Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

witajcie babeczki!!! luli znalazłaś się wreszcie...!!!!! muszę Cię przywołac do porzadku!!! tak rzadko nas odwiedzasz... przyslij nam fotki swoje najlepiej z Anthonym.... imię Antek.... po angielsku brzmi bosko!!! Wiola, Eulalio dzięki za fotki..... Eulalio dzieciaczek super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie luli czasem jest tak...ze nawet jak ktos wpadnie na pigułkach to i tak sie cieszy ze swojego skarbu:) ale na dzien dzisiejszy nie usmiechało by mi sie to...bo ja mam 20 lat a ty jednak mialas te 3 lata wiecej:) tez brałam harmonet:P ale zmieniłam..miałam problemy...a co do Anglii to tez srednio jak juz pisałam mi sie podoba i faktycznie jest tak ze w pracy to (niestety smutne ale prawdziwe) ucieka sie od Polaków... oni są straszni..byle zniszczyc, wkopac, zakapowac i jak najwiecej robic:( to jest przykre...choc zdarzaja sie i uczciwi, wiadomo do jednego wora sie nie wsadza ale ogólem jest strasznie... bardzo bym chciała do Irlandii pojechac, zobaczyc, spróbowac jak tam jest... no to smacznego obiadku zycze wam dziewczyny... luli pomysłowy ten prezencik...ja tez chce byc mała...:) i takie prezenty pod choinka znajdowac:) ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! luli fajny ten stolik, jak znajde taki tutaj to moze kupie bratankowi na gwiazdke, jest 2 miesiace starszy od Antka, w grudniu bedzie mial roczek :-) To ten smyk który jest ze mna na zdjeciach :-) Tylko jak ja go dowioze?? Ciekawe czy duzo miejsca zajmuje... Musze poszukac w katalogu z zabawkami... Wioli dzieki za zdjecie. Co do studiowania to duzo jest w Anglii ludzi studiujach w Polsce którzy jezdza tylko na sesje. Dowiedz sie na uczelnie apropo takiej mozliwosci.. Nie chce was dziewczyny obdzierac brutalnie z marzen (yohimm i Wioli) ale to sie tak wydaje ze rok- dwa i zarobisz na mieszkanie, samochód... Owszem jesli bedziecie oboje dobrze zarabiac i odkladac kazdy grosz to duzo zaoszczedzicie. Pamietajcie tylko ze tu tez sie zyje- trzeba oplacic mieszkanie, bilety, rachunki, wyzywienie a i czasem chce sie gdzies wyjsc... Odejmijcie to plus ewentualne podróze do Polski.... I wynik jest rózny. Napewno standart zycia jest wyzszy, da sie cokolwiek odlozyc a w Polsce wiekszosc zyje od wyplaty do wyplaty.. Ale nie jest tak rózowo jak sie niektórym na poczatku wydaje. yohimm srednia minimalna pensja tygodniowa w Londynie to ok.180£. co nie znaczy ze nie ma mniejszych, sa dziewczyny które pracuja po ok.50 godz tygodniowo w kawiarniach za 150 np.... Zycze Wam jak najlepiej. oby Wam sie udalo i marzenia sie spelnily !! dodzia dzieki za maile. Posmialam sie :-D Co sie dzieje z GB? Dziewczyny mam pytanie- czy poczta polska nadal strajkuje?? Musze wyslac kartke do Polski i nie wiem czy dojdzie, czy poczekac... Dajcie znac. Ogladam sporadycznie Wiadomosci TVP ale nic ostatnio nie wspominali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ja wiem jak to wyglada:) ze trzeba zyc i mieszkac... jak bylam na te wakacje 3 miesiace to pracowałam... i dziek temu mogłam was poznac bo mam wreszcie komputer? :D no i wiele innych rzeczy ale juz mniejsza z tym... ja jestem baaardzo zadowolona z pracy tam... i jesli uda mi sie od lipca jak tam pojade od razu wkręcic w fabryke tam gdzie pracuje mój chłopak to bedzie dobrze... zarobki sa ok, lecz faktycznie zalezy ile i gdzie sie pracuje... no nie wiem, mi wszystko odpowiadało i sie baardzo cieszyłam z zarobku... ale i tak cie podziwiam (a ja sie juz boje), ze potrafisz tam długo wysiedziec... bardzo zle sie czułam bez polaków i wszedzie ten wulgarny angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Witam kobietki:) Tematy nie dla mnie bo do pracy i dzieci mi jeszcze daleko:P Ale Wasze bobasy są śliiiiiiiiczne!! Ale odchudzanie dobrze mi idzie:)) Nie słodzę kawy ani herbaty, żyję prawie na samych owocach i warzywkach, wodzie mineralnej:) I mam nadzieję na jakiekolwiek wyniki.Pierwszym moim celem jest zmieszczenie się w stare dzinsy,które nie wiem kiedy sie "skurczyły":( A Wam jak idzie?? Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka z tymi samymi owocami i warzywami to Ty nie przesadzaj. Jedz chude miesko, drób, nabial chudy... Powodzenia!! A ten chlopczyk na zdjeciu ze mna to nie mój osobisty jeszcze, tylko mojego brata :-) Wode nam odcieli bo cos rozkopali przed blokiem. I ani sie wykapac ani do kibelka .... I pranie w pralce.. 😠 Mam nadzieje ze podlacza jeszcze dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie - w piatek jest 1 grudnia. A my 1 listopada ustalilysmy ze co miesiac bedziemy podawaly aktualna wage do tabelki.. Ja juz chyba moge ten miesiac okreslic jako przegrany- chociaz zwaze sie w piatek aby sie upewnic. I jak Was czytam Moje Drogie to wy tez przez ubiegly mniesiac nie poczynilyscie spektakularnych sukcesów.. Wszystkie stoimy w miejscu.. A mialysmy wspierac gruba babe.. A moglam zgubic 3 kilo lekko.... Nic to, nie ma co patrzec do tylu.Cos dziwnego sie dzieje z moim zoladkiem. Dzis bardzo malo jadlam a mimo to czuje sie wzdeta i opchana... Oddali wode :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... hehehe Eulalko nie mam żadnych super informacji na temat mojego odchudzania... waga stoi w miejscu, ani drgnie..... moje pomiary są hehehe mało interesujące... nie mam nic do podania..... mój organizm się bardzo broni, heheheh nie chce tracić....zbędnych g!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze all mam male problemy z siecia dlatego mnie nie bylo hmm nie jem duzo a czuje sie wieksza grrr az boje sie jechac do kumpla i wejsc na wage no ale coz mam nadzieje ze w koncu pojdzie w dol dzis wolne wiec latam po znajomych i spijam kawki ;p tesknilo mi sie za wami buziole dla wszystkich dzieki za zdjecia komu jeszcze nie wyslalam swojego??? milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niewiele mam dzis do powiedzenia, troche zmartwien sie do mnie przyczepilo... Jedno wlasciwie ale za to nie wiem czy nie powazne... Nie chce o tym pisac wiec prosze nie pytajcie. Zyczcie mi tylko zeby wszystko wyszlo dobrze :-) Za trzy tygodnie jade do domu!! :-D Niech to szybko zleci Kupilam dzis prezencik bratankowi, pomalu zbieram podarki, jeszcze kila mi zostalo... Co kupujecie Waszym mezczyznom? Moze mnie któras zainspiruje.. Mój uparcie twierdzi ze nic mu nie trzeba.. A jeszcze dla brata musze cos wymyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio❤️ Wszystko będzie dobrze.Trzymam kciuki za ciebie🖐️ Prezentów jeszcze nie wymyślałam. Ja zwykle idę do miasta i wymyślam patrząc na to co w nich jest . Kilka razy coś wcześniej wymyśliłam , a potem było to nieosiagalne. Mój M lubi wino , więc może stojak na butelki . W zeszłym roku kupiłam porządny korkociąg. Staram się dopasować to do jego hobby. Oni nigdy nic nie potrzebują, ale przecież nie damy im skarpetek. Dwa lata temu kupiłam piękne swetry do garnituru -spodobały się. pozdrowienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka szczuplutka
czesc dziewczyny co u was? własnie wstałam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! jestem już jestem na posterunku..... dziewczynki.... no no mam czym się pochwalić dziś rozmieniłam 90 kg.... cud...cud...hehehehe aby nie zapeszyć!!!!! pozdrawiam Was cieplutko!!!!! pisać!!!pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzis caly dzien tak pusto?? dodzia gratuluje!!!! Ja tylko przelotem. Moze pozniej bede. Piszcie cos!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chwile bo mąż zabrał Młodego i pojechali odwiedzic rodzinkę... bo urodziny chrześniaczka męża miała wczoraj. :) Ja zostawłam w domu bo się zaziębiąłm i gorączkuje. Dodzia Gratulacje!!! :) Eulalia Ja kupuję mężowi zegarek bo tak się szczęśliwie dla mnie zbiegło, że swój stary zegarek mąż popsuł kilka dni temu i teraz chodzi i marudzi, że bez zegarka jak bez ręki i, że się przyzwyczaić nie może... więc rozwiązał mój prezentowy dylamat. Taki mu wybrałam. http://www.allegro.pl/item144435618_zegarek_casio_ef_507d_6_lat_gwarancji_.html Tylko jeszcze czekam na opinię siostry bo się nie moghę na kolor tarczy zdecydować. Chociaż chyba najbardziej mi się czarna podoba... :) Buziaki. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Witam piękne Panie:) Ciągle tematy nie dla mnie;) Powoli przyzwyczajam się do zmian żywieniowych i czekam na efekty... No jakiekolwiek:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli ja mezowi kupilam zegarek w zeszlym roku Drogie prezenty robisz musze przyznac ale zegarek ladny, mój tez ma casio :-) czarnulko pisz o czym chcesz, z nami mozna o wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Wiem,wiem,ale tematy mężów mnie nie dotyczą:P I ciekawe czy kiedykolwiek będą dotyczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Zegarek bardzo ładny. Mnie też podoba się czarny cyferblat. Do wszystkiego pasuje . 2/0 w meczu Polska-Bazylea . Mąż szaleje. Wracajac do zegarka wydaje mi się , że te inne mają za dużo kolorów - ale co kto lubi . Ja mojemu kupiłam kiedyś Citizena. A teraz brak mi pomysłu. Najlepsze jest to , że na kilka dni przed świętami ma imieniny. I co mam zrobić? jeden duży , czy dwa mniejsze? :o I tak nie wiem co kupić. Dodziu🌻-gratuluję. Mnie jakoś to się nie udaje. Powinnam ćwiczyć , ale kilogramy przybiły mnie do podłoża i nie chce mi się.:( Luli Laj🌻-Drink doustnie, skarpetki na nóżki do łóżka, okłady z młodych mężowskich piersi;)- to lek na przeziębienie. Święta idą , pogoda idealna -proszę nie chorować!!!!! ❤️ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz 3/1 🌻 Student medycyny na egzaminie ma wymienić 3 zalety mleka matki. Siedzi i myśli. No i wymyślił: 1. jest w 100% naturalne 2. jest ciepłe (nie trzeba podgrzewać) i w tym momencie zabrakło mu inwencji. Siedzi, siedzi a czas leci. Profesor ma zbierać już kartki, a student w ostatniej chwili wpada na genialny pomysł: 3. ma zajebiste opakowanie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Witajcie Dziewczynki!!! Miałam mała przerwe, ale już wróciłam. Zaraz się zwarze i pochwale sie jak będzie czym:)) Eulalio głowa do góry, pewnie wszystko wyjaśni się na plus:) Trzymam kciuki. Ja od dziś moge chodzić na siłownie,. własnie się zapisałam. Kompletuje teraz tylko ciuszki, juz sie nie moge doczekac jak tylko sie tam pokaże:)) Licze że mnie to wciągnie, tym bardziej ze w karnecie mam siłownie, aerobik, sauna i jakuzzi. Moze wtedy efekty będą większe:))) Trzymajcie kciuki, czekam na wyniki waszego ważenia:))) Pozdrówka Ps. bym zapomniała właśnie się zważyłam i spadło mi 2kg, ale to przez te 2 tyg w tydz sie nie wpisałam:) Takze z 114kg na 112kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioli całuski gratulacje super :) zazdroszcze a ja dziewczyny dół total oczy podkrazone od pracy wskazówka przechyliła sie ale w druga strone uuuuuuuuuu 😭 dzis jak sie zwazyłam to az oczom nie wierzyłam pokochałam ni tego przyjaciela co powinnam i gniewam sie od dzis na niego czytaj.-zarcie :P jest 1 grudzien ....OD teraz NIE JEM MIESA to mój nałóg .... wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×