Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Hej Kobiety!! Wlasnie wchlonelam miske winogron :-D Od rana tylko winogronka jadlam i 1 gruszke w pracy, i 2 kawy (z czego jedna w kawiarni karmelowa :-O bo sie z kolezanka umowilam ) Czyli nie jest zle. Na obiad rybka.. :-) Piekna wiosna!! Ale przeczytalam wlasnie pogode pieciodniowa dla Londynu i w poniedzialek ma padac snieg.????? http://www.bbc.co.uk/weather/5day.shtml?world=0008 zarty jakies?? Chociaz tutaj wszystko jest mozliwe :-O duszkasku jeszcze raz gratuluje ze tak super Ci sie chudnie!! dodziu i my damy rade! Do lata sie uda!! ;-) Nadal wierze ze zrzuce 4 kg do Wielkanocy...jeszcze troche czasu... dodziu milego obradowania ;-) Jak to jest w tej Partii? Co ustalacie aktualnie? Napisz cos wiecej.... szkoda ze dziewczyny poodchodzily... Karolina zrezygnowala, luli nie wiem czemu nie pisze.... wiola, perelka.......... naszata tez zadko..... do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mmmm no i znowu jestem tutaj sama?? wpadłam na chwilkę, zobaczyć co tu????? a tu pustki aż są przeciągi??? potem wpadnę i czekam na wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brawo eulalio.....pewnie ci lekko teraz.... a wogóle to sorki....zapomniałam podziękować ci za bobaski i hodowlę.... fajne. a wiecie co? wpiszcie www.google.pl i wpiszcie debil i zobaczcie co wam wyskoczy....i tak samo wpiszczie kut*s i też zobaczcie co na 1 miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki dodziu?? toz piszemy :-) fasolke szparagowa jem :-) w sobote przeprowadzka wiec jutro pakowanie... duszkasku ja mam wiecej niz B :-P Maz mi zakupil nowy komplecik bielizny w niedziele... ladna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Eulalio, od jutra z nowym startuję zestawem ćwiczeń taką aerobiczną 6 Weidera, ale od jutra bo dziś zaraz startuję na zebranie PK, wrócę późno, ale od jutra zaczynam walkę z moją oponą brzuszną.....wydrukowałam sobie ten zestaw, zobaczę jak mi jutro pójdzie??? napiszę Ci jak mi idzie???? heheheheh bo to nie przelewki ta A6W..... teraz spadam, szykuję się i wymarsz!!!!!!!! trzeba działać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez gdzies mialam ta 6 Weidera.... Zaczyna sie calkiem calkiem ale z kazdym dniam ponoc gorzej, nie próbowalam... ja mam kondycje kijowa... moze kiedys spróbuje powodzenia!! milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ja od jutra startuję zobaczę na ile mi wystarczy zapału??? dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! witam!!! dzis juz piatek, fajny dzień??? dziś zaczynam A6W.... heheheheh zobaczę czy dam radę?? pozdrawiam potem wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja dzis na owockach póki co, winogronka wlasnie wcinam :-D Wczoraj naciagnelam meza na zakupy :-P I kupilam min. superanckie spodnie ale takie na styk wiec musze conajmniej 2 kilo zgubic!!!! I uda sie ! Dobrze idzie narazie drugi dzien :-) slonko swieci, pogoda cudna, jutro wielkie pakowanie dodziu powodzenia z A6W !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziś będę miała gości i nici z A6W, niestety szkoda??? przyjechał do mnie braciszek w odwiedziny na dwa dni z Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu to nic straconego, pocwiczysz sobie od poniedzialku ;-) albo zamkniesz sie w pokoju jak brat pójdzie spac.... szykuje sie jakas imprezka czy kameralnie spedzicie weekend? ja glodna jestem. jem chuda poledwice z ogórkiem korniszonem, bez chlebka :-) I tyko 3 plasterki tejze polendwiczki ;-) Ide pichcic obiadek.. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ja już po zakupach, chata odgruzowana.... na jutro mięsiwo przygotowane? teraz czekam na gościa, ja nie imprezuję... bo wiadomo dieta.. ale dla panów przygotowałam kolację w piwem, pewnie się nie obrażą?? a jutro do obiadu coś????? to zależy od nich ja nie piję trunków... tylko wodę niegazowaną Kingę.... potem wpadnę... tylko szkoda mi zapału na mój A6W,... hehehehehehe ale co się odwlecze to nie uciecze??? podobno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis walcze caly dzien- podjadam winogrona i bakalie w chwilach slabosci...jest ok... od 18 nie jem, czyli niedlugo juz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie dziś już niedziela... jutro do roboty... to dobre szybko mija.... heheheheh taki los..... Eulalio czekam na Ciebie, że jak się przeprowadzisz to będziesz tu pisała ze mną, i ma nadzieję ze nie tylko TY...... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu ja jeszcze jestem na \'starym\' do jutra, wczoraj przewiezlismy wiekszosc gratów ale jeszcze w pon maja klasc tam dywany i ustawiac meble wiec nie wczesniej niz w poniedzialek popoludniu sie przeniesiemy calkowicie :-) wczoraj byla mala imprezka pozegnalna ;-) dietowo poprawnie milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam.... w poniedziałkowe przedpołudnie... pogoda fantastyczna, słońce świeci... fajnie jest.... dietowo też optymistycznie!!! Eulalio tylko my dwie zostałyśmy na polu walki, na tym forum i co Ty na to ????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dodziu smutno ze tylko my :-( :-( Dietowo gorzej....ale walcze. zimno okropnie, zima wrócila, brrrr I w dodatku sie pzreziebilam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda!!!nie tylko wy.!!!ja poprostu niemam czasu....dzieci mnie absorbują...zajęłam się wystawianiem na allegro (a to tez pochłania...zdjęcia,ceny,paczki,zmniejszanie zdjęć..)a dom??...obiad..?,,...jesteście nie sprawiedliwe...dodziu...ty masz jedno dziecko i do tego prawie dorosłe...ja dwójkę malutkich, dom i kupę innych zajęć..i jeszcze przecież pilnuję 2 letnią dziewczynkę....litości kobitki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam... oj bardzo mi miło że jest nas tu więcej... duszko... to miała być prowokacja ...hehehheeh i prawie się powidła , tylko Ty się jedna odezwałaś???? a liczyłam sjeszcze na klika kobitek?? u mnie dziś okropna pogoda!!! straszna!!!!! deszcz!!!! deszcz od rana, a nawet śnieg z deszczem.. no ale w marcu jak w garncu!!!! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada :( szkoda,że dzieci w taką pogodę są jeszcze bardziej marudne... A na topik jak ktoś wpadnie to pewnie tylko poto,żeby spisać sobie nasze np. gg. i popytać o namiary na specyfiki... e..tam...dopóki ktokolwiek grezmoli cokolwiek to nie zamknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jeszcze jestem, wyprowadzka jutro.. zlapalo mnie przeziebienie, z nosa sie leje i ogólnie samopoczucie do d** Wrócila dzis zima, wieje okropnie. Dzis dietka ladnie, na obiadek gotowana piers i fasolka szparagowa..to chyba przez ten katar nie mam apetytu.. Ide pod kolderkr sie kurowac Milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! witajcie!!! u mnie ładna pogoda teraz chociaż rano padało.... dietowo dobrze... wiosna w powietrzu o to najważniejsze!!!! jeszcze jutro i dwa dni odpoczynku!!!! Eulaio nie dawaj się bakcylom!!!! kuruj się!!! ja zaczęłam A6W, ale fajne ćwiczenia tylko sobie je chyba będę robiła wg moich osobistych potrzeb, polecam ciężko, może nudno, ale podobno skutecznie!!!! aby pogoda się utrzymała to rowerek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też ładnie...ja się biore za ćwiczonka...dodziu a ty mozesz mi podesłać te swoje?masz jakiś link? to dawaj.... póki mi kaszel nie przejdzie to będę ćwiczyć w domu...a potem dresik i codzień o 5 rano na bieganie... Pora mięśni nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! kilkam z nowego domku :-) Przeprowadzilismy sie wczoraj, juz sie nareszcie rozpakowalam. Jutro czeka mnie gruntowne sprzatanie :-O ale póki co jest fajnie. ide spac dobrej nocki odezwe sie jutro :-) 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zrezygnowała??????? Mam od dawna zarezerwowany nick Karolina:-) ale jakos sobie nie przypominam bym pisała na Waszym topiku ?? No ale byc moze... tak przez przypadek dzis weszlam ja waże 69 kilo jestem typowa gruszka mam bardzo drobna góre i baaaardzo duzy dół konkretnie 44 wiec tez jestem na diecie od 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolino tak sie sklada ze zalozycielka tego topiku ma na imie Karolina, o niej pisalysmy :-) duszkasku dziekuje, widze ze nie ja jedna nie spie jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×