Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Gość czarnulka88
Słodyczy nie muszę ograniczać, bo prawie wogóle ich nie jem:) Tyle co słodzę kawę i herbatę,ale przestanę:) No z tym jedzeniem po 19, to muszę wykonać. A zobowiązuję się do przestrzegania diety i móienia prawdy o wadze, bo sama siebie nie chce oszukiwać!!! Kiedyś tak robiłam i teraz żałuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Chciałabym do wakacji chociaż 60 ważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko to prawda co dziewczyny mówią... 40 kg to duzo do zrzucenia...ale nie jest nie możliwe..ale musisz byc cierpliwa zeby nie narazic na to swojego zdrowia...no i zeby jojo nie było... ale... zobaczymy jak ci bedzie szło...dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam od kogos fotke ale nie wiem od kogo? Zaraz odesle cos swojego i czekam na reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Ja zawsze robię fotki samej twarzy, bo ponoć buźkę mam śłiczną.Ale reszta....... Wogóle nie wspólgra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha witaj PEREŁKO SZCZUPLEJSZA..masz racje ze dawno, ale to ze sie nie odzywałam bo śledzic was śledziłam cały czas na tym topicu... EULALIO gdzie ten mail ja nie widze...albo ślepa jestem... a ja dostane cos od was? ja tez chce...ja tez chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka zapisz sobie co zjadłas dzis wszystko pomysl co najbardziej było w tym tuczacego pewniekiem tak jak ja lubisz konkrety a czy zauwazyliscie ze ci co własnie jedza tak jak ja czesto dochodza do strasznie wielkiej masy ciała? ci co sa uzaleznieni od słodyczy sa kurpuletni ale nie tak jak ci co lubia konkrety .....moze sie myle ale jak czytam rózne wypowiedzi w mediach i ogladam to tak najczesciej jest mysle ze gubi nas mała ilosc ruchu i jedzenie do syta ,szybkie .....byle co byle jak czym wiecej jesz tym wiecej ci sie chce jesc... oczywiscie to tylko moje zdanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie, czarnulka byla 1000 wpisem...... Gratuluje!!!!! Poprosze o cala Cie :-) Nie wygladasz na 18 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Ale ja jeszcze nie wysłałam nikomu zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka Jakie sprzatanie? :D Jeszcze nawet nie zaczełam. :D :D :D Normalnie nie moge sie zebrać do kupy. Ale zaraz zadzwonię do Antusia... troche \"pogugamy\" w słuchawkę i zabieram się za porządki bo mi mąż łeb ukręci, ze cały dzień nic nie zrobiłam. :P Perełka Ślicznie Ci w szczuplejszym czarnym. :D Podobno podświadome mówienie sobie o swojej atrakcyjności (w naszym wypadku szczupłości) sprawia, że ma to odzwierciedlenia w realu. Trzena sobie kilka razy dziennie powtarzać \"jestem szczupła, jestem szczupła, jestem szczupła\" i ciłao nas będzie słuchało i będzie gubic kilogramki. GB Co u Ciebie? Dodzia, Naszata Jak tam Wasze dietkowanie? P.S. Zamierzam się dziś alkoholizować delikatnie. :P I to bardzo tuczącym likierem. Wyszukalam przepis na domowego Beiley'sa i zamierzam zrobić i wieczorem wysiorbać kieliszczeczek lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach to Ty perelko :-D No tak sobie pomylilam bo to tez tylko twarz a czarnulka o tym pisala..... Juz sle swoje, tylko cos wynajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
ursulecka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow perełko!!! kurde gdzie ty...no gdzie ta nadwaga??? ja nic nie widze...no no...ile ty masz lat? kurcze az głupio chyba przez per pani powinnam ci mówic:) nie obrażając...:D uhu ale ci powiem ty jesteś bardzo ładna.. ładne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli laj hihih szczuplej prawda? hihi czarny to taki cudowny kolorek hiihihih i od razu nie ma perełka110 brrr ochydstwo hihiihhihi eulalia buahahha racja wiesz brzuch wciagniety i tylko mordusia hihihi to te triki co mówiła czarnulka hiihi dobra dziewczyny zmykam do domku skrobne cos wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosze o zdjęcia :) magdalenka_n@wp.pl Czarnulka88 Moja znajoma na MM schudła 38 kg w 6 m-cy. Startowała z 100 kg. Bardzo ładnie teraz wyglada. I co najważniejsze skóra jej nie wisi... jedrna jak u 16-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joahimm to triki wiesz brzuch wciagasz i fotka tylko mordusia i wciagasz powietrze hihiihi śmieje sie :D a i zauwazyłam ze jak sie chodzi elegancko to tuszuje sie te kiloski moja praca tego ode mnie wymaga dzis jestem zadowolona z siebie i tak bede sie trzymac a wołosy dłuzsze zawsze zakrywaja te ponetne :P RAMIONA lece jeju bo nadgodziny bede tu siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
U mnie wszystko się odkłada w biodrach,brzuchu i nogach:( No ale biusr podobno mam fajny:) Chociaz tyle hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×