Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ImBossy

zakochana w pakistańczyku....

Polecane posty

Gość ImBossy

bedąc na wakacjach w Uk w pracy poznalam chlopaka... niestety jest pakistanczykiem, muzułmaninem. boje sie poswiecic dla niego wsyztkiego i przejsc na islam moi rodzice byli by z tego powodu raczej nie zbyt szczesliwi..... to kompletnie inna religia, tradycje... Moze ktoras z was ma jakies doswiadczenia z takimi facetami? co robic ;/ pomorzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chustę już kupiłaś
?? polecam sklepy z ciuchami indyjskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożecie
? pomoŻemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze nastepna
"pomorzcie" sama sobie pomoz ! Odszukaj inne topiki o arabach , turkach i Bog wie o kim , poczytaj DOKLADNIE I ZE ZROZUMIENIEM TRESCI jak oni traktuja kobiety (jezeli tego nie wiesz! :o ) a potem jak Ci odpowiada byc ponizana i chodzic z namiotem na lbie to qrwa jedz i nie wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w UK widziałem Polki
wyszły za obywateli państw arabskich , przegrały życie :( chwilowo jesteś zafascynowana obcokrajowcem i zapewne zrobisz wszystko aby nie żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
muzułmanie to ZUPEŁNIE inna kultura, ZUPEŁNIE inne podejście do życia! Nawet jak się wydaje na początku że tak nie jest to po jakimś czasie (niestety za późno często) się to zmienia. Oni sa inaczej wychowani. Nie można od tak przejśćna islam, w tym się trzeba wychować, urodzić, żeby to zrozumieć. Wiem co mówię. Ale przypuszczam że ty oczekujesz innej odpowiedzi... Moim zdaniem, przykro mi ale takie zwiazki nie mają szans. Muzułmaninowi najlepiej będzie z muzułmanką która jest w tej kulturze wychowana od dziecka i przyjmuje to jako coś naturalnego. Tego się nie da pogodzić. Uwierz mi ale naprawdę wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
wlasnie ludzie tak mowią bo nie znają tuych ludzi..... przeczytaj sobie w koranie rozdzial o kobietach one wlasnie nie sa ponizane! a nakrywają sie z szacunku dla wlasnego ciala a nie jak wszyscy mysla dla widzimisie męza! ludzie dlaczego wy wierzycie w te stereotypy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pchaj sie w to moja kolezanka jest z pakolem i co ma przerąbane nawet pracowac jej nie pozwala a spotkac sie ze znajomymi cos Ty tylko w domu i to tylko kolezanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
wcale nikt nie mówi że one to robią dla męża, i właśnie dlatego mówię że w tym trzeba się urodzić żeby to naprawdę zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
tak ja wiem ze oni lącza sie tam miedzy sobą, akurat moj ukochany hehe jak mozna tak powiedziec jest urodzony w UK troche inne podejscie ma...... ale fakt nie moze pic palic, obchodzi ten caly ramadan.... jednak ludzie tak zyją., lacza sie w takie pary.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pchaj sie w to moja kolezanka jest z pakolem i co ma przerąbane nawet pracowac jej nie pozwala a spotkac sie ze znajomymi cos Ty tylko w domu i to tylko kolezanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
bardzo teraz zainteresowalam sie ta religia szczeg. pozycja kobiet fakt maja tam inaczej ale nie kazda chodzi w chustach nie kazda siedzi zamknieta w domu, w angli jak bylam chodzą normalnie odsłoniete, pracują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
jesteś w stanie już nigdy nie mieć ŻADNEGO kolegi? Bo religia tego zabrania stanowczo. Kochać się z mężem zawsze kiedy on ma to ochotę ? Bo tak mówi religia. Mogę ci podać nawet cycat z koranu bo akurat trochę o tym wiem. Nie sprzeciwiać się mężowi i słuchać go zawse? Nie nosićNIGDY ŻADNYCH obcisłych ubrań ani przylegajacych do ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
te co chodzą bez husty są NIEWIERZĄCE i WYKLĘTE przez koran . To u nich największy grzech odkrywać włosy nie usprawiedliwiony niczym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
Nawet jak muzułmanin wychował się w UK to i tak to niewiele zmienia, jeżeli przestrzega ramadanu itp i jest wierzący. Oni mają wpojone takie zasady których europejczyk nie jest w stanie zrozumieć a tym bardziej i ch przyswoići zacząćtak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
wiem z tymi kolegami wiem :( jesli chodzi o sex to jest tez wzmianka ze jesli zona nie chce on nie moze jej zmusic przed slubem podpisuje sie taki kontrakt w ktorym wsyztsko sie umieszcza.... czemu tak jest !? czemu sa jakies rozne religie podzialy ... boje sie tez tego ze ludzie. rodizna go nie zaakceptuje ......wlasnie przez te stereotypy:( w polsce niemialby zycia zadnego:( a czy jesli oni maja tam wybrane zony za mlodu jakies to juz tak na amen, moga sie sprzeciwic i nie wziąść jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
18.06] 13:18 Lidia Oniszczuk E. zaszla w ciaze, cieszyla sie ale on kazal jej "to" usunac bo on juz ma dosyc dzieci!!Grozil ze jezeli nie usunie to ja zostawi. Usunela. Byli ze soba przez 5 lat, i gdyby nie przypadek to E. nie dowiedziala sie nigdy prawdy. W samochodzie ( Nowiutki Mercedes M klasse o ktorym opowiem zaraz) znalazla karte ubezpieczeniowa na ktorje byla 5-ka dzieci! a nie 4-ka!! Momo wyparl sie wszystkiego... Postanowilysmy podgladnac mieszkanie i blok w ktorym mieszka jego "byla" zona. Podczas nieobecnosci Momo, ktory w tym czasie wyjechal do zachodnich niemiec- bo jego siostra zmarla i musi z ojcem zwloki przetranspotowac do Berlina! Aby potem moc zorganizowac prawdziwy muzulmanski pogrzeb. My bylysmy wieczorem pod jej mieszkaniem, bylo ciemno, u niej swiatlo zapalone-remont mieszkanie-wszystkie okna bez firanek...i nagle zobaczylysmy MOMO jak przechadza sie z malym dzieckiem na rekach po pokoju!!To bylo jak w filmie dziewczyny! On ja oklamywal przez caly ten zwiazek! Tak dokladnie sobie obmyslil plan, nigdy sie w niczym nie pomylil w swoich klamstwach. E. nie wytrzymala, ich samochod no a raczej bo wzieli kredyt na te auto na 35 tysiecy euro, ktory ona miala na swoje nazwisko bo Momo ja namowil, ze bedzie jej placil itd! Te auto stoi pod tym blokiem, E. jest w szoku i postanawiamy isc tam do mieszkania. Poszlysmy, on nam drzwi nie otworzyl tylko jego zona-Abir-tak ma na imie. Ona zaniemowila- Momo opowiadal jej, ze ma maly pokoik na restauracja i tam musi duzo przebywac zeby interes kwitl. Takie hisorie sobie powymyslal, oklamywal i E. i Abir.Moja kolezanka kazala go zawolac, on zaczal bic swoja zone E. zucil kluczyki od auta i dokumenty. Pogrzebu nie mialo byc zadnego-siostra wcale nie umarla-on to sobie tylko wymyslil zeby miec wolne u E. Ech dziewczyny tego nie da sie tak opisac, opowiedziec na spokojnie trzeba...to co moja E. przezyla nie zycze nikomu! On byl taki dobry, ja i moj maz tez go bardzo docenialismy, zawsze nam pomagal, ale i nas w pewnym sensie oklamywal. Dziewczyny nie wierzcie muzulmanom! Czy to Tunezja, Libia czy Turcja oni sa wszyscy tacy sami, to nie bajka. O E. napisze wam pozniej jak to sie wszystko dalej potoczylo i jakie incydenty sie zdarzyly. Teraz musze uciekac, bede pozniej. Pozdrawiam wszystkich Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
A zastanów się dlaczego nie ma sytuacjji że to facet muzułmanin zmienia dla kobiety religię, np. może zaproponuj twojemu zeby on zmienił dla ciebie życie, został katolikiem, zaczął jeść wieprzowinę, palić, pić alkochol, nie obchodził ramadanu i zmienił sposób myślenia i patrzenia a świat. Ciekawe dlaczego nie ma takich sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
18:05 novaliyka moja przyjaciolka poznalam muzulmanina w Polsce. Byli zwyczjna "polska" para: rownouprawnienie itp, nic zwiazanego z Koranem. Dziewczyna zakochana na maxa. Opamietanie przyszlo jak na wakacje pojechala do niego i zobaczyla jak traktowane sa jego matka i siostry. A on ??? Przemiana o 180 stopnii. Kazal jej jezdzic autobusem w przedziale dla kobiet :/ i wiel innych newsow. Opowiadala,ze chwilami sie bala czy ona tu nie zostanie, bala sie o swoj paszport, ktory pilnowala jak oka w glowie. Nie musze dodawac,ze po powrocie do Polski byl tym samym kochajacym facetem jak dawniej.Uciekla od niego gdzie tylko pieprz rosnie... Znam wiele takich historii: porwanie dzieci,przytrzymywanie w krajach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
tak wiem to jest przykre ale oni kochaja swoja religie i mysle ze zrobia dla niej wszytsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beZ przesadyyyyyy
Muzułmanie nie poniżają koiet jeżeli ona szanuje islam i sie do niego stosuje. Wręcz przeciwnie w domu to kobieta rządzi ...zupełnie inna sprawa jeżeli jest małżeństwo mieszane, tzn.muzułmanin i np.eropejka. Takiej kobiecie trudno jest się przestawic i hednak chce tej swojej europejskości zatrzymać . Często się buntuje i przez to sa później sceny i ucieczki. Przeciez te kobiety na początku godza się na jakies zasady. A później jak im sięjuż znudzi siedzenie w domu to wołają Rutkowskiego na ratunek. Zreszta to zalezy od tego męzczyzny . Taki prawdziwy radykalny islamista nigdy nie wyjechjałaby na zarobek do europejskiego kraju ! Znam kolesia , którego siostra wyszła za egipcjanina. Mieszkaja w Kairze , ona normalnie jeździ do Polski. Dziecko urodziła w Polsce , także ma obywatelstwo polskie. co prawda nie pracuje i zajmuje się domem, ale doskonale wiedziała jak będzie jej zycie wyglądało ... Nie nosi burki , musi po prostu mioeć zakryte nogi i ramiona. Ot, cała filozofia. na spacery wychodzsi zawsze z jakąś inną kobietą lub z mężem. Ale to sa ogólnodostępne zasady pożycia w islamskiej - normalnej rodzinie. Inaczej wygląda to u zagorzałych wyznawców Allaha. Ale ten pakistańczyk zapewne nie zalicza się do tej grupy ... Przede wszystkim zainteresował się nie muzułmanką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznalas pakistanczyka
no to juz ci teraz wspolczuje.... pomysl jak ostatnio muzulmanie wrogowali Papieza Benedykta ! i za co ???? tak, rzeczywiscie tam trzeba sie urodzic zeby to zrozumiec ta ich kulture i nie mow ze to normalne i ten twoj bo ludzie tutaj wiedza co pisza ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
23.06] 08:46 taka sobie jedna podróżniczka z muzełmanami wiążą się tylko frajerki i ofermy. są tak beznadzieje, że nie potrafią sobie znaleźć faceta we własnym kraju. arabi i hindusi połaszą się na każdą babę, która jest chętna i ma jasną skórę choć może być brzydka jak worek psiego gówna. katia z tym autobusem... żebyś się kiedyś nie zdziwiła jak każe Ci pojechać takowym albo każe jeść przy innym stole niz mężczyźni. byłam kiedyś w bangladeszu... fajnie wyglada jak kobieta idzie ulicą 3 kroki za facetem... On w spodenkach i koszulce z sokiem w ręku Ona od stóp do głów w czarnym worze na ziemniaki tylko oczy widać(inaczej tego nazwać nie mozna) i taraga ze 4 wielkie siatki... tak własnie oni kochają swoje kobiety. poza tym kobiety na ulicach Bangladeszu praktycznie nie uświadczysz. siedzą te biedule pozamykane na 4 spusty w domach. w hotelu też sami faceci... obsługa, kelnerzy... żadnej kobiety. kidyś zaatakował mnie (słownie) jakiś hindus na ulicy bo szłam z rozpuszczonymi włosami... mam blond włosy do pasa. zaczął mnie szarpać i grozić mojemu męzowi. koszmar normalnie. a facet był młody... taki może do 30 tki. normalne tam, że kobieta siedzi u stóp faceta. On na krzesle, rozwalony jak sołtys a ona na gołej ziemi siedzi przy nim... przy nodze. jak pies. taki własnie szacunek okazują męzczyźnie w kraju Twojego kochanego. dlatego się nie zdziw jak kiedyś każe Ci pojechać w przedziale dla kobiet. cokolwiek teraz mówi to w jego oczach nigdy nie bedziesz równa jemu... to jest, kochana, wychowanie... wpajene zasady latami. nie można się ich wyzbyć ot tak przez rok, dwa czy trzy pomieszkując w Polsce. A gdybście pojechali do jego kraju On musioałby pokazać Ci twoje miejsce, żeby zachować honor w oczach rodziny. Ja byłam w Dahaka'ce we w miarę cywilizowanym mieście i tam panowały takie straszne zwyczaje... wiec już sobie wyobrażam jakie zacofanie, przemoc i niesporawiedliwości wobec kobiet dzieją się na prowincjach... Fakt, że 1,5 miliona dziewczynek nie chodzi do szkół wiele mówi o ich pojęciu równouprawnienia... Wiesz, że w Bangladeszu co 20 minut umiera kobieta z powodu komplikacji porodowych? Rocznie umiera w takiej sytuacji umiera 26 000 kobiet!!!! Tak męzowie zapewniają "opiekę" swoim żonom. Większosc z nich przec całą ciażę nie widziała lekarza na oczy nie mówiąc, że porody odbywają się w domu w asyście sąsiadek bo mąż uważa, że JEGO kobieta nie rozłoży nóg przed lekarzem... prędzej umrze niż okryje Go takąąąą hańbą.... Poza tym kraj choć piękny to jednak wielki smród, bród i ubóstwo... Może Twój wymarzony traktuje Cię jak bilet do lepszego życia??? Zresztą czegokolwiek bym nie napisała i tak mi nie uwierzysz... Życzę Ci byś nie skończyła tak Tobie podobne naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
więcej niż dla kobiety ,szczególnie nie muzułmanki albo nie od początku muzułmanki. To nie miłośćdo religi, to zasady które mająwpojone od dziecka, sposób myślenia i wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
wszyscy wlasnie maja jakies historie przerazające......a nie zdarza sie nic milego, ze zyli dlugo i szczesliwie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w UK widziałem Polki
W hipermarkecie ARKADIA w Warszawie też widzę Polki w hustach na głowie z kolorowymi dziećmi i w towarzystwie obywatela arabskiego pochodzenia , ona siada przy stoliku , nie odzywa się do nikogo , niczego nie zamawia , wszystko jej przyjaciel załatwia z kelnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wklejam
13:35 nie potrafię Was zrozumieć dziewczyny Czy myślicie, że te kobiety, które zostały skrzywdzone przez swoich mężów/partnerów muzełmanów nie myśłały na początku, że ich mężczyzna jest idealny i nie jest taki jak reszta... że on nigdy by im czegoś takiego nie zrobił... nie uderzył, nie zamknął w domu, nie groził, nie zabrał dziecka? One też kiedyś wierzyły, że ich miłość jest tak silna, że pokona bariery kulturowe, wychowanie i religię... I co? Guzik im z tego przyszło... Skończyły tako podnóżek męza. Wycieraczka. Joina Moja kuzynka wyszła za Tunezyjczyka. Znałam człowieka. Przemiły. Kulturalny i zakochany w niej do szleństwa. Wydawało się, że świat zawojują we dwójkę. Wyszła za niego, urodziła mu dwójkę ślicznych dzieci i pojechali do jego rodziców na wakacje. I już jej nie widziałam. Ciocia z Wujkiem pieniądze od nas pożyczali bo ją Rutkowski odbijał. Czyste szaleństwo było. Teraz Marta z dziećmi ukrywa się we Włoszech bo ten psychopata jej szuka po całej Polsce. Groził jej rodzicom... zakładał im sprawę w sądzie o odebranie mu jego własności!!!! czyli żony i dzieci. Mozna książki pisać o tym co tam przeżyła. Jeść jej nie dawał. Kochanki sprowadzał do domu a jej kazał spać z dziećmi na podłodze jak On sie zabawiał. Jak mu czymś zawiniła bo np. źle spojrzała to ją potrafił na 2 dni w komórce 1mx1m zamykać na całą dobę albo i dłużej. Regularnie dostawała takie manto, że ledwo chodziała. I to nie tylko od niego... Od jego ojca, brata. matki a nawet żony tego brata, która też nie miała w tym domu najlepiej ale , że była Arabką to stawiało ją na wyzszym szczeblu w hierarchii rodzinnej. Marta ma teraz 27 lat a to wrak człowieka. Boi się dziewczyna własnego cienia. Jąkać się zaczęła. Dzieci wpadają w histerię jak tylko jakiś mężczyzna się odezwie do marty. Tragedia normalnie. Czy Wy się nie szanujecie? Chcecie dla siebie takiego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
o to jeden cytat z koranu: Hadis nr 51 Prorok powiedział: „Jeśli mężczyzna wezwie żonę do swego łóżka, a ona jemu odmówi i on zaśnie zagniewany, wówczas aniołowie przeklną ją aż do rana”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
Hadis nr 55 Pewnego razu Prorok rzekł: „Nie bijcie niewolnic Allaha (kobiet)”. Po pewnym czasie przyszedł do niego Omar Ibn al-Chattab i powiedział, że kobiety sprzeciwiały się mężom, były nieposłuszne. Wówczas Prorok zezwolił na bicie żon, gdy zawiodą wcześniej wymienione sposoby postępowania."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalittaa
a to apropo nienoszenia hust : Prorok powiedział: „W późniejszym czasie w moim społeczeństwie będą kobiety ubrane, a jednocześnie nieubrane, ich głowy będą stojące jak garby wielbłądów. Przeklinajcie je, gdyż są one przeklęte” oraz dodał w innym hadisie:” One nie uznają raju, ani nie zaznają jego zapachu”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×