Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Gość gość
A przeglądałaś ofertę materacy ze sklepu Agaty? Tam mają duży wybór w dobrej cenie. Są tez oczywiście i droższe, ale warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam z agaty i jest bardzo wygodny, sporo ich tam mają, różnych rodzai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam model "Ares" z firmy Janpol http://krodi.pl/materace_janpol. W ogóle jak sobie na tej stronce zamówicie to wysyłka jest ekspresowwo i nawet gratisy dodają, także super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając na uwadze zdrowie i komfort wypoczynku, warto wybrać materac twardszy. Ważne są miedzy innymi: ciężar ciała, sposób snu, jaki zakupiliśmy stelaż do łóżka. W trakcie zakupu, należy wszystkie aspekty przedstawić sprzedawcy, który na tej podstawie dobierze nam właściwy. Ogromny wybór sprawdzonych produktów znajdziecie tu https://www.seart.pl/materace-c-334.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krool_i_czek
Przez lata doświadczeń wydaje mi się, że najlepszy wybór to materac sprężynowy z kieszeniami. Mówi się o nich, że są twardsze i może mniej wygodne ale jeśli ktoś myśli o zakupie na lata to te materace są na pewno bardziej trwałe. Poza tym są lepsze dla kręgosłupa, a to, że sprężyny są w kieszeniach powoduje, że jest elastyczny i indywidualnie reaguje na ruchy ciała. Osobiście wybrałem hilding Tango i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie prawdziwe łoże małżeńskie, takie jak w hotelach, wysokie wygodne i efektowne. W sembella mają bardzo ładne łoża, no bo to nie są zwykłe łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy materac do łoża małżeńskiego w Fiki /Miki http://materacyk.pl/. Duży wybór materacy mają, nam akurat przypasował ten model Domino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam najbardziej przysłużyły się materace od www.eversleep.pl w dodatku bardzo atrakcyjną cena sprawia, ze sa jeszcze lepsze od konkurencyjnych ;) ponad to mają naprawdę duży wybór warto zerknąć na stronę i zrobić rozeznanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa412321
Jak kupować już materac, to tylko od doktora śpiocha, ja i wszyscy moi znajomi w 100 % zadowoleni, my kupiliśmy http://doktorspioch.pl/15-materac-zefir.html Ale najlepiej zadzwonić, i gość pomaga dobrać materac pod klienta. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaWet
Polecam welurowy marki Intex z wbudowaną pompką, nie odkształca się, bardzo wygodny i szybko się pompuje. Duży wybór jest na dmuchane.pl Plus - wypompowanie zajmuje kilka minut, a złożony można łatwo schować pod łóżkiem i szybko wyciągnąć, gdy mamy niespodziewanych gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość
Jeśli ma być wygodny, zdrowotny i wytrzymały, a przy tym ma estetycznie wyglądać to ze swojego doświadczenia polecam materac Individuality Multi firmy Hilding. Dość nietypowe ale genialne w swojej prostocie rozwiązanie dla par, podzielone na część twardą i miękką. U nas się sprawdziło bardzo dobrze, zwłaszcza, e równica wagi i preferencji co do twardości jest dość duża. Na to też trzeba zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek i ola
Polecam materac Medivis Lux z Koła, bardzo komfortowy materac, dopasuje się do ciała. Moja waga 95kg, małżonka 55kg. Jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SupremeVisco85 kg m3
Witajcie chce wam się polecić z całego serca ;-) nazywam sie Viscotherapy SupremeVisco 85kg m3 . Zbudowany jestem z podstawy HR 40kg 13cm lub 16cm a na górze posiadam najwygodnieszą na świecie piankę Visco aż 85kg m3 . Zachęcam was do poszukania mnie w google ;-) cenowo aktualnie stanowie bezkonkurencyjną ofertę na świecie od 1499zł do max 2999zł względem konkurencji tańszy min. o połowe . Chętnie wpadne do waszych sypialni na małe conieco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o materace to warto zaopatrzyć się w profesjonalnych sklepach, które znają się na tego typu rzeczach: https://materacezgor.pl/. Każdy materac - sprężynowy, kieszonkowy czy lateksowy - ma swoje zasadnicze właściwości, związku z tym warto wybrać się do sklepu zanim postanowimy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry materac to podstawa i tak naprawdę nie powinniśmy na nim oszczędzać ale jak patrzę na ceny polecanych materacy to jestem przerażona. Ja rozumiem, że najlepsze, te z górnej półki zawierają piankę termoelastyczną ale mimo wszystko 8 tysięcy złotych za taki materac to moim zdaniem stanowczo za dużo. Ale na szczęście jest firma Art-Medic Viscotherapy która ma w soiwm portfolio super fajne materace za extra pieniądze! Musicie sobie je sprawdzić, bo są genialne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek966
Polecam Ci materac lateksowy, najlepiej z wypełnieniem łuską gryczaną która absorbuje wilgoć i zwalcza grzyby i pleśnie. A zamawiałem go tu http://materacyk.pl/ , mają dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co oszczędzać na materacu, bo jak się kupi bubla to zaraz to niestety się na nas odbije w postaci bólu pleców i złego samopoczucia. Fajnie jest posprawdzać sobie różne firmy i popatrzeć co mają do zaoferowania i co dla nas jest potrzebne. Ja przede wszystkim patrzyłam na łatwość utrzymania materaca w czystości i kupiłam w końcu Air Comfort Plus z Dormeo. Ma zdejmowany pokrowiec, który wystarczy wrzucić do pralki i jazda. Wygodny i dobry dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×