Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_28

01.10.2006 - od dziś staramy się od dzidziusia

Polecane posty

Gość AsiuLLLLkaaaa
pozdrawiam Wszystkie Przyszłeeeee mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ AsiuLLLkaaaa nikt nie zamierza Ciebie wyzywac za to ze masz 20 lat. Trzymam kciuki zeby sie wszystko ułożyło tak jak planujecie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuLLLLkaaaa
dzieki bardzo :) jestem odpowiedzialna i wgole nie tak jak inne panienki w wieku 15 lat i naprawde ccialabym dzidzie:) za rok juz napewno.. wezmiemy slub za rok i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiulka, nikt Cię nie krytykuje, że chcesz zdecydować się na dzidziusia, przecieź to jest wręcz coś pięknego, ja teź ostatnio o niczym innym nie myślę :) Pozdrawiam serdecznie :) A ja systematycznie łykam folik :) Nie było mnie przez kilka dni, wrocilam dzis w nocy po 3 dniowej delegacji, nie ma jak w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuLLLLkaaaa
Hej :) a mam pytanko a zazwyczaj ile przed staraniem sie o dzidzie trzeba łykac te vitaminki???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuLLLLkaaaa
o własnie biore tabletki i tak ogolnie to ile trzeba czasu zeby sie oczyscic?? 3 miesiace czy pol roku??? ale szczerze to ja i tak nie wytrzymam zostanie stosunek do konca ale nie do mnie a na .. ehh bo z gumkami mam zle wspomnienie pare peklo i od nich mialam tez nadzerke.. a globulki no coz :) wiadomo tez nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dolaczam sie do was ,choc ja staram sie juz 3 miesiac to strasznie boli kolejny test i nic , moze teraz sie uda!!! jestem dobrej mysli zaczynamy od 14 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, troszkę tu nie zaglądałam bo byłam 3 dni na wyjeździe, ale już jestem, właśnie w pątek dostałam @ więc pierwszy miesiac starań mogę niestety zaliczyć do nieudanych:(, ale wczoraj moja przyjaciółka dowiedziała się że jest w ciąży - a jej się udało w pierwszym miesiacu, tak bardzo cieszę się jej szcześciem, mam nadzieje że szybko do niej dołacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TEŻ CHCĘ
dzis mam owu i za 2 tyg robię test staram się pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja cały czas przed @ - w srode moze sie rozstrzygnie... A jak nie to bede robic tescik. W kazdym razie wole na razie sie nie nastawiac, bo zwykle jest tak ze jak czlowiek czegos bardzo chce to tego nie moze dostac :(. ASSIULLka ja przestałam brać tabletki w czerwcu i słyszałam ze powinno sie miec przerwe 6 miesiecy, ale w zasadzie różni lekarze różnie mówią. Ja mysle ze te 3 miesiace są potrzebne zeby wszystlko wrociło do normy. Pozdrowionka!!! P.S. Ale brzydka pogoda - zimno, pada i nic sie nie chce robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka trzymam kciuki, moze Ty będziesz tą pierwszą na naszym formu, u mnie pogoda bardzo łana właśnie wróciłam ze spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
ale niestety jak narazie sie nie udaje ja staram sie od konca maja i jak narazie niestety nie ma efektow no ale w kazdym miesiacu mam nadzieje ze moze tym razem ostatnia @mialam w polowie wrzesnia wiec ta powinnam dostac gdzies podkoniec tego tygodnia choc przyznam sie ze mam nie regularne raz co24,25 27 wiec prawie w kazdy miesiac inaczej moze ja mam jakies problemy z hormonami i dlatego nie moge zajsc nie wiem poczekam jeszcze kilka cykli jak nic z tego nie bedzie to pojde do lekarza na jakies badania a moze poprostu za bardzo chce i dlatego nic nie wychodzi a moze za malo przytulanek juz sama nie wiem ale trzeba miec nadzieje wiec jesli pozwolicie to sie przylocze duzo juz takich topikow ale sa juz jakis czas tu i dziewczyny zrzyte i ciezko byc zaakceptowanym a ten nowy dopiero sie poznajemy wiec moze bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
a cha i jeszcze jedna fajna sprawa na tym topiku autorka z tego samego miasta co ja ale swiat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Krakowiankę :) Słuchajcie kobietki, powiedzcie mi czy bierzecie jakieś inne witaminy oprócz folika. Mi ginekolog powiedział, że folik jest wystarczający, ale ja zawsze na przelomie jesieni wzmacniam sie kompleksem witamin Centrum lub Bodymaxem, bo po prostu slabo sie o tej porze roku czuję. Taka ze mnie meteopatka po prostu :) Napiszcie, co to za witaminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
wiesz nie wiem tak na 100%ale te zwykle kompleksy witamin chyba nie maja wszystkich lub nie w takich proporcjach witamin jakie cialo kobiety potrzebuje w ciazy ale wiem ze sa specjalne zestawy witamin dla kobiet w ciazy ale nie wiem bo ty sie dopiero starasz w niej byc wiec nie wiem ktore beda bardziej wskazane ale skoro twoj lekarz powiedzial ze folik wystarczy to moze dopoki nie zajdziesz te co zawsze bralas beda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dołaczam się do forum.Ja staram się o dzidzię od 2 miesiecy i nici.Miesiąc październik mogę juz przekreslić bo własnie skończyła mi się @ a moje Kochanie wyjeżdzan na ponad tydzień.A macie racje jedna kreska na teście to straszny ból.Ostatnio tak sie rozryczałam że moje Kochanie myślało że coś mi się stało ;( Ale co tam dziewczyny gółowa do góry:) Moja Pani doktor powiedziała żeby brac komplet witamin np. Centrum vita- tam jest cały spis alfabetyczny witamin i prenatal vita - dla kobiet które planują ciąże skład najbardziej potrzebnych witamin dla nas kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczyny! mi mój Pan doktor powiedział, że zamiast kwasu foliowego mogę łykać witaminy feminatal N, gdyż mają wszystkie witaminy potrzebne przyszłej mamie a takze kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_26
Hej! Czy ktoś pochwali sie2 kreseczkami? Ja musze jeszcze czekać do owulacji jakieś 2 tygodnie, i czas mi się dłuży. Właściwie to bedzie pierwszy miesiąc starań. Chciałam jeszcze Was zapytć, ba ja biore dopiero 3 tyg. kwas foliowy, czy to nie bedzie za krótko. I jaka dawke bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
czesc dziewczynki jak sie macie dzisiaj ja teraz to juz tylko na @ ta maplepe bede czekala ale bylam w tym cyklu chora bralam antybiotyki i wogole wiec chyba nici z dzidzi mam dostac pod konic tego tyg zobaczymy a moze ale jak bym byla to czy te anybiotyki nie zaszkodza dzidzi korcze a moze zebym w tym mies jeszcze nie byla bo nie chce aby sie nic zlego mojemu malenstwu nie stalo a co tam u was slychowac a co do witaminek to macie racje tezeba jakies brac a kwas foliowy to z tego co wiem to jedna tabletke dziennie a jesli zestaw witamin i w nim jest folik to juz nie tzeba brac go osobno bo dawka zawarta w zestawie witamin wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Wiecie co dzisiaj miałam fajny sen, a mianowicie śniły mi sie dwie mocne czerwone kreski. Ciekawe co to za znak??? Albo tak mi juz siada na psyche??? Tak sobie mysle ze chciałabym zeby sie teraz udało, ale z drugiej strony w tym miesiacu mialam troche niespodziewanych wypadkow - ból zeba, duze znieczulenie a na dodatek jeszcze rentgen :(. Dlatego sobie mysle ze moze lepiej zebym teraz nie była w ciazy, bo jak to wszystko mialoby wpływ na dzidzie to bede miala pozniej wielkie wyrzuty sumienia :(. Ja z mezem łykamy tylko kwas foliowy i moja pani ginekolog powiedziała ze to w zupelnosci wystarczy. No i oczywiscie jestem zapisana na badania :) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka trzymam kciuki moze Tobie uda się pierwszej mi dziś się kończy @ więc do dzieła, kupiłam sobie testy owulacyjne może jakoś łatwiej pójdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bardzo chce
no dziewczynki to do boju mam na dzieje ze ten topik bedzie udany i zaczniemy sie za ciazac w bardzo szybkim tepie i od jutra zaczynamy i jutro bedzie pierwsza z nas ktora zobaczy dwie kreseczki a potem zadkiem hahahah i wszystkie bedziemy potem o brzuszkach gadac ale byloby fajosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie zadnych objawów @ ani ciaży :( Jak dzisiaj nie dostane to jutro z samego rana robie test - nawet juz kupilam. Ojej jak mi sie dłuży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha wiecie co dzisiaj zrobiło mi sie niedobrze :o, ale nie wiem czy to objaw ciazy czy poprostu tego ze jak jechalam do pracy to w kolejce usiadl obok mnie taki gruby facet i ciagle kaszlał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×