Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polukka

Biustonosz na mały biust

Polecane posty

Gość polukka

Cześć dziewczyny Mam problem z kupnem stanika. Mam mały biust (80A) i chcę kupić całkiem miękki biustonosz - nie lubię drutów. No i nie push-up. Taki po prostu miękki stanik. I tu się zaczyna problem - jedyny model jaki znalazłam to Bagatelle E, który kosztuje prawie 80 zł. Może macie namiary na coś w przystępniejszej cenie?? Większość modeli to push-upy, powiekszające itp. A ja nie chce powiększać nic. Dobrze mi tak jak jest i chce tylko coś na ten biust założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam
że z malym biustem jak najbardziej powinnaś nosic staniki pusz-up.Bo jakoś dziwnie wygladaja dziweczyny noszące miękkie staniki a nie mające piersi.Wybacz ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez gustuje w miekkich stanikach, sa delikatne i nie znieksztalcaja ksztaltu piersi, kupuje w intimissimi, ale niestety tez nie jest tanio ok 70- 80 za stanik, mozna poczekac do przecen wtedy ok 30-40zl za stanik, albo wspisac na allegro nazwe firmy, tam czesto sprzedaja staniki z zeszlego sezonu po nizszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie zgadzam sie z tym co napisala P. powyzej, male biusty sa bardzo ladne, jak widzisz to rzecz gustu:) i wcale nie trzeba ich \"powiekszac\" push-upami. Chyba ze ktos ma jakies kompleksy na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polukka
Dzieki Marakuja:) Sprawdzilam na allegro ale niczego miękkiego w tym rozmiarze nie znalazłam w tej chwili - będę musiała trzymać rękę na pulsie:) Ja po prostu nie czuję potrzeby wypychania biustu:) A poza tym druty mnie uwierają, wolę miękki biustonosz, którego nie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma
Dobry i porządny biustonosz zawsze więcej kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali........
nie udawaj, że nie możesz znaleźć takiego biustonosza, bo znajdziesz go wszędzie od bazaru przez hipermarket po sklepy typu H&M, cubus czy kappahl to bardzo łatwo dostępny rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sriki
na taki rozmiar to tylko i wylacznie pusz ap!miekkie staniki sa dla holniej obdarzonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuroikaze
A może wyprubuj takie bieliźniane sportowe topy? wygodne, bez drytów nic nie gniecie. ja w takich chodzę, bo lubie sportowoa bieliznę biust też mam mały ale wygląda to nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zauwazam same male staniki w sklepach i zastanawiam sie gdzie sie podzialy te wieksze \'normalniejsze\' rozmiary.. wystarczy pojsc do H&M czy jakiegokolwiek innego sklepu i same plaskie miseczki.. masakra.. kto jest az tak plaski? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodem17
hej, ja tez mam mały biust, 75B, niegustuje w usztywnianych stanikach, zandych drutów. najchetniej w ogole bm go nie zakladala:) staniki i bielizne w ogole kupuje w Atlantic'u. super sklep!! maja tam rozne modele- sportowe i eleganckie, male i duze, usztywniane i gladkie. ceny tez sa przystepne. Polecam. ps. nie zgadzam sie z opinia ze jesli masz maly biust to musisz nosci push-up'y. mysle ze takie staniki nosza tylko te panie, ktotr wstydza sie swoich piersi. to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka100
z tego co wiem to np w athlanticu sa takie staniki:) poszukaj we wsyztskich sklepach z bielizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizmik
to prawda! viva małe biusty! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
polecam siec sklepow internetowych firmy gaia www.kontri.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niulka22
Hej Mam pytanie do dziewczyn, które kupowały staniki z Kostara. Czy staniki z tej firmy dobrze się nosi? Nie odstają, nie przesuwają się itp.? Znalazłam w moim rozmiarze dość tani stanik na allegro: http://www.allegro.pl/item1137548517_biustonosz_kostar_60d_nowy_okazja.html no i się waham :/ Kupić nie kupić... Bo w rozmiarze 60D raczej nic tańszego i ładnego nie znajdę :/ Ale jak się znowu okaże, że coś nie tak to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulka, Kostara raczej małobiuściaste nie chwalą - firma owszem, niby poszerzyla rozmiarówkę, ale raczej nie idą za tym dobre konstrukcje, tutaj masz opinię akurat o tym modelu: http://balkonetka.pl/katalog/bra/kostar-066-4 A jeśli zaczynasz dopiero dobierać rozmiar, to zdecydowanie lepiej jest kupować w sklepach internetowych, gdzie niepasujące rzeczy można odesłać lub wymienić, nawet, jeśli wymaga to nieco większych inwestycji :) Przed zakupami przejrzyj, co leży dobrze na dziewczynach z Twoich okolic rozmiarowych, poczytaj opinie na Lobby - będzie łatwiej :) : http://balkonetka.pl/katalog/size/28d http://balkonetka.pl/katalog/size/60d http://balkonetka.pl/katalog/size/65c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niulka22
Ok, dzięki za te linki :) Muszę sobie dokładnie to wszystko przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbhvgcfdx nawraca
nie dobiera się tak jak w tabelce bo staniki z płotna nie są 75obwód zmieści się na 85-90 spokojnie w obwodzie ,czy wiecie ,że 95% Polek ma źle dobrane rozmiary biustonoszy?ja dzięki mahedzie należę do 5% dziwię się ,że kobiety tak się torturują zamiast zadać sobie odrobinę trudu mnie już bierze obrzydzenie jak patrze na rodaczki u których stanik jest zaraz nad pępkiem albo spod koszulki przebija na karku zapięcie buły i czterocycki oraz zanawieski pod pachowe a fuuuj albo rozsmarowany biust na klacie uciekający pod pachy nawet 0 obwiśnie jeśli bedziecie tak torturować wasze biusty NIE RÓBCIE OBORY NA ULICACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, ja stare 75tki zapinałam ostatnio na biodrach, a mam ok 90cm :) Z tych porządniejszych staników aż tak się nie rozciągają, ale najpierw trzeba się wymierzyć i dobrać rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem taka
ja się taką wiedzą nie dziele ;) biustonosze w dobrych rozmiarach mozna kupić na allegro , ebayu ;) reszta niech pomyśli, czemu źle wygląda ,czemu jak podbiega to się wszyscy ogladają a co bardziej chamscy to się zaśmieją ;) ja nie strasze po ulicach w dopasowanych bluzkach i koszulkach mój biust wygląda jak powinien jak biust a nie jakaś bezkształtna masa ;) źle dobrany biustonosz zepsuje każdy ubiór i każda sylwetkę ;) jak to wiecie to dobrze reszta niech się wysili i pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mafijka
Polecam Wonderbra.... sama mam i oszalałam na punkcie tej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylembylemmmmmmmmm
coś w tym jest, że ciężko jest kupić dobry stanik na małe piersi. Szczególnie jak się ma dość nietypowy rozmiar. Np. 65 C, bo nigdzie nie można ich znaleźć, a jak są to strasznie drogie ;/ ja ostatnio zaczęłam szperać w internecie, jak chcę sobie kupić nowy biustonosz. Spodobał mi się sklep jagna.pl bo mają niskie ceny i duży wybór bielizny różnych firm. Zawsze można pochodzić po sklepach wybrać firmę, model, przymierzyć a potem kupić w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba sobie żartujesz z tym
Chyba sobie żartujesz z tym sklepem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tela
Każdy biust może prezentować się "apetycznie'. Podstawą jest tak naprawdę odpowiednie dopasowanie biustonosza , który ładnie uformuje biust. No i ważny jest też krój i fason. ładne modele ma gaia . Zresztą nawet często na pokazach można zobaczyć modelki, które wcale nie mają dużych biustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×