Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosa_po_deszczu

Krótki opis. Kobietki odchudzające się, wchodzić!

Polecane posty

hej!! Gratuluję tych kilogramów. Mi waga stoi :( Chłopak mi powiedział, że jak będe sie codzinnie ważyc to zwariuję - musze poprosić kogoś z rodziny żeby schował wagę i dał dopiero w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricore
Witam wszyskie zdesperowane i znotywowane 🌻 Też się przyłaczę, moze w koncu sie uda :D Planu jeszcze nie mam, zaraz smigne do sklepu i zakupie jakies ziarno. Nie posiadam aktualnie wagi i chyba nie zakupie bo idzie sie zdolować :( ostanio było 66 kg na 167 :( Teraz pewnie wiecej. Jak dorwe centymetr to się zmierzę a tymczasem do jutra postaram sie opracowac jakis rozsadny plan dzialania :) gratuleje pierwszych efektów i oby tak dalej. No to lece do sklepu i dzisiaj juz nic nie jem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila zrobiłam sobie taki okład z kawy i cynamonu :) Nie wiem czy to cos mi da :) Ale za to mam fajnie gładka skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha ! Dziś na śniadanko zafundowałam sobie trochę słodkości. Sałatka owocowa w której skład wchodzi - ananas z puszki, brzoskwinie (również z puszki), jabłka, jogurt naturalny 0 %, i dwie małe łyżeczki miodu :) wszystko kroimy w kosteczke zalewamy jogurtem i dodajemy miodu - pychota ! A teraz popijam sobie herbatke pu - erh - znacie jeszcze jakieś dobre i skuteczne herbatki na oczyszczenie organizmu? albo jakieś tabletki? na wadze : 76 :O:O:O Coraz bliżej, coraz bliżej.... Aha! polecam wam dziewczyny włączać sobie muzyke i tańczyć,tańczyć,tańczyć - sylwetka się wyrabia niesamowicie. Ja zazwyczaj pół godz przetańcze, a później ostro biorę się za brzuszki, nożyce nóg i tego typu ćwiczonka. Sylwetke mam owiele lepszą ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u mnie waga stoi w miejscu od 4 dni, jem jogurty, jabłka, ciemne pieczywo, sałatki warzywne z majonezem, nie jem po 18 !! Dziś idę truchtać ;), od skakania na skakance bolą mnie kolana, czasem robię około 20 brzuszków, ogólnie to nie chce mi się ćwiczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NARIARI
witam!!!tez sie odchudzam a przynajmniej staram sie... zazwyczaj wytrzymuje na diecie k tygodnia a potem mowie sobie ze zrobie sobie przerwe jeden dzien ale jakos nigdy nie moge wrocic do diety...jednak moja silna wola jest juz troszke przetestowana robilam pare razy kopenhska... owszem schudlam ale jojo to poprostu koszmar...teraz bede jadla same jogurty i owoce...moze to nie najlepsze rozwiazanie ale to tylko do czasu az nie schudne paru kilogramow. potem zobacze co bedzie dalej. obecnie waze ok 65 kg przy wzroscie 170. i nie bylo by tak zle gdyby nie boczki... mam nadzieje ze bedziemy sie tu wspierac... trzymam kciuki za was dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ktoś taki jak ja \" też miałam problem z kolanami! Polecam Ci się najpierw mocno porozciągać, poświęcić na to nawet 15 minut, dobrze rozgrzane ciało ma później więkrzą chęć do pracy :) i gdy skaczesz na skakance uginaj nogi w kolanach, nie skacz NA CAŁKOWITYM PALCACH ! napina się wtedy łydki i ma się ogromne zakwasy :) to ciągle wertuje nam babka od areobiku. a do nariari - długo tak nie wytrzymasz, polecam Ci dietke tysiąca, niech będzie w niej dużo owoców, warzyw, ale też innych rzeczy :) wazne zeby trzymać się umiaru. i nie przekraczać tego tysiaka. Ja naprzykład codziennie pozwalam sobie na coś małego, wczoraj bardzo cieniutki plasterek sernika, a wcześniej jakaś kostka czekolady. :) POZDRAWIAM ! A teraz lecę ćwiczyć. Mówię wam kobiety, nawet jak oglądacie swój ulubiony film nie warto siedzieć w fotelach z paczką czipsów, tylko ruszyć pupy i poruszać się troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem rosa ze nie pociagne tak dlugo ale na poczatek zeby skurczyc zoladek...no wlasnie 1000 mnie nspiruje ae nie bardzo wiem jak sie do niego zabrac... masz moze jakis przykladowy i sprawdzony jadlospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! Własnie wróciłam z Torunia :) I w dodatku miałam tylko wykład, który trwał 30 minut!! niepotrzebnie jechałam :) A ja sie nie ważę, poczekam do soboty!! mam nadziję, że wtedy będzie coś mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam was gorąco, i chcę się do was przyłączyć :) Mam 18 lat, mierzę 175 cm, ważę 73 kg, chcę schudnąć do 57 kilogramów, ale ZDROWO. Wprowadziłam na razie ruch - dwa razy w tygodniu gram z trenerem na korcie godzinę w tenisa ziemnego, ile tylko się da to staram się tańczyć w domu, truchtać, a od przyszłego miesiąca kiedy otworzą nam basen, to będę chodzić dwa razy w tygodniu na godzinę, przez cały czas pływac, a nie moczyć się w jacuzzi. I tak zawsze wolałam pływać :) Ponadto chcę zrzucić duużo brzucha, bo nogi mam dosyć zgrabne. Biodra muszę wyćwiczyć. Kupiłam hula-hoop, zamierzam na nim ćwiczyć ile wlezie. Jeżdżę dużo na rowerze i na rolkach (dlatego mam dość zgrabne nogi i gruby brzuch). Co do mojej diety - no niestety, orłem to ja nie jestem. Lubię pochrupać paluszki, chipsy, zatopic zęby w kitkacie, czy nażreć się płatków na sucho. Jak na razie staram się nie jeść za dużo - jeżeli jem posiłki w domu to wyłącznie bułki razowe. A jutro przechodzę na jogurty, owoce, lekkie sałatki na obiady z gotowaną bądź pieczoną w folii piersią z kurczaka. Może tym razem mi się uda :) Trzymam kciuki za was - a wy trzymajcie za mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuję w Toruniu. Mieszkam trochę dalej :) ja dzis byłam taka głodna!! Musiałam sobie zjeśc dwa kawaki chleba!! Mniam, mniam ; Stwierdzam, że za mało jem :) Doszłam do wniosku, że będę jadłam do godziny 18. wcześniej jadłam tylko do obiadu, obiad i potem sama herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki rosa :) wczoraj biegałam ale tylko 1500 m bo nie chce przeciążać mojego kolanka. Dziś nie mam zakwasów i zamierzam pod wieczór znów rundke 1500 m pokonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dopisać że kończe brać pigu lki anty, które brałam 2 lata, jestem w czasie okresu, mam nadzieje, że po okresie moja waga spadnie drastyczniej :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też sie chce przyłaczyc od dzisiaj, mam 171 cm wzrostu, waże coś ok 73 kg, chciałabym 60 :) Mało jem i wprowadzam ruch w zycie+woda+ czerwona herbatka+ herbataka z senesem na lepsza przemianę. Chcę choć do listopada z 5 kg zrzucić:) Pierwszy cez to 6 na początku:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie wiem co się dzieje, przestałam pić zieloną herbate i pije samą herbatke Pu - erh - ale ona nic mi nie pomaga, wręcz nie mogę się załatwić. Szukam jakiejś skutecznej herbatki zastępczej - Dziewczyny pomóżcie !! :( Ogólnie nie jest tak fajnie jak na poczatku, zaczynam odczówać głód o godzinie 19 i rano jak tylko wstanę, ale trzymam się, trzymam. Moja choroba troszkę przeszła, więc dzisiaj wybiorę się pod wieczór na areobik. Ahhh i od dzisiaj na śniadanie i kolacje tylko marchewki - od nich robi się też ładnie lekko pomarańczowa skóra, gdy je się w dużych ilościach :) I nie wiem co zrobić na obiad dzisiaj, może któraś podsunie mi pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukiszona
Milo tu u Was, tez sie dolanczam. Jestem zdesperowana i zmotywowana jak nigdy i bede o tym pisac :) Waze 59kg przy 164cm, nie jest zle, ale raz w zyciu chce wygladac tak, zeby nie znalazla za duzo ale :) Chce wazyc 53kg. Ograniczenie jedzonka od 2 dni, waga 0,5kg mniej, dzisiaj ide pierwszy raz na aerobik. Poza tym tez stosuje serum Evelin i jest super, dzis zakupilam szorstka gabke. Dzis poszedl jogurt liht z musli i 3 ogorki kiszone wlasnie przegryzam, na obiadek salatka i koltecik, potem ewentualnie owoce. Odnosnie musli - zawsze uwazalam za pyszne Vitalis dr,Otkera, ale potem porownalam ze skladem musli firmy Santi - w tym Vitalisie mnostwo jakis domieszek i cukier, wiecej tego nie zjem. Dzis dowiedzialam sie od lekarki, ze mam dozywotni zakaz jedzenia slodyczy.....na odchudzanie to dobrze, ale nigdy nie zjesc ciasta albo kawalka czekolady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Witam Cię ciepło i życzę na wstępie powodzenia i wytrwałości w postanowieniach :) Areobik to super sprawa, zawsze po nim czuje się ozywiona, mam więkrzą ochote do życia hyhy, a do tego rozciąganie dużo daje - znowu potrafię zrobić męski szpagat :) Jak będziecie takie giętkie i wysportowane, to i wasz kochanek pewnie będzie zadowolony z miłosnych ekscesów, bo mozna sobie pozwolić na ciekawe pozycje, które wymagają wysiłku i dobrego rozciagania - to tak chyłkiem - no i warto dodać, że seks to najlepszy sport i sposób na spalanie kalori, więc kobiety nie marudzić, tylko ciągnąc swoich facetów do łóżeczka :P hihi. ot żarcik taki. serum Evelin - A mogłabyś powiedzieć kolerzanko, co to dokładnie jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukiszona
Hehe, z tym seksem to niezle, jak sie rozciagne to bede kombinowac :P Zreszta zobaczymy jak sobie dzis poradze, moja kondycja jest na poziomie zerowym, do tej pory nie mialam praktycznie zadnego ruchu. A co do Eveline to jest to serum wyszczuplajaco - ujedrniajace, dodatkowo antycellulit, zaczelam juz drugie opakowanie, moge stwierdzic, ze skora jest jedrniejsza, gladsza, co do cellulitu to minimalnie zmiany, ale mam naprawde duzy,a nie stosowalam zadnych cwiczen ani diety, moze teraz cos pojdzie. Tak samo polecam serum do biustu tej firmy - tu widze roznice na plus! no i nie jest drogie, ja kupuje za 14zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,super - jeśli można to dostać zwyczajnie w sklepach z kosmetykami, to poszukam, bo chętnie wygładziłabym skóre :) Co do celuitu to najlepsze są ćwiczenia, na udach i pośladkach praktycznie całkowicie mi zniknął - dobre są nożyce na uda ( Wykonuje się je leżąc na plecach i mając nogi prosto, rozchyla je się na boki i złącza. Ja robię 15 razy na jedną serie, a seri 4 :) ) do tego dobre jest tez ćwiczenie z podnoszeniem kolana, zgiętego o 9- stopni. staje się na czworaka i zgina w ten sposób nogę i znów 15 razy na jedną serie :) Polecam. Zresztą jak sama pisałaś zaczniesz chodzić na areo. i tam wiele się nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jak wam dzis dzionek mija?? ja tez chodzilam na areobik przez pol roku ale niestety strasznie mi sie miesnie na nogach wyrobily a nic nie schudly...nie ciekawie to wygladalo...wiec narazie dalam sobie spokoj... a dzis tylko jogurcik i owoce... trzymajcie sie pozdrawiam ps. no i poskakalam wczoraj troszke na skakance-->czytalam ze fajnie bczki schodza:D a to moja zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos taki-->ja tez wlasnie przestaje brac tabletki anty...bralam ponad 3 lata novynette. niby nie przytylam ale zgubienie jednego malego kilogramka bylo cudem...zobaczymy teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilans zjedzonych rzeczy : - cztery marchewki + herbata - kasza gryczana, surówka z pekińskiej z majonezem i dwa jajka mimo tego czuję się okropnie napuchnięta. beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×