Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jezebel Deva

A ja chcę faceta ochroniarza!

Polecane posty

i gdzie takiego spotkać?przecież nie takiego,co obstawia dyskoteki dla szczeniaków,a najlepiej z grupy interwencyjnej,wysportowanego,zwinnego, który świetnie wygląda w mundurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummm
"liczę na poważne podpowiedzi" buahhaha, na kafeterii? zapomnij :p :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden jest tutaj na forum, znam i polecam, tylko straszny kobieciarz :P maup, przybyles juz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah JezebeI Deva
Bardzo podobaja mi sie faceci z bronia. Fajnie, jakby te bron wsadzil mi w dziurke i pociagnal za spust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwsrwwrwr
racja, ochroniarze są super!! te ich czarne "mundurki" z napisem Security!! Ale jeszcze lepsi są faceci z brygady antyterrorystycznej, z bronią, w kominiarkach.... echhh.... jak takiego widzę (w tv, na żywo nie widziałąm :( )to prawie mokro mi się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi....
moje ❤️ jest takim facetem :) i w rodzinie też mam umundurowanych ale dzielić się nimi nie mam zamiaru :P szukaj może we wojsku lub w Policji tam jest ich od zatrzęsienia :D takiego faceta spotkać możesz wszędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwsrwwrwr
jak byłam młodsza i słyszalam powiedzenie "za mundurem panny sznurem" to myslalam - co za bujda. Nie podobali mi się. Potem moim facetem został żołnierz (zawodowy). Czasami u niego pomieszkiwałam (mieszkał sam) a on od czasu do czasu urywał się z pracy i wpadał do domu żeby... wiadomo co :p Jako że nie mieliśmy za dużo czasu, odpinał tylko ten wojskowy pas i rozporek. Kochaliśmy się, a on wciąż był w mundurze. SUUUPER!!! :D I wtedy zaczęli mi się podobac :) Ostatnio byłam świadkiem akcji gasze4nia pożaru - strażacy biegali z węzami, byli opanowani i odważni i pomyslalam ze ... strażacy też mnie podniecają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys znalam takiego zolnierza zawodowego, ktory pracowal w desancie, jezdzil na tajne akcje, nic nie mogl powiedziec nawet rodzicom gdzie i na jak dlugo jedzie. W kazdej chwili musial byc pod komorka. Meczylo mnie to, ze niewiele wiem i musze sie o niego martwic bo jezdzil na niebezpieczne akcje. Zerwalismy. Teraz mam takiego fajnego ochroniarza, na razie tylko sie przyjaznimy :D ale w tym czarnym mundurku wyglada oblednie, i te jego muskuly! mrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ludzie boja sie przyznac
ze zwierzece instynkty przez nas przemawiaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ludzie boja sie przyznac
dokladnie...... jestesmy zwierzetami bylo nie bylo i samica zawsze ma zakodowane jaki najlepszy bedzie samiec dla niej i ewentualny reproduktor... ale jednak malo osob moim zdaniem tak odwaznie o tym mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość security
A Ty Sarah Jezebel Deva jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho czyzby sie ktos znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ludzie boja sie przyznac
Sarah... 🖐️ i podziwiam otwartosc i rozsadek ;) milo spotkac kogos myslacego powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość security
Sarah Jezebel Deva - to jesteś jak mój ideał :) Jakiego koloru masz oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho czyzby sie ktos znalazl
chyba sie nie spodobaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×