Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

ok juz podaje kawcie :) no ja nie moge przelamac sie do cwiczen ale mam nadzieje ze kiedys w koncu to zlamie ja dzis i jutro walcze z 5 posilkami hmmm nie umiem regularnie jesc ale musze sie nauczyc powodzonka z cwiczonkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g.babko wiesz bo to trzeba sie zmusic ..ja tez z oporami cwicze ale jak juz zaczniesz to z górki wystarczy kilka cwiczen prostych brzuszki ,rowerki,zmus sie satysfakcja gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to spaceruje a brzuszki i inne takie nie chca przejsc mi przez mysl ale zaczne cwiczyc w koncu przelamie lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na moment bo malzonek ma wolne i komputer okupuje a poza tym jestem w trakcie robienia obadu.. Dwóch obiadów wlasciwie. Mezowi gulasz a sobie gotuje piers kurczaka w ziolach. Wczoraj tez wytrwalam do konca dnia bez jedzonka! Dzi póki co platki kukurydziane z mlekiem rano, pózniej 1 gruszka i 1 mandarykna. A teraz szykuje piers na obiad z fasolka szparagowa. luli powodzenia w wymyslaniu prezentów. Ja jeszcze nie wiem co kupie dla brata i meza. Reszte juz raczej obmyslilam. Bede pózniej Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci_bikini
Witajcie! :) swieta tuz tuz, a ja nie mam pomysłu na prezenty, które musiałabym zakupic juz teraz bo pozniej taki młyn bedzie w pracy ze ho ho. złamałam sie i pozarłam snickersa... ale zeby zagłuszyc wyrzuty sumienia byłam z psem na godzinnym spacerze. teoretycznie ładna pogoda, a jakos tak dołujaco u mnie. U Was też? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba bab
no umnie nie dolujaco u mnie wesolo wlasnie wrocilam od kumpla gralismy sobie druzynowo w lotki a tu nagle huk jak nie wiem w calym bloku zgasly swiatla tylko jedna lampka sie doslownie zazyla jasnosc jej byla tak mizerna ze nawet nie zauwazylismy kiedy i ona zgasla wiec zaczelismy grac w karty przy swieczkach niezle sie przy tym nasmialismy:) eulalia ciesze sie ze wytrzymalas wczoraj i dzis tez niezle :) ja dzis tez dalam rade na 1200 i nawet duzo wieczorem nie podjadlam jedynie jeden kawalek chrupkiego pieczywa i mandarynke :) kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niedzielnie!! Juz wstalam, zjadlam gruszke a teraz ide przyrzadzac jakis sniadanko. GB- jestem z Ciebie taaaaaaaaka dumna!! 👄 Widze ze wszyscy maja problemy z prezentami... A do swiat coraz blizej... Ale cos wymyslimy, wspólnymi silami. Milego dnia. Postaram sie zajzec pózniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wybraliśmy z mężem choinkę. :) Chcemy taką wielką 2.20 m. :) Powiedzcie jak Wam się podoba? http://www.allegro.pl/item141567121_piekna_choinka_z_szyszkami_2_2m_jak_zywa_.html Myśmy juz zdążyli zaliczyć z Małym pogotowie. :O Ja ma dziś Dzien Dziecka!!! Pryznaję bez bicia, że zamierzam dziś wycpic heratę z cukrem i cytryną... a może zaszaleję i wypije dwie... :) Takąąąą mam ochotę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli herbata z cukrem to nie grzech, lyzeczka ma tylko 40 kcal, pij na zdrowie :-) choinka ladna, mozecie smialo kupowac A po co na pogotowie?? Co z Antusiem?? (tak na marginesie mam nadzieje ze dostalas maila zwrotnego, Maly jest sliczny!! ) baj baj, ide dzwonic do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ... oj steskniłam sie za wami... a ja wczoraj zgrzeszyłam ...zjadlam ta sałatke makaronowa i krokieciki ale wskoczyłam na rowerek i jazda godzinna dzis od rana cwicze jakos wole chodzic do pracy bo w wykendy duzo czasu i szmac sie chce caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luli Laj 🌻 zamiast kupować drewniane pudełka, weź twarde pudełka z obuwniczego i obklej papierem świątecznym. W hurtoni można kupić zwoje po 25 sztuk ,więc nie wychodzi drogo. Widziałam gdzieś stojak na piloty- pewnie teściowie mają ich sporo , kiedy tacy telewizyjni. Z młodym może być problem.Jak coś znajdę to napiszę . Ja też muszę pomyśleć o prezentach. Ale to tak wychodzi ,że się nabiegam by każdy dostał to co lubi , a sama dostanę perfumy made in china za 5 zł , albo parę rajstop. Dobrze , że choć mąż się wysila. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luli Laj 🌻 Choinka super , choć ja wolę naturalną mimo sprzątania igieł. Co z maluszkiem , że trafiliście na pogotowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata Dziękuję Ci ślicznie za pomoc. 🌻 Te pudełka to super pomysł!!! Z prezentami to mam identyczną sytację. Ja na miesiąc wcześniej mam burzę mózgów co komu kupić, by był zadowolony a sama dostaje prezent taki, że pożal się boże. W zeszłym roku kupiłam teściowej karnet do salonu Spa i prefumy \"Dolcie Vita\" Diora... teściowi złote spinki do mankietów z wygrawerowanymi inicjałami i oryginalne kubańskie cygara... a ja dostałam żel pod prysznic... firmowy wyrób Auchan za 4,80 PLN!!! :D :D :D I to był wspólny prezent od nich obojga!!! I nawet im nie było głupio!!! Za to mój mąz wściekł się jak cholera bo On dostał zestaw kosmetyków Calvina Kleina i jego brat też... tylko ja taki chłam dostałam... No cóż... ja jestem tylko synową... :D :D :D W tym roku mogłabym byc chamska i tez im kupić prezent tej kategorii ale nie bedę się zniżać do ich poziomu... w koncu to rodzice mojego męża i sprawiając im przykrość ranię jego... :O Co do choinki to mi się też marzy żywa. Zawsze mi się marzyła bo u nas zawsze sztuczna była... ale przy raczkującym Antim to kiepski pomysł. Już widze jakby się nawcinał igiel. :D On lubi mnie przyprawiać o stan przedzawałowy. ;) Co do pogotowia to Mały znów ma drozdzakowe zapalenie skóry. Od pieluch mu się robi, jak jest osłabiony. Teraz ząbkuje i ma stan podgoraczkowy i osłabiony organizm. :O Już normalnie ręce opadają bo zmianiamy pampersa co godzinę, w domu to w ogóle staramy się go puszczać z gołą pupą... I najgorsze, że zwykła maści nie pomagają... tylko takie super silne na sterydach. :( A On jest za maleńki na takie silne leki... Wczoraj kładałam go spać i pupa była ładna... dziś rano zdejmuje pieluche a tam żywa rana... No i musieliśmy jechać po receptę na pogotowie bo Małego tak bolało, że się nie dawał dotknąć. Skad to się cholerstwo bierze to nie mam pojęcia. Nasz lekarz mówi, że Mały ma słaby system imunologiczny i jest podatny na takie rzeczy i wystarczy, że jest osłabiony i się spoci pupa. Żeby tego było mało znów zaczął rzygac na potęgę. :O Normalnie ryczeć mi się chce... już myślałam, że ten pieprzony refluks mamy z głowy a tu chyba tak łatwo nie bedzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedny Antos ukochaj go mocno ode mnie choinka bardzo ladna mozecie ja kupic :)) od rana chodza za mna kielbasy zjadlabym sobie jakas smazona albo kanapki z salami :(( oj cos nie mam dzis humorku ale to chyba przez pogode bo tak mglisto i wilgotno u mnie az sie nic nie chce ide pogapic sie w tv chociaz tego nie lubie moze mi sie humor poprawi milej niedzieli buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luli laj! Dla Antosia najlepsze byłyby pieluszki z tetry - bawełniane. Pampersy to folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia ma rację. Daj mu zwykłe pieluchu - to oddycha mimo , że przecieka. Jedna pielucha od pupy,potem moze być woreczek i 2 pieluchy. Po to by mu nóżki prosto rosły. Sterydy odstaw. Po umyciu pupci wysusz go ciepym strumieniem suszarki , a następnie posyp mąką kartoflaną. Wciąga wilgoć i jest naturalna. Mój syn miał taką przypadłość. Od tych chemicznych wynalazków mógł śmiało konkurować z plemieniem indian po oskalpowaniu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka110
witacie a ja od dzis rozpoczynam oczyszczanie wypiłam szklanke wody teraz herbatka zielona zero kawy potrzebuje takiego oczyszczenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka110
a czemu ja na pomaranczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze all to trzymaj sie perelka powodzonka dzieki za piekniasne zdjatka antosia dopiero dzis je zobaczylam duzy calusek dla niego jak tam pupcia?? wlasnie zjadlam sniadanko pije kawke i uciekam do pracy milego dnia jak bede miala sile to zajze wieczorkiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!! jestem już!!!!! nadrobię czytanie później!!!! tymczasem pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zdążyłam poczytać!!! co słychać dziewczyny u Was???? jak odchudzanko... u mnie żadnych rewelacji... niestety to mnie trochę martwi!!! piszcie co słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zdążyłam poczytać!!! co słychać dziewczyny u Was???? jak odchudzanko... u mnie żadnych rewelacji... niestety to mnie trochę martwi!!! piszcie co słychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ja dzis na oczyszczeniu ano woda ,herbatka zielona teraz pu er i siusiu mi sie cholernie chce hih głowka pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam laski? jakos sie zagapilam, caly weekend na baletach, w piatek ze znajomy, w sobote u rodzinki i tak mi zlecialo. jeszcze dzisiaj czuje kaca po tej ilosci alkoholu. z innych rzeczy, to nie wiem czy juz wspomnialam, ale zlecialo pol kiloska :D jest bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×