Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Russsalka

jak uleczyc sie z zauroczenia ? i stac sie zimnym kamieniem

Polecane posty

Gość Russsalka

nie chce zywic do niego zadnych uczuc. przez wakacje bylo okay. a teraz widzimy sie przynajmniej 2 razy w tygodniu, i to psuje wszystkie moje plany wyleczenia sie za tego zauroczenia... zawsze po takim dniu czuje w sobie totalny zamęt... czy są jakies pomysly, sposoby zeby to uczucie "delete" z mojego umysłu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantaaa
Kup sobie ciasne buty ,od razu Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russsalka
nawet ciasne buty tu nie działają... caly przedwzorajszy dzien meczylam sie w nowych butkach, które nagle zrobily sie ciasnawe, i nogi bolaly mnie jak cholera... ale co tam nogi... zdejme buty i przestanie bolec... a wnętrze nie przestaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to samo...
hej :) jestem z Toba... ja sie widuje troche czesciej bo inaczej wariuje, ale wolalabym byc daleko zeby zapomniec a nie potrafie :/ jakby ktos mial jakies sensowne rady to tez chetnie wyslucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodsza kolezanka
nie da rady jak jestes uczuciowa ja mam podobny problem i caly czas mysle a on sie odzywa jak mu sie przypomni i to jest najgorsze a ja ie potrafie tak poprostu powiedziec "na razie"... ale w koncu chyba bedzie trzeba bo zwizaki bez zobowiazan nie sa okey!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
ciezko bedzie, ale poznac super faceta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scscasc
wiecie co ja tez ne moglam sobie poradzic ciagle myslalam od lutego az tu pewna imprezka i jakos mi przeszloooo ne wiem to hcyba musi sdamo minoąc nieraz bardzo powoli a nieraz tak od niechcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam.
a nawet za bardzo i kazdy mi to móiw,ze cięzko do mnie dotrzec zblizyc się itd:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russsalka
do mnie tez trudno sie zbilzyc, dotrzec... ale we mnie to wszystko jakos tak gorąco działa... wiem ze tylko niewidzenie sie by mnie z tego uleczylo... ale narazpie to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×