Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staraczka_28

01.10.2006 - od dziś staramy się od dzidziusia

Polecane posty

Gość martyn--ia
lipiec- piękny miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn--ia
a tak wogłe to z jakich regionów Polski jestescie jesli można wiedzieć ja z dolnego slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn--ia
o to daleko ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn--ia
ja uciekam ale jutro do Was na pewno zjarzę, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja na razie uciekam, zajrze jutro, może komus sie juz pokaża 2 kreski :) tego wam wszystkim życze dziewczyny, spokojnej i OWOCNEJ nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
Hej Dziewczyny seredcznie pozdrawiam wszytkie mamy i wszytkie przyszłe mamy!!! Te forum na prawde podnosi na duchu.Ja staram się od 2 miesięcy po odstawienu tabletek.Brałam 8 lat i w końcu nadszedł ten dzień.Ja się chyba pospieszyłam z testem w tym miesiącu, bo @miałam 8 września a robiła go 29.09.2006 i wyszła jedna kreska;(;(ale mam nadzieje że się w końcu uda.PS bolą mnie piersi i mam zawroty głowy a tem. rano 37.0 a wieczorem 37,8. może to coś oznacza... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jeszcze nie wiem, czy cos z tych stran wyniknie - jakby co to test bede robic dopiero za tydzień :( Czy któraś z Was robiła już badania, bo mi gin napisał skierowanie na badania, ale jeszcze sie nie zarejestrowałam? Czy takie skierowanie ma jakis termin waznosci? W kazdym razie ponad miesiac łykam folik)) Oh juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin--ia
czesć kochane! ja dzis rano mierzyłam temperaturę i miałam 37.5, oczywiście nie chcę się nastawiać ale poleciałam kupic po poracy test i rano go zrobię, nie chce czekac na @ bo nie wiem kiedy mogę się jje spodziewć przy tak nieregularnych cyklach, a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin--ia
do Staraczka_28 spróbuj test Quick Viu jego można robić już 6 dni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NAKRECAJCIE A SIE
TESTY MOZNA ROBIC W DNU SPODZIEWANEJ MIESIACZKI lub nawet po a 6 dc po zapłodieniu to wogole nie wychodzą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_26
Witam.Ja też myślę o dzidzusiu i i chciałabym dołączyć do forum. mam nadzieję,że wty miesiącu się uda.Pozdrawiam wszystkie starające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyn--ia
czesc aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też się staram a równocześnie nie nakręcam się za bardzo. Fajnie ,że topik mnowy powstał ale wolałabym by był on na forum o ciąży. Tak więc nie zagoszczę tu pewnie na długo. Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
witajcie dziewczyny. I nici dostałam dziś @ :( !!!!!!!!!!!!!jakie to straszne!!!Może Wam się udało dziś mieć 2 kreseczki ;-)! Jak tak to Gratuluję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś jedna ale w sumie się cieszę, bo miałam to cholerne zapalnenie i brałam leki, co prawda takie które mozna brać w ciązy ale zawsze to jakaś chemia... jutro ostatni dzień biore antybiotyk i mam poczekać 3 dni a potem do dzieła. Obawiam sie tylko że dni płodne mi miną... a właściwie to jak z tymi płodnymi jest, jak długo? niech mnie ktos oświeci, 8lat łykałam tabsy że zupełnie mnie to nie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunka
Cześć dziewczyny!Chciałam się przyłączyć do szacownego grona.ja z moim mężusiem zaczynamy w tym miesiącu i mam nadzieję że się uda bo tak się do tego nastawiłam że mam chęć kupować już ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunka
Aisata wejdz na strone www.poradnia.pl/rozmaitosci/fert.html tam można wyliczyć kiedy są dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kunka, ja mam tak nieregularne cykle że to na nic, muszę próbowac w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzis rano robiłam test:( niestety tym razem się nie udało:( Aisata rozumiem Cię chyba lepiej niż kto inny bo ja mam ten sam problem bo tych cholernych tebletkach, po tylu latach brania - @ co ok 50 dni, jutro ide do lekarza może da coś na wyregulowanie, pozdrawiam i życzę Wam więcej szczęscia przy wykonywaniu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIHIHIhi
cos sie wam ta rozmowa nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hihihi: bo to nie tak hop siup :) Nie martw się Martynia, mało komu się udaje za pierwszym podejściem :) Teraz to właściwie zazdroszczę wszystkim WPADKOWICZOM, niby nie planują, zabezpieczają się, a tu nagle dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My planujemy rozpocząć starania od listopada. Na razie łykamy oboje folik i witaminki, no i jeszcze przede mną badania i dentysta. Nie mogę się doczekać kiedy juz zaczniemy się starać. Mam nadzieję że od razu zajdę w ciążę. Pozdrawiam wszystkie starające :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj zapisałam się na badania - najszybszy termin to połowa listopada :( Ale cóż w koncu trezba je zrobic. A jak u Was starania? U mnie w zasadzie sie juz skonczyły bo mąż wyjechał i teraz musze czekac na @ - jeszcze tydzien i sie okaze. Najgorsze jest to czekanie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiuLLLLkaaaa
hejka dziewczyny!! ja co prawda mam 20 lat chodze z chlopakiem 3 latka jestesmy po zareczynach :) biore 2latka tabletki ale kurcze pragne dziecka i wam zazdroszcze ze macie dom prace ja mieszkam jeszcze z rodzicami i za rok juz przeprowadzam sie do mojego Miska bo mieszkanie mamy ale ie wiem jak zareaguja rodzice.. ehh nie wyzywajcie mnie pliz ze jestem za mloda.. itd.. ja bede sie starac za rok mam prace i chodze do studium zaocznie ale wlasnie zbieram na jak najlepszy start aby nie wracac do rodzicow.. moj Chlopak tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×