Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam dziewczyny

Chłopak,któy nigdy nie miał dziewczyny stanowi zagrożenie dla dziewczyn

Polecane posty

Gość nie mam dziewczyny
ja sie na filmach nie znam, moze mi cos doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
można pisac jeszcze gorzej niż ja pisze? wtedy to bym sie zalamał załamał załamał załamał na amen...nie wiem co bym zrobil, bysie uslyszeli o szalencu ktory NIE WIADOMO DLACZEGO wszedl do jakiejs szkoly i powystrzela z karabinu stu ludzi a na koncu siebie..nie no nie zrobilbym tak ani siebie bym tez nie zabil ale..bym tylko lezal i beczal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
od spaceru sie zaczyna drogi kolego..... jak chcesz isc do kina i zamierzasz trzymac dziewczyne w przekonaniu ze to nie jest randka tylko chodzie ci WYLACZNIE O FILM w co trudno bedzie jakiejkolwiek dziewczynie uwierzyc to moze uznac ze nie ma po co isc. bez obrazy ale jak facet zaprosilby mnie na film np szybcy i wsciekli to srednio bylabym nim zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
ja niestety nie odrózniam szybkich i wściekłych od placu zbawiciela bo ogladam jeden na 1000 filmow jakei sie ukarzą ale w sumie mozna poczytac torche w filmweb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
no a poza tym spacer o ktorym mowie tral krotko i byl wymuszony tym, ze trzeba bylo po szkole przebyc pieszo pewien odcinek powierzchni ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
wiec to nie byl moze taki spacer o jakim wy mowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
napisz jakie teraz leca w kinach bo ja niestety nie mieszkam w kraju wiec ci z tym nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
kino to moja jedyna nadzieja gdybym wypowiadał słowa" poszlabys ze mna na spacer to głos zaczałby mi sie łamać bo nie mógłbym dokończyć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
bo po cholere na spacer? no ja przed soba bym nie znalazl innego uzasadniena niż przerażające słowo RANDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
>>> nie mam dziewczyny masz jakas konkretna dziewczyne na oku czy tak ogolnie chcesz cos wymyslec i zlokalizowac obiekt pozniej? stanczyk>>> a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
CO WY mnie tak straszycie kinem, w kinie posiedzimy jakis czas, jest dojazd w jedna strone, w druga sporo czasu do zagospodarowania!!! to jest to, ja tez jestem przeciwny kinu jak i calym randkom chcialbym miec odrazu dziewczyne ale randki sa nieuniknione wiec co ja na to poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
mam pewną dziewczynę na oku no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
pierwszy raz od wielu wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
to nie uzywaj slowa RANDKA po cholere ci to? podejdz do dziewczyny i zapytaj prosto z mostu: a) pojdziesz ze mna do kina b) (opcja dla odwaznych) umowisz sie ze mna? widzisz slowo RANDKA nie wystepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
kiedys tez bywaly takie, ktore mi sie podobaly ale bylem wtedy przekonany ze jestem do dupy wiec nie bralem pod uwage kontaktu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
od wielu lat..... hmmmm to nie jestes niesmialy tylko sie nie interesujesz dziewczynami bo inaczej czesciej mialbys dziewczyny na oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
o tych relacjach to do mnie pytanie? no aj zapytam tak: czy poszlaby ze mna na ten i ten film do kina, mam nadzieje ze nie zapyta dlaczego????????? i dlaczego ją...hm no jak sie zapyta dlaczego ją o to pytam to moze sie nawet odwaze powiedziec ze ..hm bo mi sie podoba, wyobraźcie sobie ze to chyba bym umial powiedziec, nie wiem moja niesmialosc ma dziury, poza tym powiedzialbym to szybko taki szybki strzal i obserwowalbym jej reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
to nie tak z tymi dziewczynami....podoba mi sie wiele ale jak juz mowilem one mają chłopaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
stanczyk wyobraz sobie ze opisujesz moja kolezanke. Monika jest ladna inteligentna wyksztalcona i ma dobra prace. nie ma faceta bo wiekszosc mysli ze jest zajeta lub ma Bog wie jakie wymagania. a ona jest normalna i nie szuka ksiecia z bajki. jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz. a moze akurat jest wolna i zmiescisz sie w przedziale jej wymagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
nie mam dziewczyny>>> jak sie boisz ze bedziesz mial trudnosci z wyslawianiem to jej napisz liscik, zalacz bilet i podaj date i godz spotkania albo juz nie wiem co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku stanczyk
ty nadal z tym aspergerem???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
nie mam dziewczyny jestes tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutt
dobranoc ja tez zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym piszesz wypracowania
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×