? Ja piłem przez długi czas bratka. Po kuracji tetrysalem chyba powróce do niego. Do tego humavit skrzyp i pokrzywa i cynk. Znacie jakieś inne zioła które dobrze wpływają na cere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Kurację podtrzymującą?? Brałem tylko cynk, bratka i humavit. Do tego skinoren na dzień i differin na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AcneMen 25
Herbatkę z pokrzywy hmm. Pomaga??? Pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie oczyszcza organizm, wspomaga przemianę materii i regeneruje naskórek :) Piję go wspomagająco, a nie leczniczo, zresztą jest herbata jest pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Ja byłem bardzo zadowolony z bratka i toniku benzacne. Wyraźnie poprawiały koloryt. Widzę różnicę w kolorze cery teraz kiedy tego nie stosuje. Zamierzam powrócić do bratka i toniku benzacne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulidusek
Wiecie ja na tradzik nie stosuje pokrzywki ona pomaga na wygladzenie a nie na leczenie tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego stosuję :) Nie mam trądziku więc wolę odnowę naskórka, poza tym posiada bardzo wiele witamin i minerałów, które dbają o organizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
o kurację pytałem Californiaboy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. tzn. ja się gubię :P to Ty donnie? bo jeśli tak to nie wiem czemu pytasz skoro wiesz :P, czy jesteś użytkownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
tak, to ja! pytałem o kurację podtrzymującą, stosowaną najczęściej po zakończeniu kuracji IZO, czyli smarowanie twarzy 2-3 razy w tygodniu retinoidami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×