Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

kochana moja eulalio tak mnie towja wiadomosc poruszyła ze musiałam skrobnac...moja dietka tez pierdolneła hahahha ale od 3 dni walcze oj walcze bede czesciej kochane moje tesknilam za wami dziekuje duszkasku ze pamietałas ona naprawde jest kochana wrcajmy kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DD:D:D:D:D:D 🌻❤️👄 Perełko...jal dobrze,że już jesteś... mam nadzieję,ze się już ,,strupek robi kochana,, trzymam kciuki...nie tylko za dietkę.👄 eulalko dbaj o siebie....O WAS 👄 Będzie nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! witajcie!!! dziś u mnie bardzo zimno bo zero stopni a my wybieramy się na rowery, jak się powietrze nagrzeje?? Eulalio tak, zawsze jest na początku zaskoczenie i oszołomienie. ale i radość.. ale sama ciąża to bardzo ciekawy etap w życiu kobiety, ja bardzo dobrze przechodziłam ciążę i wspominam to zawsze mile i czule.....a poród??? o nim się szybko zapomina!!! ale jesteś mama??? to jest najważniejsze!!! teraz lekarz, badania!!!! i tylko kilka miesięcy?? powiedz czy będziesz nadal pracowała??? bardzo lubię maluchy, nasz Antek będzie już we wtorek, a jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu już będę do kąpała... nie mogę się doczekać!!!! z tej okazji zdemontowałam sobie moje paznokcie, mam krótkie....no w końcu jestem ciocią- babcią!!!, jeszcze nie mam dla niego prezentu, ale coś wymyśle???? duszko... pisałam Ci o tych balsamach, taka byłam deko niezdecydowana, aż wreszcie kupiłam serum do biustu, modelujące, do tej pory używałam taki kolagenowy, a teraz mam taki wieloskładnikowy, ale pieknie pachnie i ładnie się go rozprowadza, a do brzucha i bioder też już mam coś fajnego, bo trafiłam z dodatkiem kofeiny, taki balsam zalecał mi lekarz, stosuję te mazidła dwa razy dziennie, no zobaczę jakie będą efekty.... tylko śmiać mi się chce, bo biust ma swój balsam, brzuszysko też, nogi i ręce też, stopy oczywiście też, twarz wiadomo, pod oczy i reszta, mam to wszystko poukładane po tzw ręką... oj to się nazbierało towaru, nazbierało!!!! jak schudłaś sporo jaką masz sytuację na twarzy i masz trochę skóry w nadmiarze??? ja myślę o takich zabiegach wygładzających skórę twarzy, taki masaż i zabieg mikrodembrazji, już byłam w salonie i dowiedziałam się na czym to polega.... hehehe..... moja kosmetyczka namawia mnie na te podobno super zabiegi, czy masz jakieś zmiany na buzi, bo ja mam, nie miałam nigdy zmarszczek a teraz mam wokół oczu...... u mnie wiosna, wczoraj kupiłam sobie bardzo dużo tulipanów i wszędzie je mam... taka moja wiosenka, bo za oknami jest .... ale mroźne powietrze!!!! trzymajcie się ciepło, może uda mi się później tu wpasć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! jakie u nas pustki , co się dzieje babki... u nie zimno, ja wyletniłam się i trochę zmarzłam, czekam, czekam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was maniurki:) Ale ja sie ciesze... nareszcie sie pojawiłyście kochane kobitki 👄 jezusiuuuuu...wiecie co sie stało????????? no normalnie nie mogeeeeee!!!!!!!!!!! w sobote odrabialiśmy piatek długiego weekend\'u w naszym miejskim teatrze:) odbywały sie tam targi zdrowia i nasza szkoła udzielała sie tam... i... moja grupa dietetyki była podzielona na dwie...jedni na dole, a drudzy ze mną u góry i udzielalismy porad dietetycznych ludziom... i siedze tak sobie z kumplem... była 10 minut do końca mojej warty:P i przychodzi kumpela z dołu i sie ładnie do mnie usmiecha... nie wiedziałam o co jej chodzi, patrze na nią zleksza jak na głupka...a tu zza niej... za niej...:P wyskakuje...a kto? a no mój chłopak z bukietem :) przyleciał z Anglii na weekend i zrobił mi mega niespodziewajke... normalnie gdyby nie wykład, który toczył sie w tym samym pomieszczeniu co ja siedziałam, to mój krzyk radości byłoby słychac na pół miasta...:D:D dlatego nie pojawiałam sie tutaj od 2 dni, ale wybaczycie mi, prawda??? no i to koniec mojego krótkiego :P opisu radości:)wybaczcie ten wstep ale bez niego nie było by tego (marnego:)) efektu:) Eulalio- niech cie wyściskam kochaniutka:):P Gratulacje... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam.. jestem już w pracy, dietowo dobrze, już niedługo długi weekend, ja tylko pracuję w poniedziałek, a potem wolne.... i do pracy wybieram się 7 maja, dopiero cudowny relax, hehehe liczę na ładną pogodę to wybierzemy sie na Mazury, trzeba domek przygotować do sezonu, wszystko przewietrzyć, wyszorować, no i trochę odpoczać!!!! aby tylko pogoda dopisała??? to będzie oki!! yohimm masz romantycznego faceta??? lubi Cię zaskakiwać!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski kochane laski...🌻 Normalnie wkleję wam moje dane...porównałam sobie dziś.... jest różnica... trzymajcie kciuki,zeby się udało... to moje efekty po 50 dniach diety i po 40 tabletkach Meridi 15.(30.01.2007r. 10.12. -waga-102kg. -biust-121cm -pod biustem=99cm -pas-116cm -biodra-121cm -udo-69cm łydka=46cm 30.01. -waga-87kg. -biust-110cm -pod biustem=87cm -pas-100cm -biodra-108cm -udo-61cm -łydka=41.5 Wyniki po 51dniach: waga(-15kg.) biust(-11cm) -pod biustem(-12cm) pas(-16cm) biodra(-13cm) udo(-8cm) łydka=(-4.5cm) od 18 marca byłam na zelixie i marne efekty...prawie żadne... od 17.04 znowu Meridia...:)-jest.ok. widać efekty..:D:D:D 24.04(135 dni diety) -waga=79 kg.(-23kg) -biust=103cm(-18cm) -pod biustem=85cm(-14cm) -pas=87cm(-29cm) -biodra=104.5cm(-16.5cm) -udo=58.5cm(10.5cm) HURA!!!! jeszcze 15KG!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz nam jak wchłania się skóra ???? bo to ważny problem przy takim dużym spadku wagi??? Eulalio ??? co słychać??? jak samopoczucie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! samopoczcie dobre, objawów praktycznie jeszcze nie ma wiec wszystko jak gdyby nigdy nic... ;-) tylko noge w kostce gdzies skrecilam kilka dni temu i boli :-( We czwartek mam pierwsza wizyte u lekarza :-) duszkasku, dodziu- gratuluje dziewczyny spadku wagi!!!! jestescie silne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! witajcie!!!! dziś już czwartek....dziś krótko bardzo spałam bo tylko 4 godziny, byłam na pępkowym przyjęciu u ojca małego Antka... pępek opity!!! Antek duży!!!!! 4900 kg , 57 cm, taki klocek!!!! super bobas!!!! no dietowo to wpadka, bo było czerwone wytrawne wino, jakieś sery!!! same grzechy mam na sumieniu!!!!! odpokutuję je dziś i przez weekeknd???? wczoraj pośmigałam na rowerze ponad godzinkę.... dziś też się wybieram!!! jak aura dopisze???? tyczasem pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.h.o.j Dziewczęta:) 🖐️ pogoda zabójczo piękna...aż sie chce żyć:) wcale sie nie dziwie, że żadnej tu nie było, bo po co kisić dupkę w domu jak tak ładnie na podwórku. mam takie małe pytanko... czy lepiej krem na cellulit nakładać przed ćwiczeniami i z tym kremem wtartym w nogi ćwiczyć? Czy lepiej po ćwiczeniach nasmarować sie kremem i do tego np. owinąć się folią i siuuup pod ciepłą kołdrę?? Jak myslicie? Jak radzicie? pozdrawiam Was gorąco paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kremy wy stosujecie do owijania się w folię ??Kupujecie je w aptekach?? na receptę czy nie??Czy godzinka w folii wystarczy?? Jejku ile to sie człowiek musi dowiedzieć . I ta folia to spożywcza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja owijałabym sie (bo jeszcze nie wiem kiedy najlepiej czy po ćwiczeniach czy przed) folią przeźroczystą...a kremy to mam z Vichy...jak przyjechałam z wakacji z Anglii to miałam troche gotówki i zainwestowałam w krem i serum...inaczej bym ich nie kupiła, bo po prost, po ludzku są drogie... no i leżą sobie tak te kremiki a ja nie wiem jak je zużytkować:) kupię sobie jutro folię...najlepsze jest to, że mam ten pas sauna solution (wujek kupił to tandectwo), ale dobre to, bo bedzie pod kołdrą grzało...położe to pod kocyk obok nóg i bedzie fajne ciepło:0 może lepiej będzie sie wchłaniać...chyba bede używała tych kremów po ćwiczeniach...opatulę nogi folia i heeeeja...zobaczymy... a jak radzicie dziewczyny? bo serum podobno jest bardziej skoncentrowane, silniejsze...to lepiej najpierw serum wypaćkać, że tak od razu na pełne obroty, a potem zużyć krem wyszczuplający? czy na odwrót? Ciekawe czy choc troszke coś da? Niby są dobra firmą... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Vichy mam uczulenie!!:O A serum czego?? i w jakim celu?? folia kosztuje 33 zł / 1000mb , a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Vichy dobrze tolereuje bo kiedys jedna tubkę wyciaprałam...no serum mam też z Vichy...serum- niby tam pisze, ze wiesz..szybsze efekty w krótszym czasie, że silniejszy...a krem to też super niby efekty ale w wiecej tygodni... no i sie zastanawiam od czego zacząć? a gdzie tyle tej folii można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki... A nie macie kogoś znajomego kto pracuje w jakiejś hurtowni czy na budowie....tam mają takie folie do owijania palet... to ja mam taką...mi ktoś załatwił... przypadkiem..bo już miałam na allegro kupować.. buziaki babeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak dobrze ze juz piatek!!!! Z lekarzem wczoraj sie nie widzialam...mam zadzwonic w pon. i umowic sie na wizyte 😠 milego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eulalio, bo Ty jesteś w Anglii... Jak tam wyglada chodzenie do ginekologa? trzeba mieć jakąś karte, czy wystarczy national insurance number? Jak wygladają wizyty? Jak to wyglada z tabletkami? badają czy tak z mostu przepisuja tablety anty? a nie wiesz czy są tam dostępne tabletki o nazwie novynette albo Yasmine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm NIN (czyli insurance) nie jest potrzebny zeby isc do lekarza. tutaj w przychodniach lekarze z tego co wiem nie maja specjalizacji, wszyscy sa od wszystkiego, tzw. GP - po polsku mówiac lekarz pierwszego kontaktu. Aby sie zarejestrowac do GP najczesciej potrzebne jest potwierdzenie adresu (np. rachunek lub wyciag z banku na twoje nazwisko), poniewaz obowiazuje rejonizacja- musisz wiec udowodnic ze mieszkasz w rejonie przychodni do której chcesz sie zapisac. Jesli chodzi o tabletki antykoncepcyjne to nie musisz byc zarejestrowana do GP poniewaz istnieja Kliniki Planowania Rodziny (Familly Planning Center) gdzie tabletki dostaniesz od reki, i co najwazniejsze za darmo!! Nie wiem niestety czy maja wymienione przez Ciebie pigulki, jesli nie napewno maja jakies o takim samym lub podobnym skladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale gdzie ta Klinika Planowania Rodziny sie znajduje? Ona jest w każdym wiekszym mieście? aha, każdy lekaż do wszystkiego [ło jezoo], ale taki zwykły GP przepisze mi recepty? bo słyszałam coś, że sie dostaje recepte i on na niej coś pisze, idzie sie do apteki i dostaje sie tablety za free... Aha, to super,że ewentualnie gdyby nie mieli to przepisze mi inne o podobnym składzie:) Ale, kurcze jeden lekarz do wszystkiego?? Jednak wizyty choc co pół roku w Polsce będą konieczne...nie tylko z powodu tęsknoty , ale także z powodu rutynowych badań- dentysta, ginekolog itp.:) ;) a powiedz mi, jacy lekarze tam są? Mili dla nas- Polaków? hmm...a jeszcze pytanie poza konkursem...bo mozliwe, że jestes w ciąży:D -wolałabys rodzić w Anglii czy w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm ja chcialabym rodzic w Polsce i mozliwe ze jeszcze w tym roku wrócimy do kraju.. A co do lekarzy to niewiele moge Ci powiedziec bo nie mialam potrzeby chodzic :-) Jedynie po tabletki a tam pania sa bardzo mile.. To prawda, GP wypisuje recepte a w Familly Planning dostajesz tabletki od razu do reki.. A ty jedziesz do jakiego miasta??? poszukaj w wyszukiwarce internetowej Family Planning dla danego miasta... A z tymi lekarzami to pewnie nie jest tak zle..GP przyjmuja wszystkich ale potem pewnie kieruja do specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eulalio, sprawdziłam w necie te klinike... i jest w tym mieście co będę:) no to super! Już wiem gdzie , co i jak- Dzięeki 👄 Już nie mogę się doczekać...skończę szkołę i siuuup do chłopaka:) Jejq jaka cudna pogoda, u Was też tak ładnie?trzeba bedzie zrobić wielkie pranie- wszystko szybko wyschnie na takim słońcu:) aha, Dziewczyny to jak doradzacie? smarować sie kreme przed ćwiczeniami i z tym kreme wtartym w nogi ćwiczyć. Czy po ćwiczeniach posmarować się kremem i np. zafoliować?? to paaaa miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na drugą opcję . Jak będziesz ćwiczyła nakremowana to ciało nie będzie oddychać , a krem ci z potem spłynie. Kupiłam sobie krem do ujędrniania pośladków. Ma być efekt \"dupcia jak na brazylijskiej plaży\"!!!! Zobaczymy co będzie po 4 tygodniach ( tyle ma trwać kuracja ) , ale zabawę mamy przednią, bo to mąż wciera i masuje .:D Dawno sie tak dobrze nie bawiliśmy we dwoje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem która z Dziewczyn czy duszkasek czy Dodzia sie foliowały, ale chciałabym zapytać... czy jak sie zafoliowałyście i siedziałyście tak godzinke pod kocem, to po zdjęciu tej folii macie uczucie (a nawet tak jest), że krem sie nie wsiąknął, lecz pod wpływem tego ciepła nogi są mokre?? bo nie wiem czy to dobrze czy nie?mnie juz wczoraj od ciepła pod kocem to aż nogi swędziały, ale żadnego zaczerwienienia nie miałam:) no to czekam na odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......... no nareszcie wymeczyłysmy te 77 strone tego tematu...oj mozolnie to idzie, mozolnie :P jak ja nienawidze ćwiczyć:o wiecie jakie ja katusze przeżywam z tymi ćwiczeniami???!!! ale musze się poświęcić...nie chce tego cellulitu na nogach...a wiem, że sam krem nie wystarczy- trzeba ćwiczyć... mam nadzieje, że za niedługo wejdzie mi to w nałóg i będę ćwiczyć z większą ochotą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×