Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam dziewczyny

Chłopak,któy nigdy nie miał dziewczyny stanowi zagrożenie dla dziewczyn

Polecane posty

Gość nutt
chcesz sie leczyc z niesmialosci i byc skuteczny czy nie? jak tak to nie zapieraj sie obiema nogami na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
stanczyk - uczytasz w moich myslach :D a jednak tylko jedno wam w glowie. wiedzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
no niestety niestety ja sie na nic innego nie zdobędę, moglbym zaprosic na złomowisko bo to mnie rajcuje i jest oryginalne ale podobno to zle miejsce na randke, podobnie z lotniskiem Okęcie, a co może na jakąś wieżę kościelną? slyszalem że na starym miescie jest takie łoryginalne mijesce ale jak już mówilem no kurcze co ja jej powiem, czy pojedzie ze mna na wieżę kościelna??????????????????? albo ze co zabiore ja w tajemnicze miejsce, napewno zaryzykuje, napewno....tylko kino no ewentualnie moglby byc teatr ale no przeciez w strojach galowych nie bedziemy szli na takie spotkanie to bylby idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
trudno nie zgodzi się to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
ja mam akurat tyle do stracenia w twj materi ze hoooooo hoooooooo hooooooooo nic absolutnie nic, jej niezgodzenie sie przyjme jako cos oczywistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
kiedys facet zaproponowal ze umowi sie ze mna na lampke wina. pracowalam wtedy jako akwizytorka i mnostwo facetow ciagnelo mnie na kawe wiec nawet nie zwracalam na nich uwagi. tylko on jeden byl oryginalny i ....zonaty niestety wiec na winko nie poszlam. ale sam fakt zaproszenia na winko byl interesujaca odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
a czemu powiedzial ze jest zonaty? nie powinien mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
nie powiedzial. mial obraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
powinien zostawic zone i sie z toba spotkac ja juz sam nie wiem, no jak mu zona nie odpowieada to powinien ja zostawic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
na piwo? tez bym sie chyba spalil ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
to juz chyba ze na wodke albo na czysty spirytus, to byloby tak zwariowane ze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
sluchaj zapros ja do jakiejs herbaciarni lub kup wino i kieliszki (nawet plastikowe) i idzcie na to cholerne zlomowisko lub w inne urocze miejsce. przynajmniej bedzie inaczej i masz szanse ze cie przynajmniej zapamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
Martyrologia to co pójdziesz ze mną na Denaturat:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e lepiej nie skacz na głęboką wode ;) trzeba delikatnie zaczynać ... apetyt rosnie w miare jedzenia :P .... jeszcze cos nie wyjdzie ...i nabawisz sie jakiegoś urazu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
i przy świetle gromnic będziemy tam o północy pili denaturat....ale romantyczny czaaaad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
no nie moge... stanczyk czyta w moich myslach.... piwo tez jest oryginalne. na pierwsza randke poszlam w ramach okienka na zajeciach wlasnie na piwo i tak zesmy sie zagadali ze opuscilismy 2 godziny zajec.... do dzis wspominamy... potem tlumaczylismy ze nie moglismy znalezc sali tak jak inne osoby ktore rzeczywiscie nie mogly jej znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
może koniec życia nastąpiłby całkiem rychło po takim denaturacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
bardziej oryginalne niz kino? no wez przestan, a ja tam bede forsowal kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
OK niech bedzie kino a jaki film proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
podobno facet ma decydowac i ja wlasnie zdecydowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
zalezy od dziewczyny - jedna woli piwo inna kawe jedna bedzie typowa dziewczyna a inna dziewczyna i kumpela w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
nie mam zielonego pojecia jaki film moze jakis tam plac zbawiciela? wiem wiem ze sie nie nadaje pewnie bo smutny ale co mam pojsc na jakis kurcze glupawy? albo romantyczny? a może sie was zapytam? bo jak ją zapytytam na jaki by chciala isc to tez wyjdzie ze jednak to randka a nie chodzi mi o film a ja sie strasznie boje zeby nie wyszlo ze ja chce na randke, bo sie spale ze wstydu i zostanie tylko kupa popiolu i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
na spacer to sobie mozna pojsc przy okazji i to nie jest jeszcze zadna randka, to ja juz bylem na takich spacerach przy okazji, wielka mi randka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
stanczyku >>> najlepiej jak mialbys jeszcze psa bo dziewczyny zwykle lubia zwierzaki - rotweillery i podobne odpadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×