Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość Alwara
Prawie koniec duacu, ale trądzik nadal jest. Ciągle wyskakuje coś nowego, może już z mniejszym nasileniem, ale jest. W przyszłym tygodniu do dermatologa... Chce coś nowego. Szczerze to ja spodziewałam się jakiś lepszych efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasie_k
Duac powoduje oparzenia, zaczerwienienia, pieczenia wtedy gdy skóra jest wrażliwa, ale też wtedy gdy za dużo się go nałoży !!! smaruje sie cieniutka warstwą :) ja stosuje duac dopiero 4 dzień. brak skutków ubocznych, brak efektów. na efekty za szybko pewnie, zobaczymy co będzie za jakiś czas :) czy ten krem Cutibaze jest bez recepty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo1985
Dziewczyny ja też dostalam od dermatologa Duac, milam doslownie 3 krostki takie hormonalne, po 3 dniach stosowania wszystko zniknelo, buzia rozjasniona, idealnie gladka, ale ....w kolejne dni znowu cos wyskoczylo, posmarowalam Duac i nastepnego dnia rano obudzilam sie z wysypka( taka pokrzywka. male czerwone swedzace krostki) wygladalo to koszmarnie, nie moglam sie nawet umalowac. Jestem alergikiem od urodzenia i wiem ze mam wrazliwa skore, moze dlatego. Polecam Wam na takie podrażnienia ugotowac sypki ryż i przemywac twarz 3 razy dziennie ta wodą ryżową, bardzo pomaga, 3-4 dni i po klopocie a zawsze to naturalna metoda a nie masc sterydowa, ktorą przepisują na takie wysypki dermatolodzy( te masci odbarwiają skorę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
Witam.Zaczęlam stosować Duac od 3 dni. Dermatolog powiedziała żebym go stosowała rono i wieczorem , jak Wy stosujecie, czy dwa razy na dobę to nie za często, on bardzo wysusza, a ja aż tak poważnych problemów z cerą nie mam, albo mi się tak wydaje... Acha i w trakcie stosowania tego leku nie można się opalać, to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
Ok dzięki, to dędę miała bladą twarz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie przy chorobach skórnych nie powinno się opalać. Pamiętaj, że opalić możesz się zawsze, a trądzik wyleczyć trzeba jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
Racja;) a Ty dłóugo juz stosujesz Duac? pomógł Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
bez tego 'ó' w długo oczywiśćie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie stosowałem, ale spędziłem na tym forum już 1,5 roku, z ludźmi, którzy stosowali więcej specyfików niż ja : ) Mój problem definitywnie rozwiązał Roaccutane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
Acha. Nie używałam tego,więc nie wiem. A D=jak dla mnie Duac jesto ok, ale strasznie wysusza skórę o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkowy_sok
Ochh ja też. Ale jak na razie jest nieźle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Siema ja tez mam maly problem z duaciem.Stosuje go od 3 dni i na miejscu gdzie posmarowalam zrobily mi si ecezrwone plamy takie przebarwienia skora mi sie lusczy, przy otwieraniu buzi czuje to takie mocne wysuszenie poradzicie mi cos nato>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
aa dodam jeszcze ze probowalam nakladac krem nawilzajacy w ty watku jescze chyba otym niebylo Avon Hydra-Radicane na dzien i noc bardzo dobrze sie wchlania ale niewiem cz odpowiedni do tego..dziekuje ;)**buziole moje sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu używaj najzwyklejszego kremu nawilżającego (ewentualnie + witamina E) i nic nie będzie, wiele osób już tutaj stosowało Duac + nawilżacz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
a jak myslicie bo mam tak ze, nawet gdy uzyje juz tego kremu nawilzajacego to i tak dalej mi sciaga skore na twarzy czy to ustapi po jakims czasie jak juz ten duac sie przyzwyczai i skora bedze dostatecznie nawilzona???? :) dzieki wielkie z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauuuura
hej słuchajcie a czy można wyciskać pryszcze? dosyć głupie pytanie, ale nie wiem... o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Nie niemozna na pewno ;p bo ci si ebeda rbic w innych miejscach i to o duzo wiecej a do tego cholerne blizny pozostana wiec powazne odpusc to sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
chyba dostatecznie bo w innych partiach tam gdzie nieposmarowalam jest dobrze a tam gdzie ma posmarowane duaciem to skra jest sucha i lekko zaczerwieniona no i sciaga bardzo;/;/..poradzice mi cos nata cz to ustapi ??czy skora sie przystosuje do Duac:D dziekii z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
mam tez tak ze musze posmarowac kremem nawilzajacym rano i w np. poludnie bo tak sciaga..czy to aby niezaczesto>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Dziekuje postaram sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
E no dzikwczynki teraz juz ejst zajebiscie, skora nie sciaga jak mam nalozony duac i nie piecze wystrczy krem nawilzajacy n apare dni i jest miodzik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkamakam
witam wszystkich, widze ze jest tu sporo doswiadczinych w tradziku ludzi, wiec zwracam sie z pytaniem. powiedzcie mi prosze co na blizny po tradziku, ale chodzi mi o takie dziurki i dolki, jakie kremy lub zabiegi u kosmetyczki. czy ktos z was pozbywal sie juz tych okropnych dziur?? czy wogole jest cos co pozwoli sie ich pozbyc?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
chlopcy tez:D...najlepiej isc do dermatologa sie popytac powaga. Nawet w takich sprawach nikt lepiej ci niedoradzi jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz trądzik to krem No-Scar, jeśli już nie masz to polecam wizytę u dermatologa i kwas migdałowy/glikolowy (minimum 3-5 zabiegów w cenie ok. 100 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×