Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_28

01.10.2006 - od dziś staramy się od dzidziusia

Polecane posty

taaaaaaaaaaaaa..... chcialabym❤️ tyle ze ja mam jakies tam objawy...te na @ tzn moze nie bolace ale twarde piersi, bole jajnikow raz jednego raz drugiego od czasu do czasu i rwanie w kolanie a to typowy moj @ objaw....no nie wiem pisalam ze testuje jutro...ale chyba raczej niee, boje sie:(....rozczarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
justyna a moze akurat wiesz darza sie a jak nie to nie przejmuj sie nowy cykl nowa szansa na pewno bedzie dobrze a ktory to cykl staran jesli mozna zapytac bo gdzies mi ucieklo ja staram sie od maja i czasami juz mam dosc ale z drugiej strony wiem wierze ze kidys sie uda. staram sie nie nakrecac nawet mi sie udaje o tym nie myslec ale jak juz jest kilka dni przed@to dostaje glupawki i mysle tylko o tym aby nie dostac wiec moze mi sie w koncu poszczeci czego tobie tez zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo chce-------------------- > jasne ze ci sie uda!!!! ja tez zawsze sie schizuje przed @ nawet wczesniej jak szanse byly raczej marne, teraz sa wieksze, wiec tym bardziej mam nadzieje...a najgorsze w tym ze moja autosugestia pozwala mi na objadanie sie!!! takie na maxa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
no to nam razem schiza daj popalic ale moze kiedys ta sfiza zamieni sie w rzeczywistosc mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
ty tez ja napewno dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo123
biorę tabletki od pól roku, 1 listopada kończę ostatnie opakowanie... kiedy możemy się starać z mężem o dziecko, aby było ono zdrowe i żeby tabsy na niego nie wpływały? bo słyszałam różne wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maleństwo! ja brałam tabletki 6 lat bez przerwy, skonczyłam w czerwcu i mi lekarz poradził odczekać 3 miesiące, twraz niestety mam @ nieregularne, ale mam nadzieje że mimo to uda mi się szybko zajsć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz e s c
dziewczyny chetnie bym sie do wa sprzyłaczyła ale widze że coś słabo sie ten topik rozwija, może założycielka przeniosłaby go na strinę o ciaży a nie o antykoncepcji, może wtedy bedzie nas wiecej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie! Jeśli można chętnie się do was przyłączę. My staramy się od wczoraj i teraz cały czas myślę czy się udało? Przy pierwszej ciązy udało się za pierwszym razem bez żadnych wyliczeń itp. A czy wasze ciąże mają być pierwszymi czy kolejnymi? Pozdrawiam. Ps. Dołączam się do postu z pomysłem przeniesienia tematu na stronkę o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
czesc dziewczynki sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam ale myslalam ze topik umarl bo nie moglam was nigdzie znalesc serdecznie pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny i zycze powodzenia bo to BARDZO SZCZESLIWY TOPIK. ja testowalam wczoraj bo cos mi sie tak zadawalo ze chyba jest bo czulam sie zupelnie innaczej niz zawsze i sa dwie grube kreski dzis robilam jeszcze jeden wiem wariatka ze mnie ale nie moglam uwierzyc i tez pozytywny wiec chyba jest moja kochana fasoleczka jutro dzwonie sie umowic na wizyte u lekarza aby on potwierdzil na 100% no i moze bedzie cos widac caluski odezwe sie jutro moze bedzie juz cos wiecej do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
chej dziewczyny nie pozwolmy zaniknac naszemu topikowi a moze powinnsmy przeniesc go na ciaza,maciezynstwo to wtedy by przetrwal tylko kurcze ja nie wiem jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo chce - wielkie GRATULACJE - czyli dzidziuś na lipcowe ciepłe dni. A u nas niestety - dostałam @! Szok powinnam później ale te zmiany pogą być efektem zmiany klimatu jaki ostatnio miałam. Po @ wracamy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja też bardzo chce - gratuluję Ci bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nafdzieje że pozostałym (mi też:) pójdzie tak świetnie jak tobie ale się cieszę że w końcu jakaś pozytywna wiadomosć, ja też jestem za przeniesieniem topiku na stronę o ciaży ale też nie wiem jak to zrobić, a może dasz jakieś rady i wskazówki skoro tak szybko Ci poszło, !!!!:)daj znać jak u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ja probuje nie myslec o ciazy, ale i tak nie wychodzi mam nadzieje, ze szybko nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A ja nie mam nic. Ani okresu - brzuch mnie w ogóle nie boli jak to zwykle bywało przed @ Ani ciąży - test wyszedł negatywny. @ spóźnia się 5 dni. W ciągu dnia rzucam się na jedzenie, a przed chwilą puściłam pięknego pawia i nic już dziś nie chcę jeść. Uch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
czesc laseczki! bardzo mi prykro z powodu tych co dostaly@ale dziewczyny nie dolujcie sie wszystko przed wami moze tak jak ja nie bawcie sie w dni polodne niepolodne bo tak naprawde z tym nigdy do konca nie wiadomo tylko idzcie na calosc przytulanka co dziennie albo co drugi dzien ja nie lecialam odrazu do lazienki tylko po pottarlam sie recznikiem i tak zostawialam do rana a rano dopiero pod prysznic po drugie uwiezcie mi ze dzidzia przyjdzie w najbardziej dla nas szokujacym i nie spodziewanym momecie.ja tyle miesiecy nie chorowalam wszystko bylo ksiazkowo bo staranka a w tym bylam chora i tysiac innych warjact a tu jeszcze dodatni test ciazowy ja nie czuje zadnych no moze zadnych objawow ciazy na samym poczatku tak z pare dni przed spodziewana@czulam wykrecanie ciagniecie w jajnikach jak siadalam albo za duzo pochodzilam czulam jak mi sie tam w srodku ciagnelo to bylo bardzo dla mnie dziwne nie mialam zadnych innych oznakow ze moge byc w ciazy ale po paru diach zrobilam test a wynik juz znacie dwie grube kreski.na dzien dzisjeszy te dziwne bole ciagniecie w jajnikach zaniklo ale za to zaczyna mi byc niedobrze szczegolnie podwieczor no i caly bozy dzien mi sie odbija nawet czasem powietrzem ale na tomisat apetyt mam taki jak zawsze nawet moze trosze mniejszy,zaczynaj mi sie powiekszac piers nie ze urosly ale sa takie opuchniete i zaczynam czuc sutki ze sa wrazliwe,z moich wyliczen wynika ze jestem w 4tyg a do lekarza ide dopiero w przysza srode wiec wtedy bede wiedziec cos wiecej na razie pozdrawiam zycze powodzenia w staranich a tym co czekaja na @zycze aby sie ona w kosmos wyslala caluski dziewczynki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
przepraszam za literowki ale to wszystko wina tego inter ze czlowie nie widzi jak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
Czesc dziewczyny:) chcialam dolaczyc do waszego grona:) zaczelismy z narzeczonym starac sie o dzidzie, juz w 1 cyklu po odstawieniu tabletek, moja gin powiedziala ze moge tak zrobic. No i kochalismy sie w ciagu tego cyklu pare razy, mialam ogromna nadzieje ze zajde w ciaze bo po odstawieniu o wiele latwiej ale niestety dostalam dzis okres:( wiem ze mozna miec na poczatku, ale nie robie sobie nadziei, bede probowac dalej, choc nie ukrywam ze sie rozczarowalam bo jestem taka ze chcialabym od razu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe twarze ja tez bardzo chce - GRATULACJE ! 🌼 kizia mizia81 ja tez dopiero odstawilam tabl. (bralam je 4lata - Cilest) i mam wielka nadzieje, ze zajde, tez \"jestem w goracej wodzie kapana\" ale jak czlowiek ciagle o tym mysli, to organizm plata figle :( Pozdrowienia i powodzenia spadam, bo maz juz w lozeczku czeka . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
Ja bralam jakies pol roku i stwierdzilismy ze staramy sie o dzidzie, wiec nie bralam tak dlugo. wczoraj dostalam @ w 30 dniu cyklu czyli tak jak mialam przed braniem tabsow. Jest normalna, troszke brzuszek bolala wiec z cizy w tym miesiacy nici:( w takim razie cykl juz sie chyba @ unormowal za pierwszym razem, chyba dlatego ze pol roku to az tak duzo nie jest? tak mysle:) ehh.. szkoda.. mam nadzieje ze na nastepna owulacje nazeczony bedzie w domku, bo czasem wyjezdza:/ pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizia ja mam nadzieje, ze nam sie uda w pierwszym cyklu moja kolezanka brala pigulki i zaraz po odstawieniu zaszla, ale roznie to jest mnie narazie bola tylko troche jajniki zobaczymy, co sie wydarzy :) Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia81
No wlasnie wiem ze w 1 cyklu mozna bardzo latwo zajsc w kazdym momencie.. moja gin powiedziala ze moge 'zabierac sie do roboty':D no i probowalismy, caly czas tez mnie jajniki i podbrzusze bolalo ale wczoraj przyszla @.. nadal mnie boli wszystko ale @ juz mnie chyba wyklucza.. moglabym na wszelki wypadek zreobic test, ale czuje ze i tak nie wyszlo i znow sie rozczaruje.. Mam nadzieje Wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×