Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_28

01.10.2006 - od dziś staramy się od dzidziusia

Polecane posty

Jak si e macie? JA mam teraz strasznie duzo pracy ale probujemy bez przerwy :) Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Shivia i wszystkie inne, ja siedze w domu sama mąż wyjechał na weekend słuzbowo i strasznie sie nudzę:(z tych nudów cały czas moje mysli krąża wokól jednego - dziecka czy już zaszłam czy nie, boze chyba zwariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKraków
Cześć dziewczyny. Już od 3 miesiecy staram się z meżem o dzidziusia. Jestem już tydzień po owulacji - mam temp. 36,5 - czy to już wyklucza ciażę w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - Co u was? My dziś wracamy do tematu! 4 dni i po @, a może już jestem? Przecież i tak się zdarza. Chociaż przy pierwszej ciąży nie miałam @ już w pierwszym miesiącu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, a ja dostalam wczoraj@ 6dni opoznienia i jest:((( tem przez 2 tyg 37 ponad a wczoraj 36,6 i za pare h @!!! no nic..poczekam moze uda sie za 2 razem:)) milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro justyna, moze uda sie w przyszłym miesiacy, ja to ogłlnie jestem od wczoraj przybita bo moja przyjaciółka poroniła w 2 miesiace:( nie wiem jak mam ją już pocieszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×