Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_28

01.10.2006 - od dziś staramy się od dzidziusia

Polecane posty

Gość Beybeee
:) hehe a ja jak wczoraj jechalam to myslalam ze zwymiotuje bo jakis smierdzacy pijany facet usiadl obok mnie i pytal jaki to nr autobusu . feeee musialam sie przesiasc;/ Moze to znak :) Sokratynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Czy słyszałyście, ze witamina A nie ejst wskazana w ciązy - zbyt duża dawka tej witaminy może spowodowac wady rozwojowe płodu! Witaminy najlepiej dostawrczać w pożywieniu, sa lepiej przyswajalne i tolerowane przrz organizm! Ja staram się o dziecko znacznie dłużej niż wy i musze stwierdzić, ze jajniki znacznie lepiej pracują, kiedy odstawiłam zupełnmie witaminy w tabletkach - a brałam je ponad 1,5 roku. Zasatanówcie się zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kiedy zaczynaja się objawy ciąży, tzn. w 2,3 tygodniu? Jestem w pracy i przed chwilą dostałam sms od męża czy czuje juz dzidziusia ? głupolek mój :) czuję się trochę tak jak przed okresem, pewnie owulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
no zazwyczaj mowi sie ze po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, chciałabym wiedzieć od razu, poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test, chociaż wiem że nie powinnam się nakręcać... może sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie nie biore zadnych witamin w tabletkach - no tylko ten folik i nic wiecej. Staram sie dostarczac witaminy w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
Objawy ciązy.... Jesli owulacja przypada na 14 dc - (różnie to bywa) to jajeczko potrzebuje jeszcze 3-5 dni na wędrowanie w jajowodzie, gdzie spotyka plemnika i dochodzi do zapłodnienia, następnie musi zagnieździć się w macicy to tez ze 2 dni trwa - potem dopiero zaczynają hormony dawać o sobie znać - ale nie od razu. W terminie spodziewanej miesiączki można już wykonać test - najczulsze wyczuwają nawet 6 dniową ciąże - ale liczoną od zagnieżdzenia! a nie od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accu81
zapomniałam dodać, ze jejczko po wydostaniu się z pęcherzyka żyje od 12-do max 24 godzin! I wtedy musi dojść do zapłodnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko. Jesli nie przechodzilam wczesniej różyczki to czy powinnam sie zaszczepic przeciwko niej? A jesli tak to czy bede musiala przesunąc starania o jeszcze jakies pół roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynka z tego co wiem to tak, jeśli się zaszczepisz to nie możesz zajść w ciążę przez jakiś czas, nie wiem jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia29
hej mi sie udalo za pierwszym razem i jestem w 4 tygodniu ciazy bardzo sie ztego ciesze choc czasami dokuczaja mi mdlosci i tak samo tobie zycze powodzenia aby ci ise udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja to nawet dni płodnych nie mam jak sobie policzyć, przedostatnio miałam książkowy cykl 28 dniowy, ostatnio 42-dniowy. I bądź tu człowieku mądry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka ja tez nie przechodziłam różyczki ale jak szukałam szczepionki to się dowiedziałam ze na różyczke już w Posce nie produkują, są tylko takie szczepionki 3 w 1 na różyczkę, ospę i odrę ale te lekarz odradzał, poza tym po takiej szczepionce musiałabyś się wstrzymać ze staraniami od 3 do 6 miesiecy, więc ja odpuściłam. Aisata nie przejmuj się ja mam tak samo, kupiłam testy owulacyjne może to pomoże:) niunia29 serdecznie gratuluję mam nafdzieję ze wkrótce bedzie wiecej tak wspaniałych wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny! Zrobiłam rano test... negatywny :( Płakać mi sie chce.... A jeszcze na dodatek w nowej Polityce jest taki artykuł, ktory jeszcze bardziej mnie zdołował :( Jedyne pocieszenie jest to, ze rozmawiałam wczoraj wieczorem z moją mamą i mówiła ze im tez za pierwszym razem sie nie udało, ale dopiero po 3 miesiacach. Wiec musze sie wyluzowac, mąż wróci za 1,5 tygodnia wiec bedziemy dalej probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, wczoraj ta różyczka nie dała mi spokoju, wiec sprawdziłam w mojej karcie zdrowia, ze byłam szczepiona na różyczke mając 13 lat. To chyba wystarczy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich dziewczyn
starających się zajść w ciążę! Przemawia do WAS doświadczona w bojach matka dzieci płci obojga: 1. nie wpadajcie w przesadę i nie podporządkowujcie swoich mysli, czynów i zachowań tylko jednemu - poczęciu! bo to na nic! trzeba to robic na luzie, żadne testy owulacyjne, żadne wyznaczanie dni płodnych i wzywanie męża na telefon, bo już, bo yteraz, bo za chwilę będzie po owulacji! - TAKA DROGA NIE PROWADZI DO ZAPŁODNIENIA!!! 2. wyluzjcie sie przede wszystkim!!!! romantycna kolacja, świece, te rzeczy, może jakiś wyjazdów - ALE BEZ UPORCZYWYCH MYŚLI O DZIECKU!!!! 3. wyrzućcie wszystkie testy (owulacyje i ciążowe) do kosza!!!! PAMIĘTAJCIE, ŻE JAK KTOŚ BARDZO CZEGOŚ CHCE, TO TEGO NIE DOSTAJE!!!! Ja wiem, że łatwo jest radzić, gorzej się takim radom podporządkować, ale wierzcie mi - TO DZIAŁA!!! Trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
czesc dziewczynki chcialam wszystkim zyczyc milego dnia narazie nie mam casu wpadne puzniej papappa autorko topiku bardzo mi przykro ze dostalas@ta wstretna ale masz racje nowy cykl nowa nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
sorki nie ze dostalas ale ze tescik wyszedl do dupy glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wszystkim sokratynko nie przejmuj sie prawie nikt nie achodzi za pierwszym razem, będzie dobrze może nastepny miesiac będzie bardziej owocny dla nas wszystkich:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
strasznie dlugi ten dzisiejszy dzen ale dobrze ze juz sie konczy.wiecie ja mam dostac @ok soboty,niedzieli ie wiem dokladnie bo kazdy cykl jest inny odnawet 24 do 28 ale jak nie dostane do niedzieli to testuje pon,wtor ale wydaje mi sie ze jednak nic z tego bo objawy jak przed okresem troszke syfkow,duzy apetyt,no i ogulnie samopoczucie jak zawsze przed. cholera my sie juz staramy od maja i nic ja czasami mysle ze cos jest nie tak i ze juz nie bede mogla miec dzidzi w prawdzie mam 28 ale to chyba jeszcze nie jestem zastara na dzidzie co? JA CHCE DZIECKO borze ale fanie by bylo sie zafasolkowac.zycze tego sobie i wam juz nie smece jutro nowy dzien zycze wszystkim milej nocki i przyjemnego jutrzejszego dnia papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
widze ze temacik zamiera a szkoda bo ja myslalam ze bede miala z kim dzielic sie smutkami z powodu przyjsia@a moze tez radosci ze zafasolkowalam w koncu dziewczynki nie dajcie umrzec topikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie zaglądam :) ale na razie u mnie nic sie nie dzieje, poza tym że molestuje męża co wieczór, dni płodnych chyba jeszcze nie mam, sama nie wiem, tak czy siak warto próbować. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja testuje jutro:) bo to termin @ jak dalej nie bedzie @ to we wtorek;) wczoraj mialam objawy raczej na @..:(:(:(:(:( no ale zobaczymy, poza tym tempka caly tydzien 37 z hakiem....tylko ze moze ja tak mam bo to moje 1 mierzenie:) milego dnia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M. życze ci z całego serca żeby @ jednak sie nie pojawiła, może już nosisz w sobie fasolkę... mój ostatni cykl trwał 42 dni a wcześniej 28 więc sama nie wiem kiedy mogłabym się spodziewać @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zagladam codziennie przynajmniej się staram:) Justyna M powodzenia ja od poniedziałku biore się ostor do \"roboty\" bo mniej więcej w tym tygodniu powinnam mieć dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje ;) ale to chyba za piekne by bylo prawdziwe...to taki pierwszy cykl kiedy jest szansa...bo wczesniej maz byl bardzo, bardzo anty...ja rowniez 3mam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
no to super ze wreszcie sie odezwalyscie witam nowe dziewczynki i nas wiecej tym lepiej staraczka-mam nadzieje ze nie dostaniesz ja tez powinnam dostac w ten weekend ale nie wiem na pewno bo nie zapisalam kiedy mialam ostatnia ale tak mi sie wydaje ze jakos teraz z objawow to raczej zadnych ani na@ ani na fasolke jedyne co to bola mnie jajniki tak jak bym miala juz z drugi dzien @jak siadam albo ide to je czuje ale to nie bol tylko raczej takie wykrecanie ale cycuszki mnie wcale nic nie bola ani zadne inne objawy troche syfkow jak przed@ i nic wiesz ale zawsze przed @mialam tam dosc sucho a teraz jest dosc mokro z powodu tego nie plodnego sluzu bialego nie rozciagliwego wiec juz nic nie wiem ja nie chce dostac @ buuuu a kysz nie chce ja chce fasolke justynka a moze faktycznie sie udalo wiesz czasami sie zdarza takie szczescie ze zachodzi sie za pierwszym razem zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×