Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość marcia127
Duac-super zel:) na tradzik lecze sie juz od lat,bralam chyba wszystko co mozliwe..obecnie diane 35 i tetralysal..od 2 dni smaruje sie duaciem i widze widoczna poprawe:) lekarz kazal nawet odstawic mi antybiotyk (ale to pewnie tez ze wzgledu na to iz bralam go juz 3 miesiace).ogolnie:jestem bardzo zadowolona jak narazie:)jedynym minusem jest lekko przesuszona skora.pozdrawiam wszystkich:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbaa
a kto sie smaruje duaciem wiecej niz 2 miesiace??? Wizard roacuttane nie został wycofany z USA:) Widocznie nie jestes zdesperowana, albo wcale nie masz az tak mocnego trądziku...albo nie spróbowałaś jeszcze wszystkiego. Jak dlugo się leczysz i co juz miałas? Jak wygląda Twój trądzik? Pozdrawiam:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam duacu dluzej niz dwa miesiace. w tym czasie tradzik znikl zupelnie ale w ostatniej fazie jak juz nie mialam zadnych krost to skora uczulila mi sie na nadtlenek benzoliu ktory jest w duacu, brevoxylu, itp. ale po kremie ze sterydem zeszlo w 3 dni :D i teraz jest ok na forach zagranichnych czytalam opinie ludzi, ktorzy uzywaja duacu jeszcze dluzej i bardzo sa zadowoleni. wlasciwie nie znalazlam zadnej niepochlebnej opinii. ale decyzja zawsze jest w rekach lekarza :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
rewelacjo wiec mi ten piling robil oczywiscie dermatolog,nie znam sie tak bardzo na tym,ale to byl kwasami TCA (cokolwiek by to znaczylo:))no i za 2 tyg mam powtorzyc a potem mikrodermabrazja.Ta klinika dermatologii estetycznej to taka wydaje renomowana jest,nie mowiac o tym ze sama wizyta kosztuje 100zl,wiec masz racje ze sz.p. dermatolog powinna dolozyc wszelkich staran zeby poinformowac mnie o wszystkim,ale tez masz racje ze jesli sami nie pytamy o to czy o tamto to lekarze moze nawet nie w zlych intencjach,ale nie mowia myslac np ze wiemy juz o tym czy o tamtym.Bede dociekliwa,obiecuje:)a tak pozatym to sprzedalas juz ten duac??bo jesli nie to ja jestem jak najbardziej chetna:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulinku nie sprzedalam tego duacu. jesli jestes zainteresowana to podaj email. :) ja robie tylko peeling migdalowy i nic wiecej. juz dzis mam ladna cere a przebariwenia tylko bardzo nieznaczne. wlaciwie nie bardzo widac. ale juz dokoncze te peelingi :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
hejka:) no to moj email to pulinek@chello.p a tak wogole to co to znaczy ze to peeling TCA?co to za magiczny skrot jest?? A odbiegajac od tematu to ja mam problem natury bardziej takiej,ja wiem,psychologicznej,bo jestem uzalezniona od ... wyciskania i rozdrapywania wszystkiego co wyskoczy :|no i sie zrobilo kilka blizn przez to zdecydowalam sie na te peelingi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
pulinek@chello.pl zgubilam l poprzednio:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
rewelko mail poszedl chyba ale ze ta poczta na chello jest jakas czeska to ci gg podaje 5563325:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie uczulil po pewnym czasie duac. jesli jestes uczulona na nadtlenek benzoilu ktory jest w srodkach jak brevoxyl, benzacne i mnostwo innych to nie bedziesz miala z tego pozytku. upewnij sie bo nie chcialabym abys odczula, ze chce ci cos wcisnac a pozniej ci nie pomoze. na szczescie zanim sie uczulilam to wyleczyl moje krosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
czekaj wysle z innego portalu z interii to odemnie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
no poszly juz nawet 2 szt z interi jakies 5 min temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
jakies jaja z ta poczta sa i z ta interia i z chello ja juz nie wiem ,3ci raz to samo ci napisalam poszlo ,mam nadzieje ze dojdzie bo jak nie...:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
narazie do mnie nic nie doszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
mam!!!rewelacja rewelacjo tosmy sie dogadaly;)hehe czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam jeszcze raz na chello ale w miedzyczasie dostalam odp od ciebie, ze ci pasuje. czyli jutro wysylam :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie :D:D:D oby ci pomogl tak jak mi tylko zebys sie nie uczulila. jutro wysylam wiec pojutrze powinnas miec :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
sluchajcie nie mam juz stanow zapalnych... krots tez w sumie nie.. zadnych wypuklosci.. no moze ze 2... ale nadal wygladam tak jakbym miala krosty bo zostaly mi czerwone plamy - przebarwienia w miejscach krostek... czy maciew jakas masc ktora stosuje sie punktowo na przebarwienia i ktora powoduje ze wszysbko znikaja? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulinku wyslane dwa duaci :) mam nadzieje, ze dojda jutro. siwusku nie wiem czy sa jakies punktowe preparaty na przebarwienia. moze poprostu czeste peelingi domowe z kwasem salicylowym, albo peeling neutrogeny Acne mark fading peel, bardzo fajny. dwa razy w tygodniu sie stosuje. na codzien zwykle peelingi drobnoziarniste jak wyzej pisalam. albo zainwestuj w peeling kwasem migdalowym badz glikolowym u lekarza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinek
dzieki rewelko:):Dbyleby do piatku doszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mróweczka23
Hej Wam! Ja nadal Duac stosuję...i skórę mam wysuszoną,ale znikają stany zapalne i w ogóle poprawa jest:) Tylko mam ten sam problem co Ty Siwusek89...blizny w miejsce pryszczy...:( I też szukam dobrego sposobu na nie... pamiętam,ze ostatnio robiłam tak(po całkowitym wyleczeniu)...smarowałam Effacklar K na noc 2 dni pod rząd i po 2 dniach robiłam peeling Nivea Visage(bardzo przyjemny peeling, polecam!!!)...i do niedawna nie maiłam prawie wcale blizn!!! Ja zauważyłam,że zawsze co roku na jesień robią mi się na policzkach ale tylko na rzuchwie takie małe, drobne jak maczek krostki, nie do wyciśnięcia...a z czasem z tego jedna przy drugiej takie gule...i stan zapalny!!!! Kurde! Co rok!!!!! Ja już do głowy dostaję i zastanawiam się dlaczego tak się dzieje???? Przecież cały rok tak samo dbam o czystość, o odpowiedznie żele do mycia buzi, odpowiednie pudry...wszystko dostosowane do skóry trądzikowej...i na jesień zawsze to samo!!!!!!Potem całą jesień i zime leczę trądzik a na wiosnę blizny...latem troszkę słoneczka ale w umiarze, zero solariu i jesień... A co do tej dermatolog to: chodziłam na zabiegi laserowe...najpierw nakłuwała mi igłą każdego syfka i wyciskała aż do krwi, potem przemywała i traktowała laserem... i tak przez 2 m-ce....a potem miałam dziury, blizny jak wulkany i musiałam do niej jeździć na peelingi migdałowe....i do dziś mam blizny w postaci dołków...!!!!!Przez to jej wyciskanie!!!! I dowiedziałam się,że ta dermatolog zniszczyła skórę wielu osobom a jeden chłopak założył jej o to sprawę w sądzie....ale wątpię czy wygrał przy jej statusie materialnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwusek89
czeste peelingi domowe z kwasem salicylowym? mozesz cos blizej :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowe to znaczy ze wykonywane w domu :) dax cosmetics, neutrogena, olay maja bardzo drobnoziarniste peelingi z 2% kwasem salicylowym (BHA). Rano i wieczorem myjesz tym peelingiem twarz i przyspieszasz zluszczanie skory. odslania sie nowa siweza a blizny i plamki splycaja sie badz zanikaja :) ja bylam wczoraj po raz trzeci na peelingu kwasem migdalowym. niedlugo koncze kuracje i jestem bardzo zadowolona. Nie przypuszczalabym nawet, ze moja cera moze jeszcze tak ladnie wygladac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×