Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Też słyszałam wiele dobrego o tej klinice. Którą lekarkę wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet specjalnie nie wybierałam. Zadzwoniłam do klinki i okazało się, że u doktor Izdebskiej jest termin wizyty, który mi pasuje. I tak oto trafiłam do bardzo dobrej lekarki. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak oceniasz Klinikę? Dobra opieka? a badanie przeprowadza też ta sama lekarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiam ocenę bardzo dobrą :) W klinice pracują świetni specjaliści. Badania i korekcję robiłam u tej samej lekarki i chyba tak jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assija
no wlaśnie słyszałam o Optegrze dobre rzeczy. wiem ze tak na prawdę ile ludzi tyle opinii ale sama się zbieram do korekcji wzroku i wlasnie będę robić raczej w Optegrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asi183
10 maja w optegrze mialam zabieg metodą lentivu. Wada nie była duża, ale konieczna. Operował mnie dr Grześkowiak. Pan dr bardzo przyjemny, konkretny, wyjaśnił wszystko krok po kroku, zabieg trwal ok.7 min na oba oczy.Po tygodniu miałam 100% widzenia, przez trzy tygodnie nosiłam okulary przeciwsłoneczne, nawet w trakcie oglądania telewizji i przy laptopie. Ćwiczenia po tygodniu. Po miesiącu światło komputerów mi nie przeszkadzało. Teraz noszę okulary przeciwsłoneczne dla wygody i jest super. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała trafić na korekcję metodą EBK koleżanka robiła w Klinice w centrum i też bardzo zadowolona, wada jej zeszła do 0, nie nosi okularów i była bardzo zadowolona. Podobno to teraz najlepsza metoda na rynku i oko się goi ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba najpierw trzeba przejść kwalifikacje? Od badań zależy, do jakiej metody Cię zakwalifikują? A w której klinice robiła Twoja koleżanka? Jaką wadę miała korygowaną? Czy udało się usunąć wadę całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że coraz więcej osób robi korekcję tą metodą więc liczę, że i ja się zakwalifikuje :) Na badania idę w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szczęściara pozbyła się wady całkowicie. Teraz ma zero w obu oczach i widzi doskonale. Zapisała się do dr Gadomskiej z CMO Laser. Przed zabiegiem miała wadę -4,25 oraz -4. Dzięki korekcji ma teraz sokoli wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wszystkim polecić metodę Lentivu. Już na 2 dzień widziałam bardzo dobrze a po kilku dniach widziałam juz doskonale w pełni ostro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolija0
długo nie wiedziałam co wybrać, szukałam po forach informacji, jaką metodę wybrać. W końcu miesiąc temu przeszłam zabieg Lentivu - to chyba najlepsza decyzja w tym roku :) po tygodniu już całkiem dobrze się czułam, oczy szybko doszły do siebie :) jestem niesamowicie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ten Lentiv? Czym to się różni od metody EBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czym się te metody różnią, ponieważ nie znam Lentivu. Miałam EBK dwa miesiące temu i jestem już po rekonwalescencji. Na szczęście przeszłam wszystko bardzo łagodnie i nie odczuwałam specjalnie większego bólu w trakcie gojenia oczu. Przez kilka po zabiegu miałam zwiększoną wrażliwość na światło, a tak poza tym to wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tydzień po EBK i widzę coraz lepiej, poprawiło się zdecydowanie po zdjęciu tych soczewek opatrunkowych. Teraz rano widzę idealnie, ale już wieczorem ostrości brak. Jestem dobrej myśli :) i zdecydowanie polecam, bo zabieg naprawdę nic a nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula12
Ja miesiąc temu przeszłam wł;aśnie zabieg Lentivu u lek. Sleimana, zdecydowanie mogę polecić. Zabieg jest którki a po zabiegu dochodzi sie bardzo szybko do siebie. najwaźniejsze dla mnie jest to, ze nie ma przeciwskazan do pojscia na siłownię niedługo po zabiegu, a bez tego nie wyobrazam sobie zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym ten zabieg dokładnie polega i czym się różni od EBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axaca
Warto się wybrać na taki zabieg. Dzięki temu można się pozbyć okularów i soczewek, a przez to wyglądać piękniej i jednocześnie sporo zaoszczędzić. Taki zabieg wykonuje Centrum Laserowe w Poznaniu. Tutaj http://centrumlaserowepoznan.pl są na nich namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam EBK. Zabieg robiłam w warszawskiej klinice CMO Laser. Dzięki korekcji pozbyłam się dosyć uciążliwej wadu - 5 OP i -4,5 OL. Obecnie mam zero. Widzę super, no i wreszcie nie muszę nosić okularów i soczewek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po EBK i rzeczywiście zabieg nic nie boli, jak dla mnie nie ma co się bać, tylko warto o tym pomyśleć, bo komfort życia zupełnie inny. W widzę ostro, oczy szybko się wygoiły, zabieg miałam robiony w http://lagunamedical.pl/laserowa-korekcja-wad-wzroku/metody/ebk/ samą klinikę oceniam dobrze, drugi raz bym też do nich poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie przeczytać tyle pozytywnych opinii o EBK. Też mam kwalifikację do tej metody. Korekcję robię w Warszawie w CMO Laser. Czuję, że będzie dobrze. Dam znać po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo się zapisałaś? Bo tak naprawdę widzę, że jest tam kilku lekarzy ale ciężko wybrać. Który tam najdłużej pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yola0001
ja dwa miesiace temu poddałam się zabiegowi Lentivu, nie wiem czy któraś z was o tym słyszała, ale z całego serca polecam, bo szybko dochodzi się do siebie po tym, zabiegu, trwa mega krótko i nic nie boli. nie musiałam na długo rozstawać sie ze swoim ukochanym sportem i wreszcie pozbyłam się soczewek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wybór lekarza w CMO Laser to nie miałam z tym problemu. Akurat znajoma z pracy miała zabieg miesiąc temu u dr Gadomskiej i jest bardzo zadowolona z efektów korekcji. Już nie nosi okularów. Widzi bardzo dobrze. Uważa, że lepiej trafić nie mogła. Tak więc postanowiłam zapisać się też do tej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 3 tygodnie po EBK. Na razie jest powiedziałabym średnio. Są dni rewelacja, a są dni kiepsko. Oczy jeszcze się goją, zobaczymy co będzie na kontroli w przyszłym tygodniu. Na razie zakrapiam oczy i cierpliwie czekam, ale normalnie już pracuję. Zabieg miałam w Weiss Klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką metodą wykonano Ci zabieg? Generalnie to słyszałam że po EBK oczy się goją bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yola0001 Ja też miałam metodą Lentivu i jestem strasznie zadowolona. Zastanawiałam się nad Lasikiem, ale na rozmowie kwalifikacyjnej odradzili mi, bo to jest już stara metoda i dużo bardziej precyzyjna i bezpieczna jest metoda Lentivu. Nie mam żadnych komplikacji, nic mi się nie dzieje z oczami i wszystkim mogę polecić! Miałam zabieg w Optegrze. Jest tam miła obsługa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zastanawiałam nadLasikiem, ale to jest bardzo stara metoda i troche się tego bałam. W końcu nauka idzie do przodu i chyba warto korzystać z nowinek, niż robić starą metodą. Myślę nad Lentivu, bo jest bardzo nowoczesną metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam EBK, pisałam :) Generalnie jestem zadowolona. Wiem, że oczy się wygajają, a mózg musi się trochę przestawić. Cierpliwie więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×