Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ImBossy

zakochana w pakistańczyku....

Polecane posty

Gość Joasia h.
Wy mowicie o muzlumanach........ja jestem w zwiazku z facetem z Indii ktory jest chrzescijaninem.Mieszkamy razem w UK. Wkurza mnie i jego to ze wiekszosc ludzi mysli ze on jest muzlumaninem bo ludzie niektorych krajow azjatyckich wygladaja podobnie.Rasisci sa wszedzie.Wiec prosze nie patrzcie na ludzi pochopnie wyciagajac wnioski.Kolor skory to nie powod.A co do czystosci to uwierzcie mi ze oni sa czysci.Bylam w Indiach i wiem.Co prawda sa tam tez bardzo biedni ludzie i nie maja wystarczajaco duzo wody.Ale powiem wam jeden fakt-oni myja tylki po wizycie w toalecie-a my europejczycy to co???? papierowe rolki to nie to samo. Musicie pamietac ze w Indiach -szczegolnie na poludniu-jest wielu chrzescijan.To nie kraj muzlumanski.Wiec nie traktujcie ich jak terrorystow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol_bhabi
Ja rowniez jestem w zwiazku z pakistanczykiem juz ponad 6 lat i polecam ,nie zamienilabym go na zadnego innego :) Powodzenia dla wszyskich dziewcza zwiazanych z Pakistanczykami. przegladnijcie to forum:) http://muzulmanki.kei.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w egipcie wrocilam z plazy przed kilkoma godzinami- opalalam sie w slicznym bikinii ktore zakupil mi maz, muzulmanin. sam osobiscie odebral mnie z miasta, pojechalismy do restauracji i zjedlismy kolacje-o zgrozo-przy jednym stoliku... teraz Seif rysuje projekt do pracy a ja uzywam (o jaaaaaaaaa) laptopa podlaczonego do Internetu!!! od roku jestesmy razem, od msc malzenstwem-ani razu w twarz nie dostalam,a czasami mysle, ze powinnam szczerze mowiac (:P) na imprezy nie ma sensu chodzic samej bo przeciez po to wyszlam za maz zeby byc blisko Seifa-przytulac sie kiedy tylko chce. jutro idziemy na birthday party i zostane zamknieta w kuchnii-bo trzeba pomoc dziewczynie zrobic zarcie ktorym nast WSZYSCY bedziemy sie zajadac... co jeszcze? aha-w trakcie holy month jadam normalnie i co mi sie podoba, z mezem kocham sie kiedy mi sie chce, nie pcham sie ani nie marudze, ze idzie do meczetu beze mnie. slub byl koscielny-wesele tez bylo fajne. tesciow i szwagra mam pierwszorzednych. shishy nie pale-a moglabym. kiedy Seif wychodzi z kolegami-ja czytam, ucze sie-nie szwendam sie po miescie narazajac na zaczepki innych facecikow-po co mi stresy? czasami przyjdzie jakas dziewuszka co ang zna to sie wybieramy na spacerek, kawke. faaaaaaaaaaaaaaaaaaaajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przyjaciela pakistańczyka to najbardziej inteligentny, dobry i madry czlowiek jakiego spotkalam. Z dobrego domu, wyksztalcony(2 fakultety, w przyszłym roku robi doktorat). Tak sobie czytam to forum i smutno mi sie robi gdy widze caly ten jad jakim sie sypie na pakistanczykow, ja rozumiem ze taka jest ich wiekszosc, bo glownie chołota opuszcza ich kraj w poszukiwaniu zarobku. MOzna by ich nazwac \"dynamitem od płóga odrąbani\":) no i wlasnie ci są najbardziej widoczni i robia \"renomę\" calej nacji. Tak jak na ulicach UK widzimy chamskich dresiarzy i polskie puszczalskie z 10 kg tapety na twarzy....nasz narod tez ma sie czym pochwalic;) Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Mój przyjaciel jest zawsze czysty i pachnacy(bardzo zadbany), więc moze i ciapaci śmierdzą , ale jak widac nie wszyscy( zależy od podejścia do higieny osobistej). Chcialabm opisac pewne jego zachowanie, które zwaliło mnie z nóg.....Kiedy ten oto mój kolega ostatnio odwiedził mnie w domu, poprosił o szklanke wody, kiedy skończył pić natychmiast popędził do kuchni i umył po sobie szklanke, no a wcale nie musiał bo przecież był gościem. To na tyle jeśli chodzi o to jak są z nich wszystkich fleje i jak to muzułmanie traktują kobiety jak sprzątaczki i niewolnice. Szczerze sie przyzanm że zaczynam do niego żywić coraz cieplejsze uczucia i przychodzi mi do głowy byśmy zostali więcej niż przyjacółmi.....problem w tym , że nie jestem pewna czy jestem w stanie walczyć z całym światem, tłumaczyć każdemu, że on jest inny, być wyklętą przez rodzinę i znajomych Polaków....\"to ta, co sie z ciapatym zwiazała, wogóle się nie szanuje szmata....itd.itp.\" Jednym słowem, ciężki orzech do zgryzienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
o mein Gott, Pakistan, najbardziej obok Arabii Saudyjskiej, fundamenalistyczny kraj. Kobieto gdzie ty zyjesz, tam w Pakistanie maz moze kobiecie wylupic oko, obciac nos, oszpecic w najbardziej wymyslny sposob, gsy sobie ubzdura, ze go zdradza, a zdradzac moze nawet jak spojrzy na innego mezczyzne. Byla akcja naglosniona swego czasu jak poszukiwano, lekarza plastyka by przeprowadzic korekte i zrobic na nowo kobiecie nos, uszy, nie mowiac juz ze wycial jej wszystko miedzy nogami. Oczywiscie zostal skazany ale w ich przekonaniu jest calkowicie niewinny i gdyby nie spolecznosc miedzynarodowa, to by mu sad pogrozil paluszkiem i ukaral za to ze byl tak glupi i dopuscil do tego ze sie inni dowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala k.
a ja kocham papuasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak*
zaraz to zostanie wykasowane, bo przeciez my jestesmy rasisci, a wystarczy zajrzec w national geografic, by zobaczyc jak wyglada prawda, i wcale nie jest tak rozowa, jak sie tym poprawnym politycznie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie mazurski, znalazles przyklad na facetów co sie znecają nad żonami, tacy są w każdym kraju, nie raz słyszałąm o polakach co zabijają za zdrade a nie tylko oszpecają! O alkocholikach znęcających się nad rodziną, i co myślisz że jak policjant w Polsce jdzie do bójki rodzinnej to coś kobiecie pomorze? zapomnij! jak tylko policja odjedzie kobieta dostanie jeszcze wiekszed manto!Tylko dlaczego kiedy palkistańczyk zneca sie nad żoną to mówi sie o nim\" przeklęty Muzułanin\" a nie \"okropny czlowiek\"? jakoś nigdy nie słyszałam żeby było na odwrót , żeby któś mówił :Ci przeklęci chrzescijanie.....maltretują żony i dzieci, piją na umór, w Polsce 12 letnie dziewczynki sie prostytłują.....itp.?? W każdym kraju mieszkają różni ludzie i dobrzy i źli, w krajach arabskich przemocy wobec kobiet jest więcej co wywodzi się z ciemnoty większosci populacji, czyli braku dostępu do odpowiedniej edukacji i wiedzy o świecie.....najgorsze zbrodnie są popełniane w małych wioskach gdzie ludzie nawet na oczy nie widzieli koranu bo czytać i pisać nie umieją, a popełniają czyny karygodne \"w imię religii\" , czytaj: w imie tego co któś im tam kiedys powiedział podczas zabawy w głuchy telefon! Wygłaszanie sądów , że wszyscy pakistańczycy są źli prowadzi tylko do nienawiści i jest czystym rasizmem. Powtarzam, w każdym kraju mieszkają też dobrzy ludzie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol_bhabi
Shakira zycze powodzenia z Twoim pakistanczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Kloss Hans
Shakiro droga bardzo ciekawy wywod. Tylko zauwaz ze w naszej kulturze kobieta jest rowna mezczyznie a u nich z zalozenia stoi nizej. Poczytaj sobie pisma prorokow i ich pseudonaukowcow udowadniajacych dobrodziejstwo obrzezania kobiet i jak troche otrzezwiejesz z milosnych uniesien to ci sie niemilo zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol_bhabi
Kapitan Kloss Hans nie wiesz we wszystko co czytasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona araba
ja jestem z egipcjaninem i tez jestem zadowolona i nie wymienialbam go na innego....mamy piekny dom w jego kraju....mielismy slub cywilny i koscielny...i nasza corka nie jest obrzezana....i nie bedzie...a takie wywody co do muzulmaninow to mnie smiesza...tak jakby w polsce nie bylo alkoholikow i psychopatow znecajacych sie nad rodzina...a kobieta owszem jest rowna mezczyznie...zapi...a na 2 etatach..jeden w pracy a drugi w domu...bo pasza nie ma ochoty garow pozmywac....mam porownanie...wychowalam sie w polance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona araba
ja jestem z egipcjaninem i tez jestem zadowolona i nie wymienialbam go na innego....mamy piekny dom w jego kraju....mielismy slub cywilny i koscielny...i nasza corka nie jest obrzezana....i nie bedzie...a takie wywody co do muzulmaninow to mnie smiesza...tak jakby w polsce nie bylo alkoholikow i psychopatow znecajacych sie nad rodzina...a kobieta owszem jest rowna mezczyznie...zapi...a na 2 etatach..jeden w pracy a drugi w domu...bo pasza nie ma ochoty garow pozmywac....mam porownanie...wychowalam sie w polance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol_bhabi
zona araba calkowice sie z Toba zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdze ,że z muzułmanami to jest tylko sielanka, więc nie wiem o co chodziło w odniesieniu do moich miłosnych uniesień. Ja tylko nie chcę aby obrażano całe narody, i wszystkich wyznawców islamu wrzucano do jednego wora. Ja osobiście nie zwiąże się z Muzułmaninem nie dlatego że są źli ale dlatego, że jesteśmy poprostu bardzo inni, pewne różnice które na początku są do pogodzenia, z czasem mogą powodować napięcie nie do zniesienia. Jesteśmy jak ryby i ptaki, nie możemy żyć w tym samym środowisku, ale to nie znaczy o podżędności któregoś z nas. Poza tym nie chciałabym narażać mojego partnera na ciągłe kłopoty ze względu na moje pochodzenie, czy też religie, a niech sobie znajdzie muzułmanke( obrzezaną czy też nie:)). Więc jesteśmy z moim pakistańczykiem bardzo dobrymi przyjaciółmi i tak zostanie, nie dam o nim złego słowa powiedzieć. I tak jak ja zawsze na niego mogę liczyć tak i on na mnie. tego nam religia czy światopogląd nie odbierze. Jestem wdzięczna losowi, że dane mi było spotkać tak wyjątkowego człowieka. Choć nie ukrywam, że czasem zdarzy mi się wpomnieć z lekką nutką nostalgii: A co by było gdyby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta rabbi
tak sie wlasnie bede nazywac za 4 miesiace :) mam chlopaka a juz za niedlugo meza :) muzulmnina z bangladeszu. jest o nieeeebo lepszy od polskich ktorych spotkalam tu w londynie. nie bede sie rozpisywac jak nam jest dobrze . ale nie rozumiem tej generalizacji ludzi!!! :/// kazdy jest soba. a i nie rozumiem dziewczyn ktore sie wahaja. skoro sie tak matrwisz o innych nie jestes moze w tak dobranym zwiasku. nie mnie jednak oceniac. sama do momentu zapoznania rodzicow z rabbim wysluchiwalam tych bredni o paszportach itp. obecnie moi rodzice bardzo polubili mojego chlopaka i nie maja wiecej pretensji :) sami staraja sie z nim kontaktowac jak to jest tylko mozliwe. tak wiec radze sie nie sluchac wszystkich tylko tego co sie czuje i widzi. o pakistanczykach nie wiem za duzo, mam co do nich mieszane uczucia bo znam fajnych i raczej tych oszustow. jeden nawet mni sie oswiadczal po 3 dniach kupowania u mnie kawy. tak ze sami widzicie sa to pomieszane narodowosci . jedna z moich kolaezanek ma meza z tego wlasnie kraju isa baaardzo szczesliwi. pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzelmanka
ludzie o czym wy mowicie !!!!!!!czn ze z muzelmanem zwiaze sie tylko oferma !!!!!zyje z muzelmanem pracuje w powaznej firmie i nie uwazam ze jestem oferma on tez pracuje jezyk polski zna bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!glupota jest ze zle traktuja kobiety wrecz przeciwnie jestem traktowana jak krolowa!!!!!nie zawsze jest kolorowo wiadomo inna religia ale oboje staramy sie zeby bylo dobrze ciezko bylo na poczatku rodzina sie mnie wyrzekla przyjaciele zartowali teraz wszyscy sie przyzwyczaili i jest ok ja nie jem wieprzowiny zakladam chustke jak gotuje i nie dlatego ze on mi kazal tylko sama chcialam wierze ze bedzie dobrze trzeba tylko chciec i umiec pojsc na kompromis oboje sie tego nauczylismy zycze naszym polskim mezom takich zasad takiego traktowania kobiet i tak mocnej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×