Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aniunitka

KONKURSY

Polecane posty

Polecam fajny konkurs Bakomy Premium Frutica na http://www.wygrywamyowocami.pl/ co tydzień wygrywa ktoś inny, do wygrania bony o wartości 300zł i rowery miejskie. wykazać się trzeba sprytem bo słodzimy jogurt owocami :) na stronie macie wszystkie zasady i nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla222
i jak - bierze któraś z Was udział w konkursie NIVEA MĘŻCZYZNA MARZEŃ? Jak daleko jesteście w rankingu? Dołożono kolejne nagrody do wygrania - 5-dniowy pobyt w Spa i rabaty na zakupach w drogeriach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzecie udział w konkursach na blogach? wiele blogerek i blogerów różna akcje u siebie organizuje, czasami mają świetne nagrody, dziś np. natknęłam się na taki konkurs u cajmel: http://cajmel.blogspot.com/2012/12/toni-hair-meet-wardrobe-classic.html Zadaniem konkursowym jest wysłanie na adres mailowy stylizacji związanej z jedną z serii kosmetyków T&G:classic, creative, glamour lub casual. Konkurs trwa do 31 grudnia, a do wygrania są 3 zestawy kosmetyków Toni&Guy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę tym, co wygrają te kosmetyki, bo są naprawdę fajne, ja niestety za późno się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku ze zbliżającym się Dniem Św.Walentego dla wszystkich zakochanych DUSIASHOP wraz z blogiem IT'S PAULINAB ma przyjemność ogłosić konkurs/rozdanie,w którym do wygrania jest: torebka/kopertówka firmy Gallantry oraz damski skórzany portfel firmy Z.Ricardo. Aby wziąć udział należy: - Polubić fanpage facebookowy: Dusiashop - Polubić i udostępnić ten post konkursowy na facebook'u - polubić fanpage bloga IT'S PAULINAB Każdy, kto zrobi te trzy powyższe rzeczy zostaje uwzględniony w losowaniu! W komentarzu proszę napisać swojego mail'a oraz imię i pierwszą literę nazwiska. Proszę zaznaczyć co wybierasz torebkę czy portfel. (Możesz zaznaczyć obie rzecz,jeżeli nie wiesz na co się zdecydować) Wygrywają dwie osoby :) OKRES TRWANIA 15.01-13.02 2013 Wyniki 14.01.2013 na stronie sklepu www.dusiashop.pl na fanpagu DUSIASHOP na blogu IT'S PAULINAB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawikiusia
Chcesz wygrać... cokolwiek ?! :D O co chodzi? 1) Znajdź ciekawą okazję czyt. coś co chciałabyś/chciałbyś od nas dostać 2) Dodaj znalezioną okazję na stronę Badanga.pl 3) Zdobądź 150 lików oraz 25 udostępnień swojej okazji na FB 4) Polub nas na 'fejsbuku' Weź udział w wielkim losowaniu,w którym wygrasz swoją wymarzoną, okazyjną nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokosprawa
Może chcecie wygrać coś co same wybierzecie? Co trzeba zrobić by wziąć udział w losowaniu nagrody? 1. Znajdź ciekawą okazję, promocję lub rabat. 2. Dodaj go na stronę Badanga.pl i udostępnij publicznie Sądzę że warto spróbować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcion
Na Karaiby z Media Expert teraz. Wystarczy kupić byle co i można wygrać. Słońce, palmy i bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georginna
Fajna stronka tyle super artykułów naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KONKURS WYGRAJ Z FIKOLO! www.fikolo.pl Wygraj ZESTAW DO MALOWANIA OBRAZKÓW PIASKOWYCH! 1. POLUB FanPage FIKOLO 2. UDOSTĘPNIJ KONKURS na FB 3. Prześlij NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE Twojego dziecka podczas zabawy na maila ania.fikolo@vp.pl 1 miejsce:  Obrazek formatu A4 (1x duży) i 1 obrazek formatu A5 (mały) + piasek do wykonania obrazków 2 miejsce: Obrazek formatu A4 (1x duży) + piasek do wykonania obrazka 3 miejsce: Obrazek formatu A5 (1x mały) + piasek do wykonania obrazka Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone. PRZESYŁANIE ZDJĘĆ: 22 - 29 września OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 30 września KONKURS → https://www.facebook.com/Fikolo.Obrazki.Piaskowe/photos/a.181168098659018.35476.181123438663484/606276559481501/?type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Mega konkurs z oszczędzaniem. Można podesłać własny lub głosować. www.dlawiekszejidei.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docha
Coś dla projektantów i designerów: www.mazdadesign.pl Wystartować można w dwóch kategoriach: - samochód sportowy Mazda - miejskie stroje KODO Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, wyjazdy do Barcelony, zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten konkurs Mazdy. Muszę się uwinąć z projekcikiem do 12 kwietnia. Mam nadzieję, że zdążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a którą kategorię bardziej preferujesz, strój czy projekt samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alakoalaaaaaaaa
nie jest to do końca konkurs, bardziej akcja charytatywna (pomoc dla dzieci z AZS), ale nic nas to nie kosztuje, a możemy pomóc, więc polecam: http://dzieliszsiedzielimysie.pl/ wrzucajcie foty i udostępniajcie info dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melanholia
Z ciekawości zajrzałam - fajna inicjatywa. Dodałam się i poleciłam na forum dla mam. :) Mam nadzieję, że chociaż kilkoro dzieci pojedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lichelle
Hej Dziewczyny!! Jest świetny konkurs gdzie można za nic wygrać krokomierz i dobry żel do nóg:) szczegóły tutaj http://galvenoxsoft.pl/konkurs/ Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka zielonka
a ja podrzucę konkurs że trzeba wysłać zdjęcie http://www.odjechanalazienka.pl Można wygrać telewior, ekspres itd. Trzeba zrobić zdjęcie jakiejś odjechanej łazienki. Ja chyba zrobię w pkp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×