Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

witam...witam.. już po lekarzu... wiadomości mało interesujące... mam problemy z metabolizmem... tak jak się domyślałam waga stoi w miejscu, zmiana diety od jutra i tyle kolejna wizyta tuż po świętach!!!! całkowita zmiana.... co dalej okaże się już znowu za kilka tygodni.... bo mam kolejne skierowania... na następne badania!!!! ile można??? Eulalio u mnie też pogoda super, połazikowałam sobie bo ja na urlopie jestem jeszcze... a tu okazuje się że jutro muszę być w pracy.... no co dobre to się zawsze za szybko kończy!!... właśnie przypaliłam garnek taki do gotowania na parze... jak pech to pech.... tylko smrodu narobiłam w domu... fuj!!!! potem wpadnę papapa ac duszko gratulacje... gratulacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Moi mężczyźni smacznie spali,podopieczna też a ja...cmyk...na zakupy...połaziłam ,na pocztę i wróciłam ...a oni dalej śpią....szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszko a dlaczego Zelixa to pomyłka, możesz mi coś na ten temat napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodziu otóż.Jak skończyła mi się Meridia to okazało sie,że moja doktor na urlopie i koleżanka mi załatwiła z apteki zelixę. W ulotkach to samo...ale działanie....nic. dziwne może ale nic. miałam więcej zachciewajek niż jak nic nie brałam....poprostu nie działała na mnie wogóle,. zjadłam 9 tabletek i nic... wróciłam do Meridi. Co drugi dzień sobie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam... dziewczynki... dziś już środa!!!! środa minie tydzień zginie.... ja dziś na zmienionej diecie, pierwszy dzień... pełna zapału, optymizmu.....hehehehehe pisać co u Was... ja jestem w pracy niestety.... pogoda dziś u mnie ma byc ładna???? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też kwiatowo...-wiosennie..🌻 szkoda,że nie będę mogła wyjść na podwórko z dzieciakami... no, a moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... fajnie duszko, że wpadłaś bo nasz topik zamiera śmiercią naturalną chyba??? kiedyś tu bywało tak gwarno, a teraz pustki... i przeciągi... tylko ja pozostałam, Eulali i czasami Ty jakis post wrzucisz a tak to kich się zrobiła!!!! ... wiosna w rozkwicie, robi się coraz ładniej?? w sobotę wybiorę się na rower... w niedziele byłm parę godzin ale było za trochę za zimno? może w ten weekend będzie cieplej?? to brykniemy sobie na wycieczkę rowerową... gdzieś???? może do Powsina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Ja dzis jak zwykle zaczynam od nowa...od rana z zapalem jak codzien...i znów wtopilam.... zezarlam cala bagietke na lunch.... Nie wygram ze soba, nie ma kurde szans... Zostane gruba forever 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie tak panie nie tak!!!! Eulalio od jutra nie szam pieczywa... i już... ja po pracy, po obiedzie robiłam rybę i taki mix z warzyw tartych surowych, czarna rzepa, seler, marchewka nawet ciekawy smak, zaraz muszę bryknąć na chwilę do sklepu, bo mi się ser biały skończy , który codziennie jem.... nie martw się tylko pora wziąć się w garść, ja od dziś znowu, tak świeżo po wizycie to mam akumulatory, doładowane tylko na jak długo???? potem wpadnę to coś mi nasmaruj... wiesz moje pazury robią furorę... fajnie to wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ty sie nie chwal pazurami tylko mi je pokaz!! ;-) tez chce pochwalic :-) Dobra, nie bede jadla pieczywa..bo ja taka cholernie slaba jestem, wiesz? Rano wyszlam z domu z mysla ze to bedzie dzien nowego poczatku ;-) No i mialam przerwe wiec do sklepu po lunch, i po drodze obmyslilam ze kupie owocki albo jogurcik jakis...i tak szlam szlam i jak doszlam to kupilam bagietke i serek....:-O I powiedz czy to normalne jest?? Ta moja wola slaba??? Juz brak mi na mnie sama sily :-( 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A beben to mam juz taki ze tak wielki to nigdy nie byl... jakbym w ciazy byla :-O a tu wiosna, i garderobe nowa trza zakupic... Koszmar w bialy dzien :-( 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra nie jedz, a mi lekarz kazał podjadać jakieś węglowodany, a ja pieczywa już długo nie kąsam, a jak mi się bardzo chce to pełnoziarnisty jedną kromkę i już!!! a teraz chce mi się jakiś owoców.. bo też mia lam ograniczone, ale jak zmiana to zmiana!!!! teraz pora na karimatę........ potem wpadnę.... tylko po gimnastyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz.. ale ja już po wfie- a Ty ćwiczysz trochę? Eulalio? teraz wskakuję do wanny... i będę jak nowa sztuka?? hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
Ja mam takie pytanie, zaczęłam czytać ten topik, ale jeszcze duzo mi zostało i zżera mnie ciekawość: co się stało z autorką topiku? zmieniła nick? Schudła? Powiedzcie mi proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cwicze przyznaje, nie mam gdzie- dzis tylko zrobilam troche przysiadów rano.. Moze jak sie przeprowadzimy to bede miala ku temu lepsze warunki.. Wtedy juz nie bede miala innej wymówki poza lenistwem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
Dzieki, ale dlaczego już nie pisze? Po prostu zniknęła czy podała jakiś powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio- a dlaczego G.Baba nie pisze? opuściła swój topić? poza tym smutno tak troszke tutaj...kiedys tu było gwarno, radośnie, było wiele do napisania...a teraz... wszyscy sie wykruszyli, nie ma o czym pisać...:( szkoda wielka ale fajnie było...bo czy jeszcze bedzie? ledwo 10 postów na tydzień... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam... jestem już z Wami, jestem w pracy no zaraz kierat..... wielka szkoda, że Karolina poddała się , tak naprawdę bez walki... ale mam nadzieję że czyta to forum, i jak najdzie ją wena twórcza to coś napisze tu do nas??? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze, jestem.... dziś mój drugi dzień specjalnej diety, dopiero ??? duszko ja czytałam kartę charakterystyki Zelixy... w porównaniu z Meridią... i producent Z.. zachwala swój produkt bardzo i jego parametry są lepsze niż M... no to może taki chwyt reklamowy... w każdym razie... mój lekarz, chce mnie przygotować do brania Z, bo po kolejnych badaniach, okazało się że mam ogromny problem z metabolizmem?? teraz jestem w fazie wykonywania dodatkowych badań... jak coś ciekawego się dowiem to napiszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodziu...może i zachwala. Ja tam wiem swoje. Brałam Meridię i byłoby mi na rękę brać zelixę bo tańsza...ale niestety ,,nie chcę jej już nawet za darmo...Dlaczego brałam coś co ma dokładnie taki sam i w takich samych ilościach i działało,,,a Zeixa...nic....jakbym witaminek się najadła...jeść się chce i gdyby nie silniejsza już wola to bym jadła....Już powoli radzę sobie więc niedługo odstawaię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? każdy organizm inaczej reaguje... cos w tym jest??? teraz z necie szaleństwo na acomplię??? cudo na kiju... ale po ostatnich nagonkach policyjnych na handlarzy internetowych, pozawieszano ach nie tylko acomplii, ale i meridii, lida i wielu innych, nie sprawadzałam tylko jak sytuacja przedstawia się na allegro? wiesz czytam forum diety wszystkie tematy o tych wspomagaczach śledzę.. jestem na bieżąco???? i miałam takie pórównanie jak jadłam lidę, to meridia na mnie nie działała kompletnie, ja miałam takie odczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ..no napewno...każdy organizm inaczej reaguje.... Ale ja mówię o sobie,że nie zmienię nawet jakby za darmo dawali no bo poco skoro na mój organizm ona nie działa.... Na ciebie może będzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz spróbuję to się dowiem jak będę reagować?? ale to przyszłosć!!!! mam badania na metaboilzm i tylko mnie to teraz interesi....dostałam skierowanie do takiej Kliniki dla sportowców do takiego specjalisty, który odchudza sportowców, ale pójdę tam dopiero ze wszystkimi wynikami....coś z moim metabolizmem jest nie tak??? organizm nie chce chudnąć??? a ja się nie poddam... tylko to wszystko przesuwa się w czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka pogoda w Ełku??? u nas wiosna w pełnej krasie!!!! super, super.. w niedzielę wybieram się na rower, a tu ma się pogoda skiepścić... jak zwykle na weekend, bedzie byle jak??? szkoda??? a Ty siedzisz z dzieciakami??? jak w domowym przedszkolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ełku to tak przytłumione jakby coś wisiało w powietrzu.... A dzisaj małej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziś odpoczywasz?? trochę? a na spacer wybierasz się z dziećmi??? chociaż na trochę?? mi tak smutno muszę pracować??? a tu taka pogoda???? jakiś spacerek albo rower?? już obiad ugotowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie odpoczywam... a na spacer to chyba wiatr za duśży a one jeszcze nie zdrowe...a sama nie wyjdę...a mąż wraca późno więc pewnie nici ze spaceru....może pod wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dlatego tak mi źle jest, bo słońce tak ładnie świeci... pogoda bajerancka.... aż się chce żyć!!!! ja wieczorem mam spotkanie patyjne, także wieczór mam zaplanowany.... spotykamy się na herbatce.... a w Ełku już Patria Kobiet działa interesowałaś się tą organizacją? zobacz sobie www.polskajestkobieta.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×