Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnao

Blagam mamy chlopcow czy ktorejs syn mial spodziectwo??!!!

Polecane posty

czarnao- to super! Usciskaj Olivera od Nas!!!! Pozdrawiamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawisza
*Mania* ile Twoj chlopak ma lat bo ja borykam sie z tym samym problemem co Twoj chlopak fajnie by bylo porozmawiac . fajnie by bylo gdybys odpisala na moje gg 4910871 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja12
ja mam 2,5 le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko spodziectwo ale zrosniety odbyt musi przejsc rotacje moszny a dopiero robota z cewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgetge
I po cholerę odświeżyłaś temat sprzed lat?? Złośliwie czy z głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgetge
Dobra, może z nieobycia. Jeśli wykopujesz stary temat, ludzie odpowiadają na pytania kogoś kogo może już dawno nie być na kafe i zaczyna się dyskusja o... niczym. Załóż nowy temat, własny, aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes glupia nia ja dla ciebie stary dla mnie 2,5 letni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia276
Mój synek też ma spodziectwo.Przy porodzie jak już się urodził to lekarz powiedział ze ma spodziectwo.Jak miał pół roku bylismy u chirurga i ten nam powiedział że taki rodzaj( ma małą wadę)to tylko kosmetyka ale z tego co czytałam to nie zabardzo bo to normalnie zabieg i kazał nam przyjsc jak sokńczy 4 lata bo niby pózniej to lepieji teraz będzie miał niedługo 4 lata i jak kilka dni temu weszłam patrzec na spodziectwo to jest napisane ze im szybciej tym lepiej.I jestem zła dlaczego lekarze na kazdy przypadek patrza przedmiotowo.Bardzo się boje o synka bo widziałam zdjęcia jak to się robi!!! http://www.urologia.info.pl/spodziectwo_u_dzieci.php Oby było dobrze z dziecmi które to maja.Trzymajcie się mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodziak
A ja mam zoperowane spodziectwo, jestem w pelni aktywny seksualnie, mam wzwody i wytryski i o co chodzi? spotkalem goscia ktory nie mial zoperowanego spodziectwa (bo dawniej lekarze sie nie znali na tym) i splodzil 4 dzieci (ujscie cewki moczowej mial 2 cm pod zoledzia i tez jest git. Wiec nie ma sie czym martwic. Wiecej wiary w to ze bedzie lepiej, a obrzezanie nie jest zle.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejbol
mój syn mial zabiegi w tym przypadku trzykrotnie!w wieku 4 lat ,pierwszy zabieg przygotowujący,czyli rozcięcie napletka i wyżłobienie rowka na czubku siusiaka,koniec,do domu.Za rok ponowny zabieg,czyli wprowadzenie destylnego odcinka cewki moczowej,i jak dobrze pamiętam po kilku latach-rekonsrtukcja napletka,czyli ma siusiaka jak nowego,niestety blizny były,one tez z wiekiem pogrubiały..no,dziewczynki,co juz jest sie nie cofnie i tylko prosic Boga,zeby nie powstałą tak zwana przetoka,czyli wyciek moczu,i do d**y wtedy,do ponownego zabiegu za rok,mojemu sie udało,ale pamiętajcie,pilnucie po zabiegu chłopaków,zeby w kąpieli nauczyc ich zeby te skóre zsuwac,bo czesto robi sie stulejka,jakjczęsciej dbac o higiene tej czeSci ciała,zeby nie dopuszczac do zaklejania,wiecie o czym mówie,chłopcy mają pod napletkiem taki serek.myc,myc i jeszcze raz myc,i skóra w góre i w dół ..co do związaywania chłoców,tak związują dla bezpieczenstwa,bo czesto dziedajAci rozrywaja opatrunki,mojego rozwiązali,bo taki był ostrozny,ze byłam w szoku,był grzecznym pacjentem,a bolec na pewno to boli...ale dał rade,daja im srodki przeciwbólowe.We Wrocławiu na Truguta mojego syna operowała w latach 94 dr Olejnik,najlepszy chirurg w dziedzinie spodziectwa,teraz nie wiem,chyba juz nie operuje,bo kilkanascie lat upłyneło,pewnie jest na emeryturze,wtedy juz była taka starszawka,ale zawsze pytac mozna,moze medycyna poszła do przodu....i maja jeszcze lepsze warunki teg abiegu,nie zamartwiajcie sie na zapas.Co do wypowiedzi krórejs z was,ze tam ktos został gejem,t powiem tak,niestety,ma sie po tym dyskomfort napewno,mój syn dzis ma 23 lata i za dziewuchami nie lata,nigdy nie miał dziewczyny i sie nie zanosi,prowadzi taki spokojny tryb zycia i bardzo uwazny jest na genitalia,pozostaje jednak gdzies w psychice,strach przed uszkodzeniem?acha,mojemu sie udało z rekinstrukcją napletka,bo miał sory nadmiar skóry,to była propzycja ze strony lekarza,ale owiem tak,nie brońcie sie od obrzezania,jest o wiele bezbieczniej,higieniczniej i bez strachu przed stulejką! powodzenia i głowy do góry,to nie rak;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko bedzie dobrze, moj syn jak mial roczek mial operacje na jadrkach I przepuklinach brzusznych, jedne jaerko schodzilo I uciekalo do brzucha a drugie wogole nie zeszlo, tylko zostalo w jamie brzusznej, do tego mial stulejke I te przepukliny w brzuchu, Tez bylo ciezko, synek plakal, ja plakalam, ale teraz syn juz jest duzy I nie pamieta. Im szybciej takie operacje zrobimy dzieciom tym szybciej sie zagoja I nie bedzie to dla dziecka tauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa9
Drogie mamy ;-) Mój synek urodził się ze spodziectwem rowkowym.Dwa tygodnie temu był operowany i jestem przeszczęśliwa,ze mamy to za sobą. Operował dr Czyż,jest wysokiej klasy fachowcem i z całego serca mogę go polecić. W ndz. przyjęcie do szpitala, w pn. do południa operacja i we wt. o 9.00 rano do domu. Synek po operacji super. Od razu chodził-biegał,jakby nic nie miał robione. Podawałam cały czas leki przeciwbólowe i mały może ze dwa razy delikatnie zamarudził pokazując na siusiaczka. Po tygodniu wyjęcie cewnika i tyle. Teraz muszę obserwować jak mały siusia i po sprawie ;-) Mamy nie bójcie się, ja byłam przerażona,i nie spodziewałam się, że tak łagodnie to wszystko przebiegnie. Dodam tylko,że dawałam małemu bardzo dużo pić, żeby uniknąć zatkania cewnika.Mój synek ma 15 miesięcy i patrząc przez pryzmat jego młodszych kolegów z sali szpitalniej ;-) żałuję, że nie zrobiłam tej operacji jeszcze wcześniej bo im dziecko dziecko mniej świadome tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest tu jeszcze ktoś z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek tez ma ten problem,ma 8 miesiecy ,za 3 dni mamy koleja konsultacje z lekarzem i wtedy dowiemy sie czy operacja jest niezbedna.ujscie cewki ma tylko kilka mm nizej,ale najprawdopodobniej bedzie mial operacje.jestem przerazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Majczak
Witam. mój synek będzie miał operacje w pazdzierniku u dr Patkowskiego. Zastanawiam się jak to zniesiemy oboje. Boje się ;( dodam ze w lipcu konczy roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
W Warszawie możecie polecić dobrego lekarza? Chciałabym zeby operacja była dobrze zrobiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma spdziectwo od urodzenia i nie robiłam z nim nic prucz kontroli u chirurga plastycznego, jeśi z]dziecko sika bez problemu to po co mu zadawać bol operacjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Mój ma z przykurczem, wiec trzeba, bo tak to lekarz pow., ze nawet nie trzebaby mu tego ruszać, ale jak przykurcze bedzie robiony, to i to zrobi. Tylko nie wiem którego lekarza wybrać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko oraz dziewczyny których synowie mają spodziectwo powiedzcie mi proszę czy brałyście w ciąży progesteron ???? ważne jest to dla mnie bo doktor mi mówi że od dużej ilości progesteronu takie coś może się dziać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli warszawa to doktor Czyż lub Śmigielski . My operujemy u doktora Orkiszewskiego z Bydgoszczy super lekarz na temacie się zna w 100% http://www.hypospadias.pl/ Syn ma spodziectwo w najłagodniejszej postaci ale doktor nam wszytsko spokojnie doradził i ppowiedział i się zdecydowałam na operacje jedziemy jak będzie miał około roku. Ile msc ma twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoral
Nie ja w ciąży nie brałam nic takiego, i u nas jak u męża w rodzinie nigdy tego nie było. Zrządzenie lodu widać, najpierw przepłakałam trochę a teraz ciesze się że to tylko ten szczegół a nie np wada serca. Chętnie bym popisała z mamami dzieci ze spodziectwem mam kilka pytań odnośnie samego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Mój ma 8, a operacja ma byc w 18 miesiącu. Wlasnie byliśmy u smigielskiego, ale to prywatnie i kupę kasy kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsantanamontana
Ale doBydgoszczy jedziecie z Warszawy? Mój synek tez ma ta łagodna formę, ale jak mowię z tym przykurczem. Dodatkowo napletek z jednej strony jest znacznie większy niż z drugiej. Czy u Was tez są takie dodatkowe rzeczy czy tylko sama dziorka jest nie w tym miejscu co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoral
mój tez teraz ma 8 msc a peracja ma byc jak będzie miał 10 kg czyli po roczku. Ja robię u Dr Orkiszewskiego prywatna wizyta kosztowała nas 150zł a zabieg będzie nw NFZ ale w prywatnej kliniec. Skąd jesteś? Nie da rady jechac do Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Dziurka, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Z Warszawy... Dr Śmigielski tam gdzie przyjmuje tez robią na NFZ, ale są bardzo odległe terminy, także niby nie ma szans... Podobno jeszcze dr Kowal z Insty.Matki i Dz. jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKoral
uj nas tylko dziurka jest troszkę niżej ale na żołędziu. Spodziectwo rowkowe do tego siusiak jest na szczęęcie prosty no i napletek jest rozszczepiony ale to chyba w każdym przypadku. Ja jestem z woj Pomorskiego do bydgoszczy mam 100 km ale szczerze mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamonrana
Kurczę no my dobydgoszczy nie bedziemy jechac, bo po operacji nie chce go mordować, pozniej jeszcze kontrole... A Czyż gdzie przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
A słuchaj jak Wam lekarz mówił, ze po operacji jak bedzie wyglądać sprawa z pobytem w szpitalu czy tez cewnikiem? Bo w instytucie pow. nam, ze po tyg.do domu, chyba ze cewnik bedziemy umieli super obsługiwać to wczesniej. Podobno obsługa cennika jest bardzo ważna, bo to moze wpłynąć na ewentualne powikłania. Natomiast dr Śmigielski mówił, ze na drugi dzien do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×